Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, Sprint cup, Žebříček A

Datum:
08.05.2013
Místo konání:
Chrudim
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D14C     D16     D18     D18C     D20     D20C     D21     D21A     D21B     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H14C     H16     H18     H18C     H20     H20C     H21     H21A     H21B     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P    
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 100 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 100 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 100 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 100 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 100 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 100 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 100 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 100 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 100 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 100 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 100 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk C 51125 100 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 100 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 8581 100 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 100 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 100 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast C 52311 100 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 150 Kč
42S0151 Klabouchová Veronika (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2008504 100 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 100 Kč
2.10 km, 40 m, 12 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 160 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 160 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 160 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 160 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 160 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 160 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 160 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 160 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 160 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 160 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 160 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682088 160 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 331270 160 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 160 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 160 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 160 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 160 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 160 Kč
LBE9850 Platovská Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52316 160 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 51537 160 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 160 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 160 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 160 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 160 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 160 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 160 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 160 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 160 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 160 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 160 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 160 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 160 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 160 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 160 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 160 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 160 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 160 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 232329 160 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 160 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 160 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 160 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 160 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 240 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 240 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 436959 160 Kč
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 515503 160 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 160 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 160 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 160 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 160 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 160 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 160 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 425560 160 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 160 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 160 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 160 Kč
SLA9652 Müllerová Eva SKOB Slaný B 428297 160 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 160 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 160 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 160 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 160 Kč
KAM9650 Hausenblasová Klára OK Kamenice A 361971 160 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 160 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 160 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 160 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 160 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 160 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 160 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 160 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 160 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice B 232217 160 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 160 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 160 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 160 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 160 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 160 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 240 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 1394899 240 Kč
2.10 km, 45 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 160 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 160 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 160 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 160 Kč
2.20 km, 40 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 160 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka R 9953699 160 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 160 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 160 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 160 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec R 553458 160 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 160 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 160 Kč
ASU9499 Sokolová Ludmila Magnus Orienteering R 0000682343 160 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 160 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 160 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 160 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000981839 160 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 160 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 160 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 886267 160 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 160 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 160 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7003036 160 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 160 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 160 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno A 0000008939 160 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 0000219242 160 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 160 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 160 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov E 995878 160 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 160 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 160 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 160 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 160 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 160 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 160 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 160 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 160 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 160 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 160 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 160 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 160 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 160 Kč
TUR9455 Körberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 160 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor A 1394898 240 Kč
Rank. koef.: 1.1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
12I9351 Benigni Anna (ITA) Italy – junior team 1392125 160 Kč
12I9352 Caglio Anna (ITA) Italy – junior team 415047 160 Kč
12I9353 Baldi Beatrice (ITA) Italy – junior team 502301 160 Kč
12I9354 Patscheider Lia (ITA) Italy – junior team 2032011 160 Kč
12I9355 Donadini Eleonora (ITA) Italy – junior team 2021325 160 Kč
2.50 km, 55 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 160 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 160 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 888632 160 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 160 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 160 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 160 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 160 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 160 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 160 Kč
KTA8951 Farkašová Romana SK Kotnov Tábor C 2025214 160 Kč
ASU8351 Labašová Katarína Magnus Orienteering R 0000920656 160 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 0000920685 160 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 160 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 160 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 160 Kč
SJC8156 Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 160 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 0000500556 160 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 160 Kč
AOP8851 Machútová Lucie Orientační Běh Opava C 553449 160 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 160 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 160 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 160 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 160 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0000049376 160 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 0000897391 160 Kč
TUR8153 Gomzyk Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 160 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 160 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 160 Kč
TUR8652 Šenkýřová Jana OOB TJ Turnov C 7772 160 Kč
TUR9151 Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov C 995836 160 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 0000515006 160 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 160 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 160 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 160 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 160 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 160 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 160 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 160 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 160 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 160 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 160 Kč
PHK8666 Macinská Jana OK 99 Hradec Králové E 2020733 160 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 160 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
SJC8456 Brožková Radka Sportcentrum Jičín E 500265 160 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 160 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 160 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 160 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 160 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 160 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 160 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446443 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 160 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 160 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 160 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 240 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 240 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 240 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 240 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 240 Kč
2.20 km, 45 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 160 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 160 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 160 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
16A8951 Elstner Elisa (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 537300 160 Kč
16A9151 Habenicht Marlene (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 504040 160 Kč
16A8851 Kadan Ursula (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 504028 160 Kč
16A9251 Ramstein Laura (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 2003243 160 Kč
16A8551 Leonhardt Karin (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 887840 160 Kč
16A9451 Herrgesell Maren (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 961994 160 Kč
16A9351 Simkovics Anna (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 9931129 160 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 160 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 160 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 0000682342 160 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 160 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 160 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 0000416329 160 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 160 Kč
TUR9351 Steigrová Lucia OOB TJ Turnov C 2012276 160 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
PHK8753 Svobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 160 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 160 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 160 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 160 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 51986 160 Kč
31P6951 Matyba Anna (POL) UKS ARKADY Raszkow 553467 160 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 52315 160 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 160 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 160 Kč
26S9651 Hoseková Vanda (SVK) SVK Junior team 2051334 160 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 240 Kč
Rank. koef.: 1.1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 51582 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 160 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 416080 160 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 240 Kč
PGP8950 Miśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 280 Kč
2.10 km, 45 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 160 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 160 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 160 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 160 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 160 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 160 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 160 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 160 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 160 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 160 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 160 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 160 Kč
PEN7450 Dastychová Alexandra OK RECO Sport C 428299 160 Kč
2.10 km, 45 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 160 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 160 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 160 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 160 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 160 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 160 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 160 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 160 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 160 Kč
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6851 Horáková Jindra SK OK 24 Praha C 8950 160 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 160 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 160 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 160 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 160 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 160 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 160 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 160 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 160 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 160 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 160 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 160 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 240 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 240 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 240 Kč
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 160 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 160 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 160 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 160 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 160 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 160 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 160 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 160 Kč
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 160 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 160 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 160 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 160 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 160 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 160 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 160 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 240 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 160 Kč
1.80 km, 40 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 160 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 160 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 160 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 160 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 160 Kč
1.60 km, 40 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 160 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 160 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 160 Kč
2.20 km, 50 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 51636 100 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 100 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 100 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 100 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 100 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 100 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 100 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 100 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 100 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 100 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 100 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 100 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 100 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí C 920657 100 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 331689 100 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 100 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 100 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 100 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 100 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 0000207849 100 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 100 Kč
2.30 km, 50 m, 15 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 160 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 160 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 160 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 160 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 160 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 160 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 160 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 160 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 160 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 160 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 160 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 160 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 52319 160 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 160 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 160 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 160 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 160 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 160 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 160 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 160 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 160 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 160 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 160 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 160 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 160 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 160 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 160 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 889311 160 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 160 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 160 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 160 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 160 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 160 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 160 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 160 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 160 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 160 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 160 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 160 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 160 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 160 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 160 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 160 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 160 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 160 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 240 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 240 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 240 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 240 Kč
2.60 km, 50 m, 16 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 1625050 160 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 160 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 160 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 160 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 160 Kč
ZBM9630 KUBELKA Stefan SK Žabovřesky Brno B 960201 160 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 160 Kč
ASU0000 Chmelař Martin Magnus Orienteering 0000000000 160 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 0002012280 160 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 0000682340 160 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 160 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 160 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 160 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 160 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 160 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 160 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 160 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 160 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 160 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 160 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 160 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 160 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 160 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 160 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 160 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 160 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 160 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 160 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 160 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 160 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 160 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 160 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 160 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 160 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 160 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 160 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 160 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 160 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 160 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 160 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 160 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 160 Kč
TZL9502 Chovanec David SKOB Zlín A 2032161 160 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 160 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 160 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 160 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 160 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 160 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 160 Kč
STB9601 Szeliga Bartlomiej TJ Stadion Nový Bor A 1396721 240 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 886647 240 Kč
2.20 km, 50 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 160 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 160 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 160 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 160 Kč
2.60 km, 50 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 160 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 160 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 160 Kč
ZBM9432 WICKERT Adrian SK Žabovřesky Brno B 555455 160 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 160 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering R 0000515103 160 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 0000920667 160 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering R 0000920700 160 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 160 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 0000224905 160 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 0000886264 160 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 160 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 160 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 160 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 160 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 160 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 160 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 301101 160 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 160 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 160 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 160 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 160 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 160 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 160 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 160 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 160 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 160 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 160 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 160 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 160 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 160 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 160 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 160 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 160 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 160 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 160 Kč
TZL9405 Láznička Jan SKOB Zlín A 886828 160 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 160 Kč
TUR9402 Rychlý Michal OOB TJ Turnov A 995842 160 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 160 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 160 Kč
2.50 km, 55 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 160 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 160 Kč
12I9301 Zagonel Giacomo (ITA) Italy – junior team 1601688 160 Kč
12I9302 Curzio Samuele (ITA) Italy – junior team 415524 160 Kč
12I9303 Scalet Riccardo (ITA) Italy – junior team 894395 160 Kč
12I9304 Bettega Fabiano (ITA) Italy – junior team 235871 160 Kč
16A9501 Peroutka Thomas (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 955000 160 Kč
2.80 km, 60 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 160 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 160 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 160 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 160 Kč
SJC8818 Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 160 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 160 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 160 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 160 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 160 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 160 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 0000920699 160 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 0000920666 160 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 160 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 160 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 160 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 160 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 160 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0000051803 160 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 160 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 160 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 160 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 160 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000515127 160 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 160 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 160 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 160 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 0000888891 160 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 160 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 160 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 160 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 160 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 160 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 160 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 0000515009 160 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 160 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 160 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 160 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 160 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 160 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 160 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 160 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 160 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 160 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 160 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 160 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 160 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 160 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 160 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 160 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 160 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 160 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 160 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 160 Kč
VAM8811 Klícha Martin OB Vamberk C 9510 160 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 160 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 160 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 160 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 160 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 160 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 160 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 160 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 160 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 160 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 240 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 240 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 240 Kč
2.60 km, 55 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 160 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 160 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 160 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 160 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 160 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 160 Kč
16A9101 Glaner Franz (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 800600 160 Kč
16A9001 Gremmel Helmut (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 504028 160 Kč
16A8301 Lang Markus (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 9830918 160 Kč
16A9102 Merl Robert (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 77007 160 Kč
16A8901 Pfeifer Christian (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 516000 160 Kč
16A9201 Scharnagl Lukas (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 920607 160 Kč
16A9202 Schiel Philipp (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 655555 160 Kč
16A8801 Siegert Wolfgang (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 882402 160 Kč
16A9002 Sulz Henrik (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 887838 160 Kč
16A8802 Wartbichler Christian (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 881220 160 Kč
16A8302 Kampel Wolfgang (AUT) Österreichischer Fachverband für OL 830609 160 Kč
STH9204 Charvát Jiří SK Studenec C 49362 160 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 160 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 160 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 160 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 160 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 160 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 160 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 160 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 160 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 160 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 160 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 160 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 160 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 160 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 160 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 160 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 160 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 160 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 160 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 160 Kč
31P6801 Kaczocha Przemyslaw (POL) UKS ARKADY Raszkow 895232 160 Kč
31P7401 Dutkowski Mikolaj (POL) UKS ARKADY Raszkow 1011992 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 160 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 52175 160 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 160 Kč
26S9402 Kebis Samuel (SVK) SVK Junior team 219113 160 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 240 Kč
2.50 km, 55 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53137 160 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 160 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000232334 160 Kč
2.50 km, 55 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 160 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 160 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 0000515175 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 160 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 160 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 160 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 160 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 160 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 160 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 160 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 160 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 160 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 160 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 160 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9133 160 Kč
2.50 km, 55 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 160 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 160 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 160 Kč
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 160 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 160 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 160 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 160 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 160 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 9005141 160 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 160 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 160 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 160 Kč
PHK7302 Samek Petr OK 99 Hradec Králové C 2032170 160 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 160 Kč
SHK7302 Netuka Martin OK Slavia Hradec Králové C 888646 160 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 160 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 160 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 160 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 160 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 160 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 240 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 240 Kč
37C7301 Novotný Petr Bez registrace 160 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 240 Kč
2.30 km, 55 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 160 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 981802 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 160 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 160 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 160 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 160 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 160 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 160 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 160 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 160 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8485 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 160 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 160 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 160 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 434591 160 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 160 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 0000500260 160 Kč
26S6001 Pollák Jozef (SVK) SVK Junior team 920651 160 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 240 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 240 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 240 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 240 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 240 Kč
2.30 km, 55 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM5901 Kodeda Oldřich KOS Slavia Plzeň C 52372 160 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 160 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 160 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 160 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 160 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 160 Kč
NNN6301 Holeček Petr Neregistrovaní 2049556 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 160 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 160 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 160 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 160 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 160 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 160 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 160 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 160 Kč
VAM6201 Smutný Michal OB Vamberk C 9672 160 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 160 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 160 Kč
2.20 km, 50 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 160 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 160 Kč
MOV5502 Jelínek Petr SKOB Ostrava C 52982 160 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 160 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 160 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 160 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 160 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 160 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 160 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 0000410327 160 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 160 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 160 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 160 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 160 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 160 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 160 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 160 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 160 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 160 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 160 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 160 Kč
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 160 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 160 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 160 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 160 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 160 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 160 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 160 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 160 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 160 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 160 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 160 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 160 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 160 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 160 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 160 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 160 Kč
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 160 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 160 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 160 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 160 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 160 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 160 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 160 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 160 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 160 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 160 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 160 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 160 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 160 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 9913 160 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 160 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 160 Kč
1.80 km, 40 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 160 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 160 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 160 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 160 Kč
1.60 km, 40 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 160 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 160 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 160 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 160 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 160 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 160 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8751 160 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 160 Kč
1.80 km, 40 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 52150 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 100 Kč
MFP7599 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 100 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 100 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 100 Kč
MLA7700 Opava Jiří MLOK Mariánské Lázně 416171 100 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 100 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 232246 100 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 100 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 100 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 100 Kč
BFM Palenčar David SKOB Frýdek - Místek 100 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 100 Kč
JPV7757 Vláčilová Kateřina Oddíl OS SK Prostějov C 52857 150 Kč
42S7052 Klabouchová Andrea (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 2027220 100 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 100 Kč
celkem přihlášených: 901, vklad: 143000 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.