Logo

Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
27.04.2013
Místo konání:
Hertice, Dolní Životice, okres Opava
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10N 1.70 km, 30 m, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
KRN0455 Pěčonková Kristýna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0555 Martínková Lenka KOS TJ Lokomotiva Krnov 30 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 30 Kč
OOP0751 Salichová Ivana TJ Opava C 341893 30 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 30 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 30 Kč

D10C 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 30 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč

D12 2.00 km, 40 m, 8 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 30 Kč
TRI0153 Raabová Viktorie TJ TŽ Třinec C 8654 30 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec C 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 30 Kč
BFM0251 Božoňová Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49461 30 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 30 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč

D14 2.20 km, 45 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 80 Kč
TRI0050 Foltýnová Markéta TJ TŽ Třinec C 8664 80 Kč
TRI0051 Foltýnová Klára TJ TŽ Třinec C 49381 80 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 80 Kč
KRN0055 Jendřejková Anna KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 80 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 80 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 80 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 80 Kč

D16 2.50 km, 50 m, 11 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 80 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 80 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 80 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 80 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 80 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 80 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 80 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 80 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
MOV9853 Malíková Natálie SKOB Ostrava 80 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 80 Kč

D18 2.90 km, 60 m, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 80 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 80 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 80 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 301253 80 Kč

D20 4.00 km, 70 m, 14 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9353 Skurková Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49451 80 Kč

D21 4.00 km, 70 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 80 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 80 Kč
SOP9052 Moravcová Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 80 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 80 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 80 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 80 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 8780 80 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 232498 80 Kč
LCE8053 Šeděnková Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020720 80 Kč
MOV8451 Kesely Lenka SKOB Ostrava C 436424 80 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 49462 80 Kč
ODR9052 Králová Kateřina SKOB Odry C 49413 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 80 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 80 Kč
24P9451 Kasza Izabela (POL) Slask O-Team 886320 80 Kč
AOV9252 Světloňová Lucie OOB TJ Baník Ostrava C 428263 80 Kč

D35 3.30 km, 55 m, 15 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
MOV7051 Prejdová Radka SKOB Ostrava C 428282 80 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 52990 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 80 Kč
MOV7351 Buryanová Kateřina SKOB Ostrava C 2025369 80 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 80 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 80 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 80 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 80 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 80 Kč
SFM7351 Strakošová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 80 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 80 Kč

D45 2.90 km, 60 m, 11 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 80 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 80 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 80 Kč

D55 2.50 km, 50 m, 11 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 80 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 80 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 80 Kč

H10N 1.70 km, 30 m, 6 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0402 Raab Rudolf TJ TŽ Třinec C 8660 30 Kč
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0304 Rohner Přemek KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0305 Jalowiczor Jonáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0405 Šafařík Ondřej KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
BFM0401 Vojáček Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 30 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 52996 30 Kč
OOP0500 Salich Jonáš TJ Opava C 232526 30 Kč

H10C 1.90 km, 30 m, 7 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 30 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 30 Kč

H12 2.20 km, 40 m, 9 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
KRN0103 Sklenák Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 30 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
BFM0201 Vojáček Tomáš SKOB Frýdek - Místek C 426342 30 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 30 Kč
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava B 889280 30 Kč

H14 2.50 km, 45 m, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 80 Kč
MOV0001 Mikula Josef SKOB Ostrava C 428266 80 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 80 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 80 Kč
TRI0001 Bilko Jiří TJ TŽ Třinec C 49377 80 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 80 Kč
KRN0002 Urban Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2035149 80 Kč
KRN0006 Hrouza Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 Kč
AOV9901 Hrubý Jaroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361955 80 Kč
BFM9904 Kubina Dominik SKOB Frýdek - Místek C 428271 80 Kč
BFM9901 Kaňák Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 80 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 80 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 80 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov 336728 80 Kč

H16 3.00 km, 55 m, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9702 Mikula Luboš SKOB Ostrava C 428221 80 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 80 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 80 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 80 Kč
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 80 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 80 Kč

H18 3.30 km, 60 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 80 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 80 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 80 Kč
BFM9601 Holoubek Jan SKOB Frýdek - Místek C 206362 80 Kč

H20 4.50 km, 90 m, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 80 Kč
SOP9302 Jarnot Michal OOB TJ Slezan Opava B 49309 80 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 49492 80 Kč

H21 4.50 km, 90 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 80 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 80 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 80 Kč
MOV7901 Juřeník Jiří SKOB Ostrava C 2025345 80 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 515009 80 Kč
MOV8901 Slivečka Jan SKOB Ostrava C 1703353 80 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 80 Kč
44C0010 Kumstát Jan Neregistrovaní borci zapůjčit 120 Kč
44C0011 Peterek Vít Neregistrovaní borci zapůjčit 120 Kč
44C0012 Ticháček Jan Neregistrovaní borci 682071 80 Kč
44C0020 Zeman Radek Neregistrovaní borci 2032199 80 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 80 Kč
38S0001 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 80 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 80 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 80 Kč
AOP7701 Nycz Petr Orientační Běh Opava C 51189 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 232323 80 Kč
24P9401 Jurczyk Tomasz (POL) Slask O-Team 889265 80 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C zapůjčit 120 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč

H35 4.00 km, 75 m, 17 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 80 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 80 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 80 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 80 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 52286 80 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 80 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
LCE7301 Blaževič Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 000000 80 Kč
LCE7601 Walder Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 232615 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 515156 80 Kč
LOV7000 Vavřík René lepus.cz C 1403416 80 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 253121 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SK OB Horní Benešov C 51936 80 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč

H45 3.80 km, 65 m, 15 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5502 Jelínek Petr SKOB Ostrava C 52982 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 80 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 80 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 80 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 80 Kč
44C0001 Lužný Ladislav Neregistrovaní borci 80 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 80 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 49384 80 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 80 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč

H55 3.30 km, 60 m, 14 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 80 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 80 Kč
44C0013 Šrajer Jan Neregistrovaní borci zapůjčit 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč

H65 2.40 km, 40 m, 11 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 80 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 80 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 80 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51961 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 80 Kč
MOV3401 Koloczek Albín SKOB Ostrava C 52784 80 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 80 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 80 Kč

HDR

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 50 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
BFM0501 Přikryl Václav SKOB Frýdek - Místek C 49456 50 Kč
BFM0451 Kaňáková Valentýna SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
38S0002 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
44C0030 Austera Filip Neregistrovaní borci 515035 50 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
MOV Mosler Vít SKOB Ostrava 428276 50 Kč
AOP0654 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava 410176 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 51197 50 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit 90 Kč
44C0000 Stepankova Stazka Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč

P 2.60 km, 50 m, 10 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 80 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 80 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8661 80 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 80 Kč
44C7001 Minarčík Tomáš Neregistrovaní borci 8043 80 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 80 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 80 Kč
MOV8552 Hostašová Jana SKOB Ostrava C 53002 80 Kč
KAR7950 Kujová Vladimíra SK Karlovice 301265 80 Kč
44C0050 Gřešková Jana Neregistrovaní borci zapůjčit 120 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 80 Kč
SOP86 Smolka Ondřej OOB TJ Slezan Opava 4777 80 Kč
44C Stepanek Pavel Neregistrovaní borci zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 305, vklad: 21420 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.