Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | C | 1398997 | 40 Kč |
VLI0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | Slavia Liberec orienteering | C | 2049578 | 40 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | C | 52484 | 40 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2019215 | 40 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
PLU0353 | Staňková MonikaStaňková Monika | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035723 | 40 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0474 | Bartošová AnnaBartošová Anna | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446415 | 40 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0393 | Tesařová TerezaTesařová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 40 Kč |
KSU0353 | Hegedüšová ViktorieHegedüšová Viktorie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446409 | 40 Kč |
ABM0350 | Poloučková HanaPoloučková Hana | KOB ALFA Brno | C | 0000438041 | 40 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | B | 0000361987 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 40 Kč |
PLU0250 | Fergusonová NikolaFergusonová Nikola | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035721 | 40 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027230 | 40 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | C | 52523 | 40 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 40 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | C | 224900 | 40 Kč |
TBM0161 | Janotová EmmaJanotová Emma | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000446404 | 40 Kč |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000053247 | 40 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 515427 | 40 Kč |
TBM0260 | Nováková Tereza AnnaNováková Tereza Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | zapůjčit | 40 Kč |
ABM0155 | Poloučková PetraPoloučková Petra | KOB ALFA Brno | B | 0000438040 | 40 Kč |
ABM0157 | Mulíčková ZuzanaMulíčková Zuzana | KOB ALFA Brno | C | 0000332970 | 40 Kč |
ABM0159 | Králová LucieKrálová Lucie | KOB ALFA Brno | C | 0002045642 | 40 Kč |
ABM0199 | Radová KateřinaRadová Kateřina | KOB ALFA Brno | B | 0000232876 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 40 Kč |
VLI0059 | Bednaříková AdélaBednaříková Adéla | Slavia Liberec orienteering | C | 2049577 | 40 Kč |
ASU0097 | Plhalová ŠárkaPlhalová Šárka | Magnus Orienteering | B | 0000920661 | 40 Kč |
ZPV9999 | Křečková JanaKřečková Jana | KOB ZPV Prostějov | B | 303938 | 40 Kč |
KSU9999 | Pukyšová AnežkaPukyšová Anežka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 40 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 40 Kč |
ZBM0059 | Baštařová AnnaBaštařová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 0000410345 | 40 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | B | 0000410338 | 40 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 0000897355 | 40 Kč |
UOL9950 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SOB Olomouc | B | 682075 | 40 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000232865 | 40 Kč |
ADA0051 | Čížková EliškaČížková Eliška | OOB Spartak Adamov | C | 49863 | 40 Kč |
ABM0052 | Krejčířová LucieKrejčířová Lucie | KOB ALFA Brno | B | 0000332948 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 70 Kč |
JPV9899 | Soldánová TerezaSoldánová Tereza | Oddíl OS SK Prostějov | A | 1007537 | 70 Kč |
LBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | B | 52062 | 70 Kč |
UOL9754 | Hálková KláraHálková Klára | SOB Olomouc | B | 428280 | 70 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 0000980354 | 70 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007538 | 70 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 52722 | 70 Kč |
KSU9889 | Jílková VeronikaJílková Veronika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 70 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 70 Kč |
KSU9799 | Smrčková DominikaSmrčková Dominika | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 897348 | 70 Kč |
ZBM9753 | Koporová LenkaKoporová Lenka | SK Brno Žabovřesky | B | 0000053721 | 70 Kč |
ZBM9755 | Nedbálková HanaNedbálková Hana | SK Brno Žabovřesky | B | 0002042513 | 70 Kč |
TBM9762 | Komárková SilvieKomárková Silvie | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000331013 | 70 Kč |
TBM9853 | Kliglová TerezaKliglová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000410196 | 70 Kč |
ABM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | KOB ALFA Brno | A | 0000438047 | 70 Kč |
KON9771 | Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna | KOB Konice | B | 49367 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9661 | Kašparová ZuzanaKašparová Zuzana | SK Severka Šumperk | B | 425560 | 70 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | B | 8898 | 70 Kč |
OOL9562 | Slavíčková KlárkaSlavíčková Klárka | SK Haná orienteering | C | 421853 | 70 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 70 Kč |
SSU9666 | Machusová KarolínaMachusová Karolína | SK Severka Šumperk | A | 2032188 | 70 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | A | 0000229382 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTI9474 | Vítková LucieVítková Lucie | Sportovní klub Ptení | B | 8849 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | R | 52587 | 70 Kč |
JPV8383 | Hubáčková LenkaHubáčková Lenka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52485 | 70 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 70 Kč |
PTI8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | Sportovní klub Ptení | C | 8829 | 70 Kč |
UOL9155 | Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena | SOB Olomouc | C | 361921 | 70 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 0000515412 | 70 Kč |
RBK9452 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Radioklub Blansko | A | 2020737 | 70 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 70 Kč |
HLV8153 | Smětáková IvanaSmětáková Ivana | OB Holešov z.s. | C | 52670 | 70 Kč |
VBM8772 | Adamová EvaAdamová Eva | VSK Mendelu Brno | C | 52039 | 70 Kč |
VBM8558 | Dokoupilová RadkaDokoupilová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 70 Kč |
VBM9651 | Hiršová GabrielaHiršová Gabriela | VSK Mendelu Brno | A | 416028 | 70 Kč |
VBM8553 | Kociánová LenkaKociánová Lenka | VSK Mendelu Brno | C | 330625 | 70 Kč |
VBM8555 | Najmanová HanaNajmanová Hana | VSK Mendelu Brno | C | 08030 | 70 Kč |
KRN8456 | Kopcová MichaelaKopcová Michaela | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52533 | 70 Kč |
ZBM8160 | Kočová LenkaKočová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 0000815422 | 70 Kč |
ZBM8676 | Kočová HanaKočová Hana | SK Brno Žabovřesky | C | 0000052165 | 70 Kč |
ZBM8888 | Hlavová HanaHlavová Hana | SK Brno Žabovřesky | E | 0000515450 | 70 Kč |
ZBM8951 | Mádlová VěraMádlová Věra | SK Brno Žabovřesky | E | 0000995814 | 70 Kč |
ZBM9456 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | R | 0000219242 | 70 Kč |
SSU8151 | Klíchová JanaKlíchová Jana | SK Severka Šumperk | C | 9480 | 70 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 0002049566 | 70 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 301286 | 70 Kč |
ADA8451 | Matulová IvaMatulová Iva | OOB Spartak Adamov | C | 08083 | 70 Kč |
ADA9652 | Čížková MarkétaČížková Markéta | OOB Spartak Adamov | B | 49862 | 70 Kč |
RBK8556 | Rábová ZuzanaRábová Zuzana | SK Radioklub Blansko | C | 49856 | 70 Kč |
ZBM7951 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 703370 | 70 Kč |
ABM9757 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | KOB ALFA Brno | A | 0001007533 | 70 Kč |
UOL8850 | Ukolova AnastasiaUkolova Anastasia | SOB Olomouc | C | zapůjčit | 100 Kč |
PTI8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | Sportovní klub Ptení | C | 8843 | 100 Kč |
ZBM9153 | Indráková AdélkaIndráková Adélka | SK Brno Žabovřesky | E | 897391 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 70 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 70 Kč |
VSP7751 | Boumová IrenaBoumová Irena | USK Praha | C | 51739 | 70 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 428201 | 70 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 52553 | 70 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 70 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 70 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 70 Kč |
VLI7759 | Bednaříková DanielaBednaříková Daniela | Slavia Liberec orienteering | C | 2049576 | 70 Kč |
YBM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | Klub turistů a lyžařů Brno | C | 253127 | 70 Kč |
YBM6664 | Suchá HelenaSuchá Helena | Klub turistů a lyžařů Brno | C | 49673 | 70 Kč |
ZPV6666 | Pilcová PetraPilcová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 70 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 70 Kč |
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421852 | 70 Kč |
STE7159 | Maťátková MarcelaMaťátková Marcela | SK SKI-OB Šternberk | C | 52532 | 70 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52535 | 70 Kč |
KSU7793 | Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 70 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52294 | 70 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 70 Kč |
KSU7373 | Smrčková VěraSmrčková Věra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420414 | 70 Kč |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 70 Kč |
KSU7383 | Mlčková JanaMlčková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 70 Kč | |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 70 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 53222 | 70 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 70 Kč |
KSU7797 | Růžičková JanaRůžičková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051479 | 70 Kč |
TBM6969 | Grycová JanaGrycová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000049412 | 70 Kč |
TBM7258 | Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000049656 | 70 Kč |
TBM7355 | Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053255 | 70 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053273 | 70 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000230679 | 70 Kč |
TBM7475 | Milánová JindřiškaMilánová Jindřiška | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000416110 | 70 Kč |
TBM6363 | Jašková MonikaJašková Monika | KOS TJ Tesla Brno | C | 410324 | 70 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 70 Kč |
CEL7451 | Tomášková RadkaTomášková Radka | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52405 | 70 Kč |
OOL6251 | Vaňáková MiladaVaňáková Milada | SK Haná orienteering | C | 52424 | 70 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 0000232740 | 70 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 0000332950 | 70 Kč |
ABM7451 | Radová MartinaRadová Martina | KOB ALFA Brno | C | 0000008010 | 70 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 0000052041 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 70 Kč |
YBM6451 | Starčuková JanaStarčuková Jana | Klub turistů a lyžařů Brno | C | 232516 | 70 Kč |
UOL5953 | Hrubanová VěraHrubanová Věra | SOB Olomouc | C | 52439 | 70 Kč |
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 70 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 70 Kč |
JPV6677 | Uchytilová JanaUchytilová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52863 | 70 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 70 Kč |
VBM6655 | Chroustová PetraChroustová Petra | VSK Mendelu Brno | C | 995888 | 70 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 70 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 70 Kč |
TBM5662 | Janotová DobraJanotová Dobra | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000886279 | 70 Kč |
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053288 | 70 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 70 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 70 Kč |
ZPV5077 | Ohnoutková LudmilaOhnoutková Ludmila | KOB ZPV Prostějov | C | 52594 | 70 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 70 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 70 Kč |
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 70 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 70 Kč | |
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000049660 | 70 Kč |
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000410192 | 70 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000301247 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 40 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | C | 2020722 | 40 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446437 | 40 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 40 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 40 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | B | 0002042526 | 40 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000888648 | 40 Kč |
TBM0411 | Milán JakubMilán Jakub | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000888640 | 40 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | C | 52718 | 40 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 0000332962 | 40 Kč |
ABM0404 | Rada ŠtěpánRada Štěpán | KOB ALFA Brno | B | 0000420418 | 40 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL0203 | Petřivalský BernatPetřivalský Bernat | SK Haná orienteering | C | 421859 | 40 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 206496 | 40 Kč |
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 40 Kč |
ASU0222 | Plhal JakubPlhal Jakub | Magnus Orienteering | B | 0000920659 | 40 Kč |
PLU0101 | Hartmann MatoušHartmann Matouš | TJ SOKOL Plumlov | C | 40 Kč | |
STE0102 | Maťátko VojtěchMaťátko Vojtěch | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027218 | 40 Kč |
KSU0202 | Reichl MartinReichl Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 40 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420442 | 40 Kč |
KSU0107 | Valenta MikulášValenta Mikuláš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442855 | 40 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 49316 | 40 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446425 | 40 Kč |
ZBM0103 | Svoboda MarekSvoboda Marek | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000119 | 40 Kč |
ZBM0211 | Soška PetrSoška Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 0000434833 | 40 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | C | 0002042517 | 40 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000995867 | 40 Kč |
TBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000443078 | 40 Kč |
TBM0222 | Lukáš MartinLukáš Martin | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000416020 | 40 Kč |
TBM0107 | Pelánek OndřejPelánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 886829 | 40 Kč |
ASU0249 | Beneš JanBeneš Jan | Magnus Orienteering | C | 9132 | 40 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | B | 0000207849 | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 428210 | 40 Kč |
SSU9911 | Kašpar PetrKašpar Petr | SK Severka Šumperk | B | 6713 | 40 Kč |
ZPV0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | KOB ZPV Prostějov | B | 301599 | 40 Kč |
ZLH0000 | Siatka VáclavSiatka Václav | OOB TJ Zlaté Hory | C | 301587 | 40 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | B | 682370 | 40 Kč |
JPV9919 | Němeček KryštofNěmeček Kryštof | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52484 | 40 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032171 | 40 Kč |
KSU9910 | Dostál PavelDostál Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 52258 | 40 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53652 | 40 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 52575 | 40 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53565 | 40 Kč |
KSU0013 | Šafář VojtěchŠafář Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 229473 | 40 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 0000888627 | 40 Kč |
ZBM9903 | Říčný VojtaŘíčný Vojta | SK Brno Žabovřesky | B | 0000410331 | 40 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000410254 | 40 Kč |
TBM9901 | Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 0000232732 | 40 Kč |
TBM9905 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000331599 | 40 Kč |
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | C | 361927 | 40 Kč |
UOL9900 | Čecháček ŠimonČecháček Šimon | SOB Olomouc | C | 40 Kč | |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 0000438043 | 40 Kč |
ABM9904 | Král JanKrál Jan | KOB ALFA Brno | C | 0002054641 | 40 Kč |
ABM9906 | Šnyrch JakubŠnyrch Jakub | KOB ALFA Brno | B | 0000332946 | 40 Kč |
ABM9907 | Ingršt MatějIngršt Matěj | KOB ALFA Brno | C | 0000438045 | 40 Kč |
ABM9919 | Šnyrch Tomᚊnyrch Tomáš | KOB ALFA Brno | C | 0000332963 | 40 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 60 Kč |
PTE0002 | Derka FrantišekDerka František | TJ Sokol Ptení | C | 60 Kč | |
PTE0001 | Klimek JaromírKlimek Jaromír | TJ Sokol Ptení | C | 301572 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ASU9747 | Kašpar JakubKašpar Jakub | Magnus Orienteering | B | 0000920686 | 70 Kč |
JPV9717 | Otruba VojtěchOtruba Vojtěch | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007529 | 70 Kč |
SSU9701 | Vosáhlo JanVosáhlo Jan | SK Severka Šumperk | C | 9005223 | 70 Kč |
KSU9707 | Knypl JaroslavKnypl Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 70 Kč | |
HLV9732 | Sedláček OndřejSedláček Ondřej | OB Holešov z.s. | A | 7200377 | 70 Kč |
VBM9801 | Hirš OtakarHirš Otakar | VSK Mendelu Brno | A | 416029 | 70 Kč |
ZBM9807 | Soška MarekSoška Marek | SK Brno Žabovřesky | B | 0000339553 | 70 Kč |
CEL9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 301569 | 70 Kč |
UOL9800 | Mazanec JakubMazanec Jakub | SOB Olomouc | C | 2051499 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH9501 | Pavlík MarekPavlík Marek | OOB TJ Zlaté Hory | C | 416100 | 70 Kč |
SBR9501 | Sklenář MartinSklenář Martin | SKOB Bruntál | B | 307332 | 70 Kč |
ASU9548 | Skyva PavelSkyva Pavel | Magnus Orienteering | C | 0000426345 | 70 Kč |
SSU9609 | Mikula JanMikula Jan | SK Severka Šumperk | B | 433099 | 70 Kč |
UOL9600 | Chvátal ŠtěpánChvátal Štěpán | SOB Olomouc | C | 2023805 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RBK8101 | Watson KevinWatson Kevin | SK Radioklub Blansko | C | 37735 | 70 Kč |
VBM8102 | Rouš PavelRouš Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 53679 | 70 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 53210 | 70 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 330612 | 70 Kč |
KSU7849 | Růžička LukášRůžička Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52602 | 70 Kč |
11C8200 | Touš MichalTouš Michal | Letci v akci | 232001 | 70 Kč | |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 70 Kč |
CEL5628 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52744 | 70 Kč |
ABM9210 | Otrusina JanOtrusina Jan | KOB ALFA Brno | C | 0000232872 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 70 Kč |
PTI8527 | Klváček AlešKlváček Aleš | Sportovní klub Ptení | C | 8822 | 70 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 70 Kč |
PTI8403 | Jirka MichalJirka Michal | Sportovní klub Ptení | C | 52430 | 70 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 70 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 0000920681 | 70 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 70 Kč |
STE9411 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027239 | 70 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | R | 51123 | 70 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 70 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 70 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 70 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 70 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 70 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 70 Kč |
KSU6701 | Matoušek MilanMatoušek Milan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52566 | 70 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 70 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 70 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 70 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 553285 | 70 Kč |
KRN8203 | Kopec TomášKopec Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52641 | 70 Kč |
STE7401 | Tomanek DanielTomanek Daniel | SK SKI-OB Šternberk | C | 7200324 | 70 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 0000301217 | 70 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 0000232334 | 70 Kč |
ZBM8425 | Dvořák MartinDvořák Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 0000052011 | 70 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 0000049690 | 70 Kč |
ZBM8721 | Zháňal JanZháňal Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 0001111187 | 70 Kč |
ZBM9102 | Bravený VítBravený Vít | SK Brno Žabovřesky | R | 0000888891 | 70 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | R | 52555 | 70 Kč |
JPV8235 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 70 Kč |
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053235 | 70 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000515497 | 70 Kč |
TBM8215 | Liščinský ZdeněkLiščinský Zdeněk | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053282 | 70 Kč |
SSU7504 | Matoušek JiříMatoušek Jiří | SK Severka Šumperk | C | 2025356 | 70 Kč |
SSU7951 | Matoušková JanaMatoušková Jana | SK Severka Šumperk | C | 2025355 | 70 Kč |
ZPV9222 | Holinka MatoušHolinka Matouš | KOB ZPV Prostějov | C | 8850 | 70 Kč |
ADA7101 | Čížek PetrČížek Petr | OOB Spartak Adamov | C | 336714 | 70 Kč |
PBM7301 | Kheil RadimKheil Radim | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52061 | 70 Kč |
STE7403 | Mlejnek PavelMlejnek Pavel | SK SKI-OB Šternberk | C | 52513 | 70 Kč |
RBK8307 | Ráb MartinRáb Martin | SK Radioklub Blansko | C | 52059 | 70 Kč |
CEL8039 | Špičák FrantišekŠpičák František | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52410 | 70 Kč |
ASU9106 | Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán | Magnus Orienteering | C | 995859 | 70 Kč |
VBM8801 | Bravený AdamBravený Adam | VSK Mendelu Brno | C | 866998 | 70 Kč |
ABM6708 | Přikryl PetrPřikryl Petr | KOB ALFA Brno | C | 0000052008 | 70 Kč |
ABM7401 | Rada PavelRada Pavel | KOB ALFA Brno | C | 0000008004 | 70 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 0000052056 | 70 Kč |
ABM8908 | Vašíček MichalVašíček Michal | KOB ALFA Brno | C | 0000052469 | 70 Kč |
ABM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | KOB ALFA Brno | R | 0000886812 | 70 Kč |
ABM9211 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 0007003038 | 70 Kč |
ABM9309 | Toman FilipToman Filip | KOB ALFA Brno | C | 0000331211 | 70 Kč |
ABM9404 | Suchý VáclavSuchý Václav | KOB ALFA Brno | C | 0000207842 | 70 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | A | 0000886814 | 70 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 70 Kč |
UOL7501 | Trávníček JanTrávníček Jan | SOB Olomouc | C | 301557 | 100 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 442865 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 70 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 70 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 70 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 361929 | 70 Kč |
SSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 70 Kč |
SSU7341 | Sita VratislavSita Vratislav | SK Severka Šumperk | C | 52573 | 70 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 70 Kč |
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 52163 | 70 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 52733 | 70 Kč |
VLI7309 | Bednařík AlešBednařík Aleš | Slavia Liberec orienteering | C | 500568 | 70 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 70 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 70 Kč |
CEL7015 | Hubáček MartinHubáček Martin | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52409 | 70 Kč |
ASU7802 | Plhal PetrPlhal Petr | Magnus Orienteering | 0000416748 | 70 Kč | |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 70 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 70 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 70 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 70 Kč |
STE6703 | Maťátko MiloslavMaťátko Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 980364 | 70 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 70 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 70 Kč |
KSU7401 | Smrček PetrSmrček Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 420450 | 70 Kč |
KSU7001 | Habiger PetrHabiger Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886275 | 70 Kč |
KSU7302 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52544 | 70 Kč | |
UOL7508 | Synek MichalSynek Michal | SOB Olomouc | C | 301558 | 70 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 70 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 70 Kč |
ZBM7603 | Finstrle AlešFinstrle Aleš | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 70 Kč |
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000049659 | 70 Kč |
TBM7227 | Milán PavelMilán Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053242 | 70 Kč |
TBM7319 | Sedlář PetrSedlář Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000446369 | 70 Kč |
ZBM7625 | Šunka JanŠunka Jan | SK Brno Žabovřesky | C | zapůjčit | 70 Kč |
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | 2053551 | 70 Kč | |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 0000232736 | 70 Kč |
ABM7100 | Polouček PavelPolouček Pavel | KOB ALFA Brno | C | 0000438042 | 70 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 0000337650 | 70 Kč |
UOL7007 | Horčička PetrHorčička Petr | SOB Olomouc | C | 682380 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 70 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 70 Kč |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 70 Kč |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 70 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 70 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 70 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52498 | 70 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 70 Kč |
SBR6003 | Czasch PetrCzasch Petr | SKOB Bruntál | C | 7856 | 70 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 51909 | 70 Kč |
SBR6300 | Kolář RudolfKolář Rudolf | SKOB Bruntál | C | 920687 | 70 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 438025 | 70 Kč |
YBM6202 | Starčuk ZenonStarčuk Zenon | Klub turistů a lyžařů Brno | C | 410187 | 70 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 70 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 70 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52063 | 70 Kč |
ZPV6712 | Holinka MartinHolinka Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 307331 | 70 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 70 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 70 Kč |
OOL6708 | Slavíček StanislavSlavíček Stanislav | SK Haná orienteering | C | 342667 | 70 Kč |
STE6333 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK SKI-OB Šternberk | C | 426375 | 70 Kč |
PTI6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | Sportovní klub Ptení | C | 8828 | 70 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 70 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 49558 | 70 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 53221 | 70 Kč |
VBM5715 | Svoboda VladimírSvoboda Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 416021 | 70 Kč |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 70 Kč | |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 70 Kč |
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000410327 | 70 Kč |
TBM6005 | Šuler JosefŠuler Josef | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000301235 | 70 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053233 | 70 Kč |
RBK6201 | Kazda BohumilKazda Bohumil | SK Radioklub Blansko | C | 52006 | 70 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 52462 | 70 Kč | |
TBM6201 | Jašek MilanJašek Milan | KOS TJ Tesla Brno | C | 232747 | 70 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 70 Kč |
CEL6426 | Tomášek JiříTomášek Jiří | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | 52406 | 70 Kč |
OOL6204 | Vaňák MilanVaňák Milan | SK Haná orienteering | C | 421854 | 70 Kč |
ABM6707 | Adámek LiborAdámek Libor | KOB ALFA Brno | C | 0000500260 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 70 Kč |
SBR5301 | Vojtášek JanVojtášek Jan | SKOB Bruntál | C | 352328 | 70 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 70 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 70 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52614 | 70 Kč |
VBM4410 | Bauer EmilBauer Emil | VSK Mendelu Brno | C | 49651 | 70 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 70 Kč |
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 70 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 70 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053230 | 70 Kč |
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000320135 | 70 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053256 | 70 Kč |
TBM5004 | Sponar JanSponar Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053295 | 70 Kč |
TBM5103 | Uhmann PetrUhmann Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053251 | 70 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52711 | 70 Kč |
ADA5112 | Pečenka VratislavPečenka Vratislav | OOB Spartak Adamov | C | 51369 | 70 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 70 Kč |
ZPV5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | KOB ZPV Prostějov | C | 1400440 | 70 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 70 Kč |
ABM4902 | Šnyrch FrantišekŠnyrch František | KOB ALFA Brno | C | 0000052521 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 70 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 70 Kč |
ZPV3511 | Hynek VladimírHynek Vladimír | KOB ZPV Prostějov | C | 232042 | 70 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 70 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51910 | 70 Kč |
SBR4501 | Dospíšil JaroslavDospíšil Jaroslav | SKOB Bruntál | C | 51905 | 70 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 70 Kč |
STE4101 | Čermák MiloslavČermák Miloslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52529 | 70 Kč |
ABM4501 | Chmelík MilanChmelík Milan | KOB ALFA Brno | C | 0000995827 | 70 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI0509 | Bednařík VilémBednařík Vilém | Slavia Liberec orienteering | C | 2049579 | 40 Kč |
STE0500 | Maťátko VáclavMaťátko Václav | SK SKI-OB Šternberk | C | 52512 | 40 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
KSU0303 | Mareček KarelMareček Karel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49318 | 40 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 40 Kč | ||
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč | |
CEL0100 | Tomášek OndřejTomášek Ondřej | TJ Sokol Čelechovice na Hané | C | zapůjčit | 40 Kč |
KSU0363 | Hlupá PetraHlupá Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53659 | 40 Kč |
ABM0405 | Šnyrch AzízŠnyrch Azíz | KOB ALFA Brno | C | 0000052522 | 40 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 40 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | 981840 | 40 Kč | |
OOL0800 | Petřivalský NilPetřivalský Nil | SK Haná orienteering | C | 2051491 | 40 Kč |
ASU1017 | Aleš MikulášAleš Mikuláš | Magnus Orienteering | C | 0000008875 | 40 Kč |
ASU1077 | Alešová AnnaAlešová Anna | Magnus Orienteering | C | 0000765108 | 40 Kč |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 40 Kč |
VBM0451 | Chroustová MichaelaChroustová Michaela | VSK Mendelu Brno | 331011 | 40 Kč | |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 40 Kč |
ZBM0552 | Finstrlová JulieFinstrlová Julie | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 40 Kč |
ZBM0602 | Koča VojtěchKoča Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 40 Kč |
ZBM0000 | Kočová Klára CKočová Klára C | SK Brno Žabovřesky | 0000000000 | 40 Kč | |
ZBM0651 | Finstrlová LucieFinstrlová Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 40 Kč |
ZBM0702 | Finstrle FilipFinstrle Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 40 Kč |
ZBM0751 | Stašková SáraStašková Sára | SK Brno Žabovřesky | C | 0000436987 | 40 Kč |
ZBM0951 | Finstrlová DenisaFinstrlová Denisa | SK Brno Žabovřesky | C | 0000000000 | 40 Kč |
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 40 Kč |
TBM0405 | Janota RadanJanota Radan | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000000000 | 40 Kč |
TBM0508 | Ševčík DanielŠevčík Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000000000 | 40 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000232742 | 40 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000053234 | 40 Kč |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 40 Kč |
ADA0422 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | 2053552 | 40 Kč | |
ADA0851 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | OOB Spartak Adamov | 2053553 | 40 Kč | |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 40 Kč |
ABM0000 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | 0000000000 | 40 Kč | |
ABM0552 | Šnyrchová KateřinaŠnyrchová Kateřina | KOB ALFA Brno | 0000420410 | 40 Kč | |
ABM0656 | Bendíková VeronikaBendíková Veronika | KOB ALFA Brno | 0000332969 | 40 Kč | |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | 0000337648 | 40 Kč | |
RBK0501 | Pekárek MartinPekárek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 410350 | 60 Kč |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 301570 | 60 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ZLH7050 | Novotná JitkaNovotná Jitka | OOB TJ Zlaté Hory | C | 40 Kč | |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49364 | 40 Kč |
JPV6971 | Soldánová KarinSoldánová Karin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49888 | 40 Kč |
37C7900 | Karásek MichalKarásek Michal | Bez registrace | zapůjčit | 40 Kč | |
SKM6301 | Kavan LubošKavan Luboš | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 40 Kč |
SKM9402 | Kavan JiříKavan Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416077 | 40 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 40 Kč |
PBM4134 | Přikryl KamilPřikryl Kamil | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52087 | 40 Kč |
YBM6851 | Draholová IvanaDraholová Ivana | Klub turistů a lyžařů Brno | C | zapůjčit | 40 Kč |
TBM7010 | Ševčík RobertŠevčík Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 0000232345 | 40 Kč |
KSU7474 | Kroulová MarkétaKroulová Markéta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 40 Kč | |
RBK7451 | Broschová LucieBroschová Lucie | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 40 Kč |
ABM8201 | Otrusina DavidOtrusina David | KOB ALFA Brno | 0000682351 | 40 Kč | |
ABM8651 | Otrusinová OlgaOtrusinová Olga | KOB ALFA Brno | 0000682349 | 40 Kč | |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 60 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 60 Kč |