Přihlášky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati

Datum:
09.06.2013
Místo konání:
Budislav (letní tábor PČR)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
PZR Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53152 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
1.60 km, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 124 40 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331394 40 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
PZR0252 Suková Hana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 52608 40 Kč
PZR0151 Lédlová Natálie UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec C 330596 40 Kč
3.50 km, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec B 442882 40 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
5.00 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 70 Kč
CET9751 Gažiová Kristýna TJ Loko Česká Třebová C 2035708 70 Kč
CET9851 Gažiová Romana TJ Loko Česká Třebová C 361922 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 70 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
7.60 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 70 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49820 70 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 70 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
4.90 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 70 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 51838 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442890 70 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 70 Kč
SJH8001 Kinštová Dominika SOS Jindřichův Hradec 70 Kč
5.20 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 70 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 70 Kč
PBM7375 Švejcarova Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 70 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
4.50 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
SJH6851 Kubičková Ivana SOS Jindřichův Hradec C 331784 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331784 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
SJH0402 Kinšt Jan SOS Jindřichův Hradec C 330592 40 Kč
1.60 km, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 40 Kč
SJH0403 Sviták Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C 2051528 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 111 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 53500 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
3.30 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 443062 40 Kč
SJH0101 Voráček Vít SOS Jindřichův Hradec C 443074 40 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč C 0000004538 40 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 113 40 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 40 Kč
4.10 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9904 Voráček Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 443104 40 Kč
CHT9901 Švec Petr OOB SK Chrast C 53175 40 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 40 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 40 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 40 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava C 2045309 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 40 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř C 339559 40 Kč
6.00 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9700 Voráček Václav SOS Jindřichův Hradec C 443083 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 70 Kč
7.60 km, 18 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9501 Jirsa Ondřej SK OB Chotěboř C 436419 70 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 70 Kč
10.90 km, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 52008 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 70 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 70 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 70 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 70 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 70 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 70 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 7200321 70 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering A 886264 70 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 70 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 51830 70 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 9720 70 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 70 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 995802 70 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 70 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 142 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
PGP7708 Tesař Pavel SK Praga C 51709 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C zapůjčit 100 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 500580 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
6.50 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
37C7700 Vaněček Roman Bez registrace 2035147 70 Kč
CET8103 Balcar Vít TJ Loko Česká Třebová C 70 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 70 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
8.20 km, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 70 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 70 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 52192 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 110 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
7.00 km, 16 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 70 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR6301 Koutný Vladimír OOB Třebíč C 0000224907 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 70 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 70 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 70 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 70 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 70 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
CET5001 Rybička Jan TJ Loko Česká Třebová C 9580 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
5.00 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
1.60 km, 5 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 40 Kč
TJH0751 Komárková Zbyňka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 40 Kč
CET0401 Štantejský Vojtěch TJ Loko Česká Třebová C 9718 40 Kč
CET0749 Štantejská Markéta TJ Loko Česká Třebová 361914 40 Kč
RUZ0550 Lovětínská Anna TJ Růžená C 51780 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 139 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
NNN Horvátová Eva Neregistrovaní 224902 40 Kč
OSN Janíková Jolanka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI Jindřichová Jana OK Jihlava 125 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 224874 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 40 Kč
SJH0601 Kinšt Antonín SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
SJH0851 Maděryčová Anna SOS Jindřichův Hradec C 443107 40 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET8252 Balcarová Kateřina TJ Loko Česká Třebová C 361913 40 Kč
SCP8250 Růžková Romana OK Sparta Praha 232028 40 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 40 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C 0000000117 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJH7451 Buchová Jana SOS Jindřichův Hradec 331641 40 Kč
celkem přihlášených: 274, vklad: 16540 Kč