Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Louka na severním okraji obce Rynoltice, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
2.20 km, 40 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 50 Kč
TJN0352 Kopecká Tamara OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 80 Kč
TJN0354 Appeltová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 80 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 50 Kč
3.50 km, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 45 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 45 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 45 Kč
DVP0351 Nedvědová Karolína DVP ORIENTATION C 428204 45 Kč
DVP0652 Nedvědová Linda DVP ORIENTATION C 428233 45 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 45 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 45 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888656 45 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C doplníme 45 Kč
JEN0351 Kyselová Adéla OB Jenišovice C 0000051224 45 Kč
TJN0651 Hubáčková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 446367 45 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2035736 45 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 45 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 45 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 45 Kč
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 50 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
BOR0251 Patzeltová Emma OK Jiskra Nový Bor C 4367 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 4366 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 50 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 80 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 50 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 446366 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 50 Kč
DOK0152 Koštejnová Adéla OK Doksy C 50 Kč
DOK0151 Šmolová Kateřina OK Doksy C 50 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice C 515426 50 Kč
3.50 km, 85 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 50 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 50 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 50 Kč
TUV9952 Thořová Markéta SOK TJ Turnov C 411521 50 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 50 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4363 50 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 50 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 50 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 50 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
JEN0051 Hájková Anna OB Jenišovice C 0000007782 50 Kč
4.40 km, 270 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 80 Kč
LLI9852 Žihlová Anna LOK-o Liberec C 428241 80 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 80 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 80 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 80 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8435 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 80 Kč
TJN9850 Šikolová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 110 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 80 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 80 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 80 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 80 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 80 Kč
5.20 km, 250 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9652 Lettlová Michaela LOK-o Liberec C 52899 80 Kč
SLA9652 Müllerová Eva SKOB Slaný C 428297 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 80 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 80 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov B 1621997 80 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 80 Kč
4.90 km, 185 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 80 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy B 7759 80 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 80 Kč
TUR9352 Švábková Anna OOB TJ Turnov C 7712 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 80 Kč
4.90 km, 185 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 80 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 80 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 80 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 80 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 80 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7773 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 80 Kč
VAM8751 Staronova Hana OB Vamberk 438605 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 80 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8550 80 Kč
BOR8156 Krafková Ita OK Jiskra Nový Bor C 8532 80 Kč
LDC9250 Vlčková Klára KOB Děčín C 53554 80 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
TUV9455 Smutná Anežka SOK TJ Turnov B 411625 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 515970 80 Kč
MFP7952 Rypáčková Dana Matfyz Praha C 218783 80 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 80 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 80 Kč
7.20 km, 350 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 253131 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 80 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 80 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 80 Kč
SNA8551 Schütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 80 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 80 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 80 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0000009988 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 80 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 80 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 80 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov B 1210495 80 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 80 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 80 Kč
4.90 km, 185 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 80 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 80 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 80 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 80 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 80 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 80 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 80 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 80 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 80 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 80 Kč
4.40 km, 215 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 80 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 80 Kč
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 80 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 80 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 80 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 80 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 80 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 80 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
LPU7051 Procházková Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 416258 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331619 80 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 80 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 80 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 80 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 160 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 235720 80 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 80 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 80 Kč
4.50 km, 180 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 80 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 80 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 80 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 80 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 80 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 80 Kč
TUR6552 Švábková Šárka OOB TJ Turnov C 7724 80 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 80 Kč
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 80 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 80 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 80 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 80 Kč
PGP6151 Jeřábková Jana SK Praga C 303948 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 80 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 80 Kč
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 80 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 0000004631 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
2.90 km, 100 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 80 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 80 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 80 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
2.20 km, 40 m, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
ONO0301 Oncirk Honzík SKOB Ostrov B 301500 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C zapůjčit 80 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 50 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 50 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 50 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
3.50 km, 5 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 45 Kč
STB0301 Fejtek Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52910 45 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 45 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 45 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 45 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0602 Hubáček David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN1049 Mach Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 0000301375 45 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 45 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 45 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C zapůjčit 75 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 45 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 45 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 45 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 45 Kč
TUR0401 Hanuš Miroslav OOB TJ Turnov C 1403060 45 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 45 Kč
TUR0501 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov 1403061 45 Kč
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 50 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 50 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
LME0200 Ždimera Vít SK Los Mělník C 336702 50 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 50 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 50 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4373 50 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 50 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398985 50 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 50 Kč
TJN0109 Horák Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049580 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0000301169 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 50 Kč
TUR0101 Stárek Matěj OOB TJ Turnov C 1403055 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 50 Kč
4.70 km, 125 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 50 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 50 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
LME9900 Ždimera Jan SK Los Mělník C 336710 50 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 50 Kč
TUV9901 Ježek Josef SOK TJ Turnov C 411581 50 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 50 Kč
LTP9901 Matějka Šimon OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51331 50 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7758 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 50 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 50 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 50 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 50 Kč
STB0001 Šilar Adam TJ Stadion Nový Bor C 446362 50 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027223 50 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 50 Kč
TJN0003 Zappe Nicholas-Benjamin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 50 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 50 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 50 Kč
DOK0002 Šmol Martin OK Doksy C 50 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 50 Kč
TUR9903 Drobník Michal OOB TJ Turnov C 1403053 50 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 50 Kč
5.20 km, 250 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 80 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 80 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 80 Kč
FYD9801 Brož Dominik Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 331399 80 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 80 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 80 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 80 Kč
7.90 km, 400 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec B 428203 80 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 80 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov C 411412 80 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 80 Kč
DOK9600 Hradecký Jaroslav OK Doksy C doplním později 80 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 80 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1602634 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 80 Kč
TJN9603 Horák Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032173 80 Kč
SUL9500 Linka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8148 160 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
7.10 km, 360 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 80 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 80 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 80 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 80 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 80 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 53008 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 80 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 8908 80 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 80 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 80 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 80 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 80 Kč
MBM8500 Pavelka Jan O-mikron C 897372 80 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7755 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 7767 80 Kč
DOK9200 Charousek Jakub OK Doksy C 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
BOR8900 Stránský Michal OK Jiskra Nový Bor C 52901 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 80 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 80 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232645 80 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 80 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 0000601169 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 80 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 80 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 80 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 80 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 1403057 80 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 80 Kč
10.60 km, 610 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 80 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 80 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 80 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 80 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 80 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 80 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 80 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 80 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0000500263 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 80 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 1302816 80 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 80 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 80 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 80 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 80 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 80 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 80 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 80 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 160 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 80 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 80 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 80 Kč
7.90 km, 400 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 80 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 80 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 80 Kč
OKP7602 Štrait Martin SK OK 24 Praha C 410393 80 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 80 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 80 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 80 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 80 Kč
DCE7400 Kándl Filip KOB Dobřichovice C 232129 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 80 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
7.30 km, 380 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 80 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 80 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 80 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 1403059 80 Kč
TUR7202 Kubíček Zdeněk. OOB TJ Turnov C 51811 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 80 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 160 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 80 Kč
6.40 km, 305 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
DKP6700 Ornst Jan Oddíl OB Kotlářka C 253122 80 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 80 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
6.00 km, 320 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 80 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 80 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 52109 80 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 80 Kč
BOR6300 Ullrich Petr OK Jiskra Nový Bor C 8446 80 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 80 Kč
TUV6303 Smutný Martin SOK TJ Turnov C 5789 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 80 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 80 Kč
5.10 km, 225 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 80 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 80 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 0000336709 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
4.50 km, 180 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 80 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 0000007778 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8258 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 80 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 80 Kč
KAM5200 Paldus Petr OK Kamenice zapůjčit 190 Kč
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
CHA4600 Klíma Milan OK Chrastava C 0000004099 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 80 Kč
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
3.50 km, 5 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 45 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 45 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 45 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 0000051600 45 Kč
DKP1150 Ornstová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 336756 45 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 45 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 45 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 45 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C 411346 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0048 Mach Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 75 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 45 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C zapůjčit 75 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 45 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 45 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 339016 45 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 45 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 45 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 224880 45 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 45 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403058 45 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 45 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C zapůjčit 75 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 45 Kč
2.90 km, 75 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 60 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 1398996 60 Kč
LLI9950 Truhlářová Michala LOK-o Liberec C zapůjčit 90 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 60 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C doplnim 60 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 60 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 60 Kč
LTP5501 Riby Andrew OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52924 60 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 60 Kč
TUV9653 Smutná Kateřina SOK TJ Turnov A 411561 60 Kč
TUV6701 Ježek Josef SOK TJ Turnov doplním 60 Kč
TUV9456 Ježková Jana SOK TJ Turnov doplnim 60 Kč
TJN0098 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 90 Kč
TJN0099 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 90 Kč
TJN0046 Tkáč Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2027227 60 Kč
TJN0047 Hubáček Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 90 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 90 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C zapůjčit 90 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 60 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C zapůjčit 90 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov doplníme 60 Kč
5.60 km, 275 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6051 Štičková Eva LOK-o Liberec C 253133 60 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 60 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 60 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 60 Kč
KPY8751 Vaňáková Barbora SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301370 60 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52906 60 Kč
JEN8102 Mikula Petr OB Jenišovice C 0000411617 60 Kč
TJN0045 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 1398973 60 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 60 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 60 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 60 Kč
TUV6405 Sokolář Jiří SOK TJ Turnov doplnime 60 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 60 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 60 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C zapůjčit 90 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 60 Kč
KAM7151 Vilhumová Lucie OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 690, vklad: 49720 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.