Logo

Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati, Oblastní žebříček

pro kategorii: D21

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Předklášteří u Tišnova, SKI areál Klínek
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno

D21 3.40 km, 95 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
JHB9159 Hercigová Anna TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4772 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C zapůjčit 90 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 80 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49820 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 08008 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 80 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 80 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 0000815422 80 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 0000052865 80 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 0000609060 80 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 80 Kč
ZBM8676 Kočová Hana SK Žabovřesky Brno C 0000052165 80 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 80 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2020744 80 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 142 80 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 80 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 80 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 80 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 52315 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 80 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 80 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
ABM9256 Volná Jitka KOB ALFA Brno C 0000416014 80 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 80 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 80 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 160 Kč