Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Rudka u Kunštátu
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H12     H14     H16     H21C     H21D     H35     H45     H55     HDR     P    
1.90 km, 7 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0451 Vyskočilová Karla SK Radioklub Blansko C 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 0000438603 40 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 40 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 0000438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 0000361987 40 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov C 52484 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 40 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
2.30 km, 11 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 40 Kč
TBM0161 Janotová Emma KOS TJ Tesla Brno C 0000446404 40 Kč
TBM0260 Nováková Tereza Anna KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 0000438040 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 0000332970 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 0000232876 40 Kč
PLU0250 Fergusonová Nikola TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
4.00 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 0000232865 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410345 40 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 40 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 40 Kč
ZBM9954 Kratochvílová Anežka SK Žabovřesky Brno B 0000000114 40 Kč
ABM0052 Krejčířová Lucie KOB ALFA Brno B 0000332948 40 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering C 2056262 60 Kč
4.50 km, 11 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 80 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 80 Kč
TBM9762 Komárková Silvie KOS TJ Tesla Brno C 0000331013 80 Kč
TBM9853 Kliglová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 0000410196 80 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 80 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno C 0000331027 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 80 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 80 Kč
5.60 km, 11 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
6.90 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 0002049566 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8555 Najmanová Hana VSK Mendelu Brno C 08030 80 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000815422 80 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 80 Kč
ZBM8676 Kočová Hana SK Žabovřesky Brno C 0000052165 80 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 80 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 80 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov C 8083 120 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 1668661 120 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 120 Kč
4.70 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8554 Tóthová Gabriela VSK Mendelu Brno zapůjčit 90 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 0000052057 80 Kč
5.60 km, 11 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
YBM6666 Tomanová Elena Klub turistů a lyžařů Brno C 253127 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
PBM7375 Švejcarova Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2020738 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000049412 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 0000053270 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 0000049656 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000232025 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 0000053255 80 Kč
TBM7375 Gernertová Martina KOS TJ Tesla Brno C 0000009073 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 0000230679 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 0000053284 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 80 Kč
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno C 49398 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 0000232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 0000008010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 0000052041 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 120 Kč
4.40 km, 11 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
KON5481 Sedláčková Hana KOB Konice C 52419 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 0000410192 80 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 0000886279 80 Kč
TBM6351 Galíková Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000049658 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 0000053288 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
4.00 km, 9 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 0000049660 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 0000301247 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 80 Kč
1.90 km, 7 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 40 Kč
TBM0301 Jirgl Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000446361 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000888648 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 0000888640 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 0002042526 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 50 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 0000420418 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
2.30 km, 11 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0202 Zachoval Roman SK Radioklub Blansko C 40 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 40 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno C 0002042517 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 0000995867 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 0000443078 40 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 40 Kč
ZBM0101 Humlíček Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000410349 40 Kč
ZBM0103 Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno C 0000000119 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 0000000000 40 Kč
ZBM0211 Soška Petr SK Žabovřesky Brno C 0000434833 40 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 40 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 40 Kč
4.50 km, 11 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 361927 40 Kč
RBK0001 Vyskočil Pavel SK Radioklub Blansko C 2032131 40 Kč
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 0000410254 40 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000232732 40 Kč
TBM9902 Jirgl Karel KOS TJ Tesla Brno B 0000331083 40 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53662 40 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 0000888627 40 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 2049609 40 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 40 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 40 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 0000332946 40 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno C 0000438045 40 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno C 0000332963 40 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 40 Kč
JPV9919 Němeček Kryštof Oddíl OS SK Prostějov C 52484 40 Kč
TBM9905 Starčuk Zenon KOS TJ Tesla Brno C 331599 60 Kč
5.70 km, 15 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9703 Sobotka Jan BETA URSUS Orienteering C 331466 80 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 0002042511 80 Kč
ZBM9807 Soška Marek SK Žabovřesky Brno B 0000339553 80 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 80 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 80 Kč
8.90 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 80 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000515497 80 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 0000436405 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno R 0000515094 80 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8403 Kozumplík Aleš VSK Mendelu Brno C 49841 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 80 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Žabovřesky Brno C 0000609906 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 0000301217 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 0000052011 80 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 0000500267 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 80 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 0000888891 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 889688 80 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 0000008004 80 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 0000682352 80 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 80 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 0000331211 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 120 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 120 Kč
5.70 km, 15 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 80 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 361913 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 0000232872 80 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 80 Kč
7.30 km, 15 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 0000049659 80 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053242 80 Kč
CHT6901 Mareček Petr OOB SK Chrast C 51991 80 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 0000416076 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 500260 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 0000232736 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 0000004783 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 0000438042 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 0000337650 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
6.60 km, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52238 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053256 80 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 0000410327 80 Kč
TBM6005 Šuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 0000301235 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053233 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 0000301281 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
VBM5715 Svoboda Vladimír VSK Mendelu Brno C 416021 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 0001396843 80 Kč
LBM6212 Greguš Miloš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52012 80 Kč
YBM6401 Hruška Tomáš Klub turistů a lyžařů Brno C 49393 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 120 Kč
4.40 km, 11 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053230 80 Kč
TBM4501 Durmon Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053245 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000320135 80 Kč
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053295 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 40 Kč
TBM0405 Janota Radan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 0000446444 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 0000230671 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
CHT0451 Marečková Ema OOB SK Chrast C 2011896 40 Kč
ZBM0451 Humlíčková Pavla SK Žabovřesky Brno C 0000000103 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 0000000000 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 0000410345 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
ZBM0551 Nimrichterová Natália SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 40 Kč
ABM0552 Šnyrchová Kateřina KOB ALFA Brno 0000420410 40 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno 0000332969 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno 0000337648 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 60 Kč
4.00 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
42C7400 Sedlák Leo Autocont zapůjčit 50 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 40 Kč
KON8686 Tereza Daňková KOB Konice C 8899 40 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 0000232345 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C zapůjčit 50 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 40 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 40 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 0000361974 40 Kč
ABM8201 Otrusina David KOB ALFA Brno 0000682351 40 Kč
ABM8651 Otrusinová Olga KOB ALFA Brno 0000682349 40 Kč
ABM9209 Obrátil Vilém KOB ALFA Brno 0000332949 40 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 40 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace zapůjčit 70 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 60 Kč
celkem přihlášených: 298, vklad: 20010 Kč