Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

pro kategorii: H21A

Datum:
15.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 300
3.90 km, 290 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 160 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 160 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 160 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 160 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232334 160 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 160 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 160 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 160 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 160 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 160 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 160 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 52578 160 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 160 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 160 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 160 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 160 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 160 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 7770000 160 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 160 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 1919191 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 160 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 886272 160 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 160 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 160 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 160 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 160 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 160 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 160 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 160 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 160 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 160 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 160 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 160 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 160 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 160 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 160 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 160 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 160 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000224915 160 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 0000601169 160 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 160 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 160 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 160 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 160 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 160 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 160 Kč
NNN0011 Matějka Zbyněk Neregistrovaní zapůjčit 200 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 160 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 160 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 160 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 160 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 160 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 160 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 160 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009000 160 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 160 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 160 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 160 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 160 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 160 Kč
LCE8500 Piltaver Jaka OOB TJ Slovan Luhačovice C 1398941 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 160 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 160 Kč
26H0001 Péter Illés (HUN) Szolnoki Honvéd 232789 160 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 160 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 160 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 160 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 160 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 160 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1100 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 300 závodníků).