Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby)

Datum:
19.05.2013
Místo konání:
Štramberk - Libotín, RS U Kateřiny
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
ČEZ C     D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P2     P4    
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0250 Mošová Valentýna SOB Olomouc C zapůjčit 40 Kč
2.10 km, 55 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek 410792 30 Kč
KRN0454 Říhová Barbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 30 Kč
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 30 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 30 Kč
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec C 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 30 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 30 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 30 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 30 Kč
2.40 km, 55 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec C 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 30 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 30 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 30 Kč
TZL0250 Šišková Kamila SKOB Zlín B 53147 30 Kč
3.10 km, 75 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 90 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 90 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 90 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 90 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 90 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8581 90 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín C 8582 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 0000232865 90 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 90 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 90 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 90 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 90 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering B 0000920661 90 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering C 0002045171 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
2.80 km, 70 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0050 Foltýnová Markéta TJ TŽ Třinec C 8664 70 Kč
TRI0051 Foltýnová Klára TJ TŽ Třinec C 49381 70 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 70 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 70 Kč
3.60 km, 80 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 150 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 52722 150 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 150 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 150 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 150 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 150 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 150 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 150 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 150 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 150 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 150 Kč
OTK9751 Zentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 150 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 150 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000053721 150 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 150 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 150 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 150 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 253367 150 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 150 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 150 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 150 Kč
3.40 km, 70 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 70 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 70 Kč
4.10 km, 110 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 150 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 150 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 150 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 150 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 150 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 150 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 150 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 150 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 150 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 150 Kč
3.50 km, 80 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 70 Kč
SKM9551 Krajcarová Soňa KOB Směr Kroměříž C 53820 70 Kč
4.30 km, 110 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 150 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 150 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 150 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 150 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 150 Kč
4.90 km, 140 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 160 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 160 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 160 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 160 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 160 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 160 Kč
UOL8850 Ukolova Anastasia SOB Olomouc C zapůjčit 200 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 160 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 160 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 160 Kč
VBM8558 Dokoupilová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 160 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 08008 160 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 160 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 0000515412 160 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 160 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 160 Kč
3.70 km, 75 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
64C8550 Voborníková Tereza Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 110 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 253160 70 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 70 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 70 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 70 Kč
ZLH8450 Turzová Margareta OOB TJ Zlaté Hory C 301586 70 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 70 Kč
BFM9353 Skurková Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49451 70 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 70 Kč
4.00 km, 130 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 150 Kč
3.50 km, 70 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 70 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 70 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 70 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 70 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 70 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 70 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 70 Kč
SFM7351 Strakošová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 70 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 70 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 70 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 70 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 410794 70 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 70 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 70 Kč
KRN7676 Junová Gabriela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 70 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 70 Kč
3.80 km, 70 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 150 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 150 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 150 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 150 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 150 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 150 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 150 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 150 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 150 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 150 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 150 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000049412 150 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 150 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 150 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 150 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 0000416825 150 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 150 Kč
3.50 km, 95 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 150 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 150 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 150 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 150 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 150 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 150 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 150 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 150 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 150 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 150 Kč
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 70 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 70 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 70 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 70 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 70 Kč
KRN6451 Žaloudíková Marie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 352310 70 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 70 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 70 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 70 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 70 Kč
3.60 km, 80 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 150 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 150 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 150 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 150 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 150 Kč
3.60 km, 80 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 150 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 150 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 150 Kč
2.80 km, 70 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 70 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 70 Kč
3.20 km, 70 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 0000410192 90 Kč
3.20 km, 70 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 90 Kč
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 90 Kč
1.90 km, 55 m, 5 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 51550 30 Kč
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 30 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 30 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 30 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 30 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 30 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 30 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 30 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 30 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8583 30 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
MOV0101 Hulenka Lukáš SKOB Ostrava C 52999 30 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 30 Kč
3.20 km, 50 m, 10 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 90 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 90 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 90 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 90 Kč
MOV0003 Kubíček David SKOB Ostrava B 2027244 90 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 90 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 90 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 90 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053548 90 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 90 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053541 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 90 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 90 Kč
OTK0002 Zentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 90 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 90 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 331753 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 0000888627 90 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 90 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 90 Kč
LCE9905 Beblavý Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 90 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 90 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 90 Kč
LCE9906 Kadleček Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 52693 90 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 232732 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 90 Kč
2.80 km, 75 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 70 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 70 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 70 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov 336728 70 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 70 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 70 Kč
3.70 km, 70 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 150 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 150 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 150 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 8663 150 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 150 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 150 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 150 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 150 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 150 Kč
ZBM9710 Šplíchal Marek SK Žabovřesky Brno B 0002042511 150 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 150 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 150 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 150 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 150 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 889311 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 0000920686 150 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 150 Kč
3.40 km, 80 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 70 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 70 Kč
3.90 km, 75 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál B 307332 150 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 150 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 150 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 150 Kč
TZL9603 Turna Matyáš SKOB Zlín B 8584 150 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 150 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 150 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 0002012280 150 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 150 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 150 Kč
4.00 km, 120 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 70 Kč
ZLH9501 Pavlík Marek OOB TJ Zlaté Hory C 416100 70 Kč
BFM9601 Holoubek Jan SKOB Frýdek - Místek C 206362 70 Kč
4.00 km, 120 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 150 Kč
SKM9301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž B 416083 150 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 150 Kč
5.60 km, 180 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 160 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 160 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 160 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 160 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 160 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 160 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 160 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 160 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 160 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 160 Kč
TZL8501 Háj Jakub SKOB Zlín C 8920 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
ZBM8800 Yarmiev Artur SK Žabovřesky Brno C 0000052085 160 Kč
AOP7701 Nycz Petr Orientační Běh Opava C 51189 160 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 160 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 160 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 160 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 160 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 160 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 160 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 160 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 160 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 160 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 160 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 160 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 160 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 224905 160 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 320 Kč
4.30 km, 130 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
64C8500 Mec Martin Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 110 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 70 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 232323 70 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
38S8000 Volkov Oleksandr (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 70 Kč
5.00 km, 155 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 150 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 150 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 150 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 150 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 150 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 150 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 150 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 150 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 150 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 150 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 150 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 889290 150 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 150 Kč
4.10 km, 110 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 70 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 70 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 70 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 70 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 70 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 70 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 70 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 0000416076 70 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 70 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 70 Kč
4.40 km, 100 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 150 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 150 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 150 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 150 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 150 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 150 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 150 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 150 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 150 Kč
4.30 km, 115 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 150 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 150 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 150 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 51909 150 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 150 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 150 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 150 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 150 Kč
4.00 km, 110 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 70 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 70 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 70 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 70 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
TRC6800 Szturc Radek SKOB BETA Třinec C 8785 70 Kč
TRC6200 Niedoba Jan SKOB BETA Třinec C 8787 70 Kč
TRC6400 Trojek Jakub SKOB BETA Třinec C 8788 70 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 70 Kč
SKM6103 Dvorský Ilja KOB Směr Kroměříž C 416082 70 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 70 Kč
4.00 km, 100 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 150 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 150 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 150 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 150 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 150 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 150 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 53322 150 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 0000410327 150 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 150 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 150 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 150 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 150 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 150 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 150 Kč
3.80 km, 100 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 150 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 150 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 150 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
3.50 km, 70 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 70 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 70 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 70 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 70 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 70 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 70 Kč
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 553431 90 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 90 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 90 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 180 Kč
3.60 km, 75 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 90 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 90 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 90 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 90 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 90 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 90 Kč
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4402 Stary Břetislav TJ Baník Ostrava OKD C 9577 70 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 70 Kč
3.20 km, 70 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 90 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 90 Kč
3.20 km, 70 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 90 Kč
RAD3801 Fajgl Jaromír TJ Sokol Radslavice C 49434 90 Kč
2.30 km, 55 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C čip doplnim 50 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49327 50 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy 49487 50 Kč
SFM1001 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy 49488 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
MOV Danysová Martina SKOB Ostrava 428227 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C poději 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
2.30 km, 50 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 70 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8661 70 Kč
UOL7899 Smékalová Jana SOB Olomouc 2045207 70 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 70 Kč
VRB9505 Slavík Martin Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 70 Kč
BFM6751 Svobodová Mariana SKOB Frýdek - Místek 49462 70 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 70 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín B 53672 70 Kč
3.40 km, 80 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 70 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 70 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 70 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 70 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 70 Kč
celkem přihlášených: 505, vklad: 56190 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.