Závodník: Vlčková Markéta

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 21:54
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 15:16
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 21:55
OB 14.09.2019 Oblastní žebříček D10C 2. Vlčková Markéta VIC0951 18:31 + 0:08
OB 08.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 21:58
OB 07.09.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 23:47
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 D10 2. Vlčková Markéta VIC0951 22:58 + 2:12
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 D10 10. Vlčková Markéta VIC0951 32:05 + 14:50
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 D10 5. Vlčková Markéta VIC0951 21:56 + 4:22
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 D10 2. Vlčková Markéta VIC0951 15:34 + 0:52
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 D10 Vlčková Markéta VIC0951 DISK
OB 30.06.2019 Cena střední Moravy - E3 D10C 14. Vlčková Markéta VIC0951 39:20 + 22:03
OB 29.06.2019 Cena střední Moravy - E2 D10C 4. Vlčková Markéta VIC0951 25:50 + 3:59
OB 28.06.2019 Cena střední Moravy - E1 D10C 2. Vlčková Markéta VIC0951 9:02 + 0:33
OB 16.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 14:05
OB 15.06.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček D10C 13. Vlčková Markéta VIC0951 45:58 + 16:50
OB 08.06.2019 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 2. Vlčková Markéta VIC0951 28:50 + 5:21
OB 02.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 9. Vlčková Markéta VIC0951 23:54 + 5:54
OB 01.06.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 5. Vlčková Markéta VIC0951 21:19 + 3:06
OB 25.05.2019 Oblastní žebříček D10C 2. Vlčková Markéta VIC0951 15:39 + 0:35
OB 18.05.2019 Oblastní žebříček D10C 5. Vlčková Markéta VIC0951 15:01 + 1:44
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 18:45
OB 27.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu D10C 4. Vlčková Markéta VIC0951 9:15 + 0:53
OB 21.04.2019 Velikonoce ve skalách - E3 D10 2. Vlčková Markéta VIC0951 15:34 + 0:41
OB 20.04.2019 Velikonoce ve skalách - E2 D10 12. Vlčková Markéta VIC0951 33:26 + 13:10
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách - E1 D10 17. Vlčková Markéta VIC0951 36:22 + 23:04
OB 19.04.2019 Velikonoce ve skalách D10 8. Vlčková Markéta VIC0951 85:22 + 36:26
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D10C 7. Vlčková Markéta VIC0951 14:19 + 4:49
OB 13.04.2019 Oblastní žebříček D10C 1. Vlčková Markéta VIC0951 19:27
OB 06.04.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 2. Vlcková Markéta VIC0951 19:40 + 1:43
OB 30.03.2019 Oblastní žebříček D10C 9. Vlčková Markéta VIC0951 31:30 + 26:22
OB 30.03.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati D10C 6. Vlčková Markéta VIC0951 28:14 + 9:39
OB 20.03.2019 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D10C 2 Vlčková Markéta VIC0951
OB 20.03.2019 Oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D10C 1 Vlčková Markéta VIC0951
OB 20.03.2019 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti 2019 D10C 1 Vlčková Markéta VIC0951
OB 10.11.2018 Oblastní žebříček D10C 13. Vlčková Markéta VIC0951 22:46 + 8:29
OB 03.11.2018 Oblastní žebříček D10C 7. Vlčková Markéta VIC0951 25:02 + 7:55
OB 27.10.2018 Oblastní žebříček D10C 20. Vlčková Markéta VIC0951 39:52 + 19:27
OB 20.10.2018 Oblastní žebříček D10C 5. Vlčková Markéta VIC0951 25:55 + 6:23
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček D10C 8. Vlčková Markéta VIC0951 40:01 + 12:05
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček D10C/W-10 11. Vlčková Markéta VIC0951 26:22 + 9:40
OB 09.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 8. Vlčková Markéta VIC0951 27:26 + 6:54
OB 08.09.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček D10C 6. Vlčková Markéta VIC0951 27:37 + 6:48
OB 05.08.2018 Rumpál - E3 D10 7. Vlčková Markéta VIC0951 30:23 + 14:50
OB 04.08.2018 Rumpál - E2 D10 7. Vlčková Markéta VIC0951 64:01 + 45:29
OB 03.08.2018 Rumpál - E1 D10 5. Vlčková Markéta VIC0951 16:09 + 4:01
OB 29.07.2018 Šumperský divočák - E3 D10 11. Vlčková Markéta VIC0951 33:16 + 19:10
OB 28.07.2018 Šumperský divočák - E2 D10 11. Vlčková Markéta VIC0951 38:00 + 23:40
OB 27.07.2018 Šumperský divočák - E1 D10 5. Vlčková Markéta VIC0951 26:06 + 12:18
OB 01.07.2018 Cena střední Moravy - E3 D10C 16. Vlčková Markéta VIC0951 26:11 + 15:19
OB 30.06.2018 Cena střední Moravy - E2 D10C Vlčková Markéta VIC0951 DISK
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy - E1 D10C 14. Vlčková Markéta VIC0951 39:17 + 21:33
OB 16.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10C 9. Vlčková Markéta VIC0951 37:34 + 20:22
OB 02.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati D10 5. Vlčková Markéta VIC0951 25:46 + 4:57
OB 26.05.2018 Oblastní žebříček D10 8. Vlčková Markéta VIC0951 66:33 + 50:06
OB 19.05.2018 Oblastní žebříček D10C 9. Vlčková Markéta VIC0951 27:44 + 12:33
OB 19.05.2018 Oblastní žebříček D10C 7. Vlčková Markéta VIC0951 10:13 + 4:22
OB 12.05.2018 Oblastní žebříček D10C Vlčková Markéta VIC0951 DISK
OB 21.04.2018 Žebříček B-Morava D10C 8. Vlčková Markéta VIC0951 29:58 + 13:50
OB 14.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu DH10N Vlčková Markéta VIC0951 DISK
OB 14.04.2018 Oblastní žebříček DH10N Vlčková Markéta VIC0951 DISK
OB 07.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10N 9. Vlčková Markéta VIC0951 36:59 + 19:15
OB 19.03.2018 Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 7 Vlčková Markéta VIC0951
OB 19.03.2018 Oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 6 Vlčková Markéta VIC0951
OB 19.03.2018 Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti D10C 7 Vlčková Markéta VIC0951
OB 04.11.2017 Oblastní žebříček DH10N 13. Vlčková Markéta VIC0951 39:42 + 18:06
OB 14.10.2017 Oblastní žebříček HDR 7. Vlčková Markéta VIC0951 25:18 + 4:00
OB 16.09.2017 Oblastní žebříček HDR 1. Vlčková Markéta VIC0951 28:35
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 T10P 3. Vlčková Markéta VIC0951 22:38 + 0:33
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 T10P 22. Vlčková Markéta VIC0951 33:23 + 14:38
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 T10P 7. Vlčková Markéta VIC0951 27:51 + 8:54
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 T10P 9. Vlčková Markéta VIC0951 26:16 + 7:29
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 T10P 2. Vlčková Markéta VIC0951 26:52 + 7:12
OB 02.07.2017 Cena střední Moravy - E3 HDR 6. Vlčková Markéta VIC0951 25:16 + 2:48
OB 01.07.2017 Cena střední Moravy - E2 HDR 4. Vlčková Markéta VIC0951 16:35 + 1:27
OB 30.06.2017 Cena střední Moravy - E1 HDR 4. Vlčková Markéta VIC0951 18:09 + 2:53
OB 27.05.2017 Mistrovství oblasti na klasické trati HD10N 8. Vlčková Markéta VIC0951 50:11 + 18:45
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček HDR 4. Vlčková Markéta VIC0951 17:10 + 2:14
OB 22.04.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) HDR 21. Vlčková Markéta VIC0951 35:06 + 11:49
OB 25.03.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu HDR 5. Vlčková Markéta VIC0951 18:41 + 3:43
OB 25.03.2017 Oblastní žebříček HDR 15. Vlčková Markéta VIC0951 26:37 + 8:14
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR Vlčková Markéta VIC0951
OB 29.06.2018 Cena střední Moravy D10C Vlčková Markéta VIC0951
OB 03.08.2018 Rumpál D10 Vlčková Markéta VIC0951
OB 27.07.2018 Šumperský divočák D10 Vlčková Markéta VIC0951
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering D10 Vlčková Markéta VIC0951
OB 28.06.2019 Cena střední Moravy D10C Vlčková Markéta VIC0951
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10 Vlčková Markéta VIC0951 Přihlášen