Závodník: Schimm Dieter

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking veteránů
OB 20.10.2019 Oblastní žebříček H75 3. Schimm Dieter BSO4401 42:58 + 5:37
OB 19.10.2019 Oblastní žebříček H75 4. Schimm Dieter BSO4401 35:42 + 4:07 016891689
OB 08.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H75B 4. Schimm Dieter BSO4401 37:21 + 5:52 016951695
OB 07.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H75B 3. Schimm Dieter BSO4401 55:37 + 13:42
OB 01.09.2019 West cup - E3, oblastní žebříček H75 6. Schimm Dieter BSO4401 55:48 + 14:08 012011201
OB 01.09.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - podzim H75 3 Schimm Dieter BSO4401
OB 31.08.2019 West cup - E2, oblastní žebříček H75 5. Schimm Dieter BSO4401 51:23 + 10:01 016301630
OB 30.08.2019 West cup - E1 H75 5. Schimm Dieter BSO4401 46:03 + 8:51 015521552
OB 30.08.2019 West cup H75 5. Schimm Dieter BSO4401 153:14 + 31:35
OB 28.07.2019 Bohemia orienteering - E5 H75 11. Schimm Dieter BSO4401 74:13 + 30:26 015491549
OB 27.07.2019 Bohemia orienteering - E4 H75 9. Schimm Dieter BSO4401 41:03 + 16:31 00903903
OB 26.07.2019 Bohemia orienteering - E3 H75 11. Schimm Dieter BSO4401 53:01 + 16:20 017111711
OB 25.07.2019 Bohemia orienteering - E2 H75 12. Schimm Dieter BSO4401 59:07 + 28:31 00949949
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering - E1 H75 8. Schimm Dieter BSO4401 70:45 + 21:57 017241724
OB 27.04.2019 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H65 3. Schimm Dieter BSO4401 50:23 + 3:48 023262326
OB 01.04.2019 Oblastní soutěž - Západ 2019 - jaro H65 9 Schimm Dieter BSO4401
OB 07.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H65 7. Dieter Schimm BSO4401 55:39 + 9:31 017451745
OB 06.10.2018 Oblastní žebříček (Šumavský kufr) H65 11. Dieter Schimm BSO4401 35:47 + 9:28 014391439
OB 23.09.2018 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 61:07 + 18:41 012651265
OB 22.09.2018 Oblastní žebříček H65 10. Schimm Dieter BSO4401 46:24 + 19:03 00968968
OB 02.09.2018 West cup - E3 H65 18. Schimm Dieter BSO4401 78:03 + 42:31 000000
OB 01.09.2018 Oblastní žebříček, West cup - E2 H65 21. Schimm Dieter BSO4401 68:40 + 31:13 00663663
OB 31.08.2018 Oblastní žebříček, West cup - E1 H65 18. Schimm Dieter BSO4401 26:25 + 11:53
OB 06.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H70B 16. Schimm Dieter BSO4401 83:21 + 36:27 00817817
OB 05.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H70B 14. Schimm Dieter BSO4401 51:09 + 21:17 012581258
OB 29.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E3 H70 3. Schimm Dieter BSO4401 39:42 + 1:36
OB 28.04.2018 Oblastní žebříček, Jarní trojúhelník - E2 H70 4. Schimm Dieter BSO4401 56:40 + 9:58 016291629
OB 27.04.2018 Mistrovství oblasti ve sprintu, Jarní trojúhelník - E1 H70 2. Schimm Dieter BSO4401 25:25 + 2:17 018501850
OB 27.04.2018 Jarní trojúhelník H70 3. Schimm Dieter BSO4401 121:47 + 13:35
OB 22.04.2018 Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník) H65 9. Schimm Dieter BSO4401 76:20 + 20:37 016341634
OB 21.04.2018 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H65 9. Schimm Dieter BSO4401 75:42 + 27:53
OB 01.04.2018 Sprintový žebříček ZČO 2018 H65 7 Schimm Dieter BSO4401
OB 01.04.2018 Oblastní soutěž - Západ 2018 H65 8 Schimm Dieter BSO4401
OB 25.03.2018 Oblastní žebříček H65 14. Schimm Dieter BSO4401 46:41 + 11:41 019521952
OB 24.03.2018 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 52:21 + 13:56 017531753
OB 01.10.2017 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 61:28 + 20:28 015161516
OB 30.09.2017 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 59:02 + 21:49 013711371
OB 10.09.2017 Žebříček B-Čechy H70B 15. Schimm Dieter BSO4401 42:39 + 18:40 013451345
OB 09.09.2017 Žebříček B-Čechy H70B 13. Schimm Dieter BSO4401 69:58 + 25:13 017081708
OB 30.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E5 H70 12. Schimm Dieter BSO4401 75:33 + 28:18 016741674
OB 29.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E4 H70 16. Schimm Dieter BSO4401 56:57 + 30:39 00816816
OB 28.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E3 H70 22. Schimm Dieter BSO4401 75:07 + 40:43 00141141
OB 27.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E2 H70 15. Schimm Dieter BSO4401 64:55 + 36:10 014731473
OB 26.07.2017 Bohemia Orienteering 2017 - E1 H70 13. Schimm Dieter BSO4401 57:59 + 23:07 012941294
OB 04.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 15. Schimm Dieter BSO4401 80:02 + 34:43 014101410
OB 03.06.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 14. Schimm Dieter BSO4401 49:11 + 24:30 00999999
OB 21.05.2017 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 48:23 + 5:43 022112211
OB 20.05.2017 Oblastní žebříček H65 9. Schimm Dieter BSO4401 96:21 + 49:56 000099
OB 01.05.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E4 H70C 3. Schimm Dieter BSO4401 52:38 + 13:05 019661966
OB 30.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E3, oblastní žebříček H70C 4. Schimm Dieter BSO4401 49:30 + 10:42 019231923
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E1, oblastní žebříček H70C 2. Schimm Dieter BSO4401 23:13 + 6:28
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 - E2, oblastní žebříček H70C 5. Schimm Dieter BSO4401 53:43 + 24:23 00919919
OB 23.04.2017 Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník) H65 3. Schimm Dieter BSO4401 59:14 + 9:55
OB 22.04.2017 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H65 6. Schimm Dieter BSO4401 62:07 + 12:52 019321932
OB 02.04.2017 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 40:26 + 9:04 019571957
OB 01.04.2017 Mistrovství oblasti ve sprintu H65 5. Schimm Dieter BSO4401 28:18 + 9:41 017601760
OB 01.04.2017 Oblastní žebříček H65 10. Schimm Dieter BSO4401 36:49 + 10:31 017621762
OB 01.04.2017 Sprintový žebříček ZČO 2017 H65 7 Schimm Dieter BSO4401
OB 01.04.2017 Oblastní soutěž - Západ 2017 H65 9 Schimm Dieter BSO4401
OB 11.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 9. Schimm Dieter BSO4401 39:30 + 9:31
OB 10.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 12. Schimm Dieter BSO4401 91:26 + 39:58
OB 04.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) H65 7. Schimm Dieter BSO4401 76:52 + 15:11
OB 03.09.2016 Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník) H65 8. Schimm Dieter BSO4401 56:08 + 19:56
OB 28.08.2016 West cup - E3, oblastní žebříček H65C Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 27.08.2016 West cup - E2, oblastní žebříček H65C 11. Schimm Dieter BSO4401 61:10 + 20:19
OB 26.08.2016 West cup - E1 H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 46:46 + 8:25
OB 14.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H70 16. Schimm Dieter BSO4401 84:39 + 45:59
OB 13.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H70 9. Schimm Dieter BSO4401 46:59 + 15:44
OB 12.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H70 14. Schimm Dieter BSO4401 43:59 + 19:47
OB 11.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H70 15. Schimm Dieter BSO4401 72:00 + 29:31
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H70 15. Schimm Dieter BSO4401 47:32 + 21:13
OB 31.07.2016 Eduard 2016 - E3 H70 6. Schimm Dieter BSO4401 51:48 + 11:17
OB 30.07.2016 Eduard 2016 - E2 H70 9. Schimm Dieter BSO4401 53:48 + 14:02
OB 29.07.2016 Eduard 2016 - E1 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 58:40 + 11:17
OB 22.05.2016 Jarní trojúhelník - E3, oblastní žebříček H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 73:48 + 30:43
OB 21.05.2016 Jarní trojúhelník - E2, mistrovství oblasti na krátké trati H65C 15. Schimm Dieter BSO4401 64:59 + 27:17
OB 20.05.2016 Jarní trojúhelník - E1 H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 38:39 + 13:13
OB 15.05.2016 Žebříček B-Čechy H70B 15. Schimm Dieter BSO4401 48:02 + 23:47
OB 14.05.2016 Žebříček B-Čechy H70B 12. Schimm Dieter BSO4401 69:40 + 25:12
OB 08.05.2016 Oblastní žebříček H65 10. Dieter Schimm BSO4401 54:07 + 18:20
OB 07.05.2016 Oblastní žebříček H65 10. Dieter Schimm BSO4401 62:16 + 18:43
OB 24.04.2016 Oblastní žebříček (Ašský štít) H65 6. Schimm Dieter BSO4401 57:46 + 11:53
OB 23.04.2016 Oblastní žebříček (Aprílový závod) H65 7. Schimm Dieter BSO4401 46:46 + 10:23
OB 10.04.2016 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 64:49 + 18:07
OB 09.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H65 4. Schimm Dieter BSO4401 17:37 + 5:30
OB 03.04.2016 Oblastní žebříček H65 22. Schimm Dieter BSO4401 61:28 + 21:27
OB 04.10.2015 Oblastní žebříček H65 8. Schimm Dieter BSO4401 57:30 + 11:52
OB 03.10.2015 Oblastní žebříček H65 6. Schimm Dieter BSO4401 42:19 + 5:52
OB 20.09.2015 Oblastní žebříček H65 4. Schimm Dieter BSO4401 57:32 + 12:45
OB 19.09.2015 Oblastní žebříček H65 6. Schimm Dieter BSO4401 50:38 + 8:08
OB 06.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 05.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H70B 2. Schimm Dieter BSO4401 61:10 + 2:49
OB 30.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček H65C 7. Schimm Dieter BSO4401 42:08 + 13:13
OB 29.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček H65C 9. Schimm Dieter BSO4401 50:34 + 15:12
OB 28.08.2015 West cup - E1 H65C 8. Schimm Dieter BSO4401 20:01 + 7:04
OB 09.08.2015 Bohemia Orienteering - E5 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 49:38 + 9:06
OB 08.08.2015 Bohemia Orienteering - E4 H70 9. Schimm Dieter BSO4401 53:57 + 16:18
OB 07.08.2015 Bohemia Orienteering - E3 H70 10. Schimm Dieter BSO4401 45:05 + 13:00
OB 06.08.2015 Bohemia Orienteering - E2 H70 8. Schimm Dieter BSO4401 37:51 + 6:27
OB 05.08.2015 Bohemia Orienteering - E1 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 33:02 + 6:18
OB 07.06.2015 Žebříček B-Čechy H70B 7. Schimm Dieter BSO4401 49:43 + 14:11
OB 06.06.2015 Žebříček B-Čechy H70B 9. Schimm Dieter BSO4401 77:56 + 26:33
OB 24.05.2015 Oblastní žebříček H65 2. Dieter Schimm BSO4401 43:41 + 2:03
OB 23.05.2015 Oblastní žebříček H65 2. Dieter Schimm BSO4401 38:50 + 2:03
OB 10.05.2015 Jarní trojúhelník - E4 H65C 2. Schimm Dieter BSO4401 42:24 + 2:54
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E2, oblastní žebříček H65C 8. Schimm Dieter BSO4401 31:52 + 8:18
OB 09.05.2015 Jarní trojúhelník - E3 H65C 6. Schimm Dieter BSO4401 19:04 + 6:02
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník - E1, mistrovství oblasti na klasické trati H65C 11. Schimm Dieter BSO4401 53:28 + 21:35
OB 03.05.2015 Žebříček B-Čechy H70B 6. Schimm Dieter BSO4401 52:51 + 14:51
OB 02.05.2015 Žebříček B-Čechy H70B 5. Schimm Dieter BSO4401 76:57 + 17:23
OB 26.04.2015 Oblastní žebříček H65 4. Schimm Dieter 1944 BSO4401 40:57 + 3:09
OB 25.04.2015 Oblastní žebříček H65 3. Schimm Dieter 1944 BSO4401 43:53 + 1:03
OB 05.10.2014 Oblastní žebříček H65 4. Schimm Dieter BSO4401 54:46 + 11:52
OB 04.10.2014 Oblastní žebříček H65 1. Schimm Dieter BSO4401 44:11
OB 21.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) H65 6. Schimm Dieter BSO4401 58:29 + 20:36
OB 20.09.2014 Oblastní žebříček (15. Šumavský kufr) H65 4. Schimm Dieter BSO4401 53:37 + 12:43
OB 31.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E3 H65 Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 30.08.2014 Oblastní žebříček, West cup - E2 H65 5. Schimm Dieter BSO4401 50:29 + 10:11
OB 29.08.2014 West cup - E1 H65 9. Schimm Dieter BSO4401 41:26 + 11:17
OB 16.08.2014 WUOC Tour 2014 - E4 H70 4. Schimm Dieter BSO4401 42:30 + 8:53
OB 15.08.2014 WUOC Tour 2014 - E3 H70 6. Schimm Dieter BSO4401 45:32 + 13:43
OB 14.08.2014 WUOC Tour 2014 - E2 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 52:08 + 15:55
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 - E1 H70 7. Schimm Dieter BSO4401 69:53 + 27:41
OB 12.08.2014 Veřejný závod H65 8. Schimm Dieter BSO4401 17:23 + 6:27
OB 07.09.2013 Oblastní žebříček H55 6. Schimm Dieter BSO4401 70:12 + 29:19
OB 01.09.2013 West cup - E3, Oblastní žebříček H55 19. Schimm Dieter BSO4401 63:00 + 25:52
OB 31.08.2013 West Cup - E2, Oblastní žebříček H55 18. Schimm Dieter BSO4401 106:57 + 54:40
OB 30.08.2013 West Cup - E1, Oblastní žebříček H55 19. Schimm Dieter BSO4401 68:18 + 29:52
OB 28.07.2013 Bohemia - E5 H65A 22. Schimm Dieter BSO4401 59:55 + 19:36
OB 27.07.2013 Bohemia - E4 H65A 20. Schimm Dieter BSO4401 43:34 + 15:49
OB 26.07.2013 Bohemia - E3 H65A 23. Schimm Dieter BSO4401 51:09 + 24:34
OB 25.07.2013 Bohemia - E2 H65A 22. Schimm Dieter BSO4401 63:45 + 28:55
OB 24.07.2013 Bohemia - E1 H65A 25. Schimm Dieter BSO4401 67:03 + 41:51
OB 26.05.2013 Oblastní žebříček H55 6. Dieter Schimm BSO4401 79:58 + 19:43
OB 25.05.2013 Oblastní žebříček H55 5. Dieter Schimm BSO4401 44:16 + 8:54
OB 19.05.2013 Oblastní žebříček H55 6. Dieter Schimm BSO4401 89:04 + 32:10
OB 18.05.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H55 8. Dieter Schimm BSO4401 45:36 + 14:00
OB 12.05.2013 Žebříček B - Čechy H65B 18. Schimm Dieter BSO4401 34:55 + 12:29
OB 11.05.2013 Žebříček B - Čechy H65B 11. Schimm Dieter BSO4401 61:26 + 16:40
OB 28.04.2013 Jarní trojúhelník - E3 H65C Schimm Dieter BSO4401 DISK
OB 27.04.2013 Jarní trojúhelník - E2 H65C 4. Schimm Dieter BSO4401 41:54 + 9:43
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník - E1 (OM ve sprintu) H65C 4. Schimm Dieter BSO4401 17:36 + 2:27
OB 21.04.2013 Oblastní mistrovství na klasické trati H55 8. Schimm Dieter BSO4401 58:19 + 11:24
OB 20.04.2013 Oblastní žebříček H55 6. Schimm Dieter BSO4401 64:26 + 18:13
OB 26.04.2013 Jarní trojúhelník H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 30.08.2013 West Cup H55 Schimm Dieter BSO4401
OB 08.09.2013 Oblastní žebříček H55 Schimm Dieter BSO4401
OB 13.08.2014 WUOC Tour 2014 H70 Schimm Dieter BSO4401
OB 29.08.2014 West cup H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 08.05.2015 Jarní trojúhelník H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 28.08.2015 West cup H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 10.08.2016 Česká Kanada 2016 H70 Schimm Dieter BSO4401
OB 29.07.2016 Eduard 2016 H70 Schimm Dieter BSO4401
OB 26.08.2016 West cup H65C Schimm Dieter BSO4401
OB 24.09.2016 Oblastní žebříček H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 25.09.2016 Oblastní žebříček H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 29.04.2017 Jarní trojúhelník 2017 H70C Schimm Dieter BSO4401
OB 31.08.2018 West cup H65 Schimm Dieter BSO4401
OB 24.07.2019 Bohemia orienteering H75- Schimm Dieter BSO4401