Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Hrčava
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20     D21C     D35C     D45C     D50     D55C     D60     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20     H21E     H21C     H35C     H45C     H50     H55C     H65C     HDR     P3     P5    
2.30 km, 150 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
2.30 km, 110 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0351 Supiková Kateřina TJ TŽ Třinec C 8654 30 Kč
TRI0352 Kantorová Anna TJ TŽ Třinec C 8670 30 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 30 Kč
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 30 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 30 Kč
TRI0252 Bilková Kateřina TJ TŽ Třinec C 49319 30 Kč
TRI0254 Ciencialová Daniela TJ TŽ Třinec C 49322 30 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 425583 30 Kč
14P0250 Polewka Aleksandra (POL) UKS Kometa Gliwice 2016477 30 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 49470 30 Kč
2.90 km, 165 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec B 7863 60 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava B 428208 60 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 60 Kč
TRI0050 Foltýnová Markéta TJ TŽ Třinec C 8664 60 Kč
TRI0051 Foltýnová Klára TJ TŽ Třinec C 49381 60 Kč
AOP0051 Pavelková Ema Orientační Běh Opava C 418625 60 Kč
OOP0050 Leciánová Veronika TJ Opava C 49475 60 Kč
11P9950 Bodzek Sabina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032323 60 Kč
11P9951 Mrózek Paulina (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 60 Kč
3.30 km, 160 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 8661 60 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 60 Kč
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 60 Kč
MOV9853 Malíková Natálie SKOB Ostrava C 52779 60 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava B 2045206 60 Kč
3.70 km, 205 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 60 Kč
5.40 km, 250 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 0
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 100 Kč
BFM9353 Skurková Vendula SKOB Frýdek - Místek C 49451 100 Kč
5.70 km, 285 m, 7 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava B 8726 100 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 253160 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
AOP8850 Kočí Jana Orientační Běh Opava C 52986 100 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 100 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 100 Kč
4.10 km, 180 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 100 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 416168 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 100 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 100 Kč
MOV7151 Pavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 52990 100 Kč
3.10 km, 170 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 8810 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 100 Kč
AOP6851 Pavelková Michaela Orientační Běh Opava C 49405 100 Kč
3.10 km, 170 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 100 Kč
2.80 km, 150 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 100 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 100 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 100 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 100 Kč
2.80 km, 150 m, 6 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 100 Kč
2.30 km, 150 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0401 Mrozek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 49382 30 Kč
2.30 km, 110 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec C 51461 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava C 51316 30 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava C 410174 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 30 Kč
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 52785 30 Kč
2.50 km, 120 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49395 30 Kč
TRI0202 Čmiel Thomas Jacob TJ TŽ Třinec C 8652 30 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 30 Kč
11P0200 Kołeczko Błażej (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032320 30 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 30 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 53176 30 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 30 Kč
3.20 km, 170 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 60 Kč
TRI0003 Sikora Jakub TJ TŽ Třinec B 49377 60 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 60 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 60 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 60 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava B 410105 60 Kč
LOV0000 Vavřík Tomáš lepus.cz C 1403424 60 Kč
11P0000 Kołeczko Bartosz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032315 60 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 60 Kč
MOV0003 Kubíček David SKOB Ostrava B 2027244 60 Kč
MOV0002 Pavlíček Patrik SKOB Ostrava C 436425 60 Kč
3.90 km, 210 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM9804 Božoň Radek SKOB Frýdek - Místek C 428209 60 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 60 Kč
6.20 km, 280 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 60 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava C 8727 60 Kč
7.10 km, 350 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 0
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava B 8725 100 Kč
12.20 km, 490 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 0
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 100 Kč
8.80 km, 385 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 100 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 100 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 130 Kč
7.70 km, 345 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 100 Kč
SOP7004 Polák Petr OOB TJ Slezan Opava C 301252 100 Kč
11P7600 Krzysztof Masny (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 100 Kč
11P7500 Kołeczko Łukasz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 100 Kč
5.60 km, 265 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 8656 100 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8657 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 100 Kč
5.60 km, 265 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 100 Kč
3.80 km, 190 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 100 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 100 Kč
AOP5801 Pavelek Luděk Orientační Běh Opava C 8811 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 100 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 100 Kč
2.80 km, 150 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 100 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 100 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 100 Kč
MOV4501 Kroča Josef SKOB Ostrava C 51376 100 Kč
KAR4701 Tomeček Lubomír SK Karlovice C 51947 100 Kč
2.30 km, 150 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 60 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 60 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49327 60 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 8663 60 Kč
TRI0600 Cienciala Filip TJ TŽ Třinec C 49338 60 Kč
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 60 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 60 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 60 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 60 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49400 60 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 53294 60 Kč
14P0650 Polewka Julianna (POL) UKS Kometa Gliwice 2021377 60 Kč
MOV1001 Kesely Dominik SKOB Ostrava C 2049558 60 Kč
11P0500 Masny Tadek&Przemek (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361823 60 Kč
11P0501 Kołeczko Maksymilian (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361817 60 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 60 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 60 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 60 Kč
MOV0952 Vellechová Eliška SKOB Ostrava C 80 Kč
2.60 km, 115 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 60 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 60 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 49312 60 Kč
MOV6251 Ryšavá Ilona SKOB Ostrava C 51171 60 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 60 Kč
14P7150 Polewka Beata (POL) UKS Kometa Gliwice 2016952 60 Kč
BFM6151 Mutinová Lidmila SKOB Frýdek - Místek 49461 60 Kč
11P5700 Pipiro Grzegorz (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361806 60 Kč
11P5750 Pipiro Grażyna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 361805 60 Kč
4.60 km, 155 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAR7950 Kujová Vladimíra SK Karlovice 301265 60 Kč
celkem přihlášených: 173, vklad: 13100 Kč