Přihlášky závodu: Žebříček B - Čechy, Oblastní žebříček

Datum:
01.06.2013
Místo konání:
Bohdalec
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D14C     D16B     D16C     D18B     D18C     D20B     D21B     D21C     D21D     D35B     D35C     D40B     D45B     D45C     D50B     D55B     D55C     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H14C     H16B     H16C     H18B     H18C     H20B     H21B     H21C     H21D     H35B     H35C     H40B     H45B     H45C     H50B     H55B     H55C     H60B     H65B     H65C     H70B     H75B     HDR     P3     P6    
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 40 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 124 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 0000232742 40 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 1472 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 40 Kč
2.30 km, 10 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 40 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 40 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno C 0000438603 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53152 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
2.60 km, 30 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 0000053247 40 Kč
PZR0151 Lédlová Natálie UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 40 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 40 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 40 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 4285 40 Kč
PZR0050 Kaňková Naďa UNITOP SKP Žďár nad Sázavou zapůjčit 80 Kč
4.00 km, 60 m, 12 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec B 442882 90 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 90 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 90 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 90 Kč
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 90 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 90 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 90 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 90 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 90 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 90 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 90 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 90 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 90 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 90 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 90 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 90 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 90 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 90 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 90 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 90 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 90 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 90 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 90 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 90 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 90 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 90 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 90 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 90 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 90 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 135 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 135 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 135 Kč
4.10 km, 60 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice B 436444 40 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
PZR9669 Mašková Michaela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast C 52311 40 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 40 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 40 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 40 Kč
5.50 km, 65 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 170 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 170 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 170 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 170 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 170 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 170 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 170 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 170 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 170 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 170 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 170 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 2051481 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 8435 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 170 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 170 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 170 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 170 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 170 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 170 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 170 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 170 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 170 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 170 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 170 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 255 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 255 Kč
5.50 km, 65 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice B 436439 70 Kč
SJI9855 Švíková Klára OK Jihlava C 53193 70 Kč
CTB9751 Dobrovolná Kateřina SK OB Chotěboř C 53132 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
8.60 km, 115 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 170 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 170 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 981804 170 Kč
TUR9554 Hanušová Michaela OOB TJ Turnov B 411564 170 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 255 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 170 Kč
35P9651 Hornik Aleksandra (POL) Polish Junior Team 887087 170 Kč
35P9652 Cych Weronika (POL) Polish Junior Team 504041 170 Kč
8.70 km, 125 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9651 Švíková Markéta OK Jihlava C 52962 70 Kč
KAM9651 Hejnalová Eva OK Kamenice C 9356 70 Kč
8.60 km, 115 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 170 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec A 920682 170 Kč
SJI9351 Teplá Barbora OK Jihlava B 219247 170 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 170 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 255 Kč
35P9351 Morawska Anna (POL) Polish Junior Team 502209 170 Kč
35P9451 Stankiewicz Agata (POL) Polish Junior Team 7200172 170 Kč
10.10 km, 125 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 190 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 190 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 190 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 190 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 190 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 190 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 190 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 190 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 190 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 190 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 190 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 190 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 190 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 0000052186 190 Kč
EKP8152 Pokorná Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 0000052185 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 190 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 190 Kč
BSO8156 Purschová Tereza KOB Baník Sokolov C 301405 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 190 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 190 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 0000052865 190 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 190 Kč
ZBM8753 Žabková Marie SK Žabovřesky Brno C 0000008776 190 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 190 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 190 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 0000008780 190 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 190 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 08008 190 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 190 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast 4329 190 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 190 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 190 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 190 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 190 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 190 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 190 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 190 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 190 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 190 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 190 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 190 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 190 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331285 190 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 190 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 190 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 52315 190 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 190 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 190 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 190 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 190 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 190 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 190 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 190 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 190 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 190 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 190 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 285 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 285 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 285 Kč
8.00 km, 120 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 190 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 190 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 190 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 190 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 190 Kč
VAM8850 Staroňová Hana OB Vamberk C 438605 190 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 190 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 190 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 190 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 8481 190 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 190 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 190 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 190 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč zapůjčit 230 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 190 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 190 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515409 190 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 190 Kč
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 230 Kč
DKL8450 Cabrnochová Eva KOB Kladno C 515029 285 Kč
5.10 km, 55 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 70 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 70 Kč
KON8686 Tereza Daňková KOB Konice C 8899 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 416080 70 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 105 Kč
7.40 km, 90 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 170 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 7982 170 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 170 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 170 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 170 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 170 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 0000230679 170 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 170 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 170 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 170 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 170 Kč
6.30 km, 55 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 70 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 70 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 70 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 0000053255 70 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 7924 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 70 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
6.50 km, 75 m, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 170 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 170 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 170 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 170 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 170 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 170 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 170 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 170 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 170 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 170 Kč
PBM7375 Švejcarova Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 170 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 170 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 170 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 170 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 170 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 170 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 170 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 170 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 170 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 170 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 170 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 170 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 170 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 170 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 170 Kč
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 170 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
5.90 km, 40 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 170 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 170 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 170 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 170 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 170 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 170 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 170 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 170 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 170 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 170 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 170 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 170 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 920668 170 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 170 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 170 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 170 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 170 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 170 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 170 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 170 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 170 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 170 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 170 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 170 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 170 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 255 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 255 Kč
5.40 km, 55 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 70 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
SJI6355 Jahodová Marie OK Jihlava C 52968 70 Kč
TBM5662 Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno C 0000886279 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 70 Kč
5.40 km, 55 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 170 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 170 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 170 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 170 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 170 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 170 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 170 Kč
PHK6151 Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové C 8949 170 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 9429 170 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 170 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 255 Kč
4.80 km, 50 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 170 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 170 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 170 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 170 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 170 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 170 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 170 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 170 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 170 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 170 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 170 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 170 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 170 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 170 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 0000052361 170 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 170 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 170 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 170 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 170 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 170 Kč
4.10 km, 45 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 0000053246 70 Kč
4.10 km, 45 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 90 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 0000410192 90 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 90 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 90 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 90 Kč
4.00 km, 45 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 90 Kč
PGP4450 Suchá Bohuslava SK Praga C 51639 90 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 90 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 90 Kč
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 135 Kč
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 40 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 40 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 53500 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 40 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 40 Kč
TTR0503 Dvořáček Tomáš OOB Třebíč C 0002011898 40 Kč
TTR0303 Přibyl Jan OOB Třebíč C 0002031346 40 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
2.30 km, 10 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 40 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331784 40 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 40 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 40 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 0000888648 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 0000332962 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 52380 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 40 Kč
3.10 km, 30 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 40 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 40 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 331267 40 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 443062 40 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 40 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 0000995867 40 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 40 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 40 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 515112 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 40 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 40 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 40 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 40 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 40 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 7926 40 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 40 Kč
5.10 km, 55 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 90 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 90 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 90 Kč
PGP0000 Michal Vojtěch SK Praga C 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 90 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 90 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 90 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 4359 90 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor B 4380 90 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 90 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 7755 90 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 90 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 90 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň B 887604 90 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 90 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 90 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 90 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 90 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 90 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 90 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 90 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 90 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 90 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 90 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 90 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
TUV0002 Hladík Jan SOK TJ Turnov B 411538 135 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 135 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 135 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast C 53175 135 Kč
5.10 km, 55 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 40 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 40 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 436434 40 Kč
7.40 km, 65 m, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 170 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 170 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk B 438629 170 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 170 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 170 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 170 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 170 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 170 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0000004742 170 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové B 1396849 170 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 170 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 170 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 170 Kč
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor B 682362 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 170 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 170 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 170 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 170 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 170 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 170 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 170 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 170 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232505 255 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 170 Kč
7.40 km, 65 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 232534 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 70 Kč
11.10 km, 90 m, 20 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 170 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 170 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 170 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 170 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 170 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 170 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 170 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 170 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 255 Kč
35P9601 Wisniewski Lukasz (POL) Polish Junior Team 2043883 170 Kč
35P9501 Wolowczyk Krzystof (POL) Polish Junior Team 899029 170 Kč
35P9602 Rzenca Krzystof (POL) Polish Junior Team 7200168 170 Kč
11.00 km, 90 m, 20 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11U9600 Černín Ondřej (USA) Cascade OC Seattle 4026 70 Kč
14.20 km, 115 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 170 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 170 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 170 Kč
BOR9304 Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor B 1993526 170 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 170 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 170 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 170 Kč
35P9301 Niedwiedziala Robert (POL) Polish Junior Team 1390881 170 Kč
15.40 km, 135 m, 29 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(106)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 190 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 190 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 190 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 190 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 190 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 190 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice zapůjčit 230 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 190 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 190 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 190 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 190 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 981802 190 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 190 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 190 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 190 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 190 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 190 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 190 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 190 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 190 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 190 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 190 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 190 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 190 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 190 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 0000995817 190 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 190 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 190 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov B 236997 190 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 190 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 190 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 190 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno R 0000500267 190 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 190 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 190 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 190 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 1302816 190 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 190 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 190 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 190 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 190 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 190 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 190 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 190 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 190 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 190 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 190 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 0000053235 190 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 0000436405 190 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 0000515034 190 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 0000307266 190 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 0000995859 190 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 190 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 190 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 190 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 0000052056 190 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 190 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 190 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 190 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 190 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 190 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 190 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 190 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 190 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 190 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 190 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 190 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 190 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 190 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 190 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 190 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 190 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 190 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 190 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 190 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 190 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 190 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 190 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 190 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 190 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 190 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 190 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 190 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 190 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 190 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 190 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 190 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 190 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 515458 190 Kč
EKP7901 Vondra Vítězslav VŠTJ Ekonom Praha C 190 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 190 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 190 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 190 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 190 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 190 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 190 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 285 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 285 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 285 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 285 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 285 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 52175 190 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 9905 285 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 285 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 285 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 285 Kč
13.60 km, 110 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 190 Kč
OSN7601 Novák Lubomír SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 887911 190 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 190 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 190 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 190 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 0002042532 190 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 8508 190 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 190 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 190 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 190 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 190 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 190 Kč
TTR7801 Přibyl Jan OOB Třebíč C 0002023952 190 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč zapůjčit 230 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 0 190 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 336713 190 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 190 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 190 Kč
35P8401 Sokalski Dariusz (POL) Polish Junior Team 888969 190 Kč
7.90 km, 85 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 70 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace zapůjčit 110 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1400080 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4636 70 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 0000416509 70 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 70 Kč
CHT7502 Klvaňa Milan OOB SK Chrast 51931 70 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 70 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 70 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 105 Kč
10.50 km, 130 m, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 170 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 170 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 170 Kč
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 0000053272 170 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 0000515175 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 170 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 170 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 170 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 170 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 255 Kč
9.70 km, 100 m, 20 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 70 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 0000416076 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 0000049659 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
MFP7000 Halíř Radim Matfyz Praha C 8073 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425501 70 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 446369 70 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 247328 70 Kč
10.20 km, 75 m, 18 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 170 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 170 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 170 Kč
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 170 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 170 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 170 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 170 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 170 Kč
11U6900 Černín Zbyněk (USA) Cascade OC Seattle 4101 170 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 170 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 170 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 170 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 170 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 170 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 170 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 170 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 170 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 170 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 170 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 170 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 255 Kč
8.60 km, 85 m, 20 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 170 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 170 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 170 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 170 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 170 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 170 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 170 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 170 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 170 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8485 170 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 170 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 170 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 170 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 170 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 170 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 170 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 170 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 170 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000438038 170 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 170 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 170 Kč
6.90 km, 70 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 70 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 0000053233 70 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 70 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 70 Kč
OSN6401 Vališ Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2049525 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
7.90 km, 85 m, 19 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 170 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 170 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 170 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 170 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 170 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 170 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 170 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 170 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 170 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 170 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 170 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 170 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 170 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 170 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 170 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 170 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 170 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 170 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 170 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 170 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 51816 170 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 255 Kč
7.70 km, 75 m, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 170 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 170 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 170 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 170 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 170 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 170 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 170 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 170 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000051605 170 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 170 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 170 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 170 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 0000410327 170 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 170 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 170 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 170 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 170 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 170 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 170 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 170 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 170 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 170 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 170 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 170 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 170 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 170 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 170 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 255 Kč
5.80 km, 70 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 0000053243 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52711 70 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
6.30 km, 60 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 0000053256 90 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 90 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 90 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 90 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 90 Kč
VSP5203 Polák Zdeněk USK Praha C 51740 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
5.80 km, 70 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 90 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 90 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 90 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 90 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 90 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 90 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 90 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 90 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 0000995827 90 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 90 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 135 Kč
4.80 km, 40 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
4.80 km, 40 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 90 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 90 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
4.20 km, 45 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 51700 90 Kč
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 90 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 90 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 90 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 90 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 90 Kč
2.30 km, 20 m, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C HDR 40 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
EKP0560 Matušincová Anna VŠTJ Ekonom Praha C 0000000000 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 0000000000 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 0000446444 40 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 40 Kč
TTR0853 Kroupová Hana OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 0 40 Kč
ASU1017 Aleš Mikuláš Magnus Orienteering C 8875 40 Kč
ASU1077 Alešová Anna Magnus Orienteering C 765108 40 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 40 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská 434571 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská 232014 40 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 08579 40 Kč
ADA0808 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 80 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 438641 40 Kč
SJH1051 Píšová Greta SOS Jindřichův Hradec 40 Kč
3.20 km, 25 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7551 Rožková Petra Matfyz Praha 428270 40 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 40 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJI6852 Švíková Jana OK Jihlava C 140 40 Kč
LJN7201 Rulc Zdeněk OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7745 40 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská 232339 40 Kč
SJH Veselá Denisa SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 80 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 40 Kč
6.00 km, 65 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 40 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 0000232345 40 Kč
CHT9105 Burkoň Tomáš OOB SK Chrast 53148 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
1GC1350 Beranová Jana jh 2035147 40 Kč
MFP75 Vyhnálková Petra Matfyz Praha 889279 40 Kč
celkem přihlášených: 958, vklad: 127865 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.