Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
13.10.2013
Místo konání:
Krtely
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P3    
2.00 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 40 Kč
LBE0550 Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
DVP0351 Nedvědová Karolína DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
LEN0450 Zemanová Andrea SKI Klub Lenora C 420444 40 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 40 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 0000416340 40 Kč
MAS0350 Kovářová Lucie OOB Aš C 301516 40 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 40 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 40 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 40 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 40 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 40 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno C 337646 40 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C 51414 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 2025219 40 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice B 434588 40 Kč
LEN0150 Horáková Barbora SKI Klub Lenora C 420451 40 Kč
LEN0251 Pěstová Eliška SKI Klub Lenora C 416237 40 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 0000428253 40 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 40 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 40 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 40 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 40 Kč
3.40 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 40 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 40 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 40 Kč
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice B 436444 40 Kč
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka B 9888 40 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 2025218 40 Kč
TJH0051 Koblížková Iva TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232421 40 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 40 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 40 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha A 2019236 40 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9851 Růžičková Aneta TJ Lokomotiva Beroun C 52317 80 Kč
LBE9850 Platovská Kristýna TJ Lokomotiva Beroun C 52316 80 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 52320 80 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 80 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice B 436439 80 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 80 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 80 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 80 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 80 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 80 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 80 Kč
5.00 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9551 Přibíková Johana SK Praga C 301617 80 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 80 Kč
LEN9551 Zemanová Aneta SKI Klub Lenora B 416240 80 Kč
DKP9653 Špičáková Marie Oddíl OB Kotlářka C 51793 80 Kč
6.40 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 80 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 80 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 80 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 80 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 80 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 80 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 80 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 80 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 80 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 80 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 80 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 80 Kč
ZBM8753 Žabková Marie SK Žabovřesky Brno C 8776 80 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 8780 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 80 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 80 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515496 80 Kč
4.10 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 301352 80 Kč
TJH8652 Kovářová Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232379 80 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 80 Kč
EKP8051 Maunová Martina VŠTJ Ekonom Praha C 0000009941 80 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 0002045231 80 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 80 Kč
KRE9451 Machová Miroslava OOB TJ Sokol Křemže B 416246 80 Kč
5.00 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 80 Kč
PGP6951 Brousilová Petra SK Praga C 442859 80 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 80 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 51619 80 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 80 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 80 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 80 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
DVP7759 Surgová Markéta DVP ORIENTATION 897384 80 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 80 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 80 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 80 Kč
NNN72 Vaníčková Lucie Neregistrovaní 232893 80 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 80 Kč
LEN6751 Pešlová Martina SKI Klub Lenora C 232381 80 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 80 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka OOB Aš C 347914 80 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 80 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2050493 80 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 80 Kč
MFP75 Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 80 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 80 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 80 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 80 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 80 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 80 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 80 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 80 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 80 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 80 Kč
LEN6250 Doubková Iva SKI Klub Lenora C 416255 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 0000051594 80 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 80 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 80 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 80 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 80 Kč
DVP5654 Lhotská Radoslava DVP ORIENTATION C 897386 80 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 80 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 80 Kč
TJH5351 Kovářová Milena TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232411 80 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 80 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč
1.70 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0650 Brousilová Lucie SK Praga C 425581 40 Kč
DVP0652 Nedvědová Linda DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
DVP0654 Jindráková Anna DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice 53727 40 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C 2032155 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 0000051600 40 Kč
DOR0450 Klvačová Ema OK Dobříš C 2044890 40 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 40 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 51366 40 Kč
2.00 km, 7 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 40 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 40 Kč
LBE0500 Vaníček Josef TJ Lokomotiva Beroun C 232892 40 Kč
KRE0300 Hrubeš Karel OOB TJ Sokol Křemže C 428718 40 Kč
KRE0400 Kolařík Mikuláš OOB TJ Sokol Křemže C 416307 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 40 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 0000051588 40 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 40 Kč
DOR0402 Hájek Tobiáš OK Dobříš C 2044894 40 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 40 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 40 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 40 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 40 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 40 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga C 2061767 40 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 40 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0100 Brousil Tomáš SK Praga B 436403 40 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 40 Kč
KRE0200 Mikeš Antonín OOB TJ Sokol Křemže C 428717 40 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 40 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 40 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej OOB Aš B 301515 40 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 40 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 40 Kč
3.50 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 40 Kč
LBE9900 Reiterman Adam TJ Lokomotiva Beroun C 52976 40 Kč
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 5299 40 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025215 40 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 40 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov B 2032119 40 Kč
OPI9900 Hartvich Jiří Orientační sporty Písek zapůjčit 70 Kč
LEN0000 Petzi Mario SKI Klub Lenora B 420457 40 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 40 Kč
5.00 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 80 Kč
LBE9702 Šopejstal Jan TJ Lokomotiva Beroun C 52321 80 Kč
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 80 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 80 Kč
LEN9800 Horák Petr SKI Klub Lenora B 232380 80 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 80 Kč
6.40 km, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 80 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 80 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice B 416348 80 Kč
7.70 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 80 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 80 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 80 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 80 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 80 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 80 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 80 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 80 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 80 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 80 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 80 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 80 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 80 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 80 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 53726 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 80 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 80 Kč
SCP8103 Kovář Miroslav OK Sparta Praha R 888645 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 80 Kč
TEH7800 Procházka Zdenek Sokol Tehov C 51801 80 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 80 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 80 Kč
DVP7703 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 301529 80 Kč
PGP7708 Tesař Pavel SK Praga C 51709 80 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 80 Kč
KPY86 Procházka Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060245 80 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 80 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 80 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 80 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 0000224915 80 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 0002058464 80 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha R 0002045232 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E PGP8409 80 Kč
5.50 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2023965 80 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže B 428720 80 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 80 Kč
DVP7707 Lhotský Petr DVP ORIENTATION 04713 80 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže B 428710 80 Kč
TJH8901 Kovář Jaroslav TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232396 80 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice B 682373 80 Kč
NNN03 Kaplan Ondřej Neregistrovaní 51399 80 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 80 Kč
5.80 km, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 80 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 80 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 80 Kč
LBE7100 Reiterman Leoš TJ Lokomotiva Beroun C 515480 80 Kč
OPI7000 Chroňák Jaroslav Orientační sporty Písek C 981835 80 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 237546 80 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 80 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 80 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 80 Kč
NNN70 Škácha Michal Neregistrovaní 51550 80 Kč
NNN76 Hřivna Štěpán Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 80 Kč
TJH7201 Koblížek Michal TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51355 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
LEN6802 Pěsta Roman SKI Klub Lenora C 416239 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 80 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 80 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 80 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 80 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír OOB Aš C 347913 80 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 80 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 80 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 80 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 80 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 80 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 80 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 80 Kč
5.50 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 80 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 80 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 80 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 53639 80 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 80 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 80 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025216 80 Kč
KRE6401 Zimmermann Pavel OOB TJ Sokol Křemže C 51418 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 80 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 80 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 80 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 1403413 80 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 80 Kč
3.90 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 2026161 80 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 80 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 80 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 80 Kč
26A0001 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 230580 80 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 80 Kč
DVP4401 Němec Luboš DVP ORIENTATION C 232520 80 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 80 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 80 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 80 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 80 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 80 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 80 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 80 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 80 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava C 2027928 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 80 Kč
1.70 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 40 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
DVP0601 Nedvěd Jakub DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
DVP0709 Surga David DVP ORIENTATION 204957 40 Kč
DVP0851 Jindráková Eliška DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP0953 Jandová Tereza DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1005 Lhotský Marek DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION 428233 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 40 Kč
NNN01 Hřivna Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
VSP0855 Solarová Kateřina USK Praha 0 40 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 40 Kč
EKP0550 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 40 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 40 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2045317 40 Kč
DOR0653 Klimtová Ema OK Dobříš 2058508 40 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 40 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2050487 40 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 40 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050488 40 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 40 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2050499 40 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno C zapůjčit 70 Kč
NNN10 Míka Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ABM01 Brandt Adam KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
ABM02 Brandt Marko KOB ALFA Brno zapůjčit 70 Kč
1.70 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
DVP0509 Surga Jakub DVP ORIENTATION 446322 40 Kč
DVP0609 Janda Jakub DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 40 Kč
TJH0601 Koblížek Adam TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51353 40 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 40 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 0000428214 40 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 40 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 40 Kč
DOR0506 Klimt Robík OK Dobříš C 2058512 40 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 40 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2058510 40 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2045319 40 Kč
3.40 km, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 40 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
VCB6370 Stachová Alena OB České Budějovice 416302 40 Kč
VCB9370 Stachová Daniela OB České Budějovice 416304 40 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060247 40 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 40 Kč
26A0000 Haider Anna (AUT) HSV Ried 236945 40 Kč
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 40 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 40 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 40 Kč
DVP7408 Surga Ondřej DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP7655 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION 428204 40 Kč
LEN7301 Horák Petr SKI Klub Lenora C 420458 40 Kč
LEN9151 Pěstová Kateřina SKI Klub Lenora C 416232 40 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 40 Kč
KRE0055 Moravcová Šárka OOB TJ Sokol Křemže 416248 40 Kč
KRE0056 Jelenová Natálie OOB TJ Sokol Křemže 416249 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
EKP7750 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha 0002060242 40 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 40 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 40 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 40 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 40 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2050495 40 Kč
DOR7402 Vodochodský Ivan OK Dobříš 2050483 40 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2044893 40 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2058515 40 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2058516 40 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš 2050486 40 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 40 Kč
FSP5800 Vondrašová Marta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha zapůjčit 70 Kč
PGP00 Donevová Hanka SK Praga 331147 40 Kč
celkem přihlášených: 413, vklad: 27260 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.