Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
31.05.2013
Místo konání:
Szkoła Podstawowa nr 2, Jana Pawła II 9, Głuchołazy, Polsko
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D21B     D35B     D40B     D45B     D55B     D60B     D65B     H10C     H12C     H14B     H18B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H65B     HDR     P    
1.40 km, 30 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 40 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
1.60 km, 35 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 40 Kč
2.00 km, 40 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 40 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 40 Kč
2.30 km, 40 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 70 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 105 Kč
2.50 km, 55 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 70 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 70 Kč
2.90 km, 65 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 70 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 70 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 70 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 70 Kč
2.50 km, 55 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 70 Kč
2.50 km, 55 m, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 70 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 8651 70 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 70 Kč
2.30 km, 40 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 70 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 70 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 105 Kč
2.00 km, 40 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 70 Kč
2.00 km, 40 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 70 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 70 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 70 Kč
1.70 km, 40 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 70 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 70 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 70 Kč
1.40 km, 30 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 40 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 40 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 40 Kč
1.60 km, 35 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 40 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 40 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 40 Kč
2.30 km, 40 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 40 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 40 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 80 Kč
2.80 km, 65 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 70 Kč
3.60 km, 75 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 70 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 70 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 70 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 70 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 70 Kč
KRN7801 Kozelský Miroslav KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648 70 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 976000 70 Kč
2.80 km, 65 m, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 70 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 70 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 70 Kč
2.80 km, 65 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 70 Kč
2.70 km, 55 m, 20 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 70 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 105 Kč
2.70 km, 65 m, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
LBM6110 Matyáš Petr TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52080 70 Kč
2.40 km, 45 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 70 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747421856 105 Kč
2.00 km, 50 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 70 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 70 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 70 Kč
MOV4600 Mrkvica Miroslav SKOB Ostrava C 64865 70 Kč
1.40 km, 35 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
2.00 km, 35 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7899 Smékalová Jana SOB Olomouc 2045207 40 Kč
TRI7700 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec C 7861 40 Kč
celkem přihlášených: 65, vklad: 4160 Kč