Závodník: Zurynek Jan

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 17.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H14 (Herren bis 14) Zurynek Jan TJN0605 DNS
OB 04.10.2020 Oblastní žebříček H14 7. Jan Zurynek TJN0605 22:18 + 3:52
OB 27.09.2020 Oblastní žebříček H14 10. Zurynek Jan TJN0605 30:16 + 7:05
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček H14 9. Zurynek Jan TJN0605 36:47 + 10:58
OB 26.09.2020 Oblastní žebříček H14 2. Zurynek Jan TJN0605 20:02 + 1:37
OB 06.09.2020 Oblastní žebříček H14 9. Zurynek Jan TJN0605 42:08 + 8:59
OB 23.08.2020 Helfenburk 2020 - E4 H16 4. Zurynek Jan TJN0605 48:08 + 10:50
OB 22.08.2020 Helfenburk 2020 - E2 H16 4. Zurynek Jan TJN0605 15:43 + 2:54
OB 22.08.2020 Helfenburk 2020 - E3 H16 4. Zurynek Jan TJN0605 13:29 + 1:32
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 - E1 H16 MS Zurynek Jan TJN0605 35:15 + 10:14
OB 16.08.2020 Tis 2020 - E3 H16 9. Zurynek Jan TJN0605 47:48 + 10:17
OB 15.08.2020 Tis 2020 - E2 H16 13. Zurynek Jan TJN0605 63:29 + 16:30
OB 14.08.2020 Tis 2020 - E1 H16 9. Zurynek Jan TJN0605 34:24 + 8:50
OB 27.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H14 3. Zurynek Jan TJN0605 25:54 + 4:45
OB 06.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) H14 4. Zurynek Jan TJN0605 18:43 + 2:55
OB 30.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) H14 5. Zurynek Jan TJN0605 35:13 + 8:09
OB 01.03.2020 Ještědský žebříček mládeže - 2020 H14 8 Zurynek Jan TJN0605
LOB 16.02.2020 Akademické MČR a Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať H14A 2. Zurynek Jan TJN0605 40:31 + 2:51
LOB 15.02.2020 Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati H14A 2. Zurynek Jan TJN0605 31:10 + 1:04
LOB 01.02.2020 Český pohár LOB 2020 H14A 4 Zurynek Jan TJN0605
LOB 03.01.2020 Nominačky na ZODM P, STcK, HK, LK H14 4. Jan Zurynek TJN0605 28:11 + 3:05
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H14 11. Zurynek Jan TJN0605 34:49 + 7:09
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H14 3. Zurynek Jan TJN0605 15:45 + 0:56
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 3. Zurynek Jan TJN0605 9:26 + 0:30
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček H14 4. Zurynek Jan TJN0605 13:03 + 1:48
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H14 8. Zurynek Jan TJN0605 27:35 + 7:33
OB 28.09.2019 Veřejný závod H14 2. Zurynek Jan TJN0605 13:00 + 0:40
OB 14.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE H14C 27. Zurynek Jan TJN0605 13:55 + 4:25
OB 31.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 H14 7 Zurynek Jan TJN0605
OB 03.08.2019 Veřejný závod H14 11. Zurynek Jan TJN0605 69:33 + 24:17
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H14A 7. Zurynek Jan TJN0605 37:37 + 5:57
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H14A 32. Zurynek Jan TJN0605 47:19 + 21:01
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H14A 28. Zurynek Jan TJN0605 46:58 + 13:28
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H14A 10. Zurynek Jan TJN0605 35:55 + 9:07
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H14A 28. Zurynek Jan TJN0605 65:29 + 24:36
OB 16.06.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti H14B 37. Zurynek Jan TJN0605 67:59 + 28:26
OB 15.06.2019 Žebříček B-Čechy západ H14B 32. Zurynek Jan TJN0605 49:11 + 20:41
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 27. Zurynek Jan TJN0605 31:40 + 12:32
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H14B 9. Zurynek Jan TJN0605 42:27 + 11:01
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček H14 8. Zurynek Jan TJN0605 35:42 + 12:46
OB 20.05.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 H14B 25 Zurynek Jan TJN0605
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 3. Zurynek Jan TJN0605 50:57 + 6:11
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček H14 20. Zurynek Jan TJN0605 35:33 + 15:01
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 8. Zurynek Jan TJN0605 34:11 + 11:47
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H14 11 Zurynek Jan TJN0605
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček H12 13. Zurynek Jan TJN0605 24:12 + 10:26
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček H12 5. Zurynek Jan TJN0605 25:20 + 7:58
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček H12 36. Zurynek Jan TJN0605 14:18 + 4:02
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H12 3. Zurynek Jan TJN0605 24:21 + 7:28
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H12 2. Zurynek Jan TJN0605 20:46 + 4:26
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H12C 4. Zurynek Jan TJN0605 23:28 + 2:27
OB 08.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H14B 35. Zurynek Jan TJN0605 30:50 + 11:31
OB 01.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 H12 5 Zurynek Jan TJN0605
OB 04.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) P 2. Zurynek Jan TJN0605 22:11 + 1:57
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H12 6. Zurynek Jan TJN0605 21:20 + 5:03
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček H12 4. Zurynek Jan TJN0605 27:13 + 4:44
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H12 10. Zurynek Jan TJN0605 33:19 + 13:09
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H12 10. Zurynek Jan TJN0605 21:11 + 4:49
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček H12 7. Zurynek Jan TJN0605 26:48 + 4:02
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček H12 19. Zurynek Jan TJN0605 27:45 + 12:02
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 H12 8 Zurynek Jan TJN0605
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček H12 17. Zurynek Jan EKP0602 40:00 + 24:11
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček H12 10. Zurynek Jan EKP0602 33:43 + 12:44
OB 24.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE D3 8. Zurynek Jan EKP0602 36:49 + 10:32
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H12 15. Zurynek Jan EKP0602 21:32 + 10:00
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček H12 15. Zurynek Jan EKP0602 53:22 + 26:39
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H12C 17. Zurynek Jan EKP0602 37:52 + 10:59
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček P 10. Zurynek Jan EKP0602 43:10 + 11:11
OB 15.04.2017 Velikonoce ve skalách 2017 - E2 P Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H10C 31. Zurynek Jan EKP0602 57:12 + 33:20
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 P Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 05.08.2016 Rumcajsovy míle P Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 12.06.2016 Mistrovství oblasti na klasické trati H10 Zurynek Jan EKP0602 DISK
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H10 20. Zurynek Jan EKP0602 53:47 + 26:53
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H10 22. Zurynek Jan EKP0602 33:13 + 20:44
OB 16.04.2016 Oblastní žebříček H10 22. Zurynek Jan EKP0602 26:14 + 13:39
OB 26.05.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H12 Zurynek Jan JEO0607
MTBO 23.06.2018 Český pohár MTBO – 9. kolo M14 Zurynek Jan TJN0605
OB 11.05.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE H14C Zurynek Jan JEO0607
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček H12 Zurynek Jan EKP0602
OB 26.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Zurynek Jan JEO0607
OB 27.05.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H12 Zurynek Jan JEO0607
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH12 Zurynek Jan TJN0605
OB 13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet DH12 Zurynek Jan TJN0605
OB 14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH14 Zurynek Jan TJN0605
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H14A Zurynek Jan TJN0605
OB 13.04.2019 Mistrovství oblasti štafet H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 11.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H14 Zurynek Jan JEO0607
OB 12.05.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Zurynek Jan JEO0607
OB 14.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 15.09.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H14 Zurynek Jan JEO0607
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Zurynek Jan JEO0607
OB 23.11.2019 O-Gala 2019 O-GALA Zurynek Jan TJN0605
OB 14.08.2020 Tis 2020 H16 Zurynek Jan TJN0605
OB 21.08.2020 Helfenburk 2020 H16 Zurynek Jan TJN0605
OB 11.09.2020 Soustředění SCD JO H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 18.09.2020 Výběrové soustředění SCD JO H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 26.09.2020 Rumburská LILIE 2E mikrosprint H14 Zurynek Jan TJN0605
OB 12.12.2020 Tour de Prague (8:30-10:30) B Zurynek Jan TJN0605 Přihlášen