Závodník: Ouzká Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 30.05.2020 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2020 (1.závod 2020) D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 20:45
OB 09.11.2019 Oblastní žebříček D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 27:10 + 4:55
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 15:20 + 0:09
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 10:03 + 0:39
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 6:39
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 26:37 + 6:54
OB 31.08.2019 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 D10 2 Ouzká Eliška BOR1051
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 18:43 + 3:26
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE D10 1. Ouzká Eliška BOR1051 14:29
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 24:18 + 4:51
OB 12.05.2019 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 31:34 + 11:56
OB 28.04.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 27:35 + 3:10
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 6. Ouzká Eliška BOR1051 27:55 + 4:54
OB 24.03.2019 Oblastní žebříček D10 14. Ouzká Eliška BOR1051 19:23 + 7:16
OB 10.03.2019 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (2.závod 2019) D10 2. Ouzká Eliška BOR1051 18:49 + 4:17
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 D10 5 Ouzká Eliška BOR1051
OB 28.10.2018 Oblastní žebříček D10 7. Ouzká Eliška BOR1051 19:45 + 4:59
OB 21.10.2018 Oblastní žebříček D10 10. Ouzká Eliška BOR1051 17:45 + 5:14
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10 10. Ouzká Eliška BOR1051 24:33 + 7:45
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 17:56 + 3:40
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10 15. Ouzká Eliška BOR1051 27:19 + 11:03
OB 01.09.2018 Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018 D10 5 Ouzká Eliška BOR1051
OB 17.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 03.06.2018 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 22:05 + 2:37
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 5. Ouzká Eliška BOR1051 26:48 + 4:11
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:58 + 2:36
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D10 3. Ouzká Eliška BOR1051 23:43 + 3:20
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) D10L 1. Ouzká Eliška BOR1051 21:44
OB 08.04.2018 Oblastní žebříček D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 22:33 + 2:57
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 12:41 + 1:46
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018 D10 20 Ouzká Eliška BOR1051
OB 22.10.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 16:07 + 1:03
OB 21.10.2017 Oblastní žebříček D10L 3. Ouzká Eliška BOR1051 24:39 + 7:58
OB 15.10.2017 Oblastní žebříček D10L 18. Ouzká Eliška BOR1051 44:33 + 22:49
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček D10L 4. Ouzká Eliška BOR1051 24:40 + 1:30
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček D10L 5. Ouzká Eliška BOR1051 26:08 + 5:08
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D10L 5. Ouzká Eliška BOR1051 16:22 + 2:18
OB 25.06.2017 Oblastní žebříček D10L Ouzká Eliška BOR1051 DISK
OB 10.06.2017 3. závod jarní dětské ligy v OB D10L 1. Ouzká Eliška BOR1051 18:54
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati D10L 9. Ouzká Eliška BOR1051 35:48 + 9:47
OB 20.05.2017 2. závod jarní dětské ligy v OB D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 33:23 + 1:26
OB 06.05.2017 1. Závod jarní dětské ligy v OB D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 20:06 + 1:37
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček D10L 7. Ouzká Eliška BOR1051 31:52 + 10:25
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček D10L 2. Ouzká Eliška BOR1051 21:40 + 3:36
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček HDR 45. Ouzká Eliška BOR1051 41:35 + 20:53
OB 04.03.2017 3.závod „Žákovské ligy DOK/BOR 2017“ HDR 7. Ouzká Eliška BOR1051 33:43 + 7:29
OB 23.02.2019 Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (1.závod 2019) D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 2E mikrosprint D10 Ouzká Eliška BOR1051
OB 29.10.2017 Oblastní žebříček D10L Ouzká Eliška BOR1051
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti štafet DH10L Ouzká Eliška BOR1051
OB 29.09.2019 Rumburská LILIE 3E sprint v zeleném městě Krásná Lípa D10 Ouzká Eliška BOR1051