Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Praha - Kbely
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.40 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 40 Kč
TAP0353 Eliášová Klára KOB Tretra Praha C 361991 40 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 40 Kč
1.90 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C zapůjčit 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 40 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 40 Kč
1.80 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 40 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 40 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C 2053556 40 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
ROZ0151 Lebedová Anna OK Roztoky C 7948 60 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C zapůjčit 80 Kč
2.00 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 40 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 40 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 40 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 40 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 40 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 40 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 40 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 40 Kč
2.20 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 70 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 70 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 70 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 70 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 70 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 70 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 70 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 70 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 70 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 110 Kč
LBE9850 Platovská Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52319 70 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 110 Kč
2.20 km, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 110 Kč
2.90 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7750 Schwab Clarissa KOB Tretra Praha C 445629 70 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 70 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 70 Kč
2.90 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 7945000 70 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 70 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 70 Kč
PGP8455 Ježková Klára SK Praga C 51659 70 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 70 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 70 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 70 Kč
TBM8954 Matějková Hana KOS TJ Tesla Brno C 416154 70 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 920677 70 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 70 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 70 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 70 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 70 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 70 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 70 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 70 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 70 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 70 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 70 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 70 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 70 Kč
DKP8859 Krausová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 51787 70 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 70 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 70 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 70 Kč
LBE9450 Křivancová Zdenka TJ Lokomotiva Beroun B 52320 70 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 70 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 110 Kč
ZBM8753 Žabková Marie SK Žabovřesky Brno C 8760 70 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 110 Kč
2.50 km, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 70 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 70 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 70 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 70 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 70 Kč
KNC7850 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 70 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 70 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 70 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 70 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 70 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 70 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52621 70 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 70 Kč
2.50 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 70 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 70 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 70 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 70 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 70 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 70 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 70 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 70 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 70 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 70 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 70 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 70 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 70 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 70 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 70 Kč
44C6850 Šimůnková Martina Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
2.00 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 70 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 70 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 70 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 40 Kč
1.40 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 40 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 40 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 40 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 40 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 40 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 80 Kč
1.90 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 40 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 40 Kč
SCP1 Kuc Radim OK Sparta Praha 1007532 40 Kč
SCP2 Kuc David OK Sparta Praha zapůjčit 60 Kč
ROZ0400 Lebeda Jan OK Roztoky C zapůjčit 60 Kč
1.80 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 40 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 40 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 40 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 410721 40 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 40 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 40 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 40 Kč
MFP0200 Rohlíček Alois Matfyz Praha C 438636 40 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 426378 40 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 40 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 60 Kč
2.20 km, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 40 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 40 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 40 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 40 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 40 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C 361961 40 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 40 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 60 Kč
2.50 km, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga B 681882 70 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 70 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 70 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 70 Kč
KNC9801 Komers František Sokol Kostelec n. Č. l. C 51393 70 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 70 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 70 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 70 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 70 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 70 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 70 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52317 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 70 Kč
3.60 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 70 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 70 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 51803 70 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 70 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 70 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 70 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 70 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 70 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 70 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 70 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 70 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 70 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 70 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 70 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 70 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 70 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 70 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 70 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 70 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 70 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 70 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 70 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 70 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 70 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 70 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 70 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 70 Kč
TAP7601 Hošek Jiří KOB Tretra Praha C 899172 70 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 70 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 70 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 70 Kč
DKP8400 Jána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 70 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 70 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 70 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 70 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 70 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 70 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 70 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 70 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 70 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 70 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 70 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 70 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 70 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 70 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 70 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 70 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 70 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 70 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 70 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 70 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 70 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 70 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 70 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 70 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 70 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 110 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 110 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 110 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 110 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 110 Kč
2.80 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 70 Kč
NNN84 Matějka Zbyněk Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 70 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 70 Kč
NNN8111 Hulec Jan Neregistrovaní 780815 70 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 130 Kč
3.10 km, 25 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 9005141 70 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 70 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 70 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 70 Kč
LME7400 Švihla Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 70 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 70 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 70 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 70 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 70 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 70 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 70 Kč
MFP7802 Stránský Matěj Matfyz Praha C 232248 110 Kč
3.10 km, 25 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 70 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 70 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 70 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 70 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 70 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 70 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 70 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 70 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 70 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 70 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 70 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 70 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 70 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51278 70 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 70 Kč
2.50 km, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 70 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 70 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 70 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 70 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 70 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 110 Kč
2.00 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 40 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 40 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 40 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 70 Kč
1.60 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 40 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 40 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 40 Kč
1.90 km, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 40 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda 889274 40 Kč
LME0600 Švihla Filip SK Los Mělník C zapůjčit 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 08579 40 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 40 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 40 Kč
SRK07 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 60 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 40 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
TAP9999 Tuma Simon KOB Tretra Praha zapůjčit 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 40 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C zapůjčit 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 40 Kč
DKP0452 Kalousková Amálie Oddíl OB Kotlářka C 888632 40 Kč
NNN02 Navrátilová Alžběta Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 40 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 60 Kč
1.30 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda 361926 40 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 40 Kč
NNN93 Štůsková Petra Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN00 Vernerová Klára Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 40 Kč
2.80 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN Jirásková Pavla Neregistrovaní 416330 60 Kč
MFP75 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 60 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 442868 60 Kč
NNN81 Rančáková Barbora Neregistrovaní 301189 60 Kč
38C0050 Drtinová Zuzana PORG Orienteering zapůjčit 80 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering zapůjčit 80 Kč
38C9650 Těšínská Pavlína PORG Orienteering zapůjčit 80 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV zapůjčit 80 Kč
38C9651 Heřmanová Kristýna PORG Orienteering zapůjčit 80 Kč
ZBM Moncelsi Matteo Maria SK Žabovřesky Brno zapůjčit 80 Kč
NNN03 Navrátil Ctirad Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
38C9800 Ashby Patrik PORG Orienteering zapůjčit 110 Kč
celkem přihlášených: 296, vklad: 19280 Kč