Přihlášky závodu: Žebříček B - Morava

Datum:
15.09.2013
Místo konání:
Lyžařský svah - Cvičná louka, Tesák u Bystřice pod Hostýnem
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P2    
5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 50 Kč
TZL0350 Jedruchová Štěpánka SKOB Zlín C 8591 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 50 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
UOL0499 Dziková Veronika SOB Olomouc 2058522 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426381 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 51198 50 Kč
8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 50 Kč
TRI0251 Mrozek Teresa TJ TŽ Třinec C 49365 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín C 8581 50 Kč
TZL0250 Šišková Kamila SKOB Zlín B 8584 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín C 8585 50 Kč
10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 425583 90 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 301252 90 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 90 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 90 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 90 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 90 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 90 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 90 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 90 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 90 Kč
JZL0051 Kundratová Lucie TJ Jižní svahy Zlín B 218974 90 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7863 90 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 90 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín B 8582 90 Kč
TZL0093 Paterová Klára SKOB Zlín C 8583 90 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 90 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 90 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 0000000122 90 Kč
ZBM9954 Kratochvílová Anežka SK Žabovřesky Brno B 0000000114 90 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 90 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 90 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 90 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 52695 90 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 90 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 52687 90 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 90 Kč
14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9751 Svěchotová Natálie SKOB Ostrava B 232392 150 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 150 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 361976 150 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 150 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 150 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 150 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 150 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 150 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 150 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 0000053721 150 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 150 Kč
KON9771 Műllerová Kristýna KOB Konice B 49367 150 Kč
LCE9852 Hanousková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice B 2020727 150 Kč
LCE9855 Šomanová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 150 Kč
14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 150 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 150 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 150 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 150 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 300 Kč
13 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 150 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 150 Kč
18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 160 Kč
HLV8451 Bláhová Kateřina KČT - OB Holešov C 53832 160 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 160 Kč
SOP9052 Moravcová Lucie OOB TJ Slezan Opava C 49389 160 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 160 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 160 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 160 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 160 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 160 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 160 Kč
PTI8771 Boháčová Lucie Sportovní klub Ptení C 8829 160 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 160 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 160 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 08008 160 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 160 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 160 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov C 8083 160 Kč
14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 150 Kč
AOP7452 Krasnokutská Magda Orientační Běh Opava C 49494 150 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 150 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 150 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 150 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 150 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 150 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 150 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 150 Kč
12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 150 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 150 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 150 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 150 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 150 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 150 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 150 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 150 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 150 Kč
JZL7351 Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín C 53360 150 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 150 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 150 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 150 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 150 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 150 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 150 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 150 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 150 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 150 Kč
11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 150 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 150 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 150 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 150 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 150 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 150 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 150 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 150 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 150 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 150 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 150 Kč
LCE6250 Hubáčková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 51295 150 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 150 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 150 Kč
11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 150 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 150 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 150 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 150 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 150 Kč
10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 150 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 150 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 150 Kč
10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 90 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 90 Kč
5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec C 7200590 50 Kč
UOL0500 Dzik Ondřej SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 50 Kč
TZL0600 Jedruch Viktor SKOB Zlín C 8593 50 Kč
TZL0449 Pekárek Tobias SKOB Zlín 50 Kč
SVS0401 Černín Adam Orientklub Vsetín 51521 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53565 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 1400441 50 Kč
6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C 7201201 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0101 Jelínek Jan Orientační Běh Opava B 889280 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 50 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 50 Kč
JZL0201 Kundrata Jan TJ Jižní svahy Zlín B 53353 50 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín C 8586 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín B 8588 50 Kč
TZL0102 Zeman Jakub SKOB Zlín C 8589 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 50 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 50 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 50 Kč
SVS0201 Černín Lukáš Orientklub Vsetín 253143 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž C 436930 100 Kč
12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 90 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 90 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 90 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 90 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno B 410254 90 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 6713 90 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 49396 90 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec B 49355 90 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 90 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 90 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 90 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 90 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 90 Kč
KSU9910 Dostál Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 90 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 90 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 90 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 90 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 90 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 0000888627 90 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 90 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 90 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 90 Kč
OTK0001 Panovec Kryštof OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331216 90 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433087 90 Kč
LCE9906 Kadleček Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 52693 90 Kč
LCE9907 Plášek Pavel OOB TJ Slovan Luhačovice B 52703 90 Kč
LCE9912 Turza Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice B 416069 90 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 246840 90 Kč
MOV0003 Kubíček David SKOB Ostrava B 2027244 90 Kč
17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 150 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 150 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 150 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 150 Kč
18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 307332 150 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 150 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 150 Kč
UOL9605 Žovinec Lukáš SOB Olomouc B 428219 150 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 150 Kč
TZL9603 Turna Matyáš SKOB Zlín B 438620 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 150 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 150 Kč
22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 160 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 160 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 160 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 160 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 160 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 160 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 160 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 160 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 160 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 160 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 160 Kč
PHK7801 Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové C 553433 160 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 160 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 160 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 160 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 160 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 160 Kč
PTI8403 Jirka Michal Sportovní klub Ptení C 52430 160 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 160 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 160 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 160 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 160 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 160 Kč
LPM7901 Buriánek Kamil OK Lokomotiva Plzeň C 51165 160 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 160 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 160 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 160 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 160 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 160 Kč
VIC7938 Starosta Pavel OB Vizovice C 515037 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 160 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 160 Kč
NNN8048 Burdilák Radek Neregistrovaní 4781 160 Kč
19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 150 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 150 Kč
AOP6401 Jelínek Jan Orientační Běh Opava C 8715 150 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 150 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 150 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 150 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 150 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 150 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 150 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 150 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8916 150 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 150 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 150 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 150 Kč
ZBM7506 Štolfa Jaromír SK Žabovřesky Brno C 0000416076 150 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 150 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 150 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 150 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 150 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 150 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 150 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 150 Kč
15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 150 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 150 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 150 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 7201210 150 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 150 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 150 Kč
ZVS6901 Šamánek Petr TJ Zbrojovka Vsetín C 53890 150 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 150 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 150 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 150 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 0000004783 150 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 150 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053323 150 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 150 Kč
13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 150 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 150 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 150 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 150 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 150 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 150 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 150 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 150 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 150 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 150 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 150 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 150 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 150 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 150 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 150 Kč
13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 150 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 150 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 150 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 150 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 150 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 150 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 150 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 150 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 150 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 150 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 150 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 150 Kč
13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 150 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 150 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 150 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 150 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 150 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 150 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 300 Kč
12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 90 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 90 Kč
12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 90 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 90 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 90 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 90 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 90 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 90 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 90 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 90 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 90 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 90 Kč
10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 90 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 90 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 90 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 90 Kč
TZL4325 Žemlík Jan SKOB Zlín C 1394310 90 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 90 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 180 Kč
5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C zapůjčit 90 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
3LC0600 Stauch Daniel Lipaňáci zapůjčit 90 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 4777 50 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 50 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 50 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 50 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 50 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 50 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 50 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 50 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 50 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 50 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 50 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 50 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 50 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 90 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 896977 50 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci zapůjčit 90 Kč
MOV9001 Janča Martin SKOB Ostrava C 52985 50 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 50 Kč
SVS5901 Čech Přemysl Orientklub Vsetín C 253143 50 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 50 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 50 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 50 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52544 50 Kč
3XC8049 Minarčík Tomáš Minarčík 8043 50 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 50 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 50 Kč
NNN8047 Kuchař Jiří Neregistrovaní 8779 50 Kč
NNN9698 Doskočilová Anna Neregistrovaní 410337 50 Kč
celkem přihlášených: 395, vklad: 46290 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.