Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2013
Místo konání:
Jíloviště, fotbalové hřiště
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T3     T5    
1.50 km, 5 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 50 Kč
MFP0450 De Heij Laura Matfyz Praha C 443070 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 50 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 50 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 50 Kč
MFP0350 Zichová Veronika Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
TAP0353 Eliášová Klára KOB Tretra Praha C 361991 70 Kč
48C0550 Pelantová Martina TK Rado 2051504 70 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 50 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
DOR0450 Klvačová Ema OK Dobříš C 2044890 50 Kč
DOR0550 Štajmarová Andělka OK Dobříš C 2045320 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KAM0354 Zuzana Baťhová OK Kamenice zapujcit 50 Kč
2.40 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. C 446355 50 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 50 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 50 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 50 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 50 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
81C0251 Černá Karolína Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
DKP0255 Tomášková Aneta Oddíl OB Kotlářka 888632 50 Kč
3.20 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 50 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha C 2021848 50 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 50 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 50 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 50 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
4.40 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha A 443101 90 Kč
PGP9852 Mikulášová Martina SK Praga C 361905 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 90 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 90 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 90 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 130 Kč
NNN0010 Westin Emilie Neregistrovaní 90 Kč
5.00 km, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun B 515046 90 Kč
5.00 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 232261 90 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 90 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 90 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 90 Kč
ZBP7652 Oujeská Lenka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
DKL8050 Krečová Kristýna KOB Kladno C 52227 90 Kč
ZBP8150 Bolinová Hana OOB SK Zbraslav C 52214 90 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301352 90 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 90 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000051610 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
VIC9051 Maliňáková Barbora OB Vizovice C 51689 90 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 90 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 130 Kč
6.00 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 7201193 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
LPU9051 Bolechová Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 0000051104 90 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 90 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 90 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 888612 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
LME9150 Petrvalská Olívia SK Los Mělník C 2020723 90 Kč
PGP8056 Hostomská Jitka SK Praga C 515056 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 90 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 90 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 90 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 130 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 130 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 90 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 90 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 90 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 90 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 90 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 90 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
MFP7588 Zichová Hana Matfyz Praha zapůjčit 110 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 90 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 90 Kč
KAM7450 Gajdová Magdalena OK Kamenice C 8696 90 Kč
NNN0009 Westin Lenka Neregistrovaní 90 Kč
5.50 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
LBE5550 Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun C 411766 90 Kč
MFP7251 Šrámková Iva Matfyz Praha C 2035141 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 90 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 90 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 90 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 90 Kč
MFP7500 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2050493 90 Kč
EKP7051 Klapalová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000051589 90 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 90 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 90 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 90 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
SCP6450 Čápová Irena OK Sparta Praha C 361964 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
KAM6550 Aschermannová Eva OK Kamenice C 301628 90 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 130 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 50 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
TJP3650 Dolečková Míla TJ Sokol Troja C 51325 50 Kč
1.50 km, 5 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
MFP0303 Šrámek Jaromír Matfyz Praha C 2031371 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 50 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 50 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2056265 50 Kč
MFP0305 Choutka Štěpán Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
TAP0301 Novobilský Daniel KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2050495 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 50 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 50 Kč
DOR0402 Hájek Tobiáš OK Dobříš C 2044894 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 50 Kč
MFP0400 Mucha Ondřej Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 70 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 888635 50 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C 49641 50 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 50 Kč
NNN0400 Mrázek Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0005 Sedmihradský Jan Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0006 Sedmihradský Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2050499 50 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0408 Štěpo Ondřej OK Dobříš C 2045302 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2058508 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2058510 50 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
NNN1004 Matyáš Plch Neregistrovaní zapujcit 50 Kč
NNN1006 Metoděj Pavlas Neregistrovaní zapujcit 50 Kč
KAM0404 Jakub Jedlička OK Kamenice zapujcit 50 Kč
PGP0601 Hora David SK Praga C 8301 50 Kč
2.40 km, 6 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 50 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
MFP0202 Macura Sebastian Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0105 Zicha David Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 50 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 50 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2050492 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 50 Kč
MFP0205 Vedral Tomáš Matfyz Praha C zapůjčit 90 Kč
OLP0201 Průša Jan PSK Olymp Praha 515033 70 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C zapůjčit 90 Kč
4.40 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný C 428278 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha C 50 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 7201191 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda 428273 50 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP9999 Sůra Heřman KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C 49642 50 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 50 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha B zapůjčit 70 Kč
MFP0000 Pockley Jakub Matfyz Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 50 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice B zapůjčit 70 Kč
LBE9900 Reiterman Adam TJ Lokomotiva Beroun C 52317 70 Kč
5.40 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
MFP9802 Kohout Matyáš Matfyz Praha B 2031366 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 90 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice B zapůjčit 110 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 130 Kč
6.30 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9601 Votava Kryštof Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 53537 90 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha C 442860 90 Kč
DKP9507 Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka B 8631 90 Kč
6.30 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
ZBP7400 Háněl Aleš OOB SK Zbraslav C 515501 90 Kč
ZBP7101 Čumpelík Petr OOB SK Zbraslav C 232262 90 Kč
ZBP7000 Tejkal Karel OOB SK Zbraslav C 53584 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
SLA9401 Štádlík Lukáš SKOB Slaný B 515025 90 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 0000049634 90 Kč
PGP7509 Foršt Jakub SK Praga C 236022 90 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
ZBP7602 Zoubek Petr OOB SK Zbraslav C 53587 90 Kč
ZBP7702 Bolina Michal OOB SK Zbraslav C 361992 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 90 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 90 Kč
PGP8903 Lejsek Tadeáš SK Praga C 51675 90 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 90 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000443102 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
KAM9104 Aschermann Michal OK Kamenice C 232402 130 Kč
PGP8000 Hora Zbyněk SK Praga C 9780 130 Kč
9.40 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7500 Haering Jan SK Los Mělník C 2045234 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
MKP8302 Gregoriades Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 51652 90 Kč
TAP8801 Sládek Jan KOB Tretra Praha C 53642 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 995838 90 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 90 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 130 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 130 Kč
48C7400 Pelant Michal TK Rado zapůjčit 150 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 130 Kč
5.50 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7000 Tichý Ondřej Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 110 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 90 Kč
OKP7602 Štrait Martin SK OK 24 Praha C 410393 90 Kč
7.60 km, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
MFP6905 Šrámek Petr Matfyz Praha C 2035144 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C zapůjčit 110 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 90 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 90 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 90 Kč
MFP7328 Zicha Josef Matfyz Praha zapůjčit 110 Kč
SPE7301 Ženiš Jozef (SVK) KOB Sokol Pezinok 416730 90 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
DKP6301 Najman Jiří Oddíl OB Kotlářka C 49896 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
DCE6700 Masner Ondřej KOB Dobřichovice C 224880 90 Kč
DVP6000 Malačka Milan DVP ORIENTATION 981822 90 Kč
ZVO6549 Valla Zdeněk OB SK Zvole 2031359 90 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 90 Kč
6.90 km, 16 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 90 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 90 Kč
NNN0011 Westin Kjell Neregistrovaní 90 Kč
MFP6800 Michel de Heij Matfyz Praha 443080 90 Kč
5.40 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 303905 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
3.20 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
SLP4001 Chloupek Radek OOB Slavia Praha C 53555 50 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 8797 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 130 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
TJN0353 Wdówková Ellen OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52270 50 Kč
ADA1000 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda 889274 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 50 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 50 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno 62367 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C zapůjčit 70 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 515108 50 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 52272 50 Kč
LME0900 Hampl Jan SK Los Mělník C 2056272 50 Kč
NNN0900 Samler Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0007 Sedmihradský Aleš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ROUxxxx Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem 2059749 50 Kč
MKP0450 Bartáková Tereza a Věra SK GORDIC Praha Kačerov 51694 50 Kč
TAP0701 Novobilský Dominik KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2045319 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2058503 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2050487 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050488 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš zapůjčit 70 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2058502 50 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš 2050490 50 Kč
DOR0602 Malý Jaroslav OK Dobříš 2058515 50 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C 0000888643 50 Kč
TAP0702 Verner Václav KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0707 Mucha Tomáš Matfyz Praha zapůjčit 70 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
81C0501 Černý Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
OLP0601 Průša Jakub PSK Olymp Praha zapůjčit 70 Kč
EKP1054 Kalinová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0003 Robert de Heij Matfyz Praha 448936 50 Kč
NNN0902 Mrázek Vavřinec Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP0901 Hora Jan SK Praga C zapůjčit 70 Kč
DOR0654 Fialová Tereza OK Dobříš 2044893 50 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 515401 50 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
TJN0200 Wdówka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 515188 50 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
KPY7351 Zelenková Martina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060247 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060248 50 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 50 Kč
LBE9160 Kalinová Tereza TJ Lokomotiva Beroun 52316 50 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit 70 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 897353 50 Kč
DKL7250 Oubrechtová Jaroslava KOB Kladno C 336741 50 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 50 Kč
VSP7102 Beran Jiří USK Praha C 2021833 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 2050489 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2044884 50 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2045317 50 Kč
DOR7402 Vodochodský Ivan OK Dobříš 2050483 50 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš zapůjčit 70 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2058516 50 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš 2050486 50 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2058512 50 Kč
DOR7850 Hronzová Andrea OK Dobříš 2050498 50 Kč
DOR9750 Krocová Eliška OK Dobříš 2058504 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
OLP0401 Průša Ondřej PSK Olymp Praha 49370 50 Kč
NNN0008 Horký Adam Neregistrovaní 53699 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 410721 50 Kč
NNN1007 Markéta Horká Neregistrovaní 49806 50 Kč
NNN1008 Anna Švejdová Neregistrovaní 443061 50 Kč
NNN1009 Pazderová Jana Neregistrovaní zapujcit 50 Kč
3.10 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 90 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
MFP0002 Gemperle František Matfyz Praha zapůjčit 110 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
DKP8351 Lucie Langerová Oddíl OB Kotlářka 886251 90 Kč
NNN1005 Tomáš Pavlas Neregistrovaní zapujcit 90 Kč
4.90 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 361926 90 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 90 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha C 218786 90 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR7500 Hájek Filip OK Dobříš 2050485 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR6451 Macháčková Alena OK Dobříš 436940 90 Kč
KAM6200 Kamerer Marek OK Kamenice C 439106 90 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 90 Kč
EKP8408 Kalina Zdeněk VŠTJ Ekonom Praha C 438641 90 Kč
NNN0004 Mrázek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN1001 Honza Procházka Neregistrovaní zapujcit 90 Kč
NNN1002 Honza Procházka2 Neregistrovaní zapujcit 90 Kč
NNN1003 Martin Plch Neregistrovaní zapujcit 90 Kč
celkem přihlášených: 663, vklad: 49530 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.