Závodník: Zamastil Michal

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 31.10.2019 STM 2019 H18A 74 Zamastil Michal LTU0203
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H18C 4. Zamastil Michal LTU0203 73:38 + 14:47
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček H18C 4. Zamastil Michal LTU0203 45:36 + 9:00
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H18C 9. Zamastil Michal LTU0203 70:36 + 23:42
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H18B 10. Zamastil Michal LTU0203 35:17 + 6:52
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H18B 11. Zamastil Michal LTU0203 98:33 + 27:49
OB 25.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3 H18 29. Zamastil Michal LTU0203 47:47 + 17:43
OB 24.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2 H18 24. Zamastil Michal LTU0203 62:33 + 18:39
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1 H18 40. Zamastil Michal LTU0203 60:03 + 29:34
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H18B 6. Zamastil Michal LTU0203 69:06 + 23:18
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H18B 10. Zamastil Michal LTU0203 53:30 + 21:25
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H18B Zamastil Michal LTU0203 DISK
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H18B 7. Zamastil Michal LTU0203 34:27 + 13:37
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H18B 8. Zamastil Michal LTU0203 100:03 + 39:05
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ H18B 29. Zamastil Michal LTU0203 45:01 + 19:46
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H18B 27. Zamastil Michal LTU0203 107:05 + 36:57
OB 11.06.2019 Podkrkonošská liga žactva P6 16. Zamastil Michal LTU0203 41:37 + 12:01
OB 08.06.2019 Oblastní žebříček H18C 6. Zamastil Michal LTU0203 16:56 + 4:36
OB 02.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H18B 14. Zamastil Michal LTU0203 50:00 + 18:07
OB 01.06.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H18B 15. Zamastil Michal LTU0203 97:35 + 42:28
OB 28.05.2019 Podkrkonošská liga žactva P6 8. Zamastil Michal LTU0203 44:28 + 11:50
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H18C 10. Zamastil Michal LTU0203 18:15 + 3:48
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček H18C 10. Zamastil Michal LTU0203 33:07 + 18:18
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H18A 64. Zamastil Michal LTU0203 18:50 + 6:12
OB 04.05.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H18C 13. Zamastil Michal LTU0203 88:17 + 34:50
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček H18C 11. Zamastil Michal LTU0203 66:42 + 23:22
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H18C 11. Zamastil Michal LTU0203 41:06 + 10:31
OB 14.04.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H18C 7. Zamastil Michal LTU0203 36:02 + 6:00
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček H18C 15. Zamastil Michal LTU0203 59:42 + 20:36
OB 06.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H18C 15. Zamastil Michal LTU0203 15:33 + 4:25
OB 01.01.2019 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2019 H18C 6 Zamastil Michal LTU0203
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček H16C 13. Zamastil Michal LTU0203 60:16 + 23:55
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček H16C 20. Zamastil Michal LTU0203 60:01 + 33:51
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H16C 16. Zamastil Michal LTU0203 98:51 + 43:05
OB 02.06.2018 Oblastní žebříček H16C 10. Zamastil Michal LTU0203 15:43 + 4:24
OB 29.05.2018 2.závod Podkrkonošské ligy žactva P6 26. Ruckerová Šárka LTU0203 46:52 + 17:35
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H16C 22. Zamastil Michal LTU0203 100:54 + 54:59
OB 08.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H16C 23. Zamastil Michal LTU0203 53:52 + 28:59
OB 28.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 19. Zamastil Michal LTU0203 26:16 + 9:04
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček H16C 17. Zamastil Michal LTU0203 59:22 + 19:25
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček H16C 11. Zamastil Michal LTU0203 54:28 + 17:02
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček H16C 19. Zamastil Michal LTU0203 49:33 + 20:14
OB 02.01.2018 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2018 H16C 21 Zamastil Michal LTU0203
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček H16C 23. Zamastil Michal LTU0203 65:41 + 42:08
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček H16C 20. Zamastil Michal LTU0203 54:42 + 29:09
OB 07.10.2017 Oblastní žebříček H16C 15. Zamastil Michal LTU0203 71:52 + 35:19
OB 16.07.2017 Grand prix Silesia - E4 H16 6. Zamastil Michal LTU0203 118:54 + 73:59
OB 15.07.2017 Grand prix Silesia - E3 H16 Zamastil Michal LTU0203 DISK
OB 14.07.2017 Grand prix Silesia - E2 H16 5. Zamastil Michal LTU0203 50:52 + 25:11
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia - E1 H16 6. Zamastil Michal LTU0203 60:34 + 43:08
OB 24.06.2017 Oblastní žebříček H16C 18. Zamastil Michal LTU0203 76:44 + 45:47
OB 30.05.2017 PLŽ - 3.kolo JIL T4 12. Zamastil Michal LTU0203 63:26 + 26:00
OB 08.05.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati H16C 27. Zamastil Michal LTU0203 65:32 + 38:05
OB 22.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H16C 24. Zamastil Michal LTU0203 21:13 + 7:21
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H16C 27. Zamastil Michal LTU0203 67:18 + 34:41
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 H16 37. Zamastil Michal LTU0203 118:51 + 71:51
OB 08.04.2017 Oblastní žebříček H16C 26. Zamastil Michal LTU0203 74:01 + 40:28
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H16C 22. Zamastil Michal LTU0203 45:26 + 22:09
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H16C 24. Zamastil Michal LTU0203 19:50 + 7:00
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček H16C 29. Zamastil Michal LTU0203 54:22 + 26:44
OB 04.01.2017 Východočeský pohár dorostu a dospělých 2017 H16C 30 Zamastil Michal LTU0203
OB 05.11.2016 Oblastní žebříček H14C 38. Zamastil Michal LTU0203 35:33 + 14:59
OB 22.10.2016 Oblastní žebříček H14C 29. Zamastil Michal LTU0203 66:36 + 35:15
OB 16.10.2016 Oblastní žebříček H14C 20. Zamastil Michal LTU0203 55:44 + 33:02
OB 15.10.2016 Oblastní žebříček H14C 30. Zamastil Michal LTU0203 91:12 + 59:33
OB 08.10.2016 Oblastní žebříček H14C 31. Zamastil Michal LTU0203 66:56 + 41:01
OB 11.06.2016 Oblastní žebříček H14D 9. Zamastil Michal LTU0203 73:51 + 36:35
OB 21.05.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H14D 3. Zamastil Michal LTU0203 46:06 + 1:06
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H14D 3. Zamastil Michal LTU0203 39:12 + 8:13
OB 23.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H14D 8. Zamastil Michal LTU0203 24:47 + 9:16
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H14D 6. Zamastil Michal LTU0203 60:19 + 17:06
OB 09.04.2016 Oblastní žebříček H14D 12. Zamastil Michal LTU0203 53:29 + 31:30
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H14D 4. Zamastil Michal LTU0203 17:00 + 4:57
OB 19.09.2017 PLŽ - 6.kolo HOR P4 Zamastil Michal LTU0203
OB 26.09.2017 PLŽ - 7.kolo STH P4 Zamastil Michal LTU0203
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H16C Zamastil Michal LTU0203
OB 05.05.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček H16B Zamastil Michal LTU0203
OB 06.05.2018 Žebříček B-Čechy východ H16B Zamastil Michal LTU0203
OB 16.06.2018 Oblastní žebříček H16C Zamastil Michal LTU0203
OB 11.09.2018 Podkrkonošské ligy žactva P6 Zamastil Michal LTU0203
OB 18.09.2018 Podkrkonošská liga žactva P6 Zamastil Michal LTU0203
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H16C Zamastil Michal LTU0203
OB 29.09.2018 Oblastní žebříček H16C Zamastil Michal LTU0203
OB 25.06.2019 Podkrkonošská liga žactva P6 Zamastil Michal LTU0203
OB 28.05.2016 Oblastní žebříček H14D Zamastil Michal LTU0203
OB 14.06.2016 3. závod Podkrkonošské ligy a veřejný závod v OB H14 Zamastil Michal LTU0203
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H14C Zamastil Michal LTU0203
OB 14.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 H16 Zamastil Michal LTU0203
OB 16.05.2017 PLŽ - 2.kolo LTU P4 Zamastil Michal LTU0203
OB 13.07.2017 Grand prix Silesia H16 Zamastil Michal LTU0203
OB 27.06.2017 PLŽ - 4.kolo VRL T4 Zamastil Michal LTU0203
OB 15.05.2018 Podkrkonošská liga, Okresní přebor škol okresu Trutnov P6 Zamastil Michal LTU0203
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet H18 Zamastil Michal LTU0203
OB 12.06.2018 Podkrkonošská liga - PLŽ VRL P6 Zamastil Michal LTU0203
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H18B Zamastil Michal LTU0203
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Zamastil Michal LTU0203
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Zamastil Michal LTU0203
OB 14.05.2019 PLŽ - Podkrkonošská liga žactva P6 Zamastil Michal LTU0203
OB 23.08.2019 Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji H18 Zamastil Michal LTU0203
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti štafet H18 Zamastil Michal LTU0203
OB 21.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T8 Zamastil Michal LTU0203
OB 22.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) T8 Zamastil Michal LTU0203
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Zamastil Michal LTU0203
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Zamastil Michal LTU0203
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH18 Zamastil Michal LTU0203
OB 26.10.2019 Oblastní žebříček H18C Zamastil Michal LTU0203 Přihlášen