Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Pobučí – kulturní dům (9 km JZ od Zábřehu)
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
1.80 km, 55 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0474 Bartošová Anna Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 40 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 40 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 40 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2019215 40 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 40 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
PLU0353 Staňková Monika TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 515427 40 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 40 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 40 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 40 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 40 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 40 Kč
2.50 km, 90 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 40 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 40 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 40 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 40 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 40 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 60 Kč
JPV0055 Křížová Klára Oddíl OS SK Prostějov C 60 Kč
3.00 km, 130 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 70 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 70 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 70 Kč
KSU9889 Jílková Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 70 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 70 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 70 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 70 Kč
UOL9754 Hálková Klára SOB Olomouc B 428280 70 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 70 Kč
3.20 km, 130 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 425560 70 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 70 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 70 Kč
3.90 km, 145 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 70 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 70 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 70 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 70 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 70 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 70 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 886267 70 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52294 70 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 70 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 70 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 70 Kč
PLU7676 Lorencová Linda TJ SOKOL Plumlov C 2035160 70 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 70 Kč
VAM6251 Smutná Jana OOB Vamberk C 9676 70 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 100 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 100 Kč
3.40 km, 110 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 70 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 70 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 70 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 70 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 70 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 70 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 70 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 70 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 70 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 70 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 70 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 70 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 70 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 70 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 70 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 70 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 2020738 70 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 70 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 100 Kč
3.10 km, 100 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 70 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 70 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 70 Kč
SSU5350 Štáblová Jitka SK Severka Šumperk C 52557 70 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 70 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 70 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 70 Kč
2.60 km, 90 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 70 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 70 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 70 Kč
1.90 km, 70 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 40 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 40 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
SSU0301 Zindulka Jakub SK Severka Šumperk C 52563 60 Kč
SSU0300 Skýva Ondřej SK Severka Šumperk C 224899 60 Kč
2.60 km, 65 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 40 Kč
SSU0100 Vejchoda Ondřej SK Severka Šumperk C 40 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 40 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2032192 40 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk C 2027218 40 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 40 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 40 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 40 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 40 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446425 40 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 40 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 2051507 40 Kč
2.90 km, 105 m, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 40 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 40 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 40 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 40 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 40 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52258 40 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53662 40 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446448 40 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53652 40 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 52575 40 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 40 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 40 Kč
KSU0012 Hajduk Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 40 Kč
KSU99xx Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 40 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 60 Kč
3.50 km, 105 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9800 Havlíček Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 70 Kč
KSU9707 Knypl Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 70 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 70 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 100 Kč
4.60 km, 190 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9601 Zdražil Jan SKOB Bruntál C 51903 70 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk C 433099 70 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 70 Kč
UOL9600 Chvátal Štěpán SOB Olomouc C 2023805 70 Kč
5.50 km, 230 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 70 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 70 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 70 Kč
SBR8504 Zdražil Tomáš SKOB Bruntál C 51875 70 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 70 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 70 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 70 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 70 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 70 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 70 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 70 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 70 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 70 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk 232959 70 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 70 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 70 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 70 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 70 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 70 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 70 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 70 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 70 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 70 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 70 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 70 Kč
PHK8108 Vlach Jaromír OK 99 Hradec Králové C 54206 70 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 70 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 70 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 70 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 70 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 70 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 70 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OOB Vamberk C 9589 70 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 70 Kč
STE7403 Mlejnek Pavel SK SKI-OB Šternberk C 52513 100 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 100 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 100 Kč
OOL8701 Jakob Jan SK Haná orienteering C 500249 100 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 100 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 100 Kč
4.90 km, 205 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 70 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 70 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 70 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 70 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 70 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 70 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 70 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 70 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 70 Kč
SSU7341 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52573 70 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 70 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 70 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 70 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 70 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 70 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 70 Kč
KSU7001 Habiger Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886275 70 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 70 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52544 70 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 70 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 70 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 70 Kč
3.90 km, 195 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 70 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 70 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 70 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 70 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 70 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 70 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 70 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 70 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 70 Kč
SBR6003 Czasch Petr SKOB Bruntál C 7856 70 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 70 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 70 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 70 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 70 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 70 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
VAM6201 Smutný Michal OOB Vamberk C 9672 70 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 70 Kč
OOL6204 Vaňák Milan SK Haná orienteering C 421854 70 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 100 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 100 Kč
3.50 km, 150 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 70 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 70 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 70 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 70 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52614 70 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 70 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 70 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 70 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 70 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 70 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 70 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
2.90 km, 110 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 70 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 70 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 70 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 70 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 70 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 70 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 70 Kč
SSU3000 Sita Vratislav SK Severka Šumperk C 52561 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 52520 40 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 40 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52288 40 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 40 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 224897 60 Kč
1.70 km, 70 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 40 Kč
KSU0800 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40 Kč
PLU0606 Lorenc Štěpán TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 40 Kč
1.90 km, 65 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 40 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 40 Kč
KSU01xx Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 40 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 40 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 40 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 40 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 40 Kč
celkem přihlášených: 266, vklad: 16490 Kč