Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
19.05.2013
Místo konání:
Řevnice - Lesní divadlo
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T3     T7    
2.50 km, 80 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 2032155 50 Kč
MFP0350 Zichová Veronika Matfyz Praha C 2049641 50 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
TAP9999 Popova Jana KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
TAP9998 Popova Verca KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
88C0450 Gladišová Karolína SvětBěhu.cz zapůjčit 70 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
DOR0352 Kovalová Kateřina OK Dobříš C 2044893 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
MFP0450 De Heij Laura Matfyz Praha C 443070 70 Kč
TAP0353 Eliášová Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 70 Kč
2.40 km, 80 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
MFP0455 Pokorná Adéla Matfyz Praha C 2049647 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2035706 50 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 50 Kč
DOR0450 Klvačová Ema OK Dobříš C 2044890 50 Kč
DOR0550 Štajmarová Andělka OK Dobříš C 2045320 50 Kč
3.00 km, 120 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
ROZ0151 Lebedová Anna OK Roztoky C 7948 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
81C0250 Arnotová Anna Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0251 Černá Karolína Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0252 Pecníková Nikola Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000428253 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 50 Kč
KAM0150 Šantrůčková Anna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice C 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice C 442850 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
LBE0250 McMahon Anežka TJ Lokomotiva Beroun C 52316 70 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 70 Kč
3.40 km, 150 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
KPY9950 Tomešková Monika SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 70 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 50 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 50 Kč
5.40 km, 200 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C zapůjčit 110 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 130 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 130 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 130 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 130 Kč
5.50 km, 280 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 90 Kč
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 90 Kč
SLA9550 Rafajová Anna SKOB Slaný C 232894 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
TJP9650 Paukertová Martina TJ Sokol Troja C 53195 130 Kč
6.50 km, 220 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 90 Kč
4.60 km, 160 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 90 Kč
PGP8950 Miśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 110 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 90 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 90 Kč
TAP9996 Balžima KOB Tretra Praha zapůjčit 110 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
DCE9450 Rusá Pavla KOB Dobřichovice C zapůjčit 110 Kč
SCP8656 Cigošová Petra OK Sparta Praha C 53159 90 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 90 Kč
LBE8850 Hamáčková Kristina TJ Lokomotiva Beroun C 52973 130 Kč
7.50 km, 380 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 90 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 90 Kč
MKP8850 Posluhová Petra SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 90 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 90 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 130 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 130 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 130 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 130 Kč
4.40 km, 180 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka 2051523 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
KNC7850 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 90 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 90 Kč
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 515001 90 Kč
5.50 km, 280 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
MFP7499 Pokorná Petra Matfyz Praha 2049646 90 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C zapůjčit 110 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
TAP7750 Schwab Clarissa KOB Tretra Praha C 445629 90 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 90 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
3.40 km, 150 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 90 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 90 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
DCE6250 Hovorkova Blanka KOB Dobřichovice 416316 90 Kč
5.40 km, 200 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
SCP6750 Šebková Helena OK Sparta Praha C 889283 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 90 Kč
TAP5951 Hermannová Marta KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 130 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 130 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 130 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 130 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 130 Kč
3.90 km, 170 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 130 Kč
3.00 km, 100 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
2.50 km, 80 m, 6 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 70 Kč
DKP0401 Višňa Johan Oddíl OB Kotlářka C 2053554 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 50 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
81C0400 Arnot František Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0300 Šroubek Kryštof Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0301 Havlina Pavel Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2058502 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0402 Hájek Tobiáš OK Dobříš C 2044894 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
NNN040A Mrázek Ondra Neregistrovaní 70 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51902 70 Kč
2.40 km, 80 m, 6 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 70 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ROZ0400 Lebeda Jan OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 50 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 50 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
KNC0300 Šafařík Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2045311 50 Kč
DOR0408 Štěpo Ondřej OK Dobříš C 2045302 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2058503 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0506 Klimt Robík OK Dobříš C 2050490 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0510 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2058509 50 Kč
DOR0310 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2058508 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C zapůjčit 70 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C 336741 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C zapůjčit 70 Kč
VSP050A Hašek Filip USK Praha 2021838 50 Kč
3.00 km, 120 m, 8 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 50 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 50 Kč
ODV0201 Riegr Jakub TJ Aero Odolena Voda C 428228 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
MFP0205 Vedral Tomáš Matfyz Praha C 2049633 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
MFP0105 Zicha David Matfyz Praha C 2049642 50 Kč
KNC0200 Losos Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 51393 50 Kč
TAP9997 Rohlik Matej KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
DCE0200 Hovorka Metoděj KOB Dobřichovice C 224891 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 70 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 70 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C zapůjčit 90 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 70 Kč
4.40 km, 180 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 50 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 50 Kč
TAP0005 Vondra Vladimír KOB Tretra Praha C 232140 50 Kč
MFP9901 Jiroušek Matyáš Matfyz Praha C 2031354 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 50 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 50 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
KNC9904 Remeš Šimon Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 50 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 50 Kč
KAM9901 Šantrůček Vít OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 50 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš C 2045312 50 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2050499 50 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C 410721 50 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888635 50 Kč
6.50 km, 220 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 90 Kč
KNC9803 Fanta David Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice B zapůjčit 110 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C zapůjčit 110 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 130 Kč
8.60 km, 320 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 90 Kč
TAP9502 Hermann Jindřich KOB Tretra Praha C 416003 90 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 8631 130 Kč
9.50 km, 390 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
SLA9401 Štádlík Lukáš SKOB Slaný B 515025 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 90 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 130 Kč
8.60 km, 320 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 90 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
TAP7601 Hošek Jiří KOB Tretra Praha C 899172 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 90 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232241 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 90 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 130 Kč
KAM900A Krejčí Matěj OK Kamenice 416156 130 Kč
13.20 km, 610 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 90 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 981802 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 416331 90 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
DKP8400 Jána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 90 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 90 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 90 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 52008 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000224915 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 90 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 90 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 90 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 301101 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 52109 90 Kč
DCE8100 Jaroš Marek KOB Dobřichovice C 53591 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 130 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 130 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 130 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 130 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 130 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 130 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 130 Kč
7.50 km, 380 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP7602 Štrait Martin SK OK 24 Praha C 410393 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
9.50 km, 390 m, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
FSP7613 Tomášek Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 410391 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice zapůjčit 110 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
MFP7309 Zicha Josef Matfyz Praha 2049643 90 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 90 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 130 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 130 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 130 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 130 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 130 Kč
5.50 km, 280 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6602 Višňa Petr Oddíl OB Kotlářka C 980379 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 438604 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
DCE6301 Sluka Ivan KOB Dobřichovice C zapůjčit 110 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 130 Kč
59C0000 Nechyba Jiří OB Stará Huť 4276 90 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 515007 90 Kč
8.10 km, 350 m, 17 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 90 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
TAP6301 Hermann Petr KOB Tretra Praha C 232133 90 Kč
DCE6300 Hovorka Jan KOB Dobřichovice C 336729 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
LBE6300 Růžička Miloslav TJ Lokomotiva Beroun C 899161 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 90 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 130 Kč
6.50 km, 220 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 130 Kč
4.60 km, 160 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 70 Kč
3.90 km, 170 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
2.40 km, 80 m, 6 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda 889274 50 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 50 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0401 Palát Vojtěch Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SRK0700 Lukáš Pohla SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 70 Kč
KNC0550 Gavlovská Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice 2053549 50 Kč
MFP0659 Zichová_Tereza Matfyz Praha 2049644 50 Kč
88C0850 Gladišová Laura SvětBěhu.cz zapůjčit 70 Kč
OLP0600 Škraňka Marek PSK Olymp Praha C 49420 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
OLP0555 Škraňková Lenka PSK Olymp Praha zapůjčit 70 Kč
OLP0655 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 50 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2045317 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2045319 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2050495 50 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050488 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0960 Hájková Aneta OK Dobříš 2050498 50 Kč
DOR0860 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2058510 50 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
MFP060A de Heij Robert Matfyz Praha 448936 50 Kč
NNN060A Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
81C0500 Kavan Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit 70 Kč
DCE030A Král Jan KOB Dobřichovice 53598 50 Kč
NNN040B Stauch Daniel Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN085A Šimůnková Michaela Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 50 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C zapůjčit 70 Kč
ABM050A Brandt Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
ABM050B Brandt Marko KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
ZVO050A Háněl Matyáš OB SK Zvole 50 Kč
ZVO055A Hánělová Lucie OB SK Zvole 50 Kč
NNN050C Hrozínek Matouš Neregistrovaní 50 Kč
SCP050C Veljačík Jonáš OK Sparta Praha 336735 50 Kč
NNN080A Prokop Tomáš Neregistrovaní 50 Kč
KAM085A Kudrnáčová Marta OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
PGP040A Šimerka Jakub SK Praga 682094 50 Kč
3.00 km, 110 m, 8 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. zapůjčit 70 Kč
OLP9610 Průša Ondřej PSK Olymp Praha zapůjčit 70 Kč
OLP0211 Průša Jan PSK Olymp Praha 515033 50 Kč
OLP0212 Průša Jakub PSK Olymp Praha 49437 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
DCE6700 Masner Ondřej KOB Dobřichovice C zapůjčit 70 Kč
DCE9850 Masnerová Anna KOB Dobřichovice C zapůjčit 70 Kč
DCE0002 Žižka Jan KOB Dobřichovice 224880 50 Kč
DCE0003 Žižka Vojtěch KOB Dobřichovice 232129 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2050483 50 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2050489 50 Kč
DOR7402 Vodochodský Ivan OK Dobříš 2050486 50 Kč
DOR7500 Hájek Filip OK Dobříš 2050487 50 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2050485 50 Kč
DOR7850 Hronzová Andrea OK Dobříš 2050492 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
NNN9090 Jagerová Marcela Neregistrovaní 515115 50 Kč
NNN9040 Král Luděk Neregistrovaní 981831 50 Kč
NNN9041 Horký Adam Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKL7250 Oubrechtová Jaroslava KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
ROU935A Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem 428267 50 Kč
NNN905B Novotná Hana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKL725A Kohoutová Zdeňka KOB Kladno zapůjčit 70 Kč
NNN905A Stauchová Iva Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
3.50 km, 150 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 90 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 90 Kč
KNC9101 Votava Štěpán Sokol Kostelec n. Č. l. 438614 90 Kč
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 110 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
MFP75XX Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
SLA745A Husáková Petra SKOB Slaný zapůjčit 150 Kč
7.00 km, 300 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 361926 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000051603 90 Kč
27C7900 Chládek Milan OB MILANOV zapůjčit 110 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7660 Forstereviczová Jana OK Dobříš 2058512 90 Kč
NNN900A Mrázek Pavel Neregistrovaní 130 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 130 Kč
NNN900D Tuček Martin Neregistrovaní 411753 130 Kč
NNN900E Tuček Vít Neregistrovaní 411754 130 Kč
celkem přihlášených: 661, vklad: 51030 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.