Logo

Závodník: Barnatová Klára

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 2021-05-1515.05.2021 5. Jarní jihomoravská liga (aneb měřený mapový trénink) D21 5. Klára Barnatová ZBM0352 49:15 + 6:13
OB 2021-05-0909.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 24. Barnatová Klára ZBM0352 36:45 + 8:14
OB 2021-05-0808.05.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A D18A 8. Barnatová Klára ZBM0352 16:40 + 1:56
OB 2021-05-0303.05.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 D18A 18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2021-04-0101.04.2021 Jarní jihomoravská liga 2021 D21 12 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-10-0303.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati D18 36. Barnatová Klára ZBM0352 43:22 + 18:37
OB 2020-09-1919.09.2020 Mistrovství ČR na klasické trati D18 32. Barnatová Klára ZBM0352 88:18 + 32:10
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček D18 1. Barnatová Klára ZBM0352 50:01
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR ve sprintu D18 24. Barnatová Klára ZBM0352 13:51 + 2:31
OB 2020-09-0606.09.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet DH18 23. Barnatová Klára ZBM0352 14:12 + 1:28
OB 2020-09-0101.09.2020 STM 2020 D18 32 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 D18 9. Barnatová Klára ZBM0352 36:09 + 8:45
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 D18 11. Barnatová Klára ZBM0352 47:33 + 14:45
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 D18 10. Barnatová Klára ZBM0352 34:10 + 8:37
OB 2020-06-2727.06.2020 Utkání TSM Brno-Pardubice-HK-Valašsko D18 3. Barnatová Klára ZBM0352 59:27 + 5:09
OB 2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga D18 5. Barnatová Klára ZBM0352 60:24 + 17:35
OB 2020-05-3131.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice D20 7. Barnatová Klára ZBM0352 37:52 + 10:41
OB 2020-05-3030.05.2020 Utkání TSM/SCM Brno vers. Pardubice D20 7. Barnatová Klára ZBM0352 64:49 + 19:31
OB 2020-03-3131.03.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 D18A 31 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-03-0101.03.2020 9. BZL: Hruška cup D 9. Barnatová Klára ZBM0352 20:14 + 3:08
OB 2020-01-2525.01.2020 6. BZL, Hromniční trápení 2020 D 6. Barnatová Klára ZBM0352 25:49 + 3:44
OB 2020-01-1212.01.2020 4. BZL: Onos cup D 9. Barnatová Klára ZBM0352 20:31 + 3:51
OB 2019-10-3131.10.2019 STM 2019 D16A 20 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 40:16 + 4:40
OB 2019-09-1414.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE D16A 12. Barnatová Klára ZBM0352 13:38 + 1:51
OB 2019-09-0808.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 15. Barnatová Klára ZBM0352 30:39 + 5:31
OB 2019-09-0707.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D16A 20. Barnatová Klára ZBM0352 51:29 + 15:50
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 D16 5. Barnatová Klára ZBM0352 40:22 + 2:51
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 D16 6. Barnatová Klára ZBM0352 49:44 + 4:56
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 D16 6. Barnatová Klára ZBM0352 40:06 + 6:09
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 D16 5. Barnatová Klára ZBM0352 130:12 + 13:01
OB 2019-07-1414.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E3 D16B 5. Barnatová Klára ZBM0352 39:39 + 7:47
OB 2019-07-1313.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E2 D16B 12. Barnatová Klára ZBM0352 57:14 + 18:52
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup - E1 D16B 6. Barnatová Klára ZBM0352 24:17 + 5:53
OB 2019-06-3030.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 33:47 + 3:59
OB 2019-06-2929.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 39:05 + 4:39
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D16B 2. Barnatová Klára ZBM0352 13:15 + 0:59
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) D16B 1. Barnatová Klára ZBM0352 24:33
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16C 8. Barnatová Klára ZBM0352 29:20 + 6:51
OB 2019-06-0202.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 13. Barnatová Klára ZBM0352 30:50 + 6:57
OB 2019-06-0101.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D16A 23. Barnatová Klára ZBM0352 72:23 + 23:35
OB 2019-05-2525.05.2019 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 89:26 + 44:20
OB 2019-05-1111.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE D16A 27. Barnatová Klára ZBM0352 14:25 + 3:01
OB 2019-05-0808.05.2019 Oblastní žebříček D18 2. Barnatová Klára ZBM0352 51:09 + 10:29
OB 2019-04-1414.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 20. Barnatová Klára ZBM0352 33:38 + 7:20
OB 2019-04-1313.04.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 6. Barnatová Klára ZBM0352 39:15 + 5:18
OB 2019-04-0606.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 13. Barnatová Klára ZBM0352 53:05 + 10:26
OB 2019-03-3131.03.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 D16A 20 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-03-3030.03.2019 Oblastní žebříček D16 1. Barnatová Klára ZBM0352 27:57
OB 2019-03-2424.03.2019 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 48. Barnatová Klára ZBM0352 49:48 + 11:44 046934693
OB 2019-03-2222.03.2019 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 5. Barnatová Klára ZBM0352 54:37 + 8:48
OB 2019-03-1717.03.2019 Brněnská zimní liga - Hruška Cup D 6. Barnatová Klára ZBM0352 17:29 + 3:02
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D16 4 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-02-2222.02.2019 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2019 D18 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-12-0909.12.2018 Brněnská zimní liga - Jelen Cup D Barnatová Klára ZBM0352 DISK
OB 2018-10-0606.10.2018 Oblastní žebříček D16 1. Barnatová Klára ZBM0352 31:04
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 41:10 + 10:36
OB 2018-09-0909.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 1. Barnatová Klára ZBM0352 35:08
OB 2018-09-0808.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 3. Barnatová Klára ZBM0352 50:47 + 5:17
OB 2018-09-0101.09.2018 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018 D16 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-07-0101.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 34:32 + 5:48
OB 2018-06-3030.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D16B 3. Barnatová Klára ZBM0352 35:12 + 4:41
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D16B 5. Barnatová Klára ZBM0352 30:36 + 5:43
OB 2018-06-2424.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE D16C 6. Barnatová Klára ZBM0352 28:44 + 4:03
OB 2018-06-2323.06.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) D16B 20. Barnatová Klára ZBM0352 48:47 + 21:46
OB 2018-06-1616.06.2018 Oblastní žebříček D16 2. Barnatová Klára ZBM0352 45:01 + 1:44
OB 2018-06-1010.06.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava D16B 6. Barnatová Klára ZBM0352 63:40 + 6:40
OB 2018-05-2626.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 37. Barnatová Klára ZBM0352 15:33 + 4:22
OB 2018-05-2020.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D16A 54. Barnatová Klára ZBM0352 49:34 + 23:46
OB 2018-05-1919.05.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu D16 36. Barnatová Klára ZBM0352 12:50 + 1:51
OB 2018-05-0606.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 4. Barnatová Klára ZBM0352 40:18 + 4:56
OB 2018-05-0505.05.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D16B 7. Barnatová Klára ZBM0352 59:48 + 16:07
OB 2018-04-2121.04.2018 Žebříček B-Morava D16B 15. Barnatová Klára ZBM0352 50:53 + 17:27
OB 2018-04-1616.04.2018 Žebříček B-Morava 2018 D16B 4 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-04-1515.04.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A P 2. Barnatová Klára ZBM0352 11:40 + 0:14
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB D16 24. Barnatová Klára ZBM0352 41:42 + 9:21
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček D16 3. Barnatová Klára ZBM0352 15:01 + 0:18
OB 2018-04-0808.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D16 1. Barnatová Klára ZBM0352 12:45
OB 2018-04-0808.04.2018 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018 D16 5 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček (Jarní pohár) D21C 50. Barnatová Klára ZBM0352 53:12 + 13:40 041594159
OB 2018-03-2323.03.2018 Veřejný závod (Jarní pohár) D18 22. Barnatová Klára ZBM0352 85:04 + 34:38
OB 2018-01-2020.01.2018 Radostická krátká D 10. Barnatová Klára ZBM0352 34:54 + 9:14
OB 2017-11-1111.11.2017 Oblastní žebříček D14C 3. Barnatová Klára ZBM0352 33:03 + 1:38
OB 2017-10-2121.10.2017 Oblastní žebříček D14 4. Barnatová Klára ZBM0352 39:13 + 7:58
OB 2017-10-1414.10.2017 Oblastní žebříček D14 3. Barnatová Klára ZBM0352 34:08 + 3:14
OB 2017-09-3030.09.2017 Oblastní žebříček D14 2. Barnatová Klára ZBM0352 29:15 + 3:30
OB 2017-09-1616.09.2017 Oblastní žebříček D14 5. Barnatová Klára ZBM0352 36:14 + 6:33
OB 2017-09-0101.09.2017 Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2017 D14 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2017-06-2424.06.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 1. Barnatová Klára ZBM0352 37:41
OB 2017-05-2727.05.2017 Oblastní žebříček D14 6. Barnatová Klára ZBM0352 71:20 + 33:08
OB 2017-05-0707.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček D14C 3. Barnatová Klára ZBM0352 11:33 + 1:23
OB 2017-04-2929.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 1. Barnatová Klára ZBM0352 20:59
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček D14 8. Barnatová Klára ZBM0352 38:16 + 15:34
OB 2017-04-0101.04.2017 Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2017 D14 2 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2016-10-2828.10.2016 Oblastní žebříček D14C 6. Barnatová Klára ZBM0352 33:32 + 5:04
OB 2016-10-2222.10.2016 Oblastní žebříček D14 12. Barnatová Klára ZBM0352 48:07 + 17:23
OB 2016-10-1515.10.2016 Oblastní žebříček D14 1. Barnatová Klára ZBM0352 24:30
OB 2016-09-2424.09.2016 Oblastní žebříček D14 7. Barnatová Klára ZBM0352 41:02 + 7:45
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14C 6. Barnatová Klára ZBM0352 10:42 + 0:58
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček D14C 15. Barnatová Klára ZBM0352 35:42 + 9:13
OB 2016-06-1111.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati D14 10. Barnatová Klára ZBM0352 43:57 + 18:41
OB 2016-05-2121.05.2016 Oblastní žebříček D14 2. Barnatová Klára ZBM0352 40:33 + 3:49
OB 2016-04-1616.04.2016 Oblastní žebříček D14 6. Barnatová Klára ZBM0352 35:27 + 10:06
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu D14C 3. Barnatová Klára ZBM0352 12:48 + 0:59
OB 2016-04-0202.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati D14 3. Barnatová Klára ZBM0352 25:41 + 4:47
OB 2018-09-1515.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) D16 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2017-06-1010.06.2017 Test TBM D16 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2021-05-2222.05.2021 Mistrovství ČR ve sprintu D18 Barnatová Klára ZBM0352 13:17:00 Startovka
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet HD12 Barnatová Klára JMO0352
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva ŽACTVO Barnatová Klára JMO0352
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2016-06-0404.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2016-06-0505.06.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2016-09-0303.09.2016 Oblastní žebříček štafet D14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2016-09-1717.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet D14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2016-09-1818.09.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů D14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2017-01-0202.01.2017 Žebříček B-Morava 2017 D14B Barnatová Klára ZBM0352
OB 2017-05-0606.05.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) DH14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2017-05-2020.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2017-05-2020.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2017-05-2121.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2017-06-2828.06.2017 Mistrovství oblasti štafet DH14 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2017-10-0707.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) D14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2017-10-0808.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH14 Barnatová Klára JMO0352
OB 2018-03-2424.03.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-05-2626.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-06-2929.06.2018 Cena střední Moravy D16B Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-09-2828.09.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-09-2929.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-09-3030.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-03-2323.03.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-04-0707.04.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-05-1111.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-05-1212.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-05-1919.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-07-1212.07.2019 H.S.H Vysočina cup D16B Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-06-2828.06.2019 Cena střední Moravy D16B Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-09-1414.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-09-1515.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-12-2121.12.2019 Vánoční Magnus cup 2019 D Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-04-1010.04.2020 Velikonoce ve skalách D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-04-1212.04.2020 Velikonoce ve skalách - E3 D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2019-06-0505.06.2019 Mistrovství oblasti sprintových štafet DH18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-05-2929.05.2020 Dráhový test TSM Jižní Morava D Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-06-2424.06.2020 Mistrovství oblasti štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-09-2626.09.2020 Mistrovství ČR štafet D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-10-1010.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti D18 Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-10-1111.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A D18A Barnatová Klára ZBM0352
OB 2020-12-0303.12.2020 MB NOPB D Barnatová Klára ZBM0352