Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
07.04.2013
Místo konání:
Praha-Klánovice, Masarykova ZŠ Slavětínská 200
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
2.80 km, 6 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0456 Vláčilová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52859 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 08579 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 224868 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 0002035145 50 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
MFP0851 Hůlková Amálie Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 361934 50 Kč
TAP7650 Martynková Helena KOB Tretra Praha C 981826 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C zapůjčit 70 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 224880 50 Kč
DKL0950 K. Šeborová a E. Krečová KOB Kladno 52226 50 Kč
NNN0006 Lindová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice 2053549 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 888635 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 51796 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C zapůjčit 70 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8124 50 Kč
ADA0800 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov 53582 50 Kč
TAP9999 Bulir Jachym KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
MFP0009 Žďárský David Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
ROZ0801 Svoboda František OK Roztoky zapůjčit 50 Kč
TAP0600 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha zapůjčit 50 Kč
TAP0800 Sieger Ondřej KOB Tretra Praha zapůjčit 50 Kč
NNN0700 Smejkalová Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
MFP0802 Pračka Martin Matfyz Praha 50 Kč
NNN0500 Polívka Čeněk Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0801 Polívka Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0010 Palát Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0011 Kavan Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0012 Černý Matěj Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0013 Mácová Natálie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
OLP0600 Škraňka Marek PSK Olymp Praha C 49420 50 Kč
48C0700 Pelant Jan TK Rado zapůjčit 70 Kč
VSP0410 Kilarský Vojtěch USK Praha C 2051535 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2050488 50 Kč
TAP9994 Krejci Andrea KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
CTB0801 Král Samuel SK OB Chotěboř C 51835 50 Kč
NNN0019 Vaculovičová Alžběta Neregistrovaní 2050484 50 Kč
NNN0020 Šroubek Kryštof Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KNC0000 Kováčiková Agáta Sokol Kostelec n. Č. l. 981825 50 Kč
OKP7651 Bostlová Lenka SK OK 24 Praha C 2011884 50 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C zapůjčit 70 Kč
ABM0500 Brandt Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
ABM0502 Brandt Marko KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C 2049645 50 Kč
MFP0600 Jiroušková Alice Matfyz Praha 2049646 50 Kč