Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.10.2013
Místo konání:
Bernartice, lokalita Rybníček
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21A     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H16D     H18C     H21A     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     HDR     P     T    
3.00 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0556 Řeháková Andrea Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
KUN0551 Holubářová Viktorie TJ Sokol Kunvald C 9021 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec C 425585 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice C 425535 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové C 2025341 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové C 2056274 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové C 53164 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002053583 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002035739 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000425599 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 219207 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice C 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 50 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 9048 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0002056293 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 50 Kč
SJC0154 Tumová Adéla Sportcentrum Jičín C 0002056297 50 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové B 410360 50 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 50 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000416271 50 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0000009471 50 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425600 50 Kč
ZAM0151 Kubíčková Iva OB TJ Sokol Žamberk B 0001398976 50 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 50 Kč
LPU0152 Francová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 425593 50 Kč
VAM0251 Vandasová Adéla OB Vamberk B 51125 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU0150 Kubíková Erika OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 426360 50 Kč
LPU0161 Schlogerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 2056266 50 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0051 Peterová Jana KOB Dobruška A 897364 50 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 50 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 50 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 50 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 50 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec C 9044 50 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 9997 50 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0002059737 50 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 50 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové B 2032162 50 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 50 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 50 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 50 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 50 Kč
PHK9953 Truněčková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9458 50 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0000426374 50 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0000425555 50 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027245 50 Kč
ZAM0051 Borovičková Valerie OB TJ Sokol Žamberk B 0002053567 50 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 50 Kč
LPU9955 Šrenkelová Ilona OK Lokomotiva Pardubice B 246820 50 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 50 Kč
VAM9952 Kubíčková Kateřina OB Vamberk C 51468 50 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0053 Zahradníková Denisa Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 50 Kč
ZAM0052 Břízová Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 0002053564 50 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 0002053566 50 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk C 0002058527 50 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ZAM9851 Zemanová Kateřina OB TJ Sokol Žamberk C 0000009285 80 Kč
ZAM9751 Jansová Doubravka OB TJ Sokol Žamberk B 0000436959 80 Kč
5.50 km, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk 0000426332 80 Kč
7.10 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí R 0000515185 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 80 Kč
5.70 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 80 Kč
JIL9352 Havlíčková Nikola OK Jilemnice C 438024 80 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 80 Kč
SHK8051 Toužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK8852 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9171 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 80 Kč
SNA8551 Schütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 80 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 9697 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 80 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 9711 80 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 7753 80 Kč
4.70 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK8052 Kunhartová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 428295 80 Kč
VRL8754 Belková Veronika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008968 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008966 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 51599 80 Kč
ZAM9154 Válková Marcela OB TJ Sokol Žamberk C 0000008887 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 0002053565 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
ASU9299 Kopecká Eliška Magnus Orienteering C 682342 80 Kč
4.80 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
STH7351 Kalenská Kateřina SK Studenec C 410777 80 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 80 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 80 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 80 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 80 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 80 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 80 Kč
4.20 km, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
JIL7551 Valušiaková Mirka OK Jilemnice C 2035711 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 80 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206480 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331359 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008962 80 Kč
VRL7151 Waňková Dita OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000331619 80 Kč
NPA6951 Háková Eva SK LOB Nová Paka C 2017684 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 0000053569 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 0002053562 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
4.60 km, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 80 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 51488 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008954 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 9692 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
PHK5951 Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 80 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008980 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 0000009032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 0000219272 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 80 Kč
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 9688 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 9690 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
3.00 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL4851 Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008998 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 0002056289 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
NPA0301 Hák Petr SK LOB Nová Paka 2017685 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 50 Kč
JIL0303 Ryba Petr OK Jilemnice C 425564 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51131 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové C 09828 50 Kč
PHK0300 Vybíral Jan OK 99 Hradec Králové C 410790 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 50 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 331617 50 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 50 Kč
SJC0102 Břeň Daniel Sportcentrum Jičín C 0002056263 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 50 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2498 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové C 434594 50 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 50 Kč
VRL0302 Waněk Hubert OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000219210 50 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405998 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LPU0202 Manda Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2025349 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2032156 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0205 Link Lukáš SK Studenec C 331022 50 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000497 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové C 336757 50 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 0000009284 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
5.00 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 50 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 50 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 50 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 50 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové C 405954 50 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 50 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 50 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 50 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové B 2058465 50 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 0002032380 50 Kč
VRL0004 Tryzna Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000436943 50 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 50 Kč
LPU9908 Pučan Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2032194 50 Kč
LPU9909 Soudek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2025378 50 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 425514 50 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0004 Pekárek Jakub Sportcentrum Jičín C 0000004744 50 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 410789 50 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 0002058526 50 Kč
5.50 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec B 331426 80 Kč
JIL9803 Valušiak Marek OK Jilemnice C 2035712 80 Kč
SJC9805 Břeň Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059747 80 Kč
SJC9803 Kubánek Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0000004745 80 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 2053570 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 0002025354 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0002017682 80 Kč
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 0000416281 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk C 0000009040 80 Kč
ZAM9701 Vencl Kristián OB TJ Sokol Žamberk C 0000416295 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2032186 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 232608 80 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 80 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9702 Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové C 336739 80 Kč
6.20 km, 22 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 80 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 80 Kč
SRK9507 Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000410355 80 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000301112 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk B 0000436957 80 Kč
8.50 km, 30 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 80 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové E 515483 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 80 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887949 80 Kč
SNA8206 Nývlt Martin TJ START Náchod C 1207407 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 1080493 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 80 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 80 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 80 Kč
7.50 km, 29 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 80 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 80 Kč
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 80 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 80 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 80 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 80 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9967 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009521 80 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9000 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 80 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 80 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9325 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 80 Kč
VAM8402 Řehák Pavel OB Vamberk C 9662 80 Kč
6.30 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
NNN8200 Souček Tomáš Neregistrovaní 9468 80 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9190 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
HOS7902 Novák Tomáš TJ Tatran Hostinné C 51598 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM7601 Hromádko Přemysl Sokol Burdych C 331496 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
6.70 km, 23 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
VAM6900 Müller Robert OB Vamberk C 553456 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009500 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009811 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 80 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 1393031 80 Kč
5.50 km, 19 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
DOB7001 Dudášek Karel KOB Dobruška C 888649 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
74C7100 Dohnálek Pavel NER zapůjčit 120 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887943 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032381 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
VAM7501 Müller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
5.90 km, 24 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 80 Kč
JIL6103 Havlíček Libor OK Jilemnice C 2035747 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008977 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 0000331587 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 0000232634 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9328 80 Kč
LPU6702 Kober Michal OK Lokomotiva Pardubice C 9335 80 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
4.80 km, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 51489 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 9837 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008996 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk 0000009035 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
5.30 km, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9063 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009261 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008999 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009001 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 9687 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 9686 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 80 Kč
4.30 km, 18 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM4801 Malátek Jaroslav OB Vamberk C 9789 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 0000009038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 0000009039 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 80 Kč
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9102 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008963 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 80 Kč
3.00 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0802 Šedivý Josef SK Studenec C 253376 50 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0300 Kavalír Jan OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000009246 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425566 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011790 50 Kč
VAM0750 Müllerová Kateřina OB Vamberk 9684 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
3.20 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7499 Rückerová Věra TJ Jiskra Hořice 2053546 50 Kč
66C7250 Dohnálková Jana Amatéři zapůjčit 90 Kč
STH7751 Šedivá Petra SK Studenec C 253377 50 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 50 Kč
STH9301 Klouček Martin SK Studenec C 51112 50 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 50 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 50 Kč
LPU7663 Schlogerová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 2056304 50 Kč
4.70 km, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11M8500 Gonzalez de castilla Jose Pablo (MEX) Go!Mez zapůjčit 120 Kč
11M8600 Vamberová Pavla (MEX) Go!Mez zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 501, vklad: 35740 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.