Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství v nočním OB

Datum:
05.04.2013
Místo konání:
Drhleny
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D16     D18     D21     D35     D40     H16     H18     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     P2     P4    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 250
Náhradníků: 100
3.00 km, 105 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 80 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 80 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 80 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 80 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 80 Kč
4.40 km, 145 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 80 Kč
6.70 km, 315 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 80 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 80 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 80 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 80 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 80 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 80 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 80 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 80 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 80 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 80 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 80 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 80 Kč
5.70 km, 230 m, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 80 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 80 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 80 Kč
4.90 km, 145 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
5.50 km, 195 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 80 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 80 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga B 681882 80 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 80 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 80 Kč
6.90 km, 245 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 80 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 361959 80 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov C 411412 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 80 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 80 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 80 Kč
10.10 km, 390 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 80 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 80 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 80 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 80 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 80 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 80 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 80 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 80 Kč
11C6800 Urban Hynek Letci v akci 410252 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 80 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 80 Kč
SMB8901 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49979 80 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 80 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 80 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 80 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 80 Kč
8.60 km, 360 m, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 80 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 80 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 80 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 80 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 80 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 80 Kč
6.50 km, 295 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 9005141 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 80 Kč
6.30 km, 295 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
5.50 km, 200 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 80 Kč
5.20 km, 195 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
4.70 km, 160 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 80 Kč
2.30 km, 100 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 60 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 51636 60 Kč
TJN8250 Pešík Angelika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830519 60 Kč
4.10 km, 165 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 60 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 60 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 60 Kč
celkem přihlášených: 117, vklad: 9240 Kč