Závodník: Šmaus Antonín

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z rankingu
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
OB 28.09.2019 Oblastní žebříček H21L 42. Šmaus Antonín TJN0001 47:25 + 15:37 048214821
OB 28.09.2019 Veřejný závod H21A 25. Šmaus Antonín TJN0001 16:50 + 3:43 062266226
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H21B 13. Šmaus Antonín TJN0001 62:38 + 11:14 048914891
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H21B 9. Šmaus Antonín TJN0001 42:17 + 6:35 052445244
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H21B 3. Šmaus Antonín TJN0001 50:21 + 2:55 058285828
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H21B 7. Šmaus Antonín TJN0001 37:56 + 5:09 055185518
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H21B 22. Šmaus Antonín TJN0001 87:36 + 22:30 041584158
OB 02.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H20B 1. Šmaus Antonín TJN0001 32:54
OB 01.06.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE H20B 2. Šmaus Antonín TJN0001 114:52 + 3:35
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček mládeže - jaro 2019 H20 3 Šmaus Antonín TJN0001
OB 16.02.2019 Ještědský žebříček dospělých 2019 H21L 60 Šmaus Antonín TJN0001
OB 06.10.2018 Veřejný závod H21K 3. Šmaus Antonín TJN0001 31:04 + 5:23 032153215
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H21K 2. Šmaus Antonín TJN0001 43:23 + 2:46 038653865
OB 09.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ T6 3. Šmaus Antonín TJN0001 65:37 + 5:49
OB 21.04.2018 Veřejný závod (Saxbo) H18 4. Šmaus Antonín TJN0001 80:44 + 27:51
OB 01.03.2018 Ještědský žebříček dospělých 2018 H21K 28 Šmaus Antonín TJN0001
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H18A 26. Šmaus Antonín TJN0001 44:44 + 20:32
OB 11.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H18B 17. Šmaus Antonín TJN0001 42:56 + 10:35
OB 10.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H18B 8. Šmaus Antonín TJN0001 29:35 + 5:06
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18B 10. Šmaus Antonín TJN0001 65:45 + 12:57
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H18B 5. Šmaus Antonín TJN0001 35:03 + 6:34
OB 20.05.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A T 5. Šmaus Antonín TJN0001 16:24 + 3:14
OB 14.05.2017 Žebříček B-Čechy H18B 5. Šmaus Antonín TJN0001 35:24 + 3:40
OB 13.05.2017 Žebříček B-Čechy H18B 12. Šmaus Antonín TJN0001 102:08 + 24:14
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček H21K 12. Šmaus Antonín TJN0001 59:13 + 11:43 051135113
OB 01.01.2017 Žebříček B-Čechy 2017 H18B 15 Šmaus Antonín TJN0001
OB 02.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H16B 8. Šmaus Antonín TJN0001 55:18 + 6:24
OB 01.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H16A 11. Šmaus Antonín TJN0001 52:22 + 7:52
OB 12.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H16B 11 Šmaus Antonín TJN0001
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 1. Šmaus Antonín TJN0001 32:30
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 12. Šmaus Antonín TJN0001 59:09 + 10:33
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H16 7. Šmaus Antonín TJN0001 44:33 + 9:05
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H16 14. Šmaus Antonín TJN0001 49:35 + 10:32
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H16 13. Šmaus Antonín TJN0001 28:50 + 7:52
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H16 9. Šmaus Antonín TJN0001 41:20 + 7:47
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H16 15. Šmaus Antonín TJN0001 28:51 + 5:03
OB 26.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H16C 17. Šmaus Antonín TJN0001 37:05 + 10:05
OB 25.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H16A 13. Šmaus Antonín TJN0001 43:28 + 14:40
OB 19.06.2016 Žebříček B-Čechy H16B 12. Šmaus Antonín TJN0001 27:24 + 6:08
OB 18.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H16B 10. Šmaus Antonín TJN0001 54:17 + 8:30
OB 21.05.2016 Oblastní žebříček (SAXBO) H16 Šmaus Antonín TJN0001 DISK
OB 01.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 27. Šmaus Antonín TJN0001 35:32 + 8:57
OB 30.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 11. Šmaus Antonín TJN0001 57:07 + 10:36
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti na krátké trati H16 2. Šmaus Antonín TJN0001 36:38 + 2:48
OB 02.04.2016 Oblastní žebříček H16 7. Šmaus Antonín TJN0001 31:33 + 7:22
OB 12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček H16A 39. Šmaus Antonín TJN0001 22:14 + 7:36
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 17. Šmaus Antonín TJN0001 30:57 + 7:12
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 18. Šmaus Antonín TJN0001 80:24 + 22:05
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H16A 18. Šmaus Antonín TJN0001 68:49 + 21:09
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H16A 14. Šmaus Antonín TJN0001 40:44 + 10:15
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H16A 21. Šmaus Antonín TJN0001 53:40 + 15:39
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H16A 25. Šmaus Antonín TJN0001 73:52 + 25:00
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H16A Šmaus Antonín TJN0001 DISK
OB 13.06.2015 Mistrovství oblasti na klasické trati H16 Šmaus Antonín TJN0001 DISK
OB 17.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 9. Šmaus Antonín TJN0001 57:56 + 7:48
OB 16.05.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H16B 14. Šmaus Antonín TJN0001 44:18 + 14:58
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H16B 9. Šmaus Antonín TJN0001 30:19 + 5:58
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H16B 15. Šmaus Antonín TJN0001 83:11 + 22:02
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H16 4. Šmaus Antonín TJN0001 27:34 + 5:05
OB 28.03.2015 Oblastní žebříček H16 9. Šmaus Antonín TJN0001 16:02 + 4:34
LOB 08.02.2015 Český pohár, ŽA, ŽB H17 6. Šmaus Antonín TJN0001 60:13 + 14:59
LOB 07.02.2015 Mistrovství ČR ve sprintu H17 9. Šmaus Antonín TJN0001 20:51 + 5:11
OB 19.10.2014 Oblastní žebříček H21L 64. Smaus Antonín TJN0001 93:00 + 54:36 000000
OB 28.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T6 27. Šmaus Antonín TJN0001 75:45 + 25:51
OB 27.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) T6 19. Šmaus Antonín TJN0001 49:15 + 13:19
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček H14 5. Šmaus Antonín TJN0001 47:36 + 7:47
OB 13.09.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H14C 19. Šmaus Antonín TJN0001 18:22 + 7:51
OB 07.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 21. Šmaus Antonín TJN0001 36:35 + 12:45
OB 06.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 33. Šmaus Antonín TJN0001 54:25 + 21:34
OB 24.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H14 14. Šmaus Antonín TJN0001 39:38 + 11:02
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H14 7. Šmaus Antonín TJN0001 22:51 + 6:16
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H14 13. Šmaus Antonín TJN0001 22:55 + 7:05
OB 23.08.2014 Pěkné prázdniny H14 12. Šmaus Antonín TJN0001 85:24 + 24:23
OB 20.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E3 H14A 8. Šmaus Antonín TJN0001 37:34 + 6:53
OB 19.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E2 H14A 14. Šmaus Antonín TJN0001 46:39 + 13:12
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup - E1 H14A 13. Šmaus Antonín TJN0001 45:53 + 16:32
OB 22.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A T4 43. Šmaus Antonín TJN0001 65:44 + 26:53
OB 21.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) T4 38. Šmaus Antonín TJN0001 60:18 + 18:29
OB 14.06.2014 Oblastní žebříček H14 2. Šmaus Antonín TJN0001 46:24 + 5:11
OB 01.06.2014 Oblastní žebříček H14 9. Šmaus Antonín TJN0001 53:36 + 14:37
OB 18.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H14B 53. Šmaus Antonín TJN0001 32:43 + 14:52
OB 17.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H14B 32. Šmaus Antonín TJN0001 51:21 + 16:54
OB 11.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H14B 34. Šmaus Antonín TJN0001 37:35 + 15:17
OB 10.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B 36. Šmaus Antonín TJN0001 50:06 + 20:08
OB 12.10.2013 Oblastní žebříček H14 8. Šmaus Antonín TJN0001 29:05 + 11:33
OB 05.10.2013 Oblastní žebříček H14 14. Šmaus Antonín TJN0001 60:18 + 26:31
OB 15.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 26. Smaus Antonín TJN0001 51:47 + 28:32
OB 14.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B Šmaus Antonín TJN0001 DISK
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 H14B 4. Šmaus Antonín TJN0001 39:47 + 8:20
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 H14B 6. Šmaus Antonín TJN0001 28:23 + 5:54
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 H14B 3. Šmaus Antonín TJN0001 30:55 + 5:56
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 H14B 14. Šmaus Antonín TJN0001 74:51 + 32:38
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 H14B 13. Šmaus Antonín TJN0001 49:50 + 21:29
OB 16.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 34. Šmaus Antonín TJN0001 41:49 + 19:15
OB 15.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H14B 34. Šmaus Antonín TJN0001 95:34 + 53:27
OB 18.05.2013 Oblastní žebříček H14 9. Šmaus Antonín TJN0001 36:09 + 13:42
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy H14B 27. Smaus Antonín TJN0001 42:52 + 16:03
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy H14B Smaus Antonín TJN0001 DISK
OB 05.05.2013 Oblastní žebříček H14 17. Šmaus Antonín TJN0001 60:04 + 24:27
OB 04.05.2013 Oblastní žebříček H14 13. Šmaus Antonín TJN0001 58:40 + 21:52
OB 27.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H14 15. Šmaus Antonín TJN0001 36:48 + 20:16
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H14 5. Antonín Šmaus TJN0001 51:59 + 19:40
OB 13.04.2013 Oblastní žebříček H14 12. Šmaus Antonín TJN0001 36:10 + 15:14
OB 06.04.2013 Oblastní žebříček H14 Šmaus Antonín TJN0001 DISK
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Saxbo) H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 25.04.2013 Žebříček B - Čechy - přihlášky H14B Šmaus Antonín TJN0001
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství ve štafetách H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 07.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 08.09.2013 Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 28.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 29.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 20.10.2013 Oblastní žebříček H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 27.10.2013 Oblastní žebříček H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 16.03.2014 Mistrovství ČR v LOB na krátké trati, Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 15.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 02.03.2014 Mistrovství ČR v LOB ve sprintu, Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 01.03.2014 Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 22.02.2014 Mistrovství ČR v LOB na klasické trati, Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 23.02.2014 Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
LOB 15.02.2014 Český pohár, Žebříček A a B H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 23.03.2014 Český pohár štafet H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 13.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 27.04.2014 Mistrovství oblasti na klasické trati H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 26.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 08.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky H14B Šmaus Antonín TJN0001
OB 07.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B Šmaus Antonín TJN0001
OB 08.06.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H14B Šmaus Antonín TJN0001
OB 24.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 25.05.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 18.07.2014 H.S.H. Vysočina cup H14A Šmaus Antonín TJN0001
OB 13.09.2014 Český pohár štafet, Česká liga klubů, Mistrovství oblasti štafet H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 11.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet, Česká liga klubů H14 Šmaus Antonín TJN0001
OB 18.04.2015 Oblastní žebříček H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 06.09.2015 Žebříček B - Čechy H16B Šmaus Antonín TJN0001
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H16B Šmaus Antonín TJN0001
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H16B Šmaus Antonín TJN0001
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E1 H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 22.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E2 H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 23.08.2015 Pěkné Prázdniny s OB - E3 H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 13.09.2015 Český pohár štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 10.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Šmaus Antonín TJN0001
OB 11.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Šmaus Antonín TJN0001
OB 17.04.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 24.04.2016 Mistrovství oblasti štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H16B Šmaus Antonín TJN0001
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H16B Šmaus Antonín TJN0001
OB 22.05.2016 Veřejný závod (SAXBO) H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H16 Šmaus Antonín TJN0001
OB 08.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 09.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DOROST Šmaus Antonín TJN0001
OB 03.12.2016 O´Gala 2016 O-Gala Šmaus Antonín TJN0001
OB 20.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 21.05.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 07.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) H18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 08.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) DH18 Šmaus Antonín TJN0001
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H21B Šmaus Antonín TJN0001
OB 05.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet MIX Šmaus Antonín TJN0001
OB 06.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva MIX Šmaus Antonín TJN0001