Přihlášky závodu: Sprint cup, Žebříček A

Datum:
07.09.2013
Místo konání:
Rychnov nad Kněžnou, zimní stadion
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Kategorie:
D12C     D14C     D16A     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21C     D35C     D45C     D55C     H12C     H14C     H16A     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21C     H35C     H45C     H55C     T    
1.40 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 70 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 70 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 70 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 70 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 70 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 2059737 70 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 2056270 70 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 70 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 70 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 70 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 70 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 70 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 70 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 70 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 70 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 70 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 70 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 70 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 70 Kč
1.40 km, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200337 70 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 70 Kč
BBM9959 Šmelíková Tereza BETA URSUS Orienteering C 1399951 70 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering B 2056262 70 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 70 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 70 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 70 Kč
TUV9952 Thořová Markéta SOK TJ Turnov C 411521 70 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 70 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 70 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 70 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 70 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 70 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 70 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 70 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 70 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 70 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 70 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 70 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 70 Kč
29P9951 Piwko Gabriela (POL) Paulinum J.G. 886699 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 70 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 70 Kč
JEN0051 Hájková Anna OB Jenišovice C 7782 70 Kč
1.70 km, 18 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 140 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 140 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 140 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 140 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 140 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 140 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 140 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 140 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 140 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 140 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 140 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 140 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 140 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 140 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 140 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 140 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec A 331328 140 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 140 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 2051502 140 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 140 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 140 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 140 Kč
STB9999 Kubecová Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 303919 140 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 140 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 140 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 140 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 140 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 140 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 140 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 140 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 140 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 0000053721 140 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 0002042513 140 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno C 0000331027 140 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 140 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 140 Kč
1.90 km, 16 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 140 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 140 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 140 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 140 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 140 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 140 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 140 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 140 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 140 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 140 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 140 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 140 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 140 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 140 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 140 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 232217 140 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 140 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 140 Kč
ASU9697 Lamanecová Radka Magnus Orienteering C 692344 140 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 140 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 140 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 140 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 140 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 140 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 140 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 361971 140 Kč
29P9650 Jankowska Joanna (POL) Paulinum J.G. 2028217 140 Kč
29P9651 Izydorczyk Urszula (POL) Paulinum J.G. 886647 140 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 140 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 1394899 140 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 140 Kč
1.70 km, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 140 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 140 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 140 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 140 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 140 Kč
2.00 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 140 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 140 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 140 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 140 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 140 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 140 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 140 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 140 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 140 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SJH Jindřichův Hradec A 995864 140 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 140 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 140 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 140 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 140 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 140 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 140 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 140 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hradec R 553458 140 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 140 Kč
TUR9455 Körberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 140 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 140 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 301313 140 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 140 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 140 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 140 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 140 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 0000008939 140 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 140 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 140 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 140 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 140 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka R 9953699 140 Kč
2.30 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 140 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 140 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 140 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 140 Kč
AOP8851 Machútová Lucie Orientační Běh Opava C 553449 140 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 140 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 140 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 140 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 140 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 140 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 140 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 140 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 140 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 140 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 140 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 140 Kč
LCE9052 Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačovice C 52710 140 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 140 Kč
SJC8456 Brožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 140 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 140 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 0000995813 140 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 140 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 140 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 140 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 140 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 140 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 140 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 9971 140 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 140 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 140 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 140 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov E 2020750 140 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 140 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 0000515450 140 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 140 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0007200341 140 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 140 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 140 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 140 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 140 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 140 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 140 Kč
2.00 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 140 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 140 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 140 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 140 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 140 Kč
LPU8857 Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 140 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 140 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 140 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 140 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 140 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 140 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 140 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 140 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 140 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 140 Kč
LCE9255 Papugová Katarína OOB TJ Slovan Luhačovice R 232225 140 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 140 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 140 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 140 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 140 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 140 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 140 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 140 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 140 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 140 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 140 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 140 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 140 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 140 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 140 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 140 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 0000008780 140 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 140 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 140 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 140 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 140 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 140 Kč
LCE9151 Palupčíková Nikola OOB TJ Slovan Luhačovice C 2058521 140 Kč
2.00 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 140 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 140 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C 7229 140 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 140 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 140 Kč
2.20 km, 21 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 140 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 140 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 140 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 140 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 140 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 140 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 140 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 140 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 140 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 140 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 140 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 140 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 140 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 140 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 140 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 140 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 140 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 140 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 140 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 140 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 140 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 140 Kč
MFP7599 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 140 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 140 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 140 Kč
1.60 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 140 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 140 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 140 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 140 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 140 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 140 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 140 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 140 Kč
LTU6751 Jaklová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058467 140 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 140 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 140 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 140 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 140 Kč
1.50 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 140 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 140 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 140 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 140 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 140 Kč
1.40 km, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 70 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 70 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 70 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 70 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 70 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 70 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 70 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 70 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 70 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 70 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 70 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 70 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 2056295 70 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 70 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 7759 70 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 70 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 70 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 70 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 70 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 70 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 70 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 70 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 443073 70 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 9558 70 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 70 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 140 Kč
1.50 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka B 889292 70 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 70 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 70 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 70 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 70 Kč
TUV9903 Thoř Tomáš SOK TJ Turnov B 2674 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 70 Kč
LTP9901 Matějka Šimon OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51331 70 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 70 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 9824 70 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 70 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 70 Kč
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun B 887605 70 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 70 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec B 49396 70 Kč
29P9900 Lebiedziejewski Marcel (POL) Paulinum J.G. 889678 70 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 70 Kč
29P0000 Pawłowicz Bruno (POL) Paulinum J.G. 2007557 70 Kč
CHC9902 Grundman Václav K.O.B. Choceň C 232911 70 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 70 Kč
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 70 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C 361991 140 Kč
1.80 km, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 140 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 140 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 140 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 140 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 140 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 140 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 140 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 140 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 140 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 140 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 140 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 140 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 140 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 140 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 246840 140 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 140 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 140 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 140 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 140 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 140 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 140 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 140 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 140 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 140 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín B 2025335 140 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 140 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 140 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 140 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 140 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 140 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 140 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 140 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 140 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 140 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 140 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 140 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 140 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 140 Kč
29P9701 Lucerski Maciej (POL) Paulinum J.G. 886698 140 Kč
29P9800 Domagała Marcel (POL) Paulinum J.G. 886697 140 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 140 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 140 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 140 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 361957 140 Kč
2.30 km, 22 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 140 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 140 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 140 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 140 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering B 2012280 140 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 1625050 140 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 140 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 140 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 140 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 140 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 140 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 140 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 140 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 140 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 140 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 140 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 140 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 140 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 140 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 140 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 140 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 140 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 140 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 140 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 140 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 140 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 140 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 140 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 140 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 140 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 140 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 140 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 140 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 140 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 140 Kč
KUO9604 Procházka Lukáš KOB Ústí nad Orlicí B 887160 140 Kč
29P9600 Nowak Maciej (POL) Paulinum J.G. 7200189 140 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 140 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 886647 140 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 140 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 140 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 140 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 140 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 140 Kč
1.90 km, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 140 Kč
2.50 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 140 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 140 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 140 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 140 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 140 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 140 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 140 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 140 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 140 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 140 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 140 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 140 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 140 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 140 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 140 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 140 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 140 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 140 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering R 515103 140 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 140 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 140 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 140 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 2051509 140 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 140 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 140 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 140 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 140 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 140 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 140 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 140 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 140 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 140 Kč
2.70 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 140 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 140 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 140 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 140 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 140 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 140 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 140 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 140 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 140 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 140 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 140 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 140 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 140 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 140 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 140 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 140 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 140 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 140 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 140 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 140 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 140 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 140 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 140 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 140 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 140 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 140 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 140 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 140 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 140 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 140 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 140 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 140 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 140 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 140 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000981811 140 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 140 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 140 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 140 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 140 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 140 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0000009905 140 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 0000886514 140 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 140 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 140 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 140 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 1302816 140 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 140 Kč
TZL8603 Přibyl Broněk SKOB Zlín C 53362 140 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 140 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 140 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 140 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 140 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 140 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 140 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 140 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 140 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 140 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 140 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 140 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 140 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 140 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 140 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 140 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 140 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 140 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 140 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 140 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 140 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 140 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 140 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 140 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 140 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 140 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 140 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 140 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 140 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 140 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 140 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 140 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 140 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000896975 140 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 140 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 140 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 140 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 0000888891 140 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 140 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 140 Kč
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 51896 140 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 140 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 140 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 140 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 140 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 140 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 140 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 140 Kč
2.60 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 140 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 140 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 140 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 140 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 140 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 140 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 140 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 140 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 52939 140 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 140 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 140 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 140 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 140 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 140 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 140 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 140 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 140 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 140 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 140 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 140 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 140 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 140 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 140 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 140 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 140 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 140 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 140 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 140 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 140 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 140 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 140 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 140 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 140 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 140 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 140 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 9598 140 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 9515 140 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 140 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 140 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 140 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 140 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 140 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 140 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 140 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 140 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 140 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 140 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 140 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 140 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 140 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 140 Kč
DKP8400 Jána Michal Oddíl OB Kotlářka C 207852 140 Kč
2.40 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 140 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 140 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 140 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 140 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 140 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 140 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 140 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 140 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 140 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 51496 140 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 140 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 140 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice A 207839 140 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 280 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor C 897369 140 Kč
2.40 km, 22 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 140 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 140 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 140 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 140 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 140 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 140 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52544 140 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 140 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 140 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 140 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 140 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 140 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 140 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 140 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 140 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 140 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 140 Kč
KUO7801 Kumpošt Jaroslav KOB Ústí nad Orlicí C 887169 140 Kč
29P7700 Dutkiewicz Damian (POL) Paulinum J.G. 72000190 140 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 0000515152 140 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 140 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 140 Kč
2.30 km, 19 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 140 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 140 Kč
BBM6600 Šmelík Juraj BETA URSUS Orienteering C 307355 140 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 140 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 140 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 140 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 140 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 140 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 140 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 140 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 140 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 140 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 140 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 140 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 140 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 140 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 140 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 140 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 140 Kč
VAM6201 Smutný Michal OB Vamberk C 9672 140 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 140 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 140 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 140 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 140 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 140 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 140 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 140 Kč
1.70 km, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 140 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 140 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 140 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8643 140 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 140 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 140 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 140 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 140 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 140 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 140 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 140 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 140 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 140 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 140 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 140 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 140 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 140 Kč
29P5700 Niemiec Janusz (POL) Paulinum J.G. 338893 140 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 140 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 140 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 140 Kč
56S Gawel Jiří (SLO) Slovenia Veteran Team 301272 280 Kč
1.70 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 90 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 436954 90 Kč
TZL9999 Fialová Tereza SKOB Zlín 53319 90 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 90 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 90 Kč
PHK6552 Kubátová Iva OK 99 Hradec Králové C 9387 90 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 90 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 90 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 90 Kč
LTU9251 Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405975 90 Kč
DOB9999 Daniel Čičák Šmída KOB Dobruška 7239 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
celkem přihlášených: 694, vklad: 90280 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.