Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

pro kategorii: D21B

Datum:
14.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 300
4.90 km, 270 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 4128 190 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 190 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 190 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 190 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 190 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 190 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 51619 190 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 190 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 190 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 190 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 190 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 190 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 190 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 190 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 190 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 190 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 190 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 190 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 0000052186 190 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 190 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 190 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 190 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 190 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 995813 190 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 9915 190 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 190 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 190 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 0000051563 190 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 190 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 190 Kč
BOR8752 Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 51473 190 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 190 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 190 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 190 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 190 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 190 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 190 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 190 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 190 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 190 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 190 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 190 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 190 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 190 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1100 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 300 závodníků).