Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Dolní Bousov - autokrosové závodiště
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D55     D60     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H75     T1     T2     T3    
4.20 km, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 180 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 180 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 180 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 180 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 180 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 180 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 180 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 180 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 180 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 180 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 180 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 180 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 180 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000053721 180 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 180 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 180 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno z.s. A 0001007533 180 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 9648 180 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec C 416127 180 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 180 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 180 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 180 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 180 Kč
5.00 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 180 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 180 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 180 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 180 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 180 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 180 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 180 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 180 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 180 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 180 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 180 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 180 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 180 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 180 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 180 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 180 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 270 Kč
5.20 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 180 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka A 7945000 180 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 180 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 180 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 180 Kč
LPM9353 Zayats Inna OK Lokomotiva Plzeň B 51161 180 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 49462 180 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 180 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 180 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno A 0000008939 180 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000219242 180 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 180 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 180 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň A 236994 180 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice A 940318 180 Kč
7.10 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 180 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 180 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 180 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 180 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 180 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 180 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 180 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 180 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 180 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 180 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0000049376 180 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 0000897391 180 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C zapůjčit 220 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 180 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 180 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 180 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 180 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 180 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 180 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 180 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 180 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 180 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 180 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 270 Kč
5.20 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 180 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 180 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 180 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 180 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 180 Kč
4.60 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 180 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 180 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 180 Kč
4.40 km, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 180 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 180 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 180 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 180 Kč
4.20 km, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 180 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 180 Kč
3.80 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 180 Kč
6.10 km, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 180 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 180 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering B 980376 180 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 180 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga B 681882 180 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 180 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 180 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 180 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 180 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 180 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 180 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 180 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 180 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 180 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 0000920686 180 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 180 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 889311 180 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 180 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 180 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 180 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 180 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 180 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 180 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 180 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 180 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 180 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 270 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 270 Kč
6.40 km, 21 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 180 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 180 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 180 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 180 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 180 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 180 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 180 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0000004239 180 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 301713 180 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 180 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 180 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 180 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 180 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 180 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 180 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 180 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 180 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 180 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 180 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 180 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 180 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 180 Kč
7.70 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 180 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 180 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 180 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 180 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 180 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 180 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 180 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 180 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 180 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 180 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 180 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 180 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 180 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 180 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno z.s. A 0000886825 180 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno z.s. A 0000886814 180 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 180 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 180 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 180 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 180 Kč
Rank. koef.: 1.04
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 180 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 180 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 180 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 180 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 180 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 180 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 180 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 180 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 180 Kč
STH9203 Hladík František SK Studenec C 405965 180 Kč
SMB8901 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49979 180 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 180 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 180 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 180 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 180 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 180 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 888606 180 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 180 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 180 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 180 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 180 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 180 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 410746 180 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 180 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 180 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 180 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 180 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 180 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 180 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 180 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 180 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 180 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 180 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 180 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 180 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000515127 180 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 180 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 180 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 180 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 0000888891 180 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 180 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 180 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno z.s. C 0000052008 180 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno z.s. R 0000886812 180 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 0007003038 180 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C zapůjčit 220 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 180 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 180 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 180 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 180 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 180 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 180 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 180 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 180 Kč
PGP7708 Tesař Pavel SK Praga C 51709 180 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 180 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 180 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 180 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 180 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 180 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 180 Kč
STH9206 Vik Martin SK Studenec C 500838 180 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 270 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko, z.s. C 515193 270 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 270 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 270 Kč
7.70 km, 24 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 180 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 180 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 180 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 180 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 180 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 180 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 180 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 180 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002300842 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 180 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 52250 270 Kč
6.40 km, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 180 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 180 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 180 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416203 180 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 180 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 180 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 180 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 180 Kč
6.10 km, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 180 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 180 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 180 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 180 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 180 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 270 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 270 Kč
4.60 km, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 180 Kč
JIL6301 Mechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 180 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 180 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 180 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 180 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 180 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 180 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 180 Kč
4.60 km, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 180 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 180 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 180 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 180 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 180 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 180 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 180 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 180 Kč
4.40 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 180 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 180 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 180 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 180 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 180 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 180 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 180 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000005002 180 Kč
4.40 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 180 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 180 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 180 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 180 Kč
5.00 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 100 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 100 Kč
LPM5408 Kolovský Jiří OK Lokomotiva Plzeň 236985 100 Kč
STH9205 Janata Jakub SK Studenec C 303904 100 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 100 Kč
3.80 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 100 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0000004281 100 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0000004275 100 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0000004288 100 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 4285 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 100 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 426379 100 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec C 9048 100 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 100 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 100 Kč
3.80 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 100 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 100 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 100 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 2025340 100 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331285 100 Kč
celkem přihlášených: 319, vklad: 56810 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.