Logo

Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu, Oblastní žebříček

pro kategorii: H21

Datum:
20.04.2013
Místo konání:
Tišnov, Základní škola 28. října
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno

H21 2.20 km, 50 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 49687 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Rosice C 515468 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C zapůjčit 90 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Rosice A 980371 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. brněnská C 52061 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 52027 80 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 80 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno R 0000515094 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 0000008004 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 80 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 0000232872 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 80 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 52204 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 80 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 80 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 80 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 80 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 140 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 80 Kč
ZBM7539 Humlíček Aleš SK Brno Žabovřesky C 0000609906 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Brno Žabovřesky C 0000301217 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Brno Žabovřesky C 0000348120 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Brno Žabovřesky C 0000232334 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Brno Žabovřesky C 0000052011 80 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Brno Žabovřesky R 0000500267 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 0000049690 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 0001111187 80 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 0000911220 80 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Brno Žabovřesky C 0000995802 80 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Brno Žabovřesky C 0000232343 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 160 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 889688 160 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 336713 160 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 160 Kč