Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Broumov, DDM Ulita
Pořadatel:
BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     HDR     P     T    
4.20 km, 70 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 50 Kč
2.00 km, 120 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002035739 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 331751 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
2.40 km, 85 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0000004281 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0000004288 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 9048 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk C 0001398976 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk C 51125 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002020709 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0154 Tumová Adela Sportcentrum Jičín C 0000004296 50 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
3.00 km, 95 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové C 2032162 50 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 50 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002032127 50 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000426376 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 50 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
2.40 km, 85 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
3.50 km, 105 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB9850 Melicharová Anna KOB Dobruška C 410767 80 Kč
SHK9753 Langrová Anna OK Slavia Hradec Králové B 331166 80 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 9648 80 Kč
JIL9751 Votočková Eliška OK Jilemnice C 49345 80 Kč
CET9751 Gažiová Kristýna TJ Loko Česká Třebová C 2035708 80 Kč
CET9851 Gažiová Romana TJ Loko Česká Třebová C 361922 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 0000436959 80 Kč
2.90 km, 80 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
3.70 km, 150 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 80 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 80 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 80 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 80 Kč
4.60 km, 165 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 80 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 9472 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 80 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 51986 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice A 887927 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice A 940318 80 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 80 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 80 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 80 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 80 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 80 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 80 Kč
4.00 km, 130 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8951 Zákravská Šárka TJ START Náchod C 410778 80 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
SRK9357 Jarošová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301141 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 80 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331285 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8557 Dušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 80 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 51607 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
3.50 km, 115 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
VRL8052 Dančáková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9271 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 80 Kč
JIL8952 Augustinová Bohdana OK Jilemnice C 51116 80 Kč
TYN8352 Čtvrtečková Martina OOB SK Týniště nad Orlicí C 899158 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 0000009030 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009035 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Műllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
VRL8754 Belková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 80 Kč
VRL7652 Klimešová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002042537 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
3.90 km, 130 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
JIL7255 Votočková Jaroslava OK Jilemnice C 9076 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
3.50 km, 120 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2049513 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331359 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
3.90 km, 130 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000004744 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 203572 80 Kč
3.50 km, 125 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 9429 80 Kč
3.20 km, 100 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008980 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 80 Kč
PHK6552 Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové C 9387 80 Kč
3.50 km, 125 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
3.20 km, 125 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 9202 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 80 Kč
3.20 km, 125 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
2.90 km, 100 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 80 Kč
4.20 km, 120 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0300 Kavalír Jan OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049519 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka 2017685 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
2.00 km, 70 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
LPU0305 Dočkal Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017678 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
2.40 km, 80 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN0101 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 405980 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice C 2025353 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0000004277 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0000009919 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053545 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0103 Sedlák Mikuláš OK Lokomotiva Pardubice C 425550 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec C 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec C 303928 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027201 50 Kč
PHK0102 Bláha Marek OK 99 Hradec Králové C 9385 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 331689 50 Kč
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
VAM0202 Zeman Ladislav OB Vamberk C 51359 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 50 Kč
3.20 km, 115 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín C 0000004293 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí C 920657 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 50 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 50 Kč
LTU9901 Killar Lukáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 52647 50 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 50 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 50 Kč
2.80 km, 80 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9903 Jelínek Tomáš K.O.B. Choceň C 320300 50 Kč
CHC9902 Grundman Václav K.O.B. Choceň C 232911 50 Kč
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
LPU9907 Burda Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025380 50 Kč
LPU0003 Žák Michal OK Lokomotiva Pardubice C 232604 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 50 Kč
3.90 km, 160 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 80 Kč
LPU9708 Horák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 426316 80 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
VAM9703 Valeš Martin OB Vamberk C 9586 80 Kč
VAM9801 Vídeňský Jakub OB Vamberk C 442869 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
VRL9801 Tomeš Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000008986 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 80 Kč
3.20 km, 115 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9806 Brykner Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000000000 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
JIL9801 Gernert Marek OK Jilemnice C 232623 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
4.90 km, 185 m, 24 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 80 Kč
KUO9604 Procházka Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 887160 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0000004239 80 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000009996 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 80 Kč
LPU9504 Kubelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 434590 80 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
VAM9601 Rykala Filip OB Vamberk B 51469 80 Kč
17P9500 Podsiadly Mateusz (POL) WKS Śląsk 889183 80 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 80 Kč
5.70 km, 240 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 80 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 80 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 80 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 80 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 80 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 80 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 80 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice A 331549 80 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 80 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 80 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002300842 80 Kč
17P8900 Jasinski Maciej (POL) WKS Śląsk 504415 80 Kč
17P8100 Dwojak Wojciech (POL) WKS Śląsk 504052 80 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 80 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
4.90 km, 165 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 80 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 80 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 80 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9694 80 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 9515 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 80 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 80 Kč
17P8000 Hajdas Przemysław (POL) WKS Śląsk 1431999 80 Kč
3.90 km, 140 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
TYN9301 Jakeš Vojtěch OOB SK Týniště nad Orlicí C 405979 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C zapůjčit 120 Kč
TYN8200 Sedláček Petr OOB SK Týniště nad Orlicí C 2051497 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 49631 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398977 80 Kč
NPA8901 Stuchlík Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9706 80 Kč
NPA8501 Dytrych Martin SK LOB Nová Paka C 9701 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C 9363 80 Kč
5.20 km, 200 m, 24 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
VAM7601 Koblic Jan OB Vamberk C 2032163 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416203 80 Kč
4.00 km, 140 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 9109 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 9543 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 434591 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 205358 80 Kč
5.20 km, 200 m, 24 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 80 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
4.30 km, 170 m, 22 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS6701 Hanuš Karel TJ Tatran Hostinné C 9754 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
LTU5802 Horák Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9773 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
VRL6801 Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002019219 80 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
3.70 km, 120 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
SRK6603 Hauptfleisch Roman SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405996 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008996 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
4.30 km, 170 m, 22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000995887 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
3.60 km, 140 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 80 Kč
3.20 km, 100 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9684 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
3.60 km, 140 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000005002 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
3.10 km, 105 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 888630 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
4.20 km, 120 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
HOR0600 Kuneš Jan TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
HOR0401 Brácha Filip TJ Jiskra Hořice C 301611 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002045230 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232649 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
VAM0606 Koblic Martin OB Vamberk C 9483 50 Kč
2.40 km, 75 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7301 Brácha Martin TJ Jiskra Hořice C 434572 50 Kč
LPU7159 Burdová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 2049514 50 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 50 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000438036 50 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 50 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 205358 50 Kč
4.10 km, 150 m, 21 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 80 Kč
celkem přihlášených: 606, vklad: 43930 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.