Přihlášky závodu: Žebříček B - Čechy

Datum:
12.05.2013
Místo konání:
Janov u Rakovníka
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10L     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10L     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
2.30 km, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 70 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 70 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 70 Kč
SLA0751 Svobodová Andrea SKOB Slaný C 70 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 70 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 70 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 70 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 70 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
2.40 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 70 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 70 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 70 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 70 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 70 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 70 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 70 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 70 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 70 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 70 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 70 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 70 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 438606 70 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 70 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 90 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 90 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 90 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 90 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 90 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035725 90 Kč
TJN7049 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 205360 90 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 90 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 90 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 90 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 90 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 90 Kč
LME0150 Vlachovská Zuzana SK Los Mělník C 2056265 90 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 90 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 180 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 180 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 887611 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha B 361961 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec B 442882 90 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 90 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 232230 90 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 90 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 90 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 90 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 90 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 90 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 90 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 90 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 90 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 90 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 90 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 90 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 90 Kč
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice B 436444 90 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 180 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 180 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 180 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 426379 180 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 180 Kč
3.40 km, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 150 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 150 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 150 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 150 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB TRETRA Praha B 442863 150 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8435 150 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 150 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 150 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 51539 150 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 150 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 150 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 150 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 150 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 150 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha B 442851 150 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 150 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 150 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 150 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice B 436439 150 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB TRETRA Praha B 442864 300 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 300 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 300 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 150 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 300 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A zapůjčit 190 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 150 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SJH Jindřichův Hradec B 331719 150 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 150 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 150 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 150 Kč
SLA9550 Rafajová Anna SKOB Slaný C 232894 150 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 300 Kč
3.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 150 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava B 219247 150 Kč
4.40 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 160 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 160 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 160 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 160 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 160 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 160 Kč
LPM7751 Hofmanová Michaela OK Lokomotiva Plzeň C 51754 160 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 160 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga R 995832 160 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 160 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 0000052186 160 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 160 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4211 160 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 160 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 160 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 160 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 160 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 160 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 160 Kč
BSO8151 Gregorová Kateřina KOB Baník Sokolov C 7874 160 Kč
BSO8156 Purschová Tereza KOB Baník Sokolov C 301405 160 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 160 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 160 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 160 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 160 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 160 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 160 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 160 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 160 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 160 Kč
CHT7951 Budínová Radka OOB SK Chrast C 4134 160 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 9236 160 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 160 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 160 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha B 887935 160 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 160 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 160 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 160 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 160 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 160 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 160 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 160 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 160 Kč
FSP7350 Borovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 160 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB TRETRA Praha C 7518567 160 Kč
PGP8950 Miśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 200 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 160 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 160 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 160 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 160 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 160 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 160 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 160 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 160 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 160 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 320 Kč
3.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 160 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 160 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7773 160 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 160 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 160 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 416005 160 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 160 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 160 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 160 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 320 Kč
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 200 Kč
3.30 km, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 887632 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 150 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 150 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 150 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 150 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 150 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 150 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 150 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 150 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 150 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 150 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 150 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 150 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 150 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042516 150 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 51699 150 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 150 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 150 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 150 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 150 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 150 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 150 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 150 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 150 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 150 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 150 Kč
3.20 km, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 150 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 150 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 150 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 150 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 150 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 150 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 150 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 150 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 150 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 150 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 150 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 150 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 150 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 150 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 150 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 150 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 150 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 150 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 150 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 150 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 150 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 150 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 150 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 150 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 150 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 150 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 150 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000051601 150 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 150 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 150 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OOB Vamberk C 9678 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 150 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 150 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 150 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 150 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 150 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 150 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 150 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 150 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 150 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 150 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 150 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 150 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 150 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 150 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 150 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 150 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 150 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 150 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 150 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 150 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 150 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 150 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 150 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 150 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 150 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 150 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 150 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 150 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 150 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 150 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 150 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 150 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 150 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 150 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 300 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 150 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 150 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 150 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 150 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 150 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 150 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 150 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 150 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 150 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 150 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 150 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 150 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 150 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 150 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 150 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 150 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 150 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 300 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
2.00 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 90 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 90 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 90 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 90 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 180 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 70 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 70 Kč
LLI0600 Bradáč Václav TJ Loko Liberec C 2049555 70 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 70 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 70 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 70 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C zapůjčit 110 Kč
LME0501 Vlachovský Matěj SK Los Mělník C 2056272 70 Kč
LME0502 Vlachovský Vojtěch SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 70 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 70 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 70 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 70 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 70 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 70 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec C 51201 70 Kč
ONO0301 Oncirk Honzík SKOB Ostrov B 301500 70 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 70 Kč
DKP0401 Višňa Johan Oddíl OB Kotlářka C 2053554 70 Kč
BSO0302 Kettner Matyáš KOB Baník Sokolov C 8685 70 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 70 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 70 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 70 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 70 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 70 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 70 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 70 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 70 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 70 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 90 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 90 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 90 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 90 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 90 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 90 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 90 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 49646 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 90 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 90 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 90 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 90 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 90 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 90 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 90 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 90 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 90 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 90 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 426378 90 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
3.40 km, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 90 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec B 51203 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 90 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 90 Kč
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 90 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7758 90 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7875 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 90 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 90 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 90 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 90 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 90 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 90 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 90 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 90 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 150 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 150 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha B 51846 150 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 150 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 150 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 150 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 150 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OOB Vamberk B 438629 150 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 150 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 150 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 150 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 150 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 150 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B zapůjčit 190 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 150 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 150 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 150 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 150 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 150 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha B 442886 150 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 150 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 150 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 150 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 150 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 150 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 150 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 150 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 150 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 150 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 150 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 150 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8631 150 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 150 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 150 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 150 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 150 Kč
PHK9502 Růžička Karel OK 99 Hradec Králové B 339560 150 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 150 Kč
4.30 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 150 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 150 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 150 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 150 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 150 Kč
KRL9403 Šlajs Daniel Kometa Kralovice A 51475 150 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 150 Kč
SJI9304 Zacha Ondřej OK Jihlava B 219252 150 Kč
5.20 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 160 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 160 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 160 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 160 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 160 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 160 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 160 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 160 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 160 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 160 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 160 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 160 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 160 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000051603 160 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 160 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 160 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 160 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 160 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 0000004286 160 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0000051803 160 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 160 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7761 160 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 160 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 160 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 160 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 160 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 160 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 160 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 160 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 160 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 160 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 160 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 515458 160 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 160 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 301727 160 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 160 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 160 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 160 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 160 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9694 160 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 160 Kč
XBM7103 Janas Petr PELL´S ABND RACING TEAM C 443090 160 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 160 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 51262 160 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 160 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 160 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 160 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 160 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB TRETRA Praha C 7151177 160 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 160 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 160 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 160 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 160 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 160 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 320 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 320 Kč
4.30 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 160 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 160 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 8508 160 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 160 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 160 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 160 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 320 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
4.30 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 150 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 150 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7755 150 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 150 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 150 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 150 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 150 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 150 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 150 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 150 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 300 Kč
4.30 km, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 150 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 150 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 150 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 150 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 150 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 150 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 150 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 150 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 150 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 150 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 150 Kč
BSO7000 Käss Pavel KOB Baník Sokolov C 8686 150 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 150 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232226 150 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 150 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 150 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 150 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 150 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 150 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 237546 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 9005141 150 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 150 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 150 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 150 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 150 Kč
PHK7302 Samek Petr OK 99 Hradec Králové C 2032170 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C SI8292 300 Kč
3.90 km, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 150 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 150 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 150 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 150 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 150 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 434821 150 Kč
LPM6500 Hofman Petr OK Lokomotiva Plzeň C 8852 150 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 150 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 150 Kč
DKP6602 Višňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 150 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 150 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 150 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 150 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 150 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 150 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 150 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 150 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 150 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 150 Kč
BSO6400 Kettner Vladek KOB Baník Sokolov C 301432 150 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000434581 150 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 150 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 150 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 150 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 150 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 150 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha zapůjčit 190 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 150 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 150 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 150 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 150 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 150 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 150 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 150 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 150 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 150 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 150 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232241 150 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 150 Kč
3.30 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 150 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 150 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 150 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 150 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 150 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 150 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 150 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 150 Kč
JIL6301 Mechl Miroslav OK Jilemnice C 301410 150 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 150 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 150 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 150 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 150 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 150 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 150 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 150 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 150 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 150 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 150 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 150 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 150 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 150 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 150 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 150 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 150 Kč
STH5801 Uvizl Ivan SK Studenec C 331528 300 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 300 Kč
3.20 km, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 150 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 150 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 150 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 150 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 150 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000051605 150 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 150 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 0000051231 150 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 150 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 150 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 150 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 150 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 150 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 150 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 150 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 150 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 150 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 150 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 150 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 150 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 150 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 150 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 150 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 150 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 90 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 90 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 90 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000005002 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 90 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 90 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 90 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 90 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 90 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 90 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 90 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 90 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 90 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 180 Kč
2.00 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 90 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 90 Kč
2.00 km, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 90 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 90 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 90 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 90 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 90 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 90 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 90 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 70 Kč
LTP0652 Zachová Barbora OOB TJ Lokomotiva Teplice C 08684 70 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 70 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
KNCxxxx Bestová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 70 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 0000051600 70 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C 0000000000 70 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 70 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 70 Kč
BSO7001 Gregor Richard KOB Baník Sokolov 301418 70 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 2035145 70 Kč
ROZ0351 Šimíková Karolína OK Roztoky C 2051487 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 70 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 70 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 70 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 70 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 70 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 70 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
ADAxxxx Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 110 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 70 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 70 Kč
ZBPxxxx Sedláček Martin OOB SK Zbraslav zapůjčit 110 Kč
MFP105x Nedbalová Markéta Matfyz Praha 51684 70 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 70 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 410721 70 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 70 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 70 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 70 Kč
BSO8252 Kovalová Alena KOB Baník Sokolov 7895 70 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 70 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 70 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 70 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C zapůjčit 110 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 70 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 70 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 70 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 70 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 70 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
VSPxxx Augusta Jiří USK Praha 2021837 70 Kč
KUL9900 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem zapůjčit 110 Kč
3.90 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 150 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 150 Kč
DVP6151 Malačková Jana TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 232646 150 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 150 Kč
NNN7000 Malačka Milan Neregistrovaní 981822 150 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
KUL8400 Horejsí Zbynek KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
MFP7599 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 150 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
celkem přihlášených: 829, vklad: 108950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.