Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Datum:
21.09.2013
Místo konání:
Rejvíz – areál Orlí vrch
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     P2     T4     T6    
(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 380 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 380 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 380 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 380 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 53215 380 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 380 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 380 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 380 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 436959 380 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 380 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 380 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 380 Kč
33P9750 Olszańska Maja (POL) Echo Twardogóra 219518 380 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 380 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 380 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 380 Kč
47SXXX1 Šmelíková Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 1399951 380 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 380 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec B 53293 380 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec B 416127 380 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec C 8667 380 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice B 361976 380 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 380 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 380 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 380 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 380 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 380 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 380 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 380 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 380 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 380 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 380 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 380 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2011813 380 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 380 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 0000053721 380 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 380 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 380 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 380 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 380 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 380 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 4357 380 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 380 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 380 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 380 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 380 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 380 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 380 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 380 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 380 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 380 Kč
47S9751 Schenková Tereza (SVK) TJ Rapid Bratislava 9000008 380 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 380 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 380 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 380 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 380 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 224878 380 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 380 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 380 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 380 Kč
17P9801 Zięba Emilia (POL) WKS Śląsk 505098 380 Kč
17P9802 Mądra Paulina (POL) WKS Śląsk 1401454 380 Kč
17P9803 Grobelna Kamila (POL) WKS Śląsk 895002 380 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 380 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 380 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 380 Kč
PHK9696 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové A 1394899 380 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 380 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 380 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 380 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 380 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 380 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 380 Kč
ASU9697 Lamanecová Radka Magnus Orienteering C 692344 380 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 380 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001398998 380 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 380 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 380 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 380 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 380 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 380 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 380 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 380 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 380 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 380 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 380 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 380 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice A 887635 380 Kč
42SXXX1 Hošeková Vanda (SVK) Slávia Žilinská univerzita Žilina 7200369 380 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 380 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 416087 380 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 232217 380 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 380 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové A 995893 380 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice A 53599 380 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 380 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 380 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 361971 380 Kč
SJH9551 Kubičková Bára SOS Jindřichův Hradec B 331719 380 Kč
SKM9651 Pěčková Veronika KOB Směr Kroměříž B 416078 380 Kč
VAM9653 Petrasová Zuzana OB Vamberk A 405999 380 Kč
17P9501 Karbowiak Iga (POL) WKS Śląsk 889174 380 Kč
17HXX18 Egei Petra (HUN) Hungarian Team 232822 380 Kč
17HXX19 Weiler Virág (HUN) Hungarian Team 2022128 380 Kč
17HXX20 Liszka Eszter (HUN) Hungarian Team 339833 380 Kč
17HXX21 Faggyas Réka (HUN) Hungarian Team 363462 380 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 380 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 380 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 380 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 380 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 380 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 380 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava B 232405 380 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 380 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 380 Kč
TRI9458 Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec A 49371 380 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec A 995864 380 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor A 1394898 380 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 380 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 380 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka R 9953699 380 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897370 380 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk R 897363 380 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 380 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0000899159 380 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno R 0001668661 380 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 0000008939 380 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 380 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno B 0000331025 380 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 380 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 218978 380 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 218977 380 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 380 Kč
TUR9455 Körberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 380 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 380 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 380 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 380 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 380 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice A 4536 380 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 380 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 1436949 380 Kč
LCE9352 Szlendak Joanna OOB TJ Slovan Luhačovice A 505081 380 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové A 9832 380 Kč
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 301313 380 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 380 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 380 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 380 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 380 Kč
39A9401 Herrgesell Maren (AUT) Austria MTBO Team 961994 380 Kč
17HXX22 Kinde Vanda (HUN) Hungarian Team 700024 380 Kč
17HXX23 Varsányi Kinga (HUN) Hungarian Team 332837 380 Kč
17HXX24 Rusvai Katalin (HUN) Hungarian Team 363428 380 Kč
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 380 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 380 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 380 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 380 Kč
KRN8353 Sukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5591 380 Kč
TJH8652 Kovářová Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232379 380 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 380 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 380 Kč
28P9150 Piatrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 380 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 380 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 380 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008952 380 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice R 515153 380 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 380 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 380 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 380 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 380 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 380 Kč
DKP9154 Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka C 887944 380 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 380 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 380 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 380 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 380 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 380 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 886267 380 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 380 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 0000703370 380 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 0000051765 380 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 0000052330 380 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 0000995814 380 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 0007200341 380 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 0000515488 380 Kč
ZBM9150 Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno C 0000515151 380 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 380 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 380 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín R 416043 380 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 380 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 380 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 380 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov E 2020750 380 Kč
SJC8456 Brožková Radka Sportcentrum Jičín E 0000500265 380 Kč
SJC8156 Šafka Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 0000500266 380 Kč
LPU8654 Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 380 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 380 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 380 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 380 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 380 Kč
LPU8499 Przyczková Michaela OK Lokomotiva Pardubice R 981834 380 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 380 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 515126 380 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 380 Kč
25S9254 Ugrayová Kristína (SVK) KOB ATU Košice 2020726 380 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 380 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 380 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 380 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 380 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 380 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 380 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 380 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 380 Kč
LCE8560 Macková Petra OOB TJ Slovan Luhačovice C 2032130 380 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 380 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 380 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 380 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 380 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 380 Kč
PHK8051 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové R 515494 380 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 380 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 380 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 380 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 380 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 380 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515425 380 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 380 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 380 Kč
17P9101 Lubak Kamila (POL) WKS Śląsk 2017992 380 Kč
17P8501 Majasow Agata (POL) WKS Śląsk 2018695 380 Kč
17HXX25 Szerencsi Ildikó (HUN) Hungarian Team 2019802 380 Kč
17HXX26 Tóth Korinna (HUN) Hungarian Team 888359 380 Kč
17HXX27 Bertóti Regina (HUN) Hungarian Team 307763 380 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 380 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 380 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 380 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 570 Kč
4.60 km, 285 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 380 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 49542 380 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 380 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 0000052041 380 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov R 52587 380 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 380 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 380 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 380 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 380 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 380 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 380 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 380 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 380 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 380 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 380 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 380 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 380 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 380 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 380 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 380 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 380 Kč
4.20 km, 235 m, 10 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 380 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 380 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 380 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 380 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 380 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 380 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 380 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 380 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 380 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 380 Kč
TRI6957 Tesařová Bohumila TJ TŽ Třinec C 352350 380 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 380 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 380 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 380 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 380 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 380 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 380 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 380 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 380 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 380 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 380 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 380 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 380 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 380 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 380 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 380 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 380 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 380 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 380 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 380 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 380 Kč
3.70 km, 220 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 380 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 7862 380 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 380 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 380 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 380 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 380 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 380 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 380 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 380 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 380 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 380 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 380 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 380 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 380 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 380 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 380 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 380 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 416155 380 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 380 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 380 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 380 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 380 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 380 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 380 Kč
25S6653 Šmelíková Jana (SVK) KOB ATU Košice 307274 380 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 380 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 380 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 380 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 380 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 380 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 380 Kč
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno C 49398 380 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 380 Kč
33P6850 Cych Ewa (POL) Echo Twardogóra 54211 380 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 380 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 380 Kč
3.40 km, 185 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 380 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 52553 380 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 380 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 380 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 380 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 380 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 380 Kč
AOP5957 Holinková Milada Orientační Běh Opava 52661 380 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 380 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 380 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 380 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 380 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 380 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 52219 380 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 380 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 380 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 380 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 380 Kč
LCE6250 Hubáčková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 51295 380 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 380 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 380 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 9429 380 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 380 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 380 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 380 Kč
OOL6251 Vaňáková Milada SK Haná orienteering C 52424 380 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 380 Kč
2.90 km, 190 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 380 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 380 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 380 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 380 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 380 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 380 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 380 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 380 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 0000232005 380 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 380 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 380 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 380 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 380 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 380 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 380 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 380 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 380 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 380 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 380 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 380 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 380 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 380 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 380 Kč
2.50 km, 170 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 380 Kč
TJH5351 Kovářová Milena TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232411 380 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 380 Kč
BOV5251 Grygarová Alena TJ Baník Ostrava OKD C 52172 380 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 380 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 380 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 380 Kč
SSU5350 Štáblová Jitka SK Severka Šumperk C 52557 380 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 380 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 380 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 380 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 380 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 380 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 380 Kč
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI4650 Gavendová Anna TJ TŽ Třinec C 49330 380 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 380 Kč
24H4250 Cser Cristina (HUN) GOD 45462 380 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 380 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 380 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 380 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 380 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 380 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 380 Kč
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 380 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 380 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 380 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 380 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 380 Kč
JPV9717 Otruba Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov B 1007529 380 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 380 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 380 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 380 Kč
BBM9707 Dalos Maté BETA URSUS Orienteering C 1396156 380 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 380 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 380 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 380 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 380 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 380 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 380 Kč
TRI9705 Madzia Martin TJ TŽ Třinec B 49360 380 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 380 Kč
MOV9700 Padrta Pavel SKOB Ostrava C 428227 380 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 380 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 380 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 380 Kč
ABM9708 Kelbl Vladimír KOB ALFA Brno A 0000361957 380 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 380 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 380 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 380 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 380 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 380 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 380 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 380 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering C 2008508 380 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 380 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 380 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 380 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 380 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 380 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 380 Kč
58P9801 Pryjma Fryderyk (POL) Ks Spójnia Warszawa 888862 380 Kč
58P9802 Urbaniak Jerzy (POL) Ks Spójnia Warszawa 886668 380 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 380 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 380 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 380 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232505 380 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 380 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 380 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 380 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 380 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 380 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 380 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 380 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 380 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 380 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 380 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 380 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 380 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 380 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 380 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 380 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 380 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 380 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 380 Kč
17P9899 Okarma Jacek (POL) WKS Śląsk 889176 380 Kč
17P9898 Sosenko Szymon (POL) WKS Śląsk 1401479 380 Kč
17P9897 Lubak Mateusz (POL) WKS Śląsk 502205 380 Kč
17P9799 Becmer Damian (POL) WKS Śląsk 889180 380 Kč
17HXXX1 Egei Patrik (HUN) Hungarian Team 1396221 380 Kč
17HXXX2 Zacher Márton (HUN) Hungarian Team 2022143 380 Kč
17HXXX3 Peregi Dániel (HUN) Hungarian Team 2022134 380 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 380 Kč
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 380 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 307332 380 Kč
PHK9500 Dzioba Mateusz OK 99 Hradec Králové A 886647 380 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering A 980371 380 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 380 Kč
AOV9602 Glonek Jakub OOB TJ Baník Ostrava A 428234 380 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 380 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 380 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 380 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 380 Kč
SOP9601 Svoboda František OOB TJ Slezan Opava B 8727 380 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 380 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 380 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering B 2012280 380 Kč
VRL9501 Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0001602634 380 Kč
STB9601 Szeliga Bartlomiej TJ Stadion Nový Bor A 1396721 380 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 380 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 380 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 380 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 380 Kč
DKP9500 Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka A 886607 380 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno B 0000410320 380 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno A 0001591995 380 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor A 887936 380 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 380 Kč
TZL9501 Svačina Jan SKOB Zlín B 1400446 380 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 380 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 380 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 380 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 380 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 380 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 380 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 380 Kč
LPU9615 Klabouch Martin OK Lokomotiva Pardubice B 2008506 380 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 380 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 380 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín A 7667667 380 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 380 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 380 Kč
VIC9602 Burkart David OB Vizovice B 1302766 380 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 380 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 380 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 380 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 380 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž A 2045216 380 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 380 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 380 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 380 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 380 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 380 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 380 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž B 425530 380 Kč
SHK9604 Trejbal Václav OK Slavia Hradec Králové B 7003034 380 Kč
DOK9601 Boskovský Vojtěch OK Doksy A 7768 380 Kč
17P9599 Podsiadły Mateusz (POL) WKS Śląsk 889183 380 Kč
17HXXX4 Hajdu Erik (HUN) Hungarian Team 2022197 380 Kč
17HXXX5 Lengyel Ádám (HUN) Hungarian Team 363480 380 Kč
17HXXX6 Miavecz Balázs (HUN) Hungarian Team 505244 380 Kč
17HXXX7 Tóth Adrián (HUN) Hungarian Team 2022199 380 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 380 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 380 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 380 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 380 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava E 887166 380 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 380 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 380 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 380 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojta Orientační Běh Opava A 889295 380 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice B 682373 380 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 380 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 380 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 380 Kč
ASU9347 Franko David Magnus Orienteering R 515103 380 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 380 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 380 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 380 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 0000995849 380 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno A 0000515462 380 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor A 2032136 380 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín A 886701 380 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín R 246864 380 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín A 681864 380 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice B 207825 380 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 380 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 380 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 380 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 380 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 410798 380 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 889299 380 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice R 331549 380 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 380 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 380 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 380 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž B 53824 380 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž B 253370 380 Kč
PHK9401 Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové A 301383 380 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 380 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 380 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 380 Kč
TUR9402 Rychlý Michal OOB TJ Turnov A 995842 380 Kč
TTR9301 Klusáček Jan OOB Třebíč R 0000899179 380 Kč
17P9499 Ostój Piotr (POL) WKS Śląsk 2016462 380 Kč
17HXXX8 Sulyok Ábel (HUN) Hungarian Team 2022137 380 Kč
17HXXX9 Vajda Balázs (HUN) Hungarian Team 45220 380 Kč
51P9400 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 570 Kč
(147)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 380 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 380 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 380 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 380 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 380 Kč
27A8900 Lapornik Dominik (AUT) HSV Baden 9891031 380 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 380 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 380 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 380 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 380 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava E 515444 380 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava C 920663 380 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno R 515094 380 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 380 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 380 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 380 Kč
15R8600 Chernov Sergei (RUS) Kaliningrad OK 1006710 380 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 380 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 380 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 380 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 380 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 380 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 380 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 380 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 380 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 380 Kč
ZPV9222 Holinka Matouš KOB ZPV Prostějov C 8850 380 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 380 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk C 7200324 380 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 380 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 380 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 232139 380 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 380 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 380 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 380 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 0007003038 380 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 380 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 380 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 380 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 380 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 380 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 380 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 380 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 380 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 0000049690 380 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 0001111187 380 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000052136 380 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno E 0000896975 380 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 0000890118 380 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 380 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 0000515163 380 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 380 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 0000888891 380 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0000995802 380 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 380 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 380 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 380 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 380 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 380 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 52212 380 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín E 515174 380 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 380 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 888606 380 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 380 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 380 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 380 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 380 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 380 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 380 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 380 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 380 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 380 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 380 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0000771771 380 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 380 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 380 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 380 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 380 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515142 380 Kč
LPU7710 Lučan Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 515170 380 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 380 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 380 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 380 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 380 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 380 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 380 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 380 Kč
25S8703 Tysz Adam (SVK) KOB ATU Košice 2020702 380 Kč
25S8704 Krajčík Michal (SVK) KOB ATU Košice 533306 380 Kč
25S9002 Papuga Miroslav (SVK) KOB ATU Košice 886720 380 Kč
24LXXX1 Mockunas Leonas (LTU) Versme/Hellas 501163 380 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 380 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 380 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 380 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 380 Kč
TBM8215 Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 53282 380 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 380 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 380 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 380 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 380 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 380 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 380 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 380 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 380 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 380 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 52678 380 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 380 Kč
LCE8500 Piltaver Jaka OOB TJ Slovan Luhačovice C 1398941 380 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice R 515460 380 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice R 896968 380 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 380 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 380 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové R 553445 380 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 380 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 380 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 380 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 380 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 380 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 380 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 380 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 380 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 380 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 380 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 380 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 995831 380 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 380 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 380 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 380 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 380 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 380 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 380 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 380 Kč
55P8601 Nowacki Łukasz (POL) Grunwald Poznań 501146 380 Kč
55P7701 Zabel Robert (POL) Grunwald Poznań 887088 380 Kč
55P8901 Stefański David (POL) Grunwald Poznań 501145 380 Kč
17P8999 Jasiński Maciej (POL) WKS Śląsk 504415 380 Kč
17P8399 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 380 Kč
17HXX10 Morandini Viktor (HUN) Hungarian Team 502387 380 Kč
17HXX11 Liszka Krisztián (HUN) Hungarian Team 307504 380 Kč
17HXX12 Bakó Áron (HUN) Hungarian Team 2022121 380 Kč
17HXX13 Bugár Gergely (HUN) Hungarian Team 505214 380 Kč
17HXX14 Gösswein Csaba (HUN) Hungarian Team 2004470 380 Kč
17HXX15 Györgyi Ábel (HUN) Hungarian Team 1000060 380 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 380 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 380 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 515009 380 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín C 995797 380 Kč
6.90 km, 300 m, 11 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 380 Kč
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 380 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 380 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 380 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 331566 380 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 380 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 380 Kč
TRI7401 Cienciala Martin TJ TŽ Třinec C 49400 380 Kč
57P7801 Kucia Sebastian (POL) Indywidualny - Jelenia Gŕa 2043888 380 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 53634 380 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 380 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 380 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 380 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 428264 380 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 380 Kč
TBM7633 Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515034 380 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 380 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 380 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 380 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 380 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 380 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 380 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 380 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 0000976000 380 Kč
ZBM7702 Zvarik Tomáš SK Žabovřesky Brno C 0000000000 380 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 380 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 380 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 380 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 380 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 380 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 380 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 380 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 380 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 380 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 52683 380 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 380 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 380 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 416097 380 Kč
VIC7212 Chmelař Daniel OB Vizovice C 53119 380 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 380 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 380 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 380 Kč
6.40 km, 280 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 380 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 52778 380 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 380 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 380 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov 253120 380 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 380 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 53348 380 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 380 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 380 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 380 Kč
37S7200 Richter Jozef (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 380 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 380 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8796 380 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 380 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 380 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 307331 380 Kč
15H7101 Szabolcs Tornai (HUN) MOM 339871 380 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 52510 380 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 380 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 380 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 380 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 380 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 237546 380 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 380 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 380 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 380 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 380 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 380 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 380 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 380 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 380 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 380 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 380 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 380 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 380 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 380 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 380 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 380 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 380 Kč
5.80 km, 270 m, 13 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 380 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 380 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 380 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 380 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 380 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 380 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 380 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 887157 380 Kč
3TC6500 Fellner Marek FENIX SKI TEAM 380 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 380 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 380 Kč
25H6701 Koltai Zoltan (HUN) Szabi SE 362952 380 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 2045247 380 Kč
47SXXX2 Šmelík Juraj (SVK) TJ Rapid Bratislava 307355 380 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 380 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 380 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 380 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 380 Kč
STE6703 Maťátko Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 980364 380 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 380 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 380 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 380 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 0000232736 380 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 380 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 380 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 380 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 380 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 380 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 380 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 380 Kč
39S5800 Hierweg Karol (SVK) KOBRA Bratislava 406918 380 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 380 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 380 Kč
KRE6401 Zimmermann Pavel OOB TJ Sokol Křemže C 51418 380 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 380 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 380 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9231 380 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 380 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 380 Kč
39PXXX1 Bartczak Jaroslaw (POL) UMKS Orkan Ostróda 887093 380 Kč
58P6401 Pryjma Tomasz (POL) Ks Spójnia Warszawa 888961 380 Kč
25S6001 Pollák Jozef (SVK) KOB ATU Košice 920651 380 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 380 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 380 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 380 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 0000004783 380 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 380 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 224914 380 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 380 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 380 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 380 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 380 Kč
YBM6401 Hruška Tomáš Klub turistů a lyžařů Brno C 49393 380 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 380 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 380 Kč
17HXX16 Weiler Zsolt (HUN) Hungarian Team 232799 380 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 380 Kč
5.10 km, 270 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 380 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 380 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 380 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 380 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 380 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 380 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 380 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 380 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 380 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 380 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 380 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 380 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 380 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 380 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 380 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 380 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 380 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 380 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 380 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 380 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 380 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 380 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 380 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 380 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 380 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 380 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 380 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 380 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 380 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 380 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 380 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 380 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 380 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 380 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 380 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 380 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 380 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 380 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 380 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 380 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 380 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 380 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 380 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 380 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 380 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 380 Kč
17HXX17 Egei Tamás (HUN) Hungarian Team 363439 380 Kč
4.90 km, 215 m, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 380 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 380 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 380 Kč
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 380 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 380 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 380 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 380 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 380 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 380 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 380 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 380 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 380 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 380 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 380 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 380 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 380 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 380 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 571221 380 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 380 Kč
TZL5703 Nečas Rudolf SKOB Zlín C 53320 380 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 53322 380 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 380 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 380 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 380 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 380 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000682645 380 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 380 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 380 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 380 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 380 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 380 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 380 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 380 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 380 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 380 Kč
HAV5501 Kotas Pavel OB Havířov C 301227 380 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 380 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 380 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 380 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 380 Kč
17P5599 Guga Romuald (POL) WKS Śląsk 889177 380 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 380 Kč
4.10 km, 210 m, 10 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5301 Pavlík Miroslav KOB Litvínov C 8101 380 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 380 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 380 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 380 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 380 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 380 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 380 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 5585 380 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 380 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 380 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 380 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 380 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 380 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 380 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 380 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 380 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 380 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 380 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 380 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 380 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 380 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9261 380 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 380 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 380 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 380 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 380 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 380 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 380 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 380 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 380 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 380 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 380 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 380 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 380 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 380 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 380 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 380 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 380 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 380 Kč
62PXXX1 Jakielaszek Ryszard (POL) GKS Luzino 219570 380 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 380 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 380 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 380 Kč
3.50 km, 170 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 380 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 380 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 380 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 380 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 380 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 380 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 380 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 380 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 380 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 380 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 380 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 380 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 380 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 380 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 380 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 380 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 380 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 380 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 380 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 380 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 380 Kč
MOV4600 Mrkvica Miroslav SKOB Ostrava C 64865 380 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 380 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 380 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 380 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 380 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 380 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 380 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 380 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 380 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 380 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 380 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 52413 380 Kč
3.10 km, 150 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 380 Kč
24H3900 Gönczi Peter (HUN) GOD 416694 380 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 51215 380 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 380 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 380 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 380 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 380 Kč
46P4300 Waldemar Pietkiewicz (POL) Trackcourse 2023855 380 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 380 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 380 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 380 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 380 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 380 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 380 Kč
2.60 km, 115 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 380 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 380 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 380 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 380 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 380 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 380 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 380 Kč
2.10 km, 145 m, 5 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 120 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 120 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 4777 120 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 120 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 120 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 120 Kč
UOL7150 Horká Soňa SOB Olomouc C 120 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 120 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 120 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 120 Kč
STB0303 Pachnik Stanislav TJ Stadion Nový Bor C 2025001 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 120 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 120 Kč
LBM5204 Salajka Pavel TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 120 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 120 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 120 Kč
59PXXX1 Pryjma Katarzyna (POL) Funexsports zapůjčit 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 120 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice B 425425 120 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 120 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž C 253379 120 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 120 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 120 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C 301587 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 120 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 120 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 120 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 180 Kč
3.80 km, 205 m, 10 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 120 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49820 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 120 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 120 Kč
33P9950 Cych Agnieszka (POL) Echo Twardogóra 54082 120 Kč
TJH8901 Kovář Jaroslav TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232396 120 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 52996 120 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 120 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 120 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 6713 120 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 120 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 120 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 120 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 120 Kč
NNNXXX1 Šulerová Pavlína Neregistrovaní 232355 120 Kč
NNNXXX2 Autrata Dan Neregistrovaní 446416 120 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 120 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 0000232740 120 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 120 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 120 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 120 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 120 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 120 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 120 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 120 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 120 Kč
NNNXXX3 Šulerová Hana Neregistrovaní 120 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 425440 120 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 120 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 120 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 120 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 120 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 120 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 0000053003 120 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice C 425426 180 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 180 Kč
5.70 km, 310 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 120 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 120 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 120 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 120 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 120 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 120 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice R 889288 120 Kč
LCE8110 Macka Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 2020705 120 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 52969 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 120 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 120 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 120 Kč
AOP9401 Palenčar David Orientační Běh Opava C 120 Kč
NNNXX11 Minarčík Tomáš Neregistrovaní 8043 120 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 180 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 180 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 180 Kč
celkem přihlášených: 1132, vklad: 407500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.