Logo

Přihlášky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Datum:
25.05.2013
Místo konání:
Karlova Studánka
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     P     T    
Nahrávám data...

D12C 1.70 km, 25 m, 14 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCO0151 Kochová AnnaKochová Anna Východočeská oblast 4285 50 Kč
VCO0152 Kosová TezezaKosová Tezeza Východočeská oblast 9471 50 Kč
VCO0153 Vandasová AdélaVandasová Adéla Východočeská oblast 51125 50 Kč
VCO0154 Chrástová TerezaChrástová Tereza Východočeská oblast 9048 50 Kč
VCO0155 Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka Východočeská oblast 2017683 50 Kč
VCO0156 Vejražková RózaVejražková Róza Východočeská oblast 2056270 50 Kč
VCO0157 Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika Východočeská oblast 425600 50 Kč
VCO0158 Štreglová ZuzanaŠtreglová Zuzana Východočeská oblast 2020709 50 Kč
VCO0159 Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie Východočeská oblast 2056290 50 Kč
MSK0151 Poláková LenkaPoláková Lenka Moravskoslezský kraj B 425583 50 Kč
MSK0152 Svobodová BarboraSvobodová Barbora Moravskoslezský kraj B 49470 50 Kč
MSK0251 Mrozek TeresaMrozek Teresa Moravskoslezský kraj C 49365 50 Kč
MSK0252 Bilková KateřinaBilková Kateřina Moravskoslezský kraj C 49319 50 Kč
MSK0253 Ciencialová DanielaCiencialová Daniela Moravskoslezský kraj C 49322 50 Kč
MSK0350 Hájková LucieHájková Lucie Moravskoslezský kraj C 51321 50 Kč
MSK0351 Kantorová AnnaKantorová Anna Moravskoslezský kraj C 8670 50 Kč
AOP0251 Krčková HelenaKrčková Helena Orientační Běh Opava C 50 Kč
SBR0350 Holubová PavlínaHolubová Pavlína SKOB Bruntál C 50 Kč
LCE0152 Plášková AnnaPlášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 50 Kč
POB0150 Kalousková MarieKalousková Marie Pražská oblast B 443091 50 Kč
POB0152 Vyhnálková MarieVyhnálková Marie Pražská oblast B 2019236 50 Kč
POB0151 Najmanová AgátaNajmanová Agáta Pražská oblast C 897356 50 Kč
POB0250 Sanna KarinSanna Karin Pražská oblast B 7200326 50 Kč

D14C 1.90 km, 30 m, 18 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná TerezaNovotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 50 Kč
VCO0051 Chaloupská BarboraChaloupská Barbora Východočeská oblast 224878 50 Kč
VCO0052 Kopecká AnnaKopecká Anna Východočeská oblast 9026 50 Kč
VCO0053 Kalenská DominikaKalenská Dominika Východočeská oblast 253374 50 Kč
VCO0054 Thýnová NikolaThýnová Nikola Východočeská oblast 2032191 50 Kč
VCO0055 Matoušová KateřinaMatoušová Kateřina Východočeská oblast 2032127 50 Kč
VCO0056 Peterová JanaPeterová Jana Východočeská oblast 897364 50 Kč
VCO0057 Semrádová JanaSemrádová Jana Východočeská oblast 425544 50 Kč
VCO0058 Rűckerová ŠárkaRűckerová Šárka Východočeská oblast 2025352 50 Kč
VCO0059 Filipová TerezaFilipová Tereza Východočeská oblast 2027245 50 Kč
VCO0060 Větříčková AndreaVětříčková Andrea Východočeská oblast 9196 50 Kč
JZL0051 Kundratová LucieKundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 50 Kč
VYS0051 Nechanická KláraNechanická Klára Oblast Vysočina 52000 50 Kč
VYS0052 Hojná EliškaHojná Eliška Oblast Vysočina 442882 50 Kč
VYS0053 Zrníková AdélaZrníková Adéla Oblast Vysočina 416210 50 Kč
MSK0050 Hájková LenkaHájková Lenka Moravskoslezský kraj B 515149 50 Kč
MSK0051 Bruková MagdaBruková Magda Moravskoslezský kraj B 7863 50 Kč
MSK0052 Foltýnová MarkétaFoltýnová Markéta Moravskoslezský kraj 8664 50 Kč
MSK0053 Foltýnová KláraFoltýnová Klára Moravskoslezský kraj 49381 50 Kč
MSK9951 Poláková TerezaPoláková Tereza Moravskoslezský kraj B 428208 50 Kč
MSK9952 Švidrnochová LenkaŠvidrnochová Lenka Moravskoslezský kraj B 2032153 50 Kč
MSK9953 Čechová KláraČechová Klára Moravskoslezský kraj B 2045206 50 Kč
KRL0051 Biersaková DagmarBiersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 50 Kč
KRL0152 Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 50 Kč
KRL9951 Hanáková LenkaHanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 50 Kč
LCE0052 Ressová TerezaRessová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 50 Kč
LCE0051 Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 50 Kč
TZL0053 Macíková BarboraMacíková Barbora SKOB Zlín C 8581 50 Kč
TZL0051 Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta SKOB Zlín B 8582 50 Kč
TZL0093 Paterová KláraPaterová Klára SKOB Zlín C 8583 50 Kč
TZL9951 Tichá VeronikaTichá Veronika SKOB Zlín C 8584 50 Kč
POB0050 Dědková TeodoraDědková Teodora Pražská oblast B 50 Kč

D16A 2.30 km, 40 m, 20 kontrol

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga A 981838 140 Kč
TRI9850 Szarzecová LucieSzarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 140 Kč
TRI9751 Tesařová JanaTesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 140 Kč
TRI9750 Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 140 Kč
TRI9761 Kaufmanová IvanaKaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 140 Kč
TRI9852 Liberdová JanaLiberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 140 Kč
SJH9852 Hojná DominikaHojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 140 Kč
DKP9751 Nováková TerezaNováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 140 Kč
VIC9898 Kůstková DanielaKůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 140 Kč
MFP9850 Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 140 Kč
OTK9751 Zentrichová DanielaZentrichová Daniela OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433085 140 Kč
MOV9852 Vývodová JanaVývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 140 Kč
SJI9852 Čechová TerezaČechová Tereza OK Jihlava A 2058511 140 Kč
SJH9752 Peňázová VeronikaPeňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 140 Kč
KSU9799 Smrčková DominikaSmrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 140 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov A 51537 140 Kč
TUR9851 Hudská LudmilaHudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 140 Kč
BOR9751 Kameníková AndreaKameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 140 Kč
BOR9853 Staňová KarolínaStaňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 140 Kč
AOV9850 Fukalová HanaFukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 140 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 436962 140 Kč
ASU9797 Horvátová HanaHorvátová Hana Magnus Orienteering A 0000980354 140 Kč
TBM9859 Grycová VeronikaGrycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 0000229382 140 Kč
LCE9751 Vavrysová BarbaraVavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 140 Kč
TZL9754 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 140 Kč
SHK9755 Červená AdélaČervená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 140 Kč
PHK9751 Novotná KláraNovotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 140 Kč
LPU9752 Fenclová TerezaFenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 140 Kč
LPU9958 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 140 Kč
JPV9898 Pilcová SabinaPilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 140 Kč
SJH9751 Parkanová VeronikaParkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 140 Kč
ABM9757 Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 140 Kč
CHC9852 Chaloupková VeronikaChaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 140 Kč
JPV9899 Soldánová TerezaSoldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 140 Kč
SCP9750 Veljačiková HanaVeljačiková Hana OK Sparta Praha C 336785 280 Kč

D16C 2.00 km, 30 m, 17 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9851 Novotná KláraNovotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 140 Kč
KON9898 Vlachová KateřinaVlachová Kateřina KOB Konice B 52722 140 Kč
KON9771 Műllerová KristýnaMűllerová Kristýna KOB Konice B 49367 140 Kč
SJI9851 Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 140 Kč
SJI9854 Vacková AnnaVacková Anna OK Jihlava B 336765 140 Kč
BOR9854 Nováková LucieNováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 2051502 140 Kč
ZVO9851 Hájková EliškaHájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 140 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky B 438639 140 Kč

D18A 2.30 km, 45 m, 18 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková AnnaŠtičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 140 Kč
LLI9552 Hoidekrová LucieHoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 140 Kč
TRI9656 Sabelová MarkétaSabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 140 Kč
PGP9650 Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana SK Praga A 7003042 140 Kč
DKP9652 Šňupárková AnnaŠňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 140 Kč
LPM9650 Šiková BarboraŠiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 140 Kč
LPM9651 Šiková KarolínaŠiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 140 Kč
PGP9654 Hrabánková KláraHrabánková Klára SK Praga A 232050 140 Kč
VAM9653 Petrasová ZuzanaPetrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 140 Kč
LTU9651 Koderičová TerezaKoderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 140 Kč
KRL9651 Hanáková MagdaHanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 140 Kč
AOV9550 Fukalová MartinaFukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 140 Kč
VBM9651 Hiršová GabrielaHiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 416028 140 Kč
ASU9697 Lamanecová RadkaLamanecová Radka Magnus Orienteering C 0000692344 140 Kč
PHK9653 Šádková MartinaŠádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 140 Kč
PHK9656 Machačová MichaelaMachačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 140 Kč
PHK9551 Svobodová LenkaSvobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 140 Kč
LPU9558 Doleželová KateřinaDoleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 140 Kč
LPU9658 Chládková SimonaChládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 140 Kč
SJH9551 Kubičková BáraKubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 140 Kč
OSN9696 Vališová MartinaVališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 140 Kč
VRL9652 Hančová PetraHančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 140 Kč
LCE9551 Papugová MartinaPapugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice B 232217 140 Kč
ABM9560 Otrusinová JanaOtrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 140 Kč
KAM9550 Bořánková KarolínaBořánková Karolína OK Kamenice A 53599 140 Kč
KAM9551 Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 140 Kč
KAM9554 Procházková MarieProcházková Marie OK Kamenice A 51968 140 Kč
SKM9651 Pěčková VeronikaPěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 140 Kč

D18C 2.20 km, 35 m, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová EliškaVlachová Eliška KOB Konice B 8898 140 Kč
KSU9853 Švancárová VeronikaŠvancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 140 Kč
KSU9559 Habigerová RadkaHabigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 140 Kč

D20A 2.40 km, 45 m, 20 kontrol Rank. koef.: 1.06

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9499 Haltof EwaHaltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 140 Kč
DKP9450 Dlouhá HanaDlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 140 Kč
SJH9352 Šrámková MichaelaŠrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec R 553458 140 Kč
RBK9452 Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 140 Kč
AOP9450 Tesařová MarcelaTesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 140 Kč
LPM9452 Chvalová VěraChvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 140 Kč
AOP9452 Svobodová RadkaSvobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 140 Kč
SJH9451 Benešová JanaBenešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 140 Kč
UOL9353 Horčičková VendulaHorčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 140 Kč
KSU9394 Vozdová AnetaVozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 140 Kč
TUR9358 Kochová NikolaKochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 140 Kč
TUR9455 Körberová AndreaKörberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 140 Kč
PGP9350 Kožinová AnnaKožinová Anna SK Praga R 7200338 140 Kč
ZBM9353 Koporová PetraKoporová Petra SK Brno Žabovřesky R 0000899159 140 Kč
ZBM9354 Hrušková BarboraHrušková Barbora SK Brno Žabovřesky R 0001668661 140 Kč
ZBM9456 Tesařová MarkétaTesařová Markéta SK Brno Žabovřesky R 0000219242 140 Kč
ZBM9457 Chroustová LenkaChroustová Lenka SK Brno Žabovřesky B 0000331025 140 Kč
ASU9351 Kolářová RenátaKolářová Renáta Magnus Orienteering A 0000995795 140 Kč
LCE9352 Szlendak JoannaSzlendak Joanna OOB TJ Slovan Luhačovice A 505081 140 Kč
TZL9453 Jeřábková JitkaJeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 140 Kč
TZL9451 Koláriková LucieKoláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 140 Kč
SHK9352 Myslivcová PavlaMyslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 140 Kč
PHK9353 Kamenická KateřinaKamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 140 Kč
LPU9351 Knapová LenkaKnapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 140 Kč
LPU9451 Procházková KláraProcházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 140 Kč
KAM9350 Mrázová PavlaMrázová Pavla OK Kamenice A 515447 140 Kč
KAM9452 Kamererová ValerieKamererová Valerie OK Kamenice A 428250 140 Kč
ZBM9451 Chromá KateřinaChromá Kateřina SK Brno Žabovřesky A 8939 280 Kč

D21E 2.50 km, 45 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.06

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9252 Šámalová LudmilaŠámalová Ludmila SK Praga C 515039 140 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 51636 140 Kč
DKP8654 Margoldová BarboraMargoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 140 Kč
DKP8651 Plochová DominikaPlochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 140 Kč
PGP9153 Jelínková ŠárkaJelínková Šárka SK Praga C 232168 140 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 140 Kč
PGP8656 Masopustová ElisMasopustová Elis SK Praga C 49844 140 Kč
DKP8850 Svobodná ŠárkaSvobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 140 Kč
DKP8254 Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 140 Kč
PGP6651 Kožinová JanaKožinová Jana SK Praga C 502089 140 Kč
UOL9052 Jakobová AdélkaJakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 140 Kč
EKP7850 Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 140 Kč
SJC8456 Brožková RadkaBrožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 140 Kč
SJC8156 Brožková DanaBrožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 140 Kč
SJC8951 Soukupová LucieSoukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 140 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 140 Kč
TUR8354 Rufferová IvaRufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 140 Kč
TUR8650 Krafková LucieKrafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 140 Kč
ZBM8870 Štěpánská AdélaŠtěpánská Adéla SK Brno Žabovřesky C 0000888602 140 Kč
ZBM8951 Mádlová VěraMádlová Věra SK Brno Žabovřesky E 0000995814 140 Kč
ZBM8966 Kabáthová EvaKabáthová Eva SK Brno Žabovřesky E 0000049376 140 Kč
ZBM8989 Hlavová JindraHlavová Jindra SK Brno Žabovřesky R 0000515488 140 Kč
ZBM9153 Indráková AdélkaIndráková Adélka SK Brno Žabovřesky E 0000897391 140 Kč
PGP9255 Westin KjerstiWestin Kjersti SK Praga C 997856 140 Kč
PGP8753 Hrstková VladěnaHrstková Vladěna SK Praga R 995881 140 Kč
DOB7878 Černíková BarboraČerníková Barbora KOB Dobruška C 681856 140 Kč
ASU8351 Labašová KatarínaLabašová Katarína Magnus Orienteering R 0000920656 140 Kč
ASU8598 Vávrová VeronikaVávrová Veronika Magnus Orienteering R 0000920685 140 Kč
ASU9298 Ďurčová IvanaĎurčová Ivana Magnus Orienteering C 0002020725 140 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 140 Kč
TZL9252 Krejčíková MarieKrejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 140 Kč
SHK9051 Mechlová LenkaMechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 140 Kč
SHK8152 Hepnerová MartinaHepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 140 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 140 Kč
PHK8666 Macinská JanaMacinská Jana OK 99 Hradec Králové E 2020733 140 Kč
PHK9255 Novotná TerezaNovotná Tereza OK 99 Hradec Králové E 553444 140 Kč
LPU8654 Duchová IvetaDuchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 140 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 140 Kč
LPU8752 Hermanová ZuzanaHermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 140 Kč
LPU9053 Knapová JanaKnapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 140 Kč
LPU8499 Przyczková MichaelaPrzyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 140 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 140 Kč
PGP8153 Ryšavá VendulaRyšavá Vendula SK Praga C 51718 140 Kč
DKP8756 Dlouhá MarieDlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 140 Kč
ADA8880 Matulová LucieMatulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 140 Kč
SSU8951 Kuncová EliškaKuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 140 Kč
AOP8152 Košárková IvaKošárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 140 Kč
UOL8951 Poklopová LenkaPoklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 140 Kč
KRN8456 Kopcová MichaelaKopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 140 Kč
CHT8053 Korecká LenkaKorecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 140 Kč
CHT8353 Matrasová KateřinaMatrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 140 Kč

D21A 2.40 km, 45 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.06

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 140 Kč
PGP8950 Miśkiewicz MartynaMiśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 150 Kč
ZPV6777 Holinková HanaHolinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 140 Kč
KON7852 Otrubová JohanaOtrubová Johana KOB Konice C 995816 140 Kč
KON8787 Dittrichová PetraDittrichová Petra KOB Konice C 515153 140 Kč
OSN8555 Voráčková LenkaVoráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 140 Kč
AOV8750 Petrová TerezaPetrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 140 Kč
LTU8451 Ulahelová JanaUlahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 140 Kč
RBK9257 Moučková AndreaMoučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 140 Kč
STE7054 Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 140 Kč
KON8279 Tomečková ZuzanaTomečková Zuzana KOB Konice C 8905 140 Kč
UOL7051 Horčičková EvaHorčičková Eva SOB Olomouc C 682350 140 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 140 Kč
UOL9155 Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 140 Kč
RBK9252 Pekárková MonikaPekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 Kč
KSU7552 Tomanková MartinaTomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52294 140 Kč
ZBM8658 Palasová PetraPalasová Petra SK Brno Žabovřesky C 0000052330 140 Kč
ZBM8954 Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 0000416329 140 Kč
ZBM9150 Mezníková LucieMezníková Lucie SK Brno Žabovřesky C 0000515151 140 Kč
VBM8772 Adamová EvaAdamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 140 Kč
ASU8964 Vozdová KláraVozdová Klára Magnus Orienteering C 0000515189 140 Kč
ASU9090 Rešová KateřinaRešová Kateřina Magnus Orienteering C 0000052856 140 Kč
LCE9051 Cahlová BlankaCahlová Blanka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52708 140 Kč
LCE9052 Hubáčková PavlaHubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 140 Kč
LCE8951 Jirčáková MartinaJirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 140 Kč
LCE9151 Palupčíková NikolaPalupčíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 243332 140 Kč
PTI8771 Boháčová LucieBoháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 140 Kč
PTI8485 Zavadilová SimonaZavadilová Simona Sportovní klub Ptení C 8843 140 Kč
PTI9292 Kejíková IvonaKejíková Ivona Sportovní klub Ptení C 301577 140 Kč
PHK8855 Azebová NinaAzebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 140 Kč
PHK8753 Svobodová JanaSvobodová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 140 Kč
PHK8951 Čepová DanielaČepová Daniela OK 99 Hradec Králové C 9415 140 Kč
KAM9153 Panochová AnnaPanochová Anna OK Kamenice C 232420 140 Kč
KAM9154 Kamererová KláraKamererová Klára OK Kamenice C 52932 140 Kč
STH8451 Uvizlová RadkaUvizlová Radka SK Studenec C 9081 140 Kč
DOB8756 Staňková LucieStaňková Lucie KOB Dobruška C 7202 140 Kč
SRK9152 Říčařová ŽanetaŘíčařová Žaneta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009804 140 Kč
SRK9351 Peremská DanaPeremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 140 Kč
SRK9352 Reslová HanaReslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000981839 140 Kč
CHT8851 Kopáčková IvaKopáčková Iva OOB SK Chrast C 52315 140 Kč

D21C 2.30 km, 40 m, 21 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE8560 Macková PetraMacková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 140 Kč

D35C 2.10 km, 35 m, 17 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7853 Holasová ŠarkaHolasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 140 Kč
HAV7050 Vébrová ŠárkaVébrová Šárka OB Havířov 896971 140 Kč
AOP6753 Barcíková RenátaBarcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 140 Kč
AOP7151 Kostková JanaKostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 140 Kč
VSP7751 Boumová IrenaBoumová Irena USK Praha C 51739 140 Kč
SJI6951 Čechová ZuzanaČechová Zuzana OK Jihlava C 980334 140 Kč
AOP6151 Glabazňová JanaGlabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 140 Kč
TRI6950 Kovaříková MáriaKovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 140 Kč
OSN7557 Nechanická DanielaNechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 140 Kč
KSU7793 Smolíková KateřinaSmolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 140 Kč
KSU7373 Smrčková VěraSmrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 140 Kč
KSU7070 Rozsívalová HelenaRozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 140 Kč
BOR7758 Kameníková KateřinaKameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 140 Kč
TZL7652 Nešporová BarboraNešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 140 Kč
PHK6651 Novotná PetraNovotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 140 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 140 Kč
LPU6859 Kaplanová IvaKaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 140 Kč
PTI6952 Vítková MiroslavaVítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 140 Kč
KAM6450 Klinkerová JitkaKlinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 140 Kč
KAM7053 Hankovcová LenkaHankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 140 Kč
CHC7251 Křivdová LenkaKřivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 140 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 140 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 140 Kč
AOP7452 Krasnokutská MagdaKrasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 140 Kč

D45C 1.90 km, 30 m, 18 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská IvetaOstřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 140 Kč
KON6389 Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava KOB Konice C 52417 140 Kč
KON5887 Smičková EvaSmičková Eva KOB Konice C 52412 140 Kč
TRI6850 Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 140 Kč
TRI6450 Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 140 Kč
SSU6091 Králová ZdenkaKrálová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 140 Kč
KON6285 Dittrichová LenkaDittrichová Lenka KOB Konice C 52420 140 Kč
DKP6652 Lustigová LenkaLustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 140 Kč
AOP6551 Schusterová MartinaSchusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 140 Kč
SJI6051 Hrstková DanaHrstková Dana OK Jihlava C 52358 140 Kč
PGP6351 Šrůtová MarcelaŠrůtová Marcela SK Praga C 8077 140 Kč
PGP6751 Hasalová JanaHasalová Jana SK Praga C 232361 140 Kč
ASU6099 Strachotová EvaStrachotová Eva Magnus Orienteering C 0000052560 140 Kč
TZL6262 Krejčíková MonikaKrejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 140 Kč
SHK6351 Mádlová IvaMádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 140 Kč
TTR6051 Zháňalová JanaZháňalová Jana OOB Třebíč C 0000420428 140 Kč
UOL6451 Poklopová IvanaPoklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 140 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 140 Kč
OOP6750 Kociánová EvaKociánová Eva TJ Opava C 52767 140 Kč
VLI6251 Petrová VěraPetrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 280 Kč

D55C 1.70 km, 30 m, 19 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková LudmilaHájková Ludmila TJ Opava C 52769 140 Kč
KON4589 Skoumalová MarieSkoumalová Marie KOB Konice C 8903 140 Kč
OOP4850 Novotná LudmilaNovotná Ludmila TJ Opava C 52763 140 Kč
TBM5253 Cigošová AnnaCigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 0000410192 140 Kč
TZL5254 Horynová EvaHorynová Eva SKOB Zlín C 8930 140 Kč
SOP4851 Suchánková LibušeSuchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 140 Kč
ZPV5077 Ohnoutková LudmilaOhnoutková Ludmila KOB ZPV Prostějov C 52594 140 Kč
HOB5655 Krumpholcová JarmilaKrumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 140 Kč
TRI4650 Gavendová AnnaGavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 280 Kč

H12C 1.80 km, 25 m, 16 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný ErikNovotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
PLU0501 Otruba FrantišekOtruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
VRB0313 Peňáz RadekPeňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
VRB0303 Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
VCO0201 Metelka OndřejMetelka Ondřej Východočeská oblast 2058465 50 Kč
VCO0202 Švadlena MichalŠvadlena Michal Východočeská oblast 2011852 50 Kč
VCO0203 Langr JanLangr Jan Východočeská oblast 51179 50 Kč
VCO0204 Rűcker JanRűcker Jan Východočeská oblast 2025353 50 Kč
VCO0205 Tuma MatějTuma Matěj Východočeská oblast 2056295 50 Kč
VCO0206 Paleček OndřejPaleček Ondřej Východočeská oblast 405998 50 Kč
VCO0207 Flegl MartinFlegl Martin Východočeská oblast 416342 50 Kč
VCO0208 Zemánek MikulášZemánek Mikuláš Východočeská oblast 9496 50 Kč
VCO0209 Štefan VítŠtefan Vít Východočeská oblast 331617 50 Kč
JZL0201 Kundrata JanKundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
AOP0302 Čech VítČech Vít Orientační Běh Opava C 410174 50 Kč
VYS0101 Nešpor JanNešpor Jan Oblast Vysočina 416215 50 Kč
VYS0201 Nechanický JanNechanický Jan Oblast Vysočina 436433 50 Kč
VYS0202 Mareček ŠimonMareček Šimon Oblast Vysočina 232029 50 Kč
MSK0101 Kovařík MartinKovařík Martin Moravskoslezský kraj B 53176 50 Kč
MSK0102 Jelínek JanJelínek Jan Moravskoslezský kraj B 889280 50 Kč
MSK0201 Kostka JiříKostka Jiří Moravskoslezský kraj B 8799 50 Kč
MSK0202 Vébr TomášVébr Tomáš Moravskoslezský kraj C 515058 50 Kč
MSK0301 Valík AdamValík Adam Moravskoslezský kraj C 51316 50 Kč
MSK0302 Mielec RadomírMielec Radomír Moravskoslezský kraj C 920660 50 Kč
DOB0303 Černík DavidČerník David KOB Dobruška C 681859 50 Kč
LCE0103 Bitto MaxBitto Max OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 50 Kč
TZL0201 Chovanec VáclavChovanec Václav SKOB Zlín B 8585 50 Kč
POB0100 Klaška MartinKlaška Martin Pražská oblast B 9889 50 Kč
POB0201 Lustig AdamLustig Adam Pražská oblast C 515410 50 Kč
POB0200 Malačka MilanMalačka Milan Pražská oblast C 446345 50 Kč
POB0400 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František Pražská oblast C 50 Kč
POB0101 Janovský TomášJanovský Tomáš Pražská oblast B 887632 50 Kč
POB0300 Kožina ŠtěpánKožina Štěpán Pražská oblast C 9877 50 Kč

H14C 2.10 km, 35 m, 18 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCO9901 Křivda TomášKřivda Tomáš Východočeská oblast 2025366 50 Kč
VCO9902 Fencl JonášFencl Jonáš Východočeská oblast 9660 50 Kč
VCO9903 Roudný MartinRoudný Martin Východočeská oblast 425543 50 Kč
VCO9904 Volák OndřejVolák Ondřej Východočeská oblast 425514 50 Kč
VCO9905 Chvátil ŠimonChvátil Šimon Východočeská oblast 2035744 50 Kč
VCO9906 Rusin JanRusin Jan Východočeská oblast 425510 50 Kč
VCO9907 Mašata MetodějMašata Metoděj Východočeská oblast 207870 50 Kč
VCO9908 Šklíba MichalŠklíba Michal Východočeská oblast 416343 50 Kč
VCO9909 Skalický JohanSkalický Johan Východočeská oblast 920657 50 Kč
OTK0001 Panovec KryštofPanovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 50 Kč
OTK0002 Zentrich DušanZentrich Dušan OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433084 50 Kč
VYS0001 Čech PetrČech Petr Oblast Vysočina 336770 50 Kč
VYS9903 Kafka MatějKafka Matěj Oblast Vysočina 52969 50 Kč
VYS9902 Šenkýř MatějŠenkýř Matěj Oblast Vysočina 2045309 50 Kč
VYS9901 Švec PetrŠvec Petr Oblast Vysočina 53175 50 Kč
VYS9904 Švec MartinŠvec Martin Oblast Vysočina 53199 50 Kč
VYS0002 Veselý VojtěchVeselý Vojtěch Oblast Vysočina 442888 50 Kč
MSK0001 Valík TomášValík Tomáš Moravskoslezský kraj B 410105 50 Kč
MSK0002 Filipek SebastianFilipek Sebastian Moravskoslezský kraj B 49396 50 Kč
MSK0003 Kubíček DavidKubíček David Moravskoslezský kraj B 2027244 50 Kč
MSK9900 Tesař VojtěchTesař Vojtěch Moravskoslezský kraj B 331752 50 Kč
MSK9901 Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk Moravskoslezský kraj B 253106 50 Kč
MSK9902 Holesz SebastianHolesz Sebastian Moravskoslezský kraj B 49355 50 Kč
TBM9901 Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000232732 50 Kč
LCE9906 Kadleček JanKadleček Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 52693 50 Kč
LCE9907 Plášek PavelPlášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 50 Kč
LCE9911 Vopařil JanVopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 50 Kč
TZL0001 Podmolík JonášPodmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 50 Kč
POB9901 Šebek PetrŠebek Petr Pražská oblast B 889292 50 Kč
POB9900 Jiroušek MatyášJiroušek Matyáš Pražská oblast C 2031354 50 Kč
POB9902 Gregor TomášGregor Tomáš Pražská oblast C 50 Kč

H16A 2.60 km, 40 m, 21 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 Navrátil ŠimonNavrátil Šimon SK Praga A 681882 140 Kč
JPV9807 Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 140 Kč
JPV9824 Kočí JosefKočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 140 Kč
BBM9701 Drozd MichalDrozd Michal BETA URSUS Rosice B 331262 140 Kč
BBM9702 Konečný DanielKonečný Daniel BETA URSUS Rosice B 53271 140 Kč
BBM9800 Ptáček PatrikPtáček Patrik BETA URSUS Rosice A 980376 140 Kč
TRI9807 Lanc VojtěchLanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 140 Kč
TRI9801 Cienciala JanCienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 140 Kč
DKP9801 Semerád AntonínSemerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 140 Kč
HLV9732 Sedláček OndřejSedláček Ondřej OB Holešov z.s. A 7200377 140 Kč
SLA9701 Ježek OndřejJežek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 140 Kč
TRI9705 Madzia MartinMadzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 140 Kč
AOV9701 Mielec JaromírMielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 140 Kč
SJI9700 Bořil JanBořil Jan OK Jihlava A 232250 140 Kč
SJI9702 Frýba DominikFrýba Dominik OK Jihlava A 253124 140 Kč
LLI9802 Melichar VojtěchMelichar Vojtěch LOK-o Liberec A 51207 140 Kč
LTU9801 Bendák JanBendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 140 Kč
SJC9703 Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 140 Kč
TUR9701 Wolf FilipWolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 140 Kč
PGP9805 Hudec AntonínHudec Antonín SK Praga C 140 Kč
PGP9701 Čermák AdamČermák Adam SK Praga B 7200334 140 Kč
KUO9801 Paukert LukášPaukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 140 Kč
VBM9801 Hirš OtakarHirš Otakar VSK Mendelu Brno A 416029 140 Kč
ASU9747 Kašpar JakubKašpar Jakub Magnus Orienteering B 0000920686 140 Kč
LCE9803 Černocký LiborČernocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 140 Kč
LCE9801 Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 140 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín A 889320 140 Kč
TZL9701 Podmolík JosefPodmolík Josef SKOB Zlín A 53354 140 Kč
SHK9801 Gebrt JanGebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 140 Kč
SHK9701 Netuka VojtěchNetuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 140 Kč
PHK9805 Vandas DanielVandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 205357 140 Kč
LPU9705 Kanta MartinKanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 140 Kč
VRL9802 Starý OndraStarý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 140 Kč
ABM9708 Kelbl VladimírKelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 140 Kč
KAM9700 Valášek JiříValášek Jiří OK Kamenice A 232245 140 Kč
KAM9801 Aschermann DanielAschermann Daniel OK Kamenice B 232395 140 Kč
KAM9802 Jíra TomášJíra Tomáš OK Kamenice A 207856 140 Kč
KAM9803 Hausenblas ŠimonHausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 140 Kč
CHC9701 Semrád LadislavSemrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 140 Kč
DKP9800 Najman MatoušNajman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 140 Kč

H16C 2.20 km, 40 m, 18 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal MartinHasal Martin SK Praga C 301413 140 Kč
SJI9703 Zacha JiříZacha Jiří OK Jihlava B 336768 140 Kč
SSU9701 Vosáhlo JanVosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 140 Kč

H18A 2.60 km, 50 m, 19 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRB9606 Matuš VojtěchMatuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 140 Kč
BBM9500 Záděra PavelZáděra Pavel BETA URSUS Rosice A 980371 140 Kč
BBM9600 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice A 886286 140 Kč
BBM9707 Dalos MatéDalos Maté BETA URSUS Rosice C 1396156 140 Kč
PZR9505 Málek JanMálek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 140 Kč
OSN9549 Kamenický JeronýmKamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 140 Kč
AOV9602 Glonek JakubGlonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 1625050 140 Kč
DKP9600 Illner VojtěchIllner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 140 Kč
VIC9602 Burkart DavidBurkart David OB Vizovice B 1302766 140 Kč
LLI9603 Fürst MatoušFürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 140 Kč
PGP9503 Veselý JakubVeselý Jakub SK Praga A 995812 140 Kč
TRI9601 Walach OndřejWalach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 140 Kč
SJI9601 Čech JanČech Jan OK Jihlava A 7003044 140 Kč
SJI9602 Vacek VojtěchVacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 140 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 140 Kč
SJC9601 Štál JanŠtál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 140 Kč
TUR9502 Horák PatrikHorák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 140 Kč
ZBM9503 Jordanov AlexandrJordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky B 0000410320 140 Kč
ZBM9515 Hruška JakubHruška Jakub SK Brno Žabovřesky A 0001591995 140 Kč
BOR9503 Pavlovec JanPavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 140 Kč
PGP9601 Landovský JakubLandovský Jakub SK Praga B 502088 140 Kč
KUO9602 Holubář BartolomějHolubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 140 Kč
KUO9605 Skalický MatyášSkalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 140 Kč
SSU9609 Mikula JanMikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 140 Kč
ASU9505 Chmelař MartinChmelař Martin Magnus Orienteering A 0009988866 140 Kč
ASU9547 Hraboš MatějHraboš Matěj Magnus Orienteering C 0002012280 140 Kč
ASU9644 Šmelík MartinŠmelík Martin Magnus Orienteering A 0000682340 140 Kč
LCE9601 Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 140 Kč
LCE9602 Slíva JanSlíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 140 Kč
TZL9501 Svačina JanSvačina Jan SKOB Zlín B 1400446 140 Kč
PHK9602 Horáček PetrHoráček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 140 Kč
PHK9601 Mašata MatějMašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 140 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 140 Kč
VRL9501 Waněk AdamWaněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 140 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 140 Kč
TJN9601 Picek ŠtěpánPicek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 140 Kč
CHC9501 Křivda MartinKřivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 140 Kč
SKM9601 Dvorský PetrDvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 140 Kč
SKM9501 Krajcar IvoKrajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 140 Kč
CHC9602 Janeba VladimírJaneba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 140 Kč
SLA9602 Aster TomášAster Tomáš SKOB Slaný B 442871 140 Kč

H20A 2.80 km, 55 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1.06

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač FilipHadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 140 Kč
TRI9301 Argaláš MichalArgaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 140 Kč
AOP9302 Rossmanith VojtaRossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 140 Kč
STE9411 Skoupý JanSkoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 140 Kč
AOP9303 Schuster MarekSchuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 140 Kč
AOV9401 Rohel MarekRohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 428234 140 Kč
TUR9301 Zakouřil VítZakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 140 Kč
TUR9402 Rychlý MichalRychlý Michal OOB TJ Turnov A 995842 140 Kč
ZBM9300 Chloupek AdamChloupek Adam SK Brno Žabovřesky E 0000995849 140 Kč
ZBM9302 Brlica PavelBrlica Pavel SK Brno Žabovřesky A 0000515462 140 Kč
ASU9347 Franko DavidFranko David Magnus Orienteering R 0000515103 140 Kč
ASU9348 Mušínský TomášMušínský Tomáš Magnus Orienteering R 0000920667 140 Kč
ASU9444 Minář MarekMinář Marek Magnus Orienteering R 0000920700 140 Kč
ASU9445 Dvořáček RadekDvořáček Radek Magnus Orienteering A 0000682344 140 Kč
ASU9446 Šincl JiříŠincl Jiří Magnus Orienteering A 0000224905 140 Kč
ASU9447 Horvát PetrHorvát Petr Magnus Orienteering A 0000886264 140 Kč
LCE9501 Hubáček JonášHubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 140 Kč
LCE9302 Vavrys JohanVavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 140 Kč
TZL9308 Kašpar MichalKašpar Michal SKOB Zlín A 886701 140 Kč
TZL9301 Schäfer JanSchäfer Jan SKOB Zlín A 681864 140 Kč
PHK9401 Kamenický OndřejKamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 140 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 140 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 140 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 140 Kč
LPU9306 Záveský FilipZáveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 140 Kč
LBE9400 Uhlíř MarekUhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 140 Kč
ABM9409 Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 140 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 140 Kč
KAM9401 Semík OndřejSemík Ondřej OK Kamenice A 920683 140 Kč
KAM9403 Kettner LukášKettner Lukáš OK Kamenice A 887640 140 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 140 Kč
TTR9301 Klusáček JanKlusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 140 Kč
VLI9400 Petr PavelPetr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 280 Kč
LCE9301 Hubáček MichalHubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 886716 280 Kč

H21E 3.10 km, 65 m, 25 kontrol Rank. koef.: 1.06

(102)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 140 Kč
PGP8206 Procházka JanProcházka Jan SK Praga C 886265 140 Kč
PGP8009 Voráček MichalVoráček Michal SK Praga C 8009 140 Kč
BBM7205 Fiala JanFiala Jan BETA URSUS Rosice C 515468 140 Kč
AOP6501 Hadač MiroslavHadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 140 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 140 Kč
DOB7907 Fátor JanFátor Jan KOB Dobruška C 981808 140 Kč
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 140 Kč
PGP9002 Procházka PavelProcházka Pavel SK Praga R 515113 140 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 515464 140 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 140 Kč
AOP9202 Navrátil BorisNavrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 140 Kč
JPV8201 Otrusina JiříOtrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 140 Kč
PGP8700 Sysel CtiborSysel Ctibor SK Praga R 52106 140 Kč
DOB8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Dobruška C 301627 140 Kč
MBM8740 Zelinka JiříZelinka Jiří O-mikron C 232019 140 Kč
PGP9103 Landovský TomášLandovský Tomáš SK Praga C 910714 140 Kč
DKP8511 Wagner LiborWagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 140 Kč
DKP8400 Jána MichalJána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 140 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 51637 140 Kč
PGP8610 Flašar JanFlašar Jan SK Praga E 887941 140 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 140 Kč
PGP8302 Sysel OndřejSysel Ondřej SK Praga C 52105 140 Kč
PGP6501 Kondrát MartinKondrát Martin SK Praga C 51840 140 Kč
STE9202 Doležel OndřejDoležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 140 Kč
STE6907 Petřivalský MarekPetřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 140 Kč
STE6501 Skyva PetrSkyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 140 Kč
STE7401 Tomanek DanielTomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 52288 140 Kč
SSU8841 Král VojtěchKrál Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 140 Kč
EKP7414 Ondráček RadimOndráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 140 Kč
RBK8605 Henek MichalHenek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 140 Kč
SJC8709 Drobník MichalDrobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 140 Kč
SJC8601 Henych MartinHenych Martin Sportcentrum Jičín R 0000886514 140 Kč
SJC8818 Kodeda ŠtěpánKodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 0000515176 140 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 140 Kč
SJC8309 Žaloudek PetrŽaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 0000051803 140 Kč
TUR8002 Oma JakubOma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 140 Kč
TUR8103 Fodor PetrFodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 140 Kč
TUR8401 Váňa MartinVáňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 140 Kč
TUR9001 Hostaš PetrHostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 140 Kč
TUR9002 Hyka JanHyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 140 Kč
TUR9100 Wolf DanielWolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 140 Kč
RBK9001 Šesták JakubŠesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 140 Kč
ZBM8503 Stehlík MartinStehlík Martin SK Brno Žabovřesky C 0001985625 140 Kč
ZBM8507 Palas JanPalas Jan SK Brno Žabovřesky R 0000500267 140 Kč
ZBM8721 Zháňal JanZháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 0001111187 140 Kč
ZBM8833 Bořil TomášBořil Tomáš SK Brno Žabovřesky C 0000052136 140 Kč
ZBM8841 Chromý AdamChromý Adam SK Brno Žabovřesky E 0000515127 140 Kč
ZBM8928 Zimmermann JakubZimmermann Jakub SK Brno Žabovřesky C 0000995810 140 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 0000515163 140 Kč
ZBM9101 Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky C 0000911220 140 Kč
ZBM9102 Bravený VítBravený Vít SK Brno Žabovřesky R 0000888891 140 Kč
ZBM9103 Švirák OndřejŠvirák Ondřej SK Brno Žabovřesky C 0000995802 140 Kč
ZBM9104 Kazda AdamKazda Adam SK Brno Žabovřesky C 0000232343 140 Kč
LPM9202 Kolovský FrantišekKolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 140 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 140 Kč
VBM7246 Fučík KarelFučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 140 Kč
VBM8002 Henek VladanHenek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 140 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 140 Kč
ASU8808 Zbranek RomanZbranek Roman Magnus Orienteering E 0000920699 140 Kč
ASU8949 Oľhava RastislavOľhava Rastislav Magnus Orienteering C 0000307266 140 Kč
ASU9106 Hrobař ŠtěpánHrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 140 Kč
LCE7835 Hanslian DavidHanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 140 Kč
LCE7602 Horyna RomanHoryna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 140 Kč
LCE8801 Perůtka JanPerůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 140 Kč
LCE8902 Slezák ZdeněkSlezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 140 Kč
TZL8508 Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 140 Kč
PTI8403 Jirka MichalJirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 140 Kč
PTI8527 Klváček AlešKlváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 140 Kč
SHK8902 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 140 Kč
SHK8901 Jirásek MichalJirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 140 Kč
SHK8702 Šmehlík EduardŠmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 140 Kč
SHK8406 Komanec VáclavKomanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 140 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 140 Kč
SHK7601 Hepner DavidHepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 140 Kč
PHK9110 Azeb KarimAzeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 140 Kč
PHK8602 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 140 Kč
PHK7605 Kadeřávek PetrKadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 140 Kč
PHK9104 Kamenický JakubKamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 140 Kč
PHK7901 Losman PetrLosman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 140 Kč
PHK8802 Panchártek JanPanchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 140 Kč
PHK9200 Petržela JanPetržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 140 Kč
PHK8005 Černý MichalČerný Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 140 Kč
LPU9036 Kamenický MatějKamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 140 Kč
LPU9006 Klapal JanKlapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 140 Kč
LPU9005 Nožka RadekNožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 140 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 140 Kč
LPU8304 Štěrba ZbyněkŠtěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardubice R 500288 140 Kč
LPU8002 Udržal TomášUdržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 140 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 140 Kč
ABM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 140 Kč
ABM9211 Novotný OndřejNovotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 140 Kč
CHC8801 Grundman VojtěchGrundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 140 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 140 Kč
CHC8502 Pešek OndřejPešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 140 Kč
TTR7301 Prášil MarekPrášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 140 Kč
SSU8243 Král VáclavKrál Václav SK Severka Šumperk R 52555 140 Kč
DOB8304 Khýn VítězslavKhýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 140 Kč
KRN8203 Kopec TomášKopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 140 Kč
CHT8510 Kopáček JanKopáček Jan OOB SK Chrast C 52313 140 Kč
CHT8501 Drahokoupil AlešDrahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 140 Kč
SRK9201 Handl JindřichHandl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9486 280 Kč

H21A 2.70 km, 55 m, 21 kontrol Rank. koef.: 1.06

(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8805 Špacír JanŠpacír Jan SOB Olomouc C 500587 140 Kč
BBM6508 Ptáček PavelPtáček Pavel BETA URSUS Rosice C 980377 140 Kč
BBM6701 Dalos AttilaDalos Attila BETA URSUS Rosice C 1396205 140 Kč
LPM7820 Suchý PetrSuchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 140 Kč
VIC8931 Panovec JanPanovec Jan OB Vizovice C 52349 140 Kč
AOV7900 Vlach JiříVlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 140 Kč
AOP6601 Barcík PeterBarcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 140 Kč
MBM8500 Pavelka JanPavelka Jan O-mikron C 897372 140 Kč
STE7607 Fendrych MichalFendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 140 Kč
STE7505 Pudel JardaPudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 140 Kč
STE7200 Silnoušek JiříSilnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 140 Kč
STE5809 Václavek TomášVáclavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 140 Kč
LPM8500 Šilhavý JakubŠilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
KSU9202 Jílek JakubJílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 140 Kč
KSU7940 Halama JakubHalama Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515111 140 Kč
KSU5801 Šrámek JaromírŠrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 140 Kč
TUR8001 Gomzyk AndriyGomzyk Andriy OOB TJ Turnov C 5521 140 Kč
KUO8001 Koblížek KamilKoblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 140 Kč
VBM8702 Kočí MartinKočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 140 Kč
ASU7517 Aleš DavidAleš David Magnus Orienteering C 0000515175 140 Kč
ASU8817 Navrátil TomášNavrátil Tomáš Magnus Orienteering C 0000920666 140 Kč
ASU9243 Ostřanský FilipOstřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 140 Kč
LCE8803 Cahel MarekCahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 140 Kč
LCE8110 Macka RadekMacka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 140 Kč
LCE9001 Slezák JiříSlezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 140 Kč
LCE9201 Valenta JiříValenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 140 Kč
LCE8901 Vlažný JanVlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 140 Kč
TZL6915 Podmolík TomášPodmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 140 Kč
SHK7905 Svoboda LukášSvoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 140 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 140 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 140 Kč
PHK8701 Justa PavelJusta Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 140 Kč
PHK8903 Műller MartinMűller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 140 Kč
PHK9001 Zelenka TomášZelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 140 Kč
LPU8701 Fiala PetrFiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 140 Kč
LPU8608 Kafka MilošKafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 140 Kč
LPU8605 Lenner MiroslavLenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 140 Kč
LPU9110 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 140 Kč
NPA8001 Antoš FilipAntoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 140 Kč
ABM6708 Přikryl PetrPřikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 140 Kč
ABM7415 Palát PetrPalát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 140 Kč
KAM6501 Kozák PetrKozák Petr OK Kamenice C 51733 140 Kč
KAM7500 Zámečník DavidZámečník David OK Kamenice C 52065 140 Kč
STH9204 Charvát JiříCharvát Jiří SK Studenec C 49362 140 Kč
SRK8001 Krmaš VáclavKrmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 140 Kč
SRK8905 Pátek LukášPátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009498 140 Kč
MBM8606 Šrubař MichalŠrubař Michal O-mikron C 7200321 140 Kč
CHT8001 Matras TomášMatras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 140 Kč

H21C 2.70 km, 50 m, 23 kontrol Rank. koef.: 1.06

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE6602 Kunčar VítKunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 140 Kč
LCE6207 Slezák LiborSlezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 140 Kč
LCE7439 Škoda FrantišekŠkoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 140 Kč
UOL9349 Horký JanHorký Jan SOB Olomouc 140 Kč
89C7700 Maňásek JosefMaňásek Josef TJ Švýcárna 140 Kč

H35C 2.60 km, 40 m, 23 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný TomášNovotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 140 Kč
OSN7118 Zrník TomášZrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 140 Kč
HAV7103 Vébr RadekVébr Radek OB Havířov C 515066 140 Kč
UOL7100 Horký JanHorký Jan SOB Olomouc C 2020741 140 Kč
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 140 Kč
KON6111 Grepl LadislavGrepl Ladislav KOB Konice C 433100 140 Kč
KON6919 Huňka KarelHuňka Karel KOB Konice C 52720 140 Kč
KON6427 Navrátil VáclavNavrátil Václav KOB Konice C 52725 140 Kč
STE6307 Hepnar LubošHepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 140 Kč
SJI6901 Vacek MilanVacek Milan OK Jihlava C 219243 140 Kč
SSU6301 Valenta JiříValenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 140 Kč
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 140 Kč
AOP7302 Krček MartinKrček Martin Orientační Běh Opava C 253130 140 Kč
KSU7401 Smrček PetrSmrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420450 140 Kč
KUO6901 Procházka PavelProcházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 140 Kč
ZPV6712 Holinka MartinHolinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 140 Kč
PHK6502 Novotný MilanNovotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 140 Kč
SJH6901 Kubičko PetrKubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 140 Kč
KAR7601 Stibor ZbyněkStibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 140 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 140 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 140 Kč
JPV6526 Soldán VladimírSoldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 140 Kč
AOP6401 Jelínek JanJelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 140 Kč

H45C 2.10 km, 30 m, 17 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5904 Višňa MilanVišňa Milan SK Haná orienteering C 307337 140 Kč
OOL5804 Albert FrantišekAlbert František SK Haná orienteering C 52531 140 Kč
LLI5901 Hoidekr PavelHoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 140 Kč
AOP6702 Tesař JiříTesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 140 Kč
STE5902 Neumann JaroslavNeumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 140 Kč
AOP6502 Schuster MartinSchuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 140 Kč
OOL5707 Zdráhal RobertZdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 140 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 140 Kč
KSU6701 Matoušek MilanMatoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 140 Kč
SBR6302 Řeháček PetrŘeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 140 Kč
LCE6118 Plášek MartinPlášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 140 Kč
LPU6504 Procházka RadekProcházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 140 Kč
PGP6000 Kožina PetrKožina Petr SK Praga C 51632 140 Kč
PTI6622 Vítek ZbyněkVítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 140 Kč
VRL6301 Starý PavelStarý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009005 140 Kč
KAM6600 Valášek PetrValášek Petr OK Kamenice C 52276 140 Kč
CHC6001 Janeba PetrJaneba Petr K.O.B. Choceň C 9573 140 Kč

H55C 1.90 km, 30 m, 18 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav TJ Opava C 49301 140 Kč
UOL4600 Horký JanHorký Jan SOB Olomouc C 2020740 140 Kč
STE4801 Sklenář AntonínSklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 140 Kč
AOP5701 Kostka EvženKostka Evžen Orientační Běh Opava C 52666 140 Kč
OOP4800 Novotný StanislNovotný Stanisl TJ Opava C 52762 140 Kč
OOL4901 Smolka MiloslavSmolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 140 Kč
ASU5600 Strachota JaroslavStrachota Jaroslav Magnus Orienteering C 0000052556 140 Kč
TBM5807 Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 0000410327 140 Kč
TZL4902 Jelínek PetrJelínek Petr SKOB Zlín C 553431 140 Kč
HOB4701 Klech JosefKlech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 140 Kč
KAR5001 Pospíšil KarelPospíšil Karel SK Karlovice C 51950 140 Kč
ZPV5100 Pilc OldřichPilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 140 Kč
OOP5302 Rychlý MilošRychlý Miloš TJ Opava C 49416 140 Kč

P 1.60 km, 30 m, 15 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová BarboraHolasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 20 Kč
JPV8687 Smékalová IvanaSmékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 20 Kč
KSU0502 Tomanek LukášTomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 20 Kč
SBR6601 Sklenář JosefSklenář Josef SKOB Bruntál C 51909 20 Kč
SBR0501 Vlach TimikVlach Timik SKOB Bruntál C 20 Kč
DOB0555 Černíková ZuzanaČerníková Zuzana KOB Dobruška C 889287 20 Kč

T 2.70 km, 60 m, 26 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4201 Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 70 Kč
KRN8353 Sukeníková ZuzanaSukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 70 Kč
KRN5401 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 70 Kč
KRN0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 70 Kč
KSU7474 Kroulová MarkétaKroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 70 Kč
KSU7302 Kroul JosefKroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52544 70 Kč
SHK7001 Netuka JanNetuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 70 Kč
UOL6954 Jeřábková JanaJeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 70 Kč
UOL6702 Jeřábek PetrJeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 70 Kč
UOL9453 Jeřábková ZuzanaJeřábková Zuzana SOB Olomouc B 361903 70 Kč
AOV6901 Mielec JaromírMielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 70 Kč
celkem přihlášených: 709, vklad: 88050 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.