Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství v nočním OB

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Kulturní dům Otice
Pořadatel:
OOP - TJ Opava
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     P    
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 30 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
2.30 km, 35 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 70 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 70 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 70 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 70 Kč
3.20 km, 50 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 70 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 70 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 70 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 70 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 70 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 70 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec C 416127 70 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 70 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 70 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 70 Kč
3.80 km, 70 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 70 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 105 Kč
4.20 km, 75 m, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
44C9350 Materova Lucie Neregistrovaní borci 105 Kč
4.50 km, 80 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 253160 70 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 70 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 70 Kč
SOP9052 Moravcová Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 70 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 49462 70 Kč
NNN8450 Gruchalová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 145 Kč
3.90 km, 70 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 70 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 70 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 70 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 70 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 70 Kč
3.00 km, 50 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
54C5450 Škovroňová Antonie neregistrovaní Dolní Lutyně 442854 70 Kč
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
3.00 km, 45 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 70 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 70 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 70 Kč
TRI0001 Bilko Jiří TJ TŽ Třinec C 49327 70 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 70 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 105 Kč
4.00 km, 70 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 70 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 70 Kč
4.70 km, 85 m, 20 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 70 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 70 Kč
4.90 km, 90 m, 23 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9302 Jarnot Michal OOB TJ Slezan Opava B 49309 70 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 70 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 105 Kč
5.80 km, 100 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 70 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 70 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 70 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 70 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 70 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 70 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 70 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 70 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 70 Kč
KRN7801 Kozelský Miroslav KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648 70 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 105 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 105 Kč
AOP8701 Sklenář Jan Orientační Běh Opava C 49474 140 Kč
4.90 km, 85 m, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7004 Polák Petr OOB TJ Slezan Opava C 301252 70 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 70 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 70 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 70 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 70 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 70 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 52286 70 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 70 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 70 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 70 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 70 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 70 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 105 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 105 Kč
4.10 km, 75 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 70 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 70 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 70 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 70 Kč
HAV Lužný Ladislav OB Havířov 70 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 70 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 70 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 105 Kč
3.30 km, 60 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 70 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 70 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 70 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 70 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 70 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 70 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 70 Kč
3.10 km, 55 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51961 70 Kč
3.00 km, 40 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 70 Kč
54C8450 Škovroňová Anežka neregistrovaní Dolní Lutyně 442889 70 Kč
54C8150 Škovroňová Hana neregistrovaní Dolní Lutyně 442880 70 Kč
54C0250 Škovroňová Alexandra neregistrovaní Dolní Lutyně 442846 70 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 70 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 70 Kč
VRB9505 Slavík Martin Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 70 Kč
celkem přihlášených: 99, vklad: 7150 Kč