Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), ČP, ŽA

Datum:
22.09.2013
Místo konání:
Rejvíz – areál Orlí vrch
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     P2     T4     T6    
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 380 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 380 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 380 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 380 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 380 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 380 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 380 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 380 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 380 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 380 Kč
TUR9455 Körberová Andrea OOB TJ Turnov A 410728 380 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 380 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 380 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 380 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 380 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 380 Kč
KRN8651 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 380 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 380 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 380 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 380 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov E 2020750 380 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 380 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 380 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 380 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 380 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 380 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 380 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 380 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 380 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 380 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 380 Kč
VSP7151 Kilarská Marcela USK Praha C 1398972 380 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 380 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 380 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 380 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 920695 380 Kč
YBM6251 Hrušková Lenka Klub turistů a lyžařů Brno C 49398 380 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 380 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 380 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 380 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 380 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 380 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 380 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 380 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 380 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 380 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 380 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 380 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 380 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 380 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 380 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 380 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 380 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 380 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 380 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 380 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 380 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 380 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 380 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 380 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 380 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 380 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice B 682373 380 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 380 Kč
TUR9402 Rychlý Michal OOB TJ Turnov A 995842 380 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
27A8900 Lapornik Dominik (AUT) HSV Baden 9891031 380 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 515404 380 Kč
15R8600 Chernov Sergei (RUS) Kaliningrad OK 1006710 380 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 380 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 888606 380 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 380 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 380 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 380 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 380 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 380 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov R 515047 380 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 380 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 380 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 380 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 380 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 380 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 380 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 380 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 380 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 380 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 380 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52650 380 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 380 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 380 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 380 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 380 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 380 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 380 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 920690 380 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 380 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 380 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 380 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 380 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 380 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 380 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 380 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 380 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 380 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 380 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 380 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 380 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 380 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 380 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 380 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 380 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 380 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 380 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 380 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 380 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 380 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 380 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 380 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 380 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 380 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 380 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 380 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 380 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 380 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 380 Kč
46P4300 Waldemar Pietkiewicz (POL) Trackcourse 2023855 380 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 380 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 380 Kč
2.10 km, 140 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 120 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 120 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 4777 120 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 120 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 120 Kč
JPV8687 Smékalová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 410337 120 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 120 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 120 Kč
STB0303 Pachnik Stanislav TJ Stadion Nový Bor C 2025001 120 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 120 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 120 Kč
LBM5204 Salajka Pavel TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 120 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 53831 120 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 120 Kč
59PXXX1 Pryjma Katarzyna (POL) Funexsports zapůjčit 120 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 120 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4630 120 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž C 53811 120 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 120 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 120 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 120 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 120 Kč
ZLH0000 Siatka Václav OOB TJ Zlaté Hory C 301587 120 Kč
4.00 km, 215 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 120 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 120 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49820 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 120 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 52996 120 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 120 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 120 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 6713 120 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 120 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 120 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 120 Kč
HLV6856 Končáková Kateřina KČT - OB Holešov C 416086 120 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 120 Kč
NNNXXX1 Šulerová Pavlína Neregistrovaní 232355 120 Kč
NNNXXX2 Autrata Dan Neregistrovaní 446416 120 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 120 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 120 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 120 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 120 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 0000232740 120 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 120 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 120 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 120 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 2059744 120 Kč
TZL9002 Benroth Jakub SKOB Zlín C 51501 120 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 120 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 120 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425543 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 120 Kč
NNNXXX3 Šulerová Hana Neregistrovaní 120 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 120 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 120 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 120 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice C 425426 120 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 120 Kč
6.10 km, 330 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 120 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 120 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 120 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 120 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 120 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 120 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 120 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 120 Kč
AOP9401 Palenčar David Orientační Běh Opava C 120 Kč
NNNXX11 Minarčík Tomáš Neregistrovaní 8043 120 Kč
celkem přihlášených: 198, vklad: 56780 Kč