Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček (O pohár ředitele ČEZ Distribuční služby)

pro kategorii: H21B

Datum:
19.05.2013
Místo konání:
Štramberk - Libotín, RS U Kateřiny
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
5.60 km, 180 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 160 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 160 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 160 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 160 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 160 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 160 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 160 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 980374 160 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 160 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 160 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 160 Kč
TZL8501 Háj Jakub SKOB Zlín C 8920 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 160 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
ZBM8800 Yarmiev Artur SK Žabovřesky Brno C 0000052085 160 Kč
AOP7701 Nycz Petr Orientační Běh Opava C 51189 160 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 160 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 160 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 160 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 160 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 160 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 160 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 160 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 160 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 160 Kč
ODR8600 Pavlačka František SKOB Odry C 49380 160 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 160 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 160 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 160 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 160 Kč
ASU9446 Šincl Jiří Magnus Orienteering A 224905 160 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 320 Kč