Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2013
Místo konání:
Praha - Spořilov, ul. Hrabákova
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D21K     D21L     D35L     D45L     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H45L     H55     H65     H75     HDR     P2     T3    
1.40 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C zapůjčit 70 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000438606 50 Kč
1.00 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
KAM0453 Nováková Karolína OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 50 Kč
1.50 km, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C 981833 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 50 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. B 232895 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 50 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 50 Kč
KPY9950 Tomešková Monika SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 90 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 90 Kč
2.20 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301352 90 Kč
VAM8799 Hájková Bára OB Vamberk 9674 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 90 Kč
3.20 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín R 995813 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 51104 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 90 Kč
LME9150 Petrvalská Olívia SK Los Mělník C 2020723 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
MFP9151 Kluková Zuzana Matfyz Praha C zapůjčit 110 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 90 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
FSP9455 Borovičková Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 888613 90 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 130 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 90 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 130 Kč
2.20 km, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7551 Rožková Petra Matfyz Praha 428270 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 90 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 90 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 981825 90 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
OKP7651 Bostlová Lenka SK OK 24 Praha C 2011884 90 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 90 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 90 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 90 Kč
MFP75 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
OLP6851 Svitáková Ivana PSK Olymp Praha C 515022 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515008 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 130 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 90 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
1.40 km, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 50 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
MFP0305 Choutka Štěpán Matfyz Praha C 2049646 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
OKP0401 Bostl Jan SK OK 24 Praha C 2011789 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 50 Kč
MFP0400 Mucha Ondřej Matfyz Praha C 2049640 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
1.00 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
1.50 km, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 49641 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 49642 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
ROZ0201 Gaydečka Eliáš OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
EKP0100 Šnajdar Filip VŠTJ Ekonom Praha 0000515091 50 Kč
TAP9998 Pajtáš Andrej KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 50 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha C 50 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda 428273 50 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
TAP0005 Vondra Vladimír KOB Tretra Praha C 232140 50 Kč
MFP0033 Libiger Lukáš Matfyz Praha 2049647 50 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha B 2049634 50 Kč
MFP0000 Pockley Jakub Matfyz Praha C 2049637 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B zapůjčit 70 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 70 Kč
2.20 km, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 90 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 90 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 889292 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice B zapůjčit 110 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9502 Dobeš Jan Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 90 Kč
3.20 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C zapůjčit 110 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 90 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 90 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem B 1602625 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 0000051587 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 90 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 130 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9401 Štádlík Lukáš SKOB Slaný B 515025 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 90 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C zapůjčit 110 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 52109 90 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
SPE7301 Ženiš Jozef (SVK) KOB Sokol Pezinok 416730 90 Kč
2.20 km, 20 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 90 Kč
SCP6700 Šebek Martin OK Sparta Praha C 889282 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
DVP60 Malačka Martin DVP ORIENTATION 981822 90 Kč
2.00 km, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
1.70 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 70 Kč
1.10 km, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 52976 50 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda 889274 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 50 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C zapůjčit 70 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 2060208 50 Kč
KNC0000 Bestová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 50 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
KNCxxxx Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 303937 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 888635 50 Kč
ROZ0333 Daníček Zbyšek OK Roztoky zapůjčit 70 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
ROZ0344 Svoboda František OK Roztoky zapůjčit 70 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 515108 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
OKP0750 Bostlová Štěpánka SK OK 24 Praha C 2031350 50 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 9090 50 Kč
TZL0901 Žemlík Eduard SKOB Zlín 50 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. půjčit SI 50 Kč
OLP Kubů Julie PSK Olymp Praha zapůjčit 70 Kč
1.60 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060248 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit 70 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
ZVO6549 Valla Zdeněk OB SK Zvole 2031359 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2044884 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
PGP9755 Hoffmanová Petra SK Praga C 50 Kč
MFP Přibylová Jana Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
2.40 km, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 90 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 90 Kč
SLA7350 Ježková Martina SKOB Slaný C 259072 90 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 90 Kč
MFP9149 Babulka David Matfyz Praha zapůjčit 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
celkem přihlášených: 432, vklad: 32480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.