Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Leština u Skály
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.60 km, 30 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 60 Kč
3.00 km, 45 m, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232742 40 Kč
2.30 km, 45 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 52608 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast C 52311 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 60 Kč
3.00 km, 65 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec B 442882 40 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 40 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 40 Kč
3.30 km, 65 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9855 Švíková Klára OK Jihlava C 53193 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
CTB9751 Dobrovolná Kateřina SK OB Chotěboř C 53132 70 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
3.50 km, 90 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 232329 70 Kč
SJI9651 Švíková Markéta OK Jihlava C 52962 70 Kč
4.10 km, 130 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 70 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 9236 70 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 70 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 105 Kč
3.50 km, 65 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442890 70 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 70 Kč
KTA8851 Zemanová Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 416080 70 Kč
CHT8551 Musilová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
3.50 km, 85 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
3.30 km, 90 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 70 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 70 Kč
SJI4275 Boudná Jaroslava OK Jihlava C 301240 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
1.60 km, 30 m, 5 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 140 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
3.00 km, 45 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 40 Kč
2.50 km, 45 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0103 Liška Michal UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 142 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 443062 40 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 40 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 40 Kč
SJH0101 Voráček Vít SOS Jindřichův Hradec C 443074 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 60 Kč
3.10 km, 85 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 40 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 40 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 40 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 40 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 40 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast C 53175 40 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
SJH9904 Voráček Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 443104 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 436434 40 Kč
3.80 km, 80 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
SJH9700 Voráček Václav SOS Jindřichův Hradec C 443083 70 Kč
4.30 km, 120 m, 23 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CTB9501 Jirsa Ondřej SK OB Chotěboř C 436419 70 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 88 Kč
5.00 km, 130 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 70 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 4181 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 70 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 336713 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 52136 70 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 117 70 Kč
4.20 km, 115 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
CHT7502 Klvaňa Milan OOB SK Chrast 51931 70 Kč
CHT7101 Vacek Karel OOB SK Chrast C 51971 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
4.50 km, 115 m, 23 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52192 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 105 Kč
4.10 km, 100 m, 22 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
CTB6402 Šídlo Petr SK OB Chotěboř C 49331 70 Kč
3.10 km, 80 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
2.80 km, 85 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 70 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
3.00 km, 45 m, 5 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
CHT0451 Marečková Ema OOB SK Chrast C 2011896 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
RUZ1050 Kubešová Kristýna TJ Růžená C 51920 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
OSN0000 Janickova Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53602 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 40 Kč
2.60 km, 60 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6852 Švíková Jana OK Jihlava C 141 40 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 40 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 40 Kč
celkem přihlášených: 216, vklad: 13348 Kč