Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
U Kapliček (na konci obce Lánov směrem od Vrchlabí 3km do kopce)
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D16D     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H65D     HDR     P     T    
2.10 km, 100 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0451 Šemberová Anděla Sportcentrum Jičín C 0000004294 50 Kč
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0355 Prokšíková Agáta OK Slavia Hradec Králové C 9845 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 9043 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 425586 50 Kč
KUO0399 Musilová Elena KOB Ústí nad Orlicí C 681880 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 50 Kč
2.20 km, 110 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 50 Kč
LPU0359 Moravcová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
2.40 km, 120 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk B 51125 50 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
2.10 km, 105 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové C 2049526 50 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 0000426310 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
3.50 km, 175 m, 9 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 50 Kč
LPU0053 Brožová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice B 425559 50 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU0052 Nacu Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 436967 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
21L9950 Alberinga Vilma (LAT) ZVOC 1399914 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
2.40 km, 120 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0053 Zahradníková Denisa Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0002058527 50 Kč
4.20 km, 210 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 0000436959 80 Kč
3.00 km, 150 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
LPU9856 Nacu Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 0 80 Kč
5.30 km, 265 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
SRK9654 Kosková Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009489 80 Kč
7.10 km, 350 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
21L9450 Valdmane Liga (LAT) ZVOC 2045140 80 Kč
21L9550 Grosberga Sandra (LAT) ZVOC 2012383 80 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 80 Kč
6.50 km, 325 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 80 Kč
4.60 km, 230 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Műllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 51607 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 0000009030 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053565 80 Kč
CHC7855 Ropková Eva K.O.B. Choceň C 2025340 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 80 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051498 80 Kč
5.30 km, 265 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
PHK5652 Šlapáková Libuše OK 99 Hradec Králové C 9447 80 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
4.30 km, 215 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000004744 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 80 Kč
JIL7551 Valušiaková Mirka OK Jilemnice C 2035711 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009503 80 Kč
21L6950 Valdmane Inguna (LAT) ZVOC 1399913 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 0002053562 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
5.30 km, 265 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009501 80 Kč
4.10 km, 200 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 9429 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
3.00 km, 150 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SNA6451 Zákravská Hana TJ START Náchod C 410778 80 Kč
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
TYN6351 Vlčková Pavla OOB SK Týniště nad Orlicí C 995829 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 0000009592 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
4.10 km, 200 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
3.00 km, 150 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 80 Kč
2.50 km, 125 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
2.10 km, 100 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 420437 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 2049527 50 Kč
SHK0300 Kavalír Jan OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
STH0501 Vaníček Ondřej SK Studenec C 9934 50 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
SRK0500 Hetfleisch Tobiáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000000000 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice 4263346 50 Kč
NPA0302 Medlík Ondřej SK LOB Nová Paka C 50 Kč
NPA0405 Lenfeld Denis SK LOB Nová Paka C 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka C 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka C 50 Kč
2.20 km, 110 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové C 224887 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
2.60 km, 125 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí C 2051522 50 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec B 303928 50 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000405991 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 50 Kč
2.10 km, 105 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000103 50 Kč
SHK0102 Čáslavský Tadeáš OK Slavia Hradec Králové 331276 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
4.70 km, 235 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0000004293 50 Kč
JIL9902 Hajný Vojtěch OK Jilemnice B 2035713 50 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové B 2035744 50 Kč
PHK9904 Hůlek Matěj OK 99 Hradec Králové C 9831 50 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 50 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice B 2025361 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425510 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425514 50 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416343 50 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425579 50 Kč
2.40 km, 120 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
LPU9910 Mistrik Karel OK Lokomotiva Pardubice C 2045243 50 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 50 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000009029 50 Kč
6.60 km, 330 m, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
VAM9801 Vídeňský Jakub OB Vamberk C 442869 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0000004290 80 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0000004742 80 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 80 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové B 232493 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
4.20 km, 210 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009814 80 Kč
KUN9801 Rusz Vratislav TJ Sokol Kunvald C 9024 80 Kč
7.70 km, 385 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 80 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 80 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 80 Kč
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
LPU9601 Tužil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 425582 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
21L9500 Taube Emils Henrijs (LAT) ZVOC 2012393 80 Kč
21L9600 Heinols Atis (LAT) ZVOC 1000814 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 0000426332 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000436955 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 80 Kč
11.50 km, 575 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 80 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 886826 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 80 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice A 515487 80 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 80 Kč
21L9400 Liepa Peteris (LAT) ZVOC 2045138 80 Kč
21L9401 Karklins Daniels (LAT) ZVOC 1302621 80 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 80 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 80 Kč
9.70 km, 485 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 80 Kč
VAM8402 Řehák Pavel OB Vamberk C 9662 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
LPU9201 Novotný Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9291 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 80 Kč
7.10 km, 355 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 9747 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM8201 Burdych Tomáš Sokol Burdych C 5592 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
PHK8503 Kovařík Radovan OK 99 Hradec Králové C 9379 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
LPU8607 Kaštánek Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9350 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398977 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
NPA8501 Dytrych Martin SK LOB Nová Paka C 9701 80 Kč
8.50 km, 425 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 7996 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
6.20 km, 305 m, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887943 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425501 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
21L7300 Heinols Maris (LAT) ZVOC 1399915 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
ZAM7001 Borovička Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0001398979 80 Kč
CHC6703 Chaloupka Stanislav K.O.B. Choceň C 9556 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 80 Kč
8.50 km, 425 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 80 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 416202 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
7.20 km, 360 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
4.90 km, 240 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
PHK5502 Šlapák Zbyněk OK 99 Hradec Králové C 9163 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 0000009593 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk 0000009035 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
KOR6800 Juránek Petr OB DDM Kostelec nad Orlicí 7003024 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051525 80 Kč
7.20 km, 360 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000416300 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
5.40 km, 265 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 80 Kč
4.00 km, 200 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9789 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SRK4901 Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009800 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
5.40 km, 265 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
4.00 km, 200 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000888630 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
2.50 km, 125 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
2.10 km, 100 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0750 Samlerová Adéla Neregistrovaní 2049552 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VAM0750 Mullerová Kateřina OB Vamberk 51359 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK7953 Valíková Saša OK 99 Hradec Králové C 553450 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice 9324 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011790 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 425503 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice 426360 50 Kč
1MC0750 Ruszová Svatava Sokol Kunvald 405981 50 Kč
3.00 km, 150 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8651 Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí C 9746 50 Kč
SHK9999 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové 331576 50 Kč
SHK0099 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové 331649 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 50 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 50 Kč
BRU7700 Hašek Jaroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8200 Souček Tomáš Neregistrovaní 9468 80 Kč
KUO7301 Musil Marek KOB Ústí nad Orlicí C 1602617 80 Kč
celkem přihlášených: 545, vklad: 38240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.