Závodník: Houbová Eliška

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
OB 04.10.2020 Mistrovství oblasti ve sprintu D10 Houbová Eliška KRL1152 DISK
OB 03.10.2020 Oblastní žebříček D10 7. Houbová Eliška KRL1152 40:22 + 16:33
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček D10 6. Houbová Eliška KRL1152 15:38 + 3:02
OB 19.09.2020 Oblastní žebříček D10 5. Houbová Eliška KRL1152 35:14 + 7:38
OB 13.09.2020 Oblastní žebříček D10 4. Houbová Eliška KRL1152 34:31 + 7:52
OB 12.09.2020 Mistrovství oblasti na krátké trati D10 3. Houbová Eliška KRL1152 36:54 + 4:28
OB 30.08.2020 West cup - E3 D10 7. Houbová Eliška KRL1152 36:49 + 11:51
OB 29.08.2020 West cup - E2, mistrovství oblasti D10 10. Houbová Eliška KRL1152 30:52 + 12:06
OB 28.08.2020 West cup - E1 D10 7. Houbová Eliška KRL1152 45:56 + 21:05
OB 28.08.2020 West cup D10 8. Houbová Eliška KRL1152 113:37 + 45:02
OB 16.08.2020 Tis 2020 - E3 D10 3. Houbová Eliška KRL1152 34:50 + 2:16
OB 15.08.2020 Tis 2020 - E2 D10 5. Houbová Eliška KRL1152 65:06 + 27:32
OB 14.08.2020 Tis 2020 - E1 D10 5. Houbová Eliška KRL1152 59:27 + 31:52
OB 21.02.2020 Západočeský žebříček - podzim 2020 D10 4 Houbová Eliška KRL1152
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček D10F 2. Houbová Eliska KRL1152 21:17 + 2:20
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček D10F 21. Houbová Eliška KRL1152 46:21 + 20:55
OB 13.10.2019 Oblastní žebříček HD10F 1. Houbová Eliška KRL1152 31:19
OB 12.10.2019 Oblastní žebříček ZF 1. Houbová Eliška KRL1152 23:02
OB 29.09.2019 Oblastní žebříček HD10F 6. Houbová Eliska KRL1152 37:02 + 15:27
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček HD10F 3. Houbová Eliska KRL1152 25:37 + 4:06
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček HD10F 3. Houbová Eliška KRL1152 19:06 + 2:35
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček HD10F 6. Houbová Eliška KRL1152 27:00 + 10:36
OB 30.08.2019 West cup - E1 HD10F 2. Houbová Eliška KRL1152 46:27 + 16:12
OB 30.08.2019 West cup HD10F 1. Houbová Eliška KRL1152 92:33
OB 25.08.2019 Oblastní žebříček DF 2. Houbová Eliška KRL1152 15:55 + 0:30
OB 25.08.2019 Oblastní žebříček P 10. Roučková Karla KRL1152 63:08 + 42:00
OB 24.08.2019 Oblastní žebříček P 14. Houbová Eliška KRL1152 81:06 + 54:04
OB 26.05.2019 Oblastní žebříček HD10F 5. Houbová Eliška KRL1152 44:56 + 18:12
OB 25.05.2019 Mistrovství oblasti na krátké trati HD10F 3. Houbová Eliška KRL1152 57:32 + 20:48
OB 01.05.2019 Oblastní žebříček HD10L 6. Houbová Eliška KRL1152 42:48 + 24:29
OB 07.04.2019 Oblastní žebříček HD10F 4. Houbová Eliška KRL1152 31:45 + 8:43
OB 06.04.2019 Oblastní žebříček HD10F 9. Houbová Eliška KRL1152 54:44 + 31:05
OB 02.09.2018 West cup - E3 HDR 8. Houbová Eliška KRL1152 31:26 + 8:29
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 HDR 11. Houbová Eliška KRL1152 37:52 + 14:52
OB 05.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) HDR 21. Houbová Eliška KRL1152 51:43 + 24:17
OB 10.06.2018 Žebříček B-Čechy západ HDR 10. Houbová Eliška KRL1152 35:13 + 8:53
OB 09.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati HDR 18. Houbová Eliška KRL1152 53:00 + 20:05
OB 12.05.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati HDR 15. Houbová Eliška KRL1152 37:28 + 13:18
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 HDR 18. Houbová Eliška KRL1152 51:07 + 25:12
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 HDR 10. Houbová Eliška KRL1152 39:57 + 13:11
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník HDR Houbová Eliška KRL1152 DISK
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček HDR 4. Houbová Eliška KRL1152 15:16 + 4:43
OB 07.04.2018 Oblastní žebříček HDR 16. Houbová Eliška KRL1152 36:01 + 13:10
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček HDR 6. Houbová Eliska KRL1152 18:03 + 5:29
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček HDR 8. Houbová Eliska KRL1152 29:14 + 12:54
OB 31.08.2018 West cup HDR Houbová Eliška KRL1152
OB 14.08.2020 Tis 2020 D10 Houbová Eliška KRL1152