Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.10.2013
Místo konání:
Zvánovice
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
1.60 km, 45 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný C 206417 50 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
ZVO0265 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole 436409 61 Kč
48C0550 Pelantová Martina TK Rado 2051504 85 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 8868 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice 2061855 50 Kč
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 336137 50 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 50 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 50 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
MFP0166 Formánková Anna Matfyz Praha zapůjčit 105 Kč
2.00 km, 95 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 50 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
SLA9855 Sušánková Hana SKOB Slaný C 442876 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
3.20 km, 170 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 90 Kč
4.10 km, 230 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 51848 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
SLA9250 Zábranská Petra SKOB Slaný C 2023818 90 Kč
5.00 km, 205 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
SLP7952 Siblíková Jana OOB Slavia Praha C 51365 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha B 887935 90 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 90 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 90 Kč
PGP8556 Spurná Martina SK Praga E 995832 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 90 Kč
4.10 km, 230 m, 19 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
MFP7552 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 110 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
ROU7451 Dobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 8867 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 110 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 90 Kč
KAM7052 Hausenblasová Klára OK Kamenice C 361912 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 442879 90 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
2.90 km, 155 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
4GC6050 Brémová Hilda Hůrka 899154 110 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 90 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
NNN6550 Bořilová Magdaléna Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 130 Kč
2.80 km, 105 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 53006 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
2.00 km, 65 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 50 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 50 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 50 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 50 Kč
2.00 km, 65 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
1.60 km, 45 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 446429 61 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C zapůjčit 90 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 70 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 410721 50 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
MFP0447 Holeček Štěpán Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
DOR0500 Hostonský Matěj OK Dobříš C 2058510 50 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 361968 50 Kč
2.00 km, 95 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 61 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 49641 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 2060249 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
MFP0201 Votruba Jan Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 50 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 50 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C 50 Kč
MFP0145 Petho Alex Matfyz Praha zapůjčit 105 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 7201191 61 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 438634 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda 428273 61 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B 9200727 50 Kč
MFP9901 Jiroušek Matyáš Matfyz Praha B 2031354 70 Kč
3.20 km, 170 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice B zapůjčit 110 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 90 Kč
4.30 km, 190 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
4.80 km, 260 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 110 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 90 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 90 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000051603 90 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 110 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 53008 90 Kč
NNN9001 Tkadlec Josef Neregistrovaní 53561 110 Kč
6.20 km, 290 m, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
TAP8801 Sládek Jan KOB Tretra Praha C 53642 90 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 110 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
MKP8302 Gregoriades Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 51652 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 90 Kč
65C7900 Mátl Radek SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2035153 110 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 90 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 90 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 90 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 90 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 130 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 130 Kč
48C7400 Pelant Michal TK Rado zapůjčit 178 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 130 Kč
4.80 km, 260 m, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 90 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 90 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 130 Kč
4.30 km, 190 m, 17 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53640 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2022803 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
ZVO6549 Valla Zdeněk OB SK Zvole 2031359 110 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
NNN6002 Tkadlec Josef Neregistrovaní 53573 110 Kč
3.20 km, 170 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 90 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 90 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002042539 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
2.90 km, 155 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 50 Kč
2.80 km, 105 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
TEP3700 Lejsek Tom Tempo Praha C 51267 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
1.70 km, 50 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 50 Kč
TJN0353 Wdówková Ellen OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52270 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ROU1150 Dobiášová Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 8866 50 Kč
ROU1101 Dobiáš Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 51434 50 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie Milada TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno 62367 50 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 50 Kč
DKL1150 Baruška Šeborová KOB Kladno 52228 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 50 Kč
DOR0602 Malý Jaroslav OK Dobříš 2050499 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2045317 50 Kč
DOR0652 Malá Veronika OK Dobříš 2050493 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 50 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
MFP0699 Jiroušková Barbora Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
SRK0700 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 70 Kč
48C0700 Pelant Jan TK Rado zapůjčit 70 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
1.90 km, 80 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 50 Kč
ROU9551 Malcová Kateřina SKOB Roudnice nad Labem C 331366 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 50 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 2050489 50 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2058502 50 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 50 Kč
DOR7601 Kučera Petr OK Dobříš 2050490 50 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
UOL1111 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc 2060253 50 Kč
UOL2222 Zbořil Ctirad SOB Olomouc 2060254 50 Kč
3.00 km, 145 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0200 Wdówka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 515188 70 Kč
KPY7351 Zelenková Martina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060248 70 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 70 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha zapůjčit 90 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 70 Kč
SLA7750 Dudáková Jana SKOB Slaný C 2056278 70 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 70 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 70 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 70 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
ZVO7349 Marhold Vít OB SK Zvole 436408 70 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit 90 Kč
NNN7450 Husáková Petra Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
TEP6100 Šubrt Jiří Tempo Praha C 51350 70 Kč
5.30 km, 255 m, 22 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8101 Myslík Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN8102 David Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN8051 Kvitová Veronika Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7502 Mráz Michal Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7751 Nádlová Radka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 70 Kč
NNN6154 Chvátalová Nataša Neregistrovaní 53528 70 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 70 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 70 Kč
KAM6200 Kamerer Marek OK Kamenice C 439106 70 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 70 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 70 Kč
celkem přihlášených: 479, vklad: 36038 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.