Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2013
Místo konání:
Praha-Klánovice, Masarykova ZŠ Slavětínská 200
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
2.00 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0351 Longinová Adéla KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
48C0550 Pelantová Martina TK Rado 2051504 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
TAP0352 Martynková Olga KOB Tretra Praha C 981806 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 361932 50 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
NNN0014 Arnotová Anna Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0015 Černá Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0016 Pecníková Nikola Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 446367 50 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 70 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
TAP9997 Popova Jana KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
TAP9996 Popova Veronika KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2035736 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
MFP0455 Pokorná Adéla Matfyz Praha C 2049634 50 Kč
MFP0452 Macurová Beata Matfyz Praha C 2049635 50 Kč
MFP0453 Kydlíčková Klára Matfyz Praha C 2049636 50 Kč
MFP0450 De Heij Laura Matfyz Praha C 443070 50 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 51577 50 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C zapůjčit 70 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 50 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C 981833 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
KAM0152 Michaliková Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice C 442850 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha C 2035748 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 446366 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 50 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 70 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 50 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 50 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 50 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 50 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 70 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 50 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 50 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 90 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 90 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 130 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 90 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 130 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
4.40 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
DKP8658 Skálová Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 515053 90 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 51582 90 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 90 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 90 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 90 Kč
PGP8455 Ježková Klára SK Praga C 51659 90 Kč
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 90 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
PGP8552 Nováková Lucie SK Praga C 51806 90 Kč
ROU9250 Nováková Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 51438 90 Kč
SJH7951 Maděryčová Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 443107 90 Kč
DCE9450 Rusá Pavla KOB Dobřichovice C 232129 90 Kč
DKL8050 Krečová Kristýna KOB Kladno C 52227 90 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
TAP9998 Balzima KOB Tretra Praha zapůjčit 110 Kč
VIC9051 Maliňáková Barbora OB Vizovice C 53334 90 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
VRL7652 Klimešová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 130 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 150 Kč
5.50 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 920685 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 7945000 90 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 90 Kč
TAP9055 Jiříková Dana KOB Tretra Praha C 416004 90 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 90 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 90 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha B 887935 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000361968 90 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 0000515409 90 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 90 Kč
DKL8450 Cabrnochová Eva KOB Kladno C 515029 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 90 Kč
KSU8494 Havlíčková Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886266 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 90 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 90 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 0000051104 90 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 90 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
DKP8859 Krausová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 51787 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 90 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 90 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 130 Kč
4.70 km, 20 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
LBE5550 Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun C 411766 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 90 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 90 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 406955 90 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 90 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 130 Kč
MFP7799 Petra Pokorná Matfyz Praha 2049632 90 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 90 Kč
4.20 km, 16 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 90 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 90 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 90 Kč
VSP6250 Dohnalová Jindra USK Praha C 51902 90 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
SCP5250 Jůzková Jaroslava OK Sparta Praha C 49837 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 50 Kč
PGP4450 Suchá Bohuslava SK Praga C 51639 50 Kč
2.10 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0401 Višňa Johan Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 70 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 51366 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
NNN0017 Arnot František Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51886 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
MFP0305 Choutka Štěpán Matfyz Praha C 2049637 50 Kč
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 70 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 70 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 0000336137 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
OKP0401 Bostl Jan SK OK 24 Praha C 2011789 50 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno 410721 50 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 50 Kč
ODV0201 Riegr Jakub TJ Aero Odolena Voda C 428228 50 Kč
KNC0200 Losos Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 361961 50 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 426378 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
TAP9995 Rohlik Matej KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
PGP0204 Kolský Pavel SK Praga C 50 Kč
MFP0203 Rejnek Lukáš Matfyz Praha C 2049638 50 Kč
MFP0201 Votruba Jan Matfyz Praha C 2049640 50 Kč
MFP0205 Vedral Tomáš Matfyz Praha C 2049641 50 Kč
MFP0202 Macura Sebastian Matfyz Praha C 2049642 50 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 70 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 70 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 50 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C 336741 50 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 50 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 50 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 50 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 50 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
TAP9905 Řeřicha Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 50 Kč
KAM9901 Šantrůček Vít OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 50 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2050498 50 Kč
PGP0002 Obuškevič Vojtěch SK Praga C zapůjčit 70 Kč
TAP0008 Krejčí Michal KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0001 Libiger Lukáš Matfyz Praha C 2049639 50 Kč
MFP9901 Jiroušek Matyáš Matfyz Praha C 2031354 50 Kč
MFP0000 Pockley Jakub Matfyz Praha C 2049643 50 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha C 2049644 50 Kč
4.60 km, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 90 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B 416005 90 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
KNC9803 Fanta David Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 90 Kč
TAP9701 Turinský Pavel KOB Tretra Praha C 232122 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice B zapůjčit 110 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 90 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 49896 130 Kč
KNC9701 Kováčik Juraj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 130 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 130 Kč
5.20 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 90 Kč
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 90 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 90 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8631 90 Kč
7.20 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(94)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 0000049634 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 90 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 90 Kč
PGP8903 Lejsek Tadeáš SK Praga C 51675 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 90 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 90 Kč
DKP8900 Hejl Jakub Oddíl OB Kotlářka C 889298 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 90 Kč
MFP8901 Veselý Pavel Matfyz Praha C 515405 90 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000515458 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 90 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 90 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000051605 90 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000438648 90 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 320286 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 90 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 90 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 90 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 301101 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 90 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondra Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8802 90 Kč
48C7400 Pelant Michal TK Rado zapůjčit 110 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 90 Kč
TAP8801 Sládek Jan KOB Tretra Praha C 53642 90 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 90 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 90 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
DKP8307 Bauer Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 9887 90 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
MKP8302 Gregoriades Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 51652 90 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 49687 130 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 130 Kč
NNN9202 Štefanský Michal Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2300842 130 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 130 Kč
5.50 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 887924 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 90 Kč
TAP7501 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha C 232106 90 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 90 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 90 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 130 Kč
6.20 km, 22 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 90 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 90 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 0001066205 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2023965 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 52109 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C zapůjčit 110 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 90 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 90 Kč
NNN0018 Arnot Michal Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
SLA7400 Zábranský Luboš SKOB Slaný C 2017690 90 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 130 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 90 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 2049633 90 Kč
5.20 km, 20 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
DKP6602 Višňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 90 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
NNN6400 Suk Jiří Neregistrovaní 515016 90 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 90 Kč
4.80 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 303905 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
TJP5600 Kukla Jan TJ Sokol Troja C 51327 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C zapůjčit 110 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
MKP4400 Koč Břetislav SK GORDIC Praha Kačerov C 51668 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
2.50 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 50 Kč
2.80 km, 6 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 08579 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 224868 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 0002035145 50 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
MFP0851 Hůlková Amálie Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 361934 50 Kč
TAP7650 Martynková Helena KOB Tretra Praha C 981826 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C zapůjčit 70 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 224880 50 Kč
DKL0950 K. Šeborová a E. Krečová KOB Kladno 52226 50 Kč
NNN0006 Lindová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice 2053549 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 888635 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 51796 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C zapůjčit 70 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8124 50 Kč
ADA0800 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov 53582 50 Kč
TAP9999 Bulir Jachym KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
MFP0009 Žďárský David Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
ROZ0801 Svoboda František OK Roztoky zapůjčit 50 Kč
TAP0600 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha zapůjčit 50 Kč
TAP0800 Sieger Ondřej KOB Tretra Praha zapůjčit 50 Kč
NNN0700 Smejkalová Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
MFP0802 Pračka Martin Matfyz Praha 50 Kč
NNN0500 Polívka Čeněk Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0801 Polívka Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0010 Palát Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0011 Kavan Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0012 Černý Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0013 Mácová Natálie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
OLP0600 Škraňka Marek PSK Olymp Praha C 49420 50 Kč
48C0700 Pelant Jan TK Rado zapůjčit 70 Kč
VSP0410 Kilarský Vojtěch USK Praha C 2051535 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2050488 50 Kč
TAP9994 Krejci Andrea KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
CTB0801 Král Samuel SK OB Chotěboř C 51835 50 Kč
NNN0019 Vaculovičová Alžběta Neregistrovaní 2050484 50 Kč
NNN0020 Šroubek Kryštof Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KNC0000 Kováčiková Agáta Sokol Kostelec n. Č. l. 981825 50 Kč
OKP7651 Bostlová Lenka SK OK 24 Praha C 2011884 50 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C zapůjčit 70 Kč
ABM0500 Brandt Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
ABM0502 Brandt Marko KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C 2049645 50 Kč
MFP0600 Jiroušková Alice Matfyz Praha 2049646 50 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 888632 50 Kč
11C5100 Janoušek Karel Letci v akci zapůjčit 70 Kč
DKL7250 Oubrechtová Jaroslava KOB Kladno C 49646 50 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
KNC7850 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 50 Kč
ROU93xx Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem 428267 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
NNN9900 Janoušek Oldřich Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN8100 Janoušek Martin Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN6000 Janoušková Jana Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN5100 Janoušek Karel Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0005 Lindová Miroslava Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN7500 Kobosová Klára Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 50 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 50 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP7470 Titzová Pavlína USK Praha zapůjčit 70 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
5.80 km, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN9200 Bláha František Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 50 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV zapůjčit 70 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 50 Kč
SLA7350 Ježková Martina SKOB Slaný C 259072 50 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 50 Kč
KNC9101 Votava Štěpán Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 50 Kč
NNN7700 Adámek Alan Neregistrovaní 50 Kč
OKP7602 Štrait Martin SK OK 24 Praha C 410393 50 Kč
TAP7503 Martynek Pavel KOB Tretra Praha C 981827 50 Kč
SLA7750 Dudáková Jana SKOB Slaný C 2056278 50 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 224891 50 Kč
NNN0003 Fogl Jakub Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0004 Ruprecht Patrik Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0007 Červenková Markéta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0008 Jiřišta Josef Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN9101 Školoud Robert Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 51350 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 50 Kč
celkem přihlášených: 746, vklad: 56780 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.