Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

pro kategorii: D21A

Datum:
14.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 300
6.60 km, 350 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 190 Kč
SNA8551 Schütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 190 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov E 2020750 190 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 190 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 190 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 190 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 190 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 190 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering R 920685 190 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 190 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 190 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 190 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 0001234321 190 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 190 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 190 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 190 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 190 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 190 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 190 Kč
LPU8359 Škodová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 2025334 190 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 190 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 190 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 190 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 190 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 190 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 190 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 190 Kč
TBM8954 Matějková Hana KOS TJ Tesla Brno C 416154 190 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 08780 190 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 190 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 190 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 190 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 190 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 190 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 190 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 190 Kč
TZL8658 Stehlíková Jana SKOB Zlín C 52339 190 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 190 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 190 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 190 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 190 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 190 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 190 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 190 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 190 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1100 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 300 závodníků).