Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
26.10.2013
Místo konání:
Čachnov, skautská základna
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
4.10 km, 40 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH0751 Komárková Zbyňka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
CHT0451 Marečková Ema OOB SK Chrast C 2011896 40 Kč
2.50 km, 45 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 53142 40 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 40 Kč
PZR0151 Lédlová Natálie UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53152 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
OSN0288 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 0 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 438608 40 Kč
3.20 km, 40 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 40 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 40 Kč
4.30 km, 70 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 70 Kč
5.70 km, 100 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
7.60 km, 160 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominika SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 70 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 49674 70 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 70 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 70 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 70 Kč
4.80 km, 85 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 70 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
SJI7951 Srbová Alena OK Jihlava C 2059731 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 70 Kč
SJH8252 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec 70 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno 0 70 Kč
NNN Gregorová Eva Neregistrovaní 0 70 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 70 Kč
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast 0 70 Kč
5.70 km, 100 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 70 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 70 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000052230 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
SJI6951 Čechová Zuzana OK Jihlava C 980334 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
4.60 km, 80 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 51837 70 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 70 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
JHB6152 Čejková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53621 70 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 70 Kč
4.30 km, 70 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
SJI4275 Boudná Jaroslava OK Jihlava C 301240 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0402 Kinšt Jan SOS Jindřichův Hradec C 330592 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 140 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno 2051515 40 Kč
4.10 km, 40 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0601 Kinšt Antonín SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 40 Kč
TTR0302 Dvořáček Jakub OOB Třebíč C 0000053173 40 Kč
TTR0503 Dvořáček Tomáš OOB Třebíč C 0002011898 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
2.70 km, 45 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 40 Kč
PZR0201 Mašek Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8705 40 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 426318 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 142 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
CHT0202 Mareček Šimon OOB SK Chrast B 232029 40 Kč
3.90 km, 75 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 53200 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 40 Kč
6.50 km, 140 m, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava B 7200364 70 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
7.60 km, 160 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
11.40 km, 250 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 100 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 551990 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 51993 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 70 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C zapůjčit 100 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 70 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 70 Kč
JHB8604 Hrstka Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52356 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 70 Kč
SJI8304 Kratochvíl Martin OK Jihlava C 995877 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 70 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 9200726 70 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 70 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 70 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 70 Kč
NNN8601 Císař Jan Neregistrovaní 0 70 Kč
6.50 km, 140 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 70 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 70 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 9660 70 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 70 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 0000000117 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
SJI7202 Záboj Petr OK Jihlava C 110 70 Kč
PPU6301 Fencl Jiří KOB Pardubice C 9649 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 70 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 70 Kč
CTB8101 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 9274 70 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2045249 70 Kč
9.50 km, 190 m, 23 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 125 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
6.70 km, 130 m, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 51836 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 70 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 70 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 339554 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 70 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
RBK Tužil Petr SK Radioklub Blansko 2045249 70 Kč
5.70 km, 100 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 70 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
4.60 km, 80 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
4.10 km, 40 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 224874 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0000000139 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 40 Kč
TTR0751 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000053158 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 141 40 Kč
KSH0851 Liberdová Magdalena OB Kašperské Hory 2060213 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 0 40 Kč
2.80 km, 45 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR6451 Vacková Iva OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 40 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 40 Kč
PTI6952 Vítková Miroslava Sportovní klub Ptení C 8826 40 Kč
celkem přihlášených: 262, vklad: 16270 Kč