Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2013
Místo konání:
Drhleny
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 545
Náhradníků: 200
2.20 km, 35 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 45 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C zapůjčit 75 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 45 Kč
TJN0354 Appeltová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 40 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 40 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 40 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 40 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 45 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 45 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C zapůjčit 75 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 45 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 45 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 45 Kč
VLI0250 Korytářová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 331664 45 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 45 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 45 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 45 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 4366 45 Kč
DOK0153 Šmolová Adéla OK Doksy C 51496 45 Kč
DOK0151 Šmolová Kateřina OK Doksy C 7754 45 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 0002049596 45 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 0002049599 45 Kč
2.30 km, 80 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 45 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 45 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 45 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 45 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 45 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 45 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 45 Kč
TUV9952 Thořová Markéta SOK TJ Turnov C 411521 45 Kč
JEN0051 Hájková Anna OB Jenišovice C 0000007782 45 Kč
TUR0050 Rychlá Kateřina OOB TJ Turnov C zapůjčit 75 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 45 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 45 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 45 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 45 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 45 Kč
2.50 km, 115 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 6983 70 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 70 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 70 Kč
25D9805 Friedrichs Birte (GER) German O-Team 981904 70 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec C 434595 70 Kč
LLI9852 Žihlová Anna LOK-o Liberec C 428241 70 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 70 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 70 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 70 Kč
2.70 km, 125 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 70 Kč
25D9605 Winkler Leonore (GER) German O-Team 428545 70 Kč
TJN9651 Svobodová Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 70 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec C 1398995 70 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 70 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 0000008198 70 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 70 Kč
3.20 km, 160 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 70 Kč
25D8951 Greiner Johanna (GER) German O-Team 2265 70 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 70 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4211 70 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 51230 70 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7773 70 Kč
11C8650 Ječná Tereza Letci v akci zapůjčit 70 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 70 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 70 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8550 70 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 70 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 0000004212 70 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 0000004662 70 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 70 Kč
4.10 km, 220 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 70 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 70 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 70 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 70 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 70 Kč
25D9301 Rathmann Resi (GER) German O-Team 930731 70 Kč
25D9401 Flechsig Theresa (GER) German O-Team 361246 70 Kč
25D9402 Rothaug Sabine (GER) German O-Team 361282 70 Kč
25D82 Sieglinde Kundisch (GER) German O-Team 504633 70 Kč
25D8801 Doetsch Esther (GER) German O-Team 880716 70 Kč
25D9001 Kunzendorf Anne (GER) German O-Team 2457 70 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 70 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 70 Kč
PGP9251 Landovská Anna SK Praga C 502088 70 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 70 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 70 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 70 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 70 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 70 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 70 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 70 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 70 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 70 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 70 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 70 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 70 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 70 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 70 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 70 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 70 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 70 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 70 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 70 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 70 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 70 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 70 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 70 Kč
3.10 km, 190 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 70 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 0000007775 70 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 70 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 70 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 70 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 70 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 70 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 70 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 70 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 70 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 70 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 70 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 70 Kč
2.70 km, 145 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 70 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 70 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 70 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 70 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 70 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 70 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 70 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 70 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 70 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 70 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 70 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 0000051533 70 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 70 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 0000331779 70 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 70 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 70 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 70 Kč
2.40 km, 120 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 9932 70 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 70 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 70 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 70 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 70 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 70 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 70 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 70 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 70 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 70 Kč
2.30 km, 110 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 70 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 70 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 70 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 70 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 70 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 70 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 70 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 70 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 70 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 70 Kč
2.20 km, 140 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 70 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 0000004631 70 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 70 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 70 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 70 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 70 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 70 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 0000008170 70 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 70 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 70 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 70 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 70 Kč
1.90 km, 120 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 70 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 70 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 70 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 0000008158 70 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 70 Kč
1.80 km, 95 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 70 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 70 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 70 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 70 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 70 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 70 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 70 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 70 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 70 Kč
2.30 km, 40 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 45 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 75 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 45 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 45 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 45 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 45 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 0000007780 45 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 45 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 45 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 45 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 45 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 45 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 45 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 45 Kč
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 40 Kč
STB0301 Fejtek Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52910 40 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 40 Kč
TUR0501 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov zapůjčit 70 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 0000301375 40 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 40 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
2.40 km, 45 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 45 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 45 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 45 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 45 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 45 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 45 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 45 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045202 45 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 45 Kč
TJN0109 Horák Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 45 Kč
TJN0200 Wdówka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 515188 45 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 0000051543 45 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0000301169 45 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 7771 45 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 0002049595 45 Kč
CHA0105 Horna Lukáš OK Chrastava C 0002049588 45 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 45 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 45 Kč
2.70 km, 85 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 45 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 45 Kč
STB0001 Šilar Adam TJ Stadion Nový Bor C 446362 45 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 45 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 45 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7758 45 Kč
TUV9901 Ježek Josef SOK TJ Turnov C 411581 45 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 45 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 45 Kč
TJN0003 Zappe Nicholas-Benjamin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 45 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 45 Kč
TUR9903 Drobník Michal OOB TJ Turnov C zapůjčit 75 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 45 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 45 Kč
BOR0003 Kameník David OK Jiskra Nový Bor B 4364 45 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 45 Kč
DOK0002 Šmol Martin OK Doksy C 7766 45 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava C 0002049592 45 Kč
2.90 km, 105 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
25D9801 Döhler Erik (GER) German O-Team 1310398 70 Kč
25D9802 Hennseler Ole (GER) German O-Team 980606 70 Kč
LLI9703 Procházka Daniel LOK-o Liberec C 8241 70 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga B 681882 70 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232505 70 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 70 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 70 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 70 Kč
JEN9705 Kočvara Oldřich OB Jenišovice B 0000007786 70 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 70 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 70 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 51636 70 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 331399 70 Kč
3.90 km, 145 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov B 411576 70 Kč
25D95 Döllgast Moritz (GER) German O-Team 1180295 70 Kč
25D9501 Janischowski Daniel (GER) German O-Team 992222 70 Kč
25D9601 Otto Mark (GER) German O-Team 960407 70 Kč
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec B 428203 70 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 361959 70 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov C 411412 70 Kč
TJN9603 Horák Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 70 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 0000411527 70 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 70 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 70 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 70 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 7764 70 Kč
4.30 km, 195 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 70 Kč
26C8700 Kučera Jiří Sobotka 51821 70 Kč
25D73 Birnstock Jan (GER) German O-Team 777333 70 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 70 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 70 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 70 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 70 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 7767 70 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 70 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 70 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232509 70 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C zapůjčit 100 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 70 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 70 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 70 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 70 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 70 Kč
JEN8102 Mikula Petr OB Jenišovice C 0000051547 70 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 0000601169 70 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 70 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 8508 70 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 70 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 7764 70 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 70 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 70 Kč
5.10 km, 265 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 70 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 70 Kč
25D93 Blumenstein Bojan (GER) German O-Team 7255068 70 Kč
25D94 Arnold Friedrich (GER) German O-Team 500295 70 Kč
25D8401 Neumann Josef (GER) German O-Team 1984123 70 Kč
25D88 Müller Philipp (GER) German O-Team 1240788 70 Kč
25D8400 Schulte-Zurhausen Roman (GER) German O-Team 841101 70 Kč
25D87 Lösch Sören (GER) German O-Team 500300 70 Kč
25D89 Brandt Christoph (GER) German O-Team 501948 70 Kč
25D90 Friedrichs Bjarne (GER) German O-Team 902806 70 Kč
25D91 Späth Felix (GER) German O-Team 621134 70 Kč
25D92 Prunsche Christoph (GER) German O-Team 884821 70 Kč
25D9201 Flechsig Florian (GER) German O-Team 1972767 70 Kč
25D83 Krueger Robert (GER) German O-Team 500849 70 Kč
25D8203 Rewig Thomas (GER) German O-Team 1301785 70 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 70 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 70 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 70 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 70 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 70 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 70 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 70 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 70 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 70 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 70 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 70 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 70 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 70 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 70 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 70 Kč
TJN7904 Zaoral Pedros OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232631 70 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 70 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 70 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 70 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 70 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 70 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 70 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 70 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 70 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 70 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 70 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 70 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 70 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 70 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 70 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 70 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 70 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 70 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 70 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000051605 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 70 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 70 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 70 Kč
BOR8900 Stránský Michal OK Jiskra Nový Bor C 52901 70 Kč
BOR8801 Srb Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 52905 70 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 70 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 70 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 70 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 70 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 70 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 70 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 70 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 70 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 70 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 515458 70 Kč
4.20 km, 245 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 70 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 70 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 70 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C zapůjčit 100 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 70 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 70 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 70 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 70 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 70 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 70 Kč
3.80 km, 210 m, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 70 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 70 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 70 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 70 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 9005141 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 70 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 70 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 70 Kč
TJN7003 Wdówka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52280 70 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 70 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 0000007781 70 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 70 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 70 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 70 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 70 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 70 Kč
BOR7100 Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor C 8510 70 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 70 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 70 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 70 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 70 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 70 Kč
3.90 km, 135 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 70 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 70 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 70 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 70 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 70 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 70 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 70 Kč
TJN6601 Hostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 70 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 70 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 70 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 70 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 70 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 70 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 70 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 70 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 70 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 0000008176 70 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 70 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 70 Kč
2.90 km, 110 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 70 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 52109 70 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 70 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 70 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 70 Kč
2.50 km, 120 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 0000336709 70 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8262 70 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 70 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 70 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 70 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 70 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 0000051231 70 Kč
2.40 km, 115 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 70 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 0000007778 70 Kč
43C5000 Vlček Vladislav Rovensko pod Troskami 7793 70 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8258 70 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 70 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 70 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 0000008159 70 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 0000008160 70 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 70 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 70 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 0000008161 70 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 70 Kč
2.30 km, 75 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 70 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 70 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 70 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 70 Kč
1.80 km, 70 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 70 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 70 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 70 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 70 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 70 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 70 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 70 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 70 Kč
2.30 km, 30 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 40 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 40 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 51232 40 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 40 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 411348 40 Kč
TJN0353 Wdówková Ellen OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52270 40 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 70 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice 0000007776 40 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C zapůjčit 70 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C zapůjčit 70 Kč
TUR06xx Blažková Petra OOB TJ Turnov pujcit 40 Kč
TUR08xx Blažková Karolína OOB TJ Turnov pujcit 40 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 40 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C zapůjčit 70 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice 52122 40 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 6885 40 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
CHA0550 Šťastná Soňa OK Chrastava C 0000000000 40 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 0000000000 40 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 0000000000 40 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 0000000000 40 Kč
CHA0600 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 0000000000 40 Kč
CHA0651 Brandová Anna Marie OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
CHA0601 Pospíšil Jan OK Chrastava C zapůjčit 70 Kč
TUV0501 Houžvička David SOK TJ Turnov C zapůjčit 70 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 70 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 40 Kč
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 1398996 60 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 60 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 60 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52906 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit 90 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C 411516 60 Kč
TJN5099 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2049610 60 Kč
TJN5049 Tkáč Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2027227 60 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 60 Kč
TJN8250 Pešík Angelika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830519 60 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 60 Kč
TUVXXX1 Ježek Josef SOK TJ Turnov doplnim 60 Kč
TUVXXX2 Ježková Jana SOK TJ Turnov doplnim 60 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 0000436410 60 Kč
TUVXXX3 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov 6889 60 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 60 Kč
2.70 km, 120 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 60 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8304 60 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 60 Kč
JEN9707 Miller Jan OB Jenišovice 0000051544 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
TUVXXXX Thoř Miloš SOK TJ Turnov 411398 60 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 60 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 60 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 60 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 60 Kč
celkem přihlášených: 545, vklad: 35020 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.