Logo

Závodník: Uher Petr

Výpis z registrace
Výpis z členství v klubech
Výpis z funkcí na závodech
Výpis z rankingu
Výpis z rankingu veteránů
Sport
Datum
Název
Kat.
Místo
Jméno
Reg. číslo
Čas
Ztráta
Ranking
Ranking veteránů
OB 2020-10-1717.10.2020 Saxbo (závod v Německu) H70 (Herren ab 70) 2. Uher Petr VSP5001 42:04 + 0:19
OB 2020-09-2727.09.2020 Oblastní žebříček H70 1. Uher Petr VSP5001 29:59 034713471
OB 2020-09-1515.09.2020 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti 2020 H65 12 Uher Petr VSP5001
OB 2020-09-1212.09.2020 Oblastní žebříček H65 4. Uher Petr VSP5001 37:14 + 3:06 033603360
OB 2020-09-0606.09.2020 Oblastní žebříček H70 1. Uher Petr VSP5001 50:51 035263526
OB 2020-08-1616.08.2020 Tis 2020 - E3 H70 3. Uher Petr VSP5001 47:35 + 7:43
OB 2020-08-1515.08.2020 Tis 2020 - E2 H70 2. Uher Petr VSP5001 57:43 + 1:25
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 - E1 H70 1. Uher Petr VSP5001 35:07
OB 2020-08-0202.08.2020 Sandstones | Pískovce - E3 H70- 1. Uher Petr VSP5001 30:19
OB 2020-08-0101.08.2020 Sandstones | Pískovce - E2 H70- 1. Uher Petr VSP5001 42:00
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce - E1 H70- 2. Uher Petr VSP5001 34:42 + 0:24
OB 2020-07-1919.07.2020 Rumcajsovy míle - E3 H70 2. Uher Petr VSP5001 37:18 + 3:02
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E1 H70 1. Uher Petr VSP5001 34:31
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle - E2 H70 1. Uher Petr VSP5001 16:35
OB 2020-06-2727.06.2020 Běhej s mapou - Tanvald H60L Uher Petr VSP5001 DISK
OB 2020-06-0606.06.2020 Běhej s mapou - Vrchbělá (odpoledne) H60L 2. Uher Petr VSP5001 32:08 + 2:33
OB 2019-09-2222.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) H65A 6. Uher Petr VSP5001 62:19 + 7:47 037583758
OB 2019-09-2121.09.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H65 7. Uher Petr VSP5001 40:40 + 5:00 037193719
OB 2019-09-0808.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H50B 18. Uher Petr VSP5001 45:04 + 14:25 033313331
OB 2019-09-0707.09.2019 Žebříček B-Čechy západ H65B 3. Uher Petr VSP5001 63:05 + 6:19 033573357
OB 2019-09-0101.09.2019 Interkompas 45 - E3 H65 7. Uher Petr VSP5001 40:47 + 3:00 034583458
OB 2019-08-3131.08.2019 Interkompas 45 - E2 H65 4. Uher Petr VSP5001 48:31 + 1:55 036303630
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 - E1 H65 7. Uher Petr VSP5001 35:22 + 3:38 034903490
OB 2019-08-3030.08.2019 Interkompas 45 H65 6. Uher Petr VSP5001 124:40 + 8:33
OB 2019-08-1818.08.2019 Rumcajsovy míle - E3 H65 7. Uher Petr VSP5001 37:56 + 7:44 032873287
OB 2019-08-1717.08.2019 Rumcajsovy míle - E2 H65 9. Uher Petr VSP5001 51:43 + 5:37 036163616
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle - E1 H65 9. Uher Petr VSP5001 46:56 + 8:07 034843484
OB 2019-08-0303.08.2019 Veřejný závod H65 3. Uher Petr VSP5001 44:30 + 3:39 038243824
OB 2019-06-2323.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H65A 6. Uher Petr VSP5001 31:55 + 4:56 034963496
OB 2019-06-2222.06.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H65 10. Uher Petr VSP5001 36:55 + 6:07 034733473
OB 2019-05-1818.05.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu H65 8. Uher Petr VSP5001 13:56 + 1:52 034873487
OB 2019-05-0101.05.2019 Oblastní žebříček H21K 16. Uher Petr VSP5001 19:37 + 6:08 015911591 032813281
OB 2019-04-2828.04.2019 Oblastní žebříček H55 7. Uher Petr VSP5001 57:48 + 9:26 038693869
OB 2019-04-0606.04.2019 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L Uher Petr VSP5001 DISK 000000 000000
OB 2019-03-1616.03.2019 Veřejný závod (Jarní skály) H45 25. Uher Petr VSP5001 73:25 + 24:39 034043404
OB 2019-02-2222.02.2019 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2019 H55 43 Uher Petr VSP5001
OB 2018-10-0707.10.2018 Oblastní žebříček H21L 113. Uher Petr VSP5001 29:18 + 11:45 030383038 030973097
OB 2018-09-2222.09.2018 Oblastní žebříček H65 1. Uher Petr VSP5001 32:57 031053105
OB 2018-09-0808.09.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H50B 10. Uher Petr VSP5001 41:43 + 10:05 041624162
OB 2018-08-1212.08.2018 Rumcajsovy míle - E3 H65 2. Uher Petr VSP5001 30:00 + 2:03 034863486
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E1 H65 2. Uher Petr VSP5001 22:08 + 0:19 035913591
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle - E2 H65 1. Uher Petr VSP5001 17:02 036053605
OB 2018-08-0505.08.2018 Veřejný závod (LokoTour Bedřichov) H65 2. Uher Petr VSP5001 24:14 + 3:29 036273627
OB 2018-07-1515.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E3 H65 2. Uher Petr VSP5001 41:42 + 0:17 035633563
OB 2018-07-1414.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E2 H65 1. Uher Petr VSP5001 45:56 035023502
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup - E1 H65 5. Uher Petr VSP5001 39:58 + 4:06 031143114
OB 2018-06-1717.06.2018 Mistrovství oblasti na klasické trati H65 1. Uher Petr VSP5001 40:05 035243524
OB 2018-06-1010.06.2018 Žebříček B-Čechy západ H50B 12. Uher Petr VSP5001 38:40 + 11:06 032663266
OB 2018-06-0909.06.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati H65B 5. Uher Petr VSP5001 51:25 + 11:18 031083108
OB 2018-05-0606.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H65B 5. Uher Petr VSP5001 52:41 + 7:59 032613261
OB 2018-05-0505.05.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ H50B 16. Uher Petr VSP5001 37:15 + 10:15 041424142
OB 2018-04-1414.04.2018 Mistrovství oblasti na krátké trati H45 25. Uher Petr VSP5001 51:53 + 19:39 029382938
OB 2018-04-0808.04.2018 Oblastní žebříček H45 22. Uher Petr VSP5001 30:25 + 9:25 036363636
OB 2018-03-2525.03.2018 Oblastní žebříček T5 7. Uher Petr VSP5001 64:20 + 16:21
OB 2018-03-1717.03.2018 Veřejný závod (Jarní skály) H45 21. Uher Petr VSP5001 76:07 + 19:44 036973697
OB 2018-03-1515.03.2018 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018 H45 67 Uher Petr VSP5001
OB 2017-10-2222.10.2017 Oblastní žebříček H21K 5. Uher Petr VSP5001 57:14 + 12:34 020702070 035113511
OB 2017-10-0101.10.2017 Oblastní žebříček H21K 11. Uher Petr VSP5001 57:39 + 17:57 033423342 037243724
OB 2017-09-2424.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE H65A 4. Uher Petr VSP5001 53:23 + 6:05 036983698
OB 2017-09-2323.09.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) H65 7. Uher Petr VSP5001 42:54 + 2:46 038593859
OB 2017-09-1010.09.2017 Žebříček B-Čechy H50B 17. Uher Petr VSP5001 40:39 + 9:14 043234323
OB 2017-09-0909.09.2017 Žebříček B-Čechy H65B 6. Uher Petr VSP5001 58:21 + 9:31 033403340
OB 2017-09-0303.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E3 H65B 7. Uher Petr VSP5001 40:06 + 4:30 033773377
OB 2017-09-0202.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E2 H65B 3. Uher Petr VSP5001 50:11 + 2:33 036023602
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 - E1 H65B 4. Uher Petr VSP5001 42:14 + 2:06 035253525
OB 2017-08-1313.08.2017 Rumcajsovy míle - E3 H65 3. Uher Petr VSP5001 29:40 + 4:05 035693569
OB 2017-08-1212.08.2017 Rumcajsovy míle - E2 H65 2. Uher Petr VSP5001 43:42 + 5:14 036243624
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle - E1 H65 3. Uher Petr VSP5001 35:44 + 5:54 033983398
OB 2017-06-1818.06.2017 Žebříček B-Čechy H50B 13. Uher Petr VSP5001 41:27 + 9:10 043354335
OB 2017-06-1717.06.2017 Žebříček B-Čechy H65B 6. Uher Petr VSP5001 46:27 + 8:37 034603460
OB 2017-06-1111.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE H65A 6. Uher Petr VSP5001 35:03 + 4:36 036443644
OB 2017-06-1010.06.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) H65 22. Uher Petr VSP5001 38:34 + 9:24 029082908
OB 2017-05-1414.05.2017 Žebříček B-Čechy H50B 16. Uher Petr VSP5001 40:16 + 8:24 043834383
OB 2017-05-1313.05.2017 Žebříček B-Čechy H50B 21. Uher Petr VSP5001 87:39 + 27:05 034363436
OB 2017-04-2323.04.2017 Oblastní žebříček H21AK 16. Uher Petr VSP5001 73:09 + 24:05 045054505
OB 2017-04-2222.04.2017 Oblastní žebříček H21K 29. Uher Petr VSP5001 78:46 + 31:16 029062906 030993099
OB 2017-04-0808.04.2017 Oblastní žebříček H21K 11. Uher Petr VSP5001 46:38 + 13:35 034643464 039973997
OB 2017-04-0101.04.2017 Oblastní žebříček H65 1. Uher Petr VSP5001 27:12 031293129
OB 2017-04-0101.04.2017 Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2017 H65 18 Uher Petr VSP5001
OB 2016-11-0505.11.2016 Oblastní žebříček H21C 113. Uher Petr VSP5001 65:46 + 35:32 000000
OB 2016-10-2323.10.2016 Oblastní žebříček H21K 17. Uher Petr VSP5001 32:14 + 8:04 032173217
OB 2016-10-0202.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) H65A 5. Uher Petr VSP5001 66:36 + 9:12
OB 2016-10-0101.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) H65 5. Uher Petr VSP5001 49:14 + 5:53
OB 2016-09-1212.09.2016 Žebříček B-Čechy 2016 H50B 21 Uher Petr VSP5001
OB 2016-09-1111.09.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H65B 2. Uher Petr VSP5001 31:05 + 4:39
OB 2016-09-1010.09.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H65B 3. Uher Petr VSP5001 54:45 + 6:00
OB 2016-09-0404.09.2016 Oblastní žebříček H21L 50. Uher Petr VSP5001 25:40 + 9:17
OB 2016-08-2828.08.2016 Cena východních Čech - E3 H65 1. Uher Petr VSP5001 34:51
OB 2016-08-2727.08.2016 Cena východních Čech - E2 H65 2. Uher Petr VSP5001 37:23 + 1:20
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech - E1 H65 1. Uher Petr VSP5001 36:35
OB 2016-08-2626.08.2016 Cena východních Čech H65 1. Uher Petr VSP5001 108:49
OB 2016-08-1414.08.2016 Česká Kanada 2016 - E5 H65 1. Uher Petr VSP5001 34:22
OB 2016-08-1313.08.2016 Česká Kanada 2016 - E4 H65 1. Uher Petr VSP5001 40:15
OB 2016-08-1212.08.2016 Česká Kanada 2016 - E3 H65 1. Uher Petr VSP5001 22:47
OB 2016-08-1111.08.2016 Česká Kanada 2016 - E2 H65 4. Uher Petr VSP5001 45:12 + 1:13
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 - E1 H65 1. Uher Petr VSP5001 26:38
OB 2016-08-0707.08.2016 Rumcajsovy míle - E4 H65 1. Uher Petr VSP5001 24:06
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E2 H65 1. Uher Petr VSP5001 34:54
OB 2016-08-0606.08.2016 Rumcajsovy míle - E3 H65 1. Uher Petr VSP5001 17:12
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle - E1 H65 1. Uher Petr VSP5001 25:20
OB 2016-08-0505.08.2016 Rumcajsovy míle H65 1. Uher Petr VSP5001 101:32
OB 2016-07-3131.07.2016 Eduard 2016 - E3 H65 1. Uher Petr VSP5001 35:30
OB 2016-07-3030.07.2016 Eduard 2016 - E2 H65 1. Uher Petr VSP5001 35:51
OB 2016-07-2929.07.2016 Eduard 2016 - E1 H65 1. Uher Petr VSP5001 38:54
OB 2016-06-2626.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) H65A 1. Uher Petr VSP5001 35:17
OB 2016-06-2525.06.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) H65 2. Uher Petr VSP5001 32:48 + 2:11
OB 2016-06-1919.06.2016 Žebříček B-Čechy H50B 12. Uher Petr VSP5001 35:44 + 9:09
OB 2016-06-1818.06.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati H65B 3. Uher Petr VSP5001 37:18 + 4:02
OB 2016-04-3030.04.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H50B 12. Uher Petr VSP5001 70:38 + 12:58
OB 2016-04-1010.04.2016 Oblastní žebříček H21K 2. Uher Petr VSP5001 34:17 + 3:45 028252825
OB 2016-04-0909.04.2016 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L 71. Uher Petr VSP5001 25:48 + 10:34 033153315
OB 2016-03-2727.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E3 H65 3. Uher Petr VSP5001 45:40 + 2:03
OB 2016-03-2626.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E2 H65 4. Uher Petr VSP5001 50:01 + 5:52
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 - E1 H65 2. Uher Petr VSP5001 36:41 + 3:41
OB 2016-03-1212.03.2016 Veřejný závod (Jarní skály) H21C 16. Uher Petr VSP5001 68:25 + 16:18 043554355
OB 2015-10-3131.10.2015 Oblastní žebříček H21K 24. Uher Petr VSP5001 77:09 + 22:59 034693469
OB 2015-10-2525.10.2015 Oblastní žebříček T4 3. Uher Petr VSP5001 31:38 + 3:04
OB 2015-09-1919.09.2015 Oblastní žebříček H21K 19. Uher Petr VSP5001 43:09 + 15:50 030853085
OB 2015-09-0606.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H50B 10. Uher Petr VSP5001 38:57 + 7:09
OB 2015-09-0505.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H50B 9. Uher Petr VSP5001 67:49 + 7:35
OB 2015-08-3030.08.2015 West cup - E3, oblastní žebříček T5 1. Uher Petr VSP5001 49:11
OB 2015-08-2929.08.2015 West cup - E2, oblastní žebříček T5 1. Uher Petr VSP5001 50:40
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup - E1 T5 2. Uher Petr VSP5001 22:36 + 1:28
OB 2015-07-1212.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E3 H60B 3. Uher Petr VSP5001 53:14 + 2:44
OB 2015-07-1111.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E2 H60B 1. Uher Petr VSP5001 48:41
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup - E1 H60B 5. Uher Petr VSP5001 31:27 + 4:26
OB 2015-06-2121.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) H60A 3. Uher Petr VSP5001 35:14 + 3:09
OB 2015-06-2020.06.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H60 2. Uher Petr VSP5001 30:18 + 0:28
OB 2015-06-1414.06.2015 Veřejný závod (Saxbo) H21AK 19. Uher Petr VSP5001 72:41 + 20:06 046414641
OB 2015-06-0707.06.2015 Žebříček B-Čechy H50B 10. Uher Petr VSP5001 36:10 + 5:28
OB 2015-06-0606.06.2015 Žebříček B-Čechy H50B 7. Uher Petr VSP5001 51:10 + 7:35
OB 2015-05-2424.05.2015 Oblastní žebříček H21K 10. Uher Petr VSP5001 78:01 + 16:04 053955395
OB 2015-05-0303.05.2015 Žebříček B-Čechy H50B 9. Uher Petr VSP5001 39:53 + 9:16
OB 2015-05-0202.05.2015 Žebříček B-Čechy H50B 12. Uher Petr VSP5001 70:43 + 12:26
OB 2015-04-1818.04.2015 Mistrovství oblasti ve sprintu H21L 58. Uher Petr VSP5001 24:09 + 8:21 045064506
OB 2015-04-1212.04.2015 Mistrovství oblasti na krátké trati H21L 61. Uher Petr VSP5001 55:51 + 25:29 025162516
OB 2015-04-0505.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E3 H60 7. Uher Petr VSP5001 47:26 + 7:04
OB 2015-04-0404.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E2 H60 4. Uher Petr VSP5001 53:04 + 2:57
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter E1 H60 3. Uher Petr VSP5001 48:30 + 2:23
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H21A 72. Uher Petr VSP5001 48:05 + 16:49 044334433
OB 2015-03-2828.03.2015 Oblastní žebříček H21A 72. Uher Petr VSP5001 48:05 + 16:49
OB 2015-03-2222.03.2015 Oblastní žebříček T 1. Uher Petr VSP5001 37:10
OB 2015-03-1414.03.2015 Veřejný závod (Jarní skály) H21C 24. Uher Petr VSP5001 66:28 + 19:14 043114311
OB 2014-11-1515.11.2014 SMIK - 21.Mistrovství světa ve SMIKu H 158 Petr Uher VSP5001
OB 2014-11-0101.11.2014 Oblastní žebříček H21K 9. Uher Petr VSP5001 61:36 + 8:43 051215121
OB 2014-10-2626.10.2014 Oblastní žebříček H21K 19. Uher Petr VSP5001 74:08 + 15:48 051575157
OB 2014-10-1919.10.2014 Oblastní žebříček H21K 10. Uher Petr VSP5001 43:50 + 5:19 050485048
OB 2014-10-1818.10.2014 Oblastní žebříček H21K 11. Uher Petr VSP5001 67:25 + 12:09 049014901
OB 2014-09-2828.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H60A 1. Uher Petr VSP5001 49:03
OB 2014-09-2727.09.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H60 1. Uher Petr VSP5001 40:22
OB 2014-09-2121.09.2014 Oblastní žebříček H21L 46. Uher Petr VSP5001 25:12 + 7:16 050425042
OB 2014-09-2020.09.2014 Oblastní žebříček H21K 16. Uher Petr VSP5001 62:10 + 16:54 049274927
OB 2014-09-0707.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H45B 10. Uher Petr VSP5001 34:19 + 5:35
OB 2014-09-0606.09.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H45B 8. Uher Petr VSP5001 67:07 + 8:08
OB 2014-08-2424.08.2014 Pěkné prázdniny - E3 H60 2. Uher Petr VSP5001 47:54 + 2:22
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E1 H60 1. Uher Petr VSP5001 28:20
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny - E2 H60 1. Uher Petr VSP5001 16:30
OB 2014-08-2323.08.2014 Pěkné prázdniny H60 2. Uher Petr VSP5001 92:44 + 1:13
OB 2014-08-1717.08.2014 Rumcajsovy míle - E3 H60 1. Uher Petr VSP5001 27:34
OB 2014-08-1717.08.2014 Rumcajsovy míle - E4 H60 1. Uher Petr VSP5001 23:40
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle - E1 H60 1. Uher Petr VSP5001 23:13
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle - E2 H60 1. Uher Petr VSP5001 16:31
OB 2014-07-0606.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E3 H45 5. Uher Petr VSP5001 54:29 + 8:46
OB 2014-07-0505.07.2014 Oblastní žebříček, Sedmihoří 2014 - E2 H45 10. Uher Petr VSP5001 46:25 + 8:27
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 - E1 H45 9. Uher Petr VSP5001 40:56 + 7:31
OB 2014-06-2222.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A H60A 1. Uher Petr VSP5001 43:35
OB 2014-06-2121.06.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H60 3. Uher Petr VSP5001 39:15 + 2:58
OB 2014-06-0101.06.2014 Oblastní žebříček H45 4. Uher Petr VSP5001 60:27 + 8:47
OB 2014-05-1818.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H45B 11. Uher Petr VSP5001 42:25 + 8:36
OB 2014-05-1717.05.2014 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy H45B 19. Uher Petr VSP5001 80:26 + 18:27
OB 2014-05-1111.05.2014 Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H45B 10. Uher Petr VSP5001 33:05 + 7:26
OB 2014-05-1010.05.2014 Žebříček B-Čechy, Oblastní žebříček H45B 13. Uher Petr VSP5001 69:22 + 14:30
OB 2014-05-0808.05.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Oblastní žebříček H60 3. Uher Petr VSP5001 14:52 + 1:18
OB 2014-05-0101.05.2014 Oblastní žebříček H21L 59. Uher Petr VSP5001 24:23 + 9:28 036713671
OB 2014-04-2626.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček H21L 62. Uher Petr VSP5001 61:30 + 21:16 042764276
OB 2014-04-2020.04.2014 Velikonoce ve skalách - E3 H60 3. Uher Petr VSP5001 42:31 + 1:06
OB 2014-04-1919.04.2014 Velikonoce ve skalách - E2 H60 1. Uher Petr VSP5001 47:35
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách - E1 H60 2. Uher Petr VSP5001 32:45 + 0:10
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti ve sprintu H21 54. Uher Petr VSP5001 27:08 + 11:10 027892789
OB 2014-04-1313.04.2014 Mistrovství oblasti na krátké trati H21L 55. Uher Petr VSP5001 56:21 + 22:56 034173417
OB 2014-03-3030.03.2014 Oblastní žebříček H21L 79. Uher Petr VSP5001 60:26 + 23:52 034573457
OB 2014-03-2222.03.2014 Oblastní žebříček H21K 11. Uher Petr VSP5001 68:15 + 16:28 047004700
OB 2014-03-1515.03.2014 Veřejný závod (Jarní skály) H21C 28. Uher Petr VSP5001 74:19 + 23:58 045024502
OB 2013-10-2626.10.2013 Oblastní žebříček H21L 45. Uher Petr VSP5001 55:48 + 17:22 051525152
OB 2013-10-2020.10.2013 Oblastní žebříček H21K 10. Uher Petr VSP5001 65:58 + 16:50 040504050
OB 2013-09-2222.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA H60A 4. Uher Petr VSP5001 51:00 + 2:04
OB 2013-09-2121.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H60 3. Uher Petr VSP5001 44:19 + 3:58
OB 2013-09-1515.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H45B 7. Uher Petr VSP5001 46:45 + 6:26
OB 2013-09-1414.09.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H45B 9. Uher Petr VSP5001 88:15 + 15:13
OB 2013-09-0101.09.2013 Cena východních Čech - E3 H55B 6. Uher Petr VSP5001 57:10 + 7:01
OB 2013-08-3131.08.2013 Cena východních Čech - E2 H55B 4. Uher Petr VSP5001 64:13 + 11:48
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech - E1 H55B 5. Uher Petr VSP5001 34:30 + 5:45
OB 2013-08-2525.08.2013 Pěkné prázdniny - E3 H60 1. Uher Petr VSP5001 31:52
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E2 H60 1. Uher Petr VSP5001 19:37
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny - E1 H60 1. Uher Petr VSP5001 26:54
OB 2013-08-1818.08.2013 Rumcajsovy míle - E4 H55 1. Uher Petr VSP5001 44:39
OB 2013-08-1717.08.2013 Rumcajsovy míle - E2 H55 1. Uher Petr VSP5001 14:24
OB 2013-08-1717.08.2013 Rumcajsovy míle - E3 H55 1. Uher Petr VSP5001 16:24
OB 2013-08-1616.08.2013 Rumcajsovy míle - E1 H55 1. Uher Petr VSP5001 33:02
OB 2013-08-1616.08.2013 Rumcajsovy míle H55 1. Uher Petr VSP5001 108:29
OB 2013-08-1111.08.2013 Advanta cup - E3 H55A 5. Uher Petr VSP5001 35:11 + 1:53
OB 2013-08-1010.08.2013 Advanta cup - E2 H55A 3. Uher Petr VSP5001 53:29 + 3:00
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup - E1 H55A 1. Uher Petr VSP5001 15:40
OB 2013-07-2828.07.2013 Bohemia - E5 H60A 3. Uher Petr VSP5001 42:25 + 1:35
OB 2013-07-2727.07.2013 Bohemia - E4 H60A 5. Uher Petr VSP5001 34:25 + 3:56
OB 2013-07-2626.07.2013 Bohemia - E3 H60A 4. Uher Petr VSP5001 30:34 + 4:01
OB 2013-07-2525.07.2013 Bohemia - E2 H60A 1. Uher Petr VSP5001 34:28
OB 2013-07-2424.07.2013 Bohemia - E1 H60A 2. Uher Petr VSP5001 25:19 + 0:32
OB 2013-06-2323.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), ČP, ŽA H60A 4. Uher Petr VSP5001 28:01 + 1:27
OB 2013-06-2222.06.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) H60 6. Uher Petr VSP5001 23:39 + 2:12
OB 2013-06-1616.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H45B 5. Uher Petr VSP5001 30:46 + 2:13
OB 2013-06-1515.06.2013 Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy H45B 8. Uher Petr VSP5001 74:15 + 12:56
OB 2013-06-0808.06.2013 Oblastní žebříček H21L 49. Uher Petr VSP5001 22:33 + 6:30 053255325
OB 2013-06-0202.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H45B 9. Uher Petr VSP5001 32:57 + 6:35
OB 2013-06-0101.06.2013 Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček H45B 10. Uher Petr VSP5001 68:32 + 12:00
OB 2013-05-1212.05.2013 Žebříček B - Čechy H45B 12. Uher Petr VSP5001 38:01 + 7:43
OB 2013-05-1111.05.2013 Žebříček B - Čechy H45B 11. Uher Petr VSP5001 70:46 + 15:11
OB 2013-05-0808.05.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A H60 2. Uher Petr VSP5001 14:10 + 0:26
OB 2013-04-2121.04.2013 Oblastní mistrovství na krátké trati H21L 61. Uher Petr VSP5001 60:12 + 24:35 040334033
OB 2013-04-0707.04.2013 Oblastní žebříček H21L 56. Uher Petr VSP5001 50:56 + 18:27 047784778
OB 2013-03-1616.03.2013 Veřejný závod (Jarní skály) H21C 13. Uher Petr VSP5001 70:56 + 20:31 053745374
OB 2017-06-2525.06.2017 Oblastní žebříček H65 Uher Petr VSP5001
OB 2019-05-1111.05.2019 Veřejný závod H65 Uher Petr VSP5001
OB 2013-08-2424.08.2013 Pěkné prázdniny H60 Uher Petr VSP5001
OB 2013-08-0909.08.2013 Advanta cup H55A Uher Petr VSP5001
OB 2013-08-3030.08.2013 Cena východních Čech H55B Uher Petr VSP5001
OB 2013-09-2828.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet, ČPŠ, ČLK H165 Uher Petr VSP5001
OB 2013-09-2929.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, ČLK, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva DH275 Uher Petr VSP5001
OB 2013-11-1717.11.2013 SMIK H Uher Petr VSP5001
OB 2014-04-1818.04.2014 Velikonoce ve skalách H60 Uher Petr VSP5001
OB 2014-05-0808.05.2014 Žebříček B - Čechy - přihlášky H45B Uher Petr VSP5001
OB 2014-07-0404.07.2014 Sedmihoří 2014 H45 Uher Petr VSP5001
OB 2014-08-1616.08.2014 Rumcajsovy míle H60 Uher Petr VSP5001
OB 2014-10-1212.10.2014 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Česká liga klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva HD300 Uher Petr VSP5001
OB 2015-04-0303.04.2015 Velikonoce ve skalách/Prague Easter H60 Uher Petr VSP5001
OB 2015-07-1010.07.2015 H.S.H. Vysočina cup H60B Uher Petr VSP5001
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle H60 Uher Petr VSP5001
OB 2015-08-1414.08.2015 Rumcajsovy míle - E1 H60 Uher Petr VSP5001
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E2 H60 Uher Petr VSP5001
OB 2015-08-1515.08.2015 Rumcajsovy míle - E3 H60 Uher Petr VSP5001
OB 2015-08-1616.08.2015 Rumcajsovy míle - E4 H60 Uher Petr VSP5001
OB 2015-08-2828.08.2015 West cup T5 Uher Petr VSP5001
OB 2015-09-2626.09.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) H65 Uher Petr VSP5001
OB 2015-10-1010.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H180 Uher Petr VSP5001
OB 2015-10-1111.10.2015 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva HD300 Uher Petr VSP5001
OB 2016-03-2525.03.2016 Velikonoce ve skalách 2016 H65 Uher Petr VSP5001
OB 2016-05-0101.05.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy H50B Uher Petr VSP5001
OB 2016-08-1010.08.2016 Česká Kanada 2016 H65 Uher Petr VSP5001
OB 2016-07-2929.07.2016 Eduard 2016 H65 Uher Petr VSP5001
OB 2016-10-0808.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H180 Uher Petr VSP5001
OB 2016-10-0909.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH300 Uher Petr VSP5001
OB 2017-06-2121.06.2017 KLACKY [8] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ pod záštitou radní Ireny Ropkové T Uher Petr VSP5001
OB 2017-08-1111.08.2017 Rumcajsovy míle H65 Uher Petr VSP5001
OB 2017-09-0101.09.2017 Cena východních Čech 2017 H65B Uher Petr VSP5001
OB 2017-10-2929.10.2017 Oblastní žebříček H21K Uher Petr VSP5001
OB 2018-08-1111.08.2018 Rumcajsovy míle H65 Uher Petr VSP5001
OB 2018-07-1313.07.2018 H.S.H. Vysočina cup H65 Uher Petr VSP5001
OB 2018-10-1313.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H195 Uher Petr VSP5001
OB 2018-10-1414.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH325 Uher Petr VSP5001
OB 2019-08-1616.08.2019 Rumcajsovy míle H65 Uher Petr VSP5001
OB 2019-10-0505.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet H195 Uher Petr VSP5001
OB 2019-10-0606.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva DH325 Uher Petr VSP5001
OB 2020-08-1414.08.2020 Tis 2020 H70 Uher Petr VSP5001
OB 2020-07-1818.07.2020 Rumcajsovy míle H70 Uher Petr VSP5001
OB 2020-07-3131.07.2020 Sandstones | Pískovce H70- Uher Petr VSP5001
OB 2020-10-0404.10.2020 Oblastní žebříček H70 Uher Petr VSP5001
OB 2021-07-0303.07.2021 WOC Tour 2021 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-0404.07.2021 WOC Tour 2021 - E1 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-0505.07.2021 WOC Tour 2021 - E2 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-0606.07.2021 WOC Tour 2021 - E3 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-0707.07.2021 WOC Tour 2021 - E4 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-0808.07.2021 WOC Tour 2021 - E5 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-0909.07.2021 WOC Tour 2021 - E6 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-3030.07.2021 Letní Velikonoce - E1 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-07-3131.07.2021 Letní Velikonoce - E2 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0101.08.2021 Letní Velikonoce - E3 H70 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure H65 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E1 H65 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0606.08.2021 Orienteering Adventure - E2 H65 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E3 H65 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0707.08.2021 Orienteering Adventure - E4 H65 Uher Petr VSP5001 Přihlášen
OB 2021-08-0808.08.2021 Orienteering Adventure - E5 H65 Uher Petr VSP5001 Přihlášen