Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2013
Místo konání:
Okrouhlá, kulturní dům
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21L     H21K     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.10 km, 100 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 40 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov C 2061817 40 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 40 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 40 Kč
KSU0363 Hlupá Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53659 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 0002049602 40 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 52482 40 Kč
ZBM0550 Mácalová Soňa SK Žabovřesky Brno C 0000000000 40 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 52743 40 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno C 0000438041 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 0000361987 40 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C 2035723 40 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 40 Kč
2.40 km, 120 m, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 40 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52619 40 Kč
PTE0151 Minxová Agáta TJ Sokol Ptení C 301578 40 Kč
ABM0155 Poloučková Petra KOB ALFA Brno B 0000438040 40 Kč
ABM0157 Mulíčková Zuzana KOB ALFA Brno C 0000332970 40 Kč
ABM0159 Králová Lucie KOB ALFA Brno C 0002054642 40 Kč
ABM0166 Bastlová Pavla KOB ALFA Brno 0000000000 40 Kč
ABM0171 Kyslingerová Marie KOB ALFA Brno 0000000000 40 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 0000232876 40 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 40 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk B 2035722 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 40 Kč
STE0254 Vysloužilová Tereza SK SKI-OB Šternberk C 60 Kč
3.20 km, 150 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 40 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 303938 40 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 40 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 40 Kč
KSU9999 Pukyšová Anežka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053576 40 Kč
ZBM0059 Baštařová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410345 40 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno B 0000410338 40 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 40 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 40 Kč
ABM0052 Krejčířová Lucie KOB ALFA Brno B 0000332948 40 Kč
3.90 km, 175 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 70 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 70 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C 70 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 70 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 70 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 70 Kč
BBM9750 Sklenská Aneta BETA URSUS Orienteering C 2060255 70 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno A 0000053721 70 Kč
4.80 km, 260 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058483 70 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 70 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 70 Kč
5.80 km, 310 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 70 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 70 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzana SK Severka Šumperk B 2058520 70 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 70 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 70 Kč
UOL8850 Ukolova Anastasia SOB Olomouc C zapůjčit 70 Kč
SOP9152 Ševčíková Petra OOB TJ Slezan Opava C 232498 70 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 70 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko R 2020737 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 70 Kč
CHA8350 Šaffková Blanka OK Chrastava C 4128 70 Kč
CEL8686 Dosedělová Jana TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52593 70 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 70 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 70 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko B 219249 70 Kč
VBM8772 Adamová Eva VSK Mendelu Brno C 52039 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 49674 70 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 70 Kč
ZLH8450 Turzová Margareta OOB TJ Zlaté Hory C 301586 70 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 70 Kč
ZBM8676 Kočová Hana SK Žabovřesky Brno C 0000052165 70 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno R 0007200316 70 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0000219242 70 Kč
PTI9474 Vítková Lucie Sportovní klub Ptení B 8849 70 Kč
ABM9059 Fasurová Tereza KOB ALFA Brno C 0000416011 70 Kč
ABM9151 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno C 0000049695 70 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 70 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 70 Kč
4.90 km, 300 m, 9 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 70 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 70 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 70 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 70 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 70 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 70 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 70 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 70 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 70 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 70 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 70 Kč
KSU7299 Hudosová Gabriela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056283 70 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 70 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 70 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 70 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 70 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 70 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 0000219257 70 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 0000232740 70 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 0000008010 70 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 0000052041 70 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 70 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 70 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 70 Kč
4.00 km, 245 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6759 Eklová Ilona TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 70 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 70 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 70 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 70 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 70 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 70 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 70 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 70 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 70 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 70 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 70 Kč
3.40 km, 135 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU5350 Štáblová Jitka SK Severka Šumperk C 52557 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
ZPV5077 Ohnoutková Ludmila KOB ZPV Prostějov C 52594 70 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 70 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 70 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 70 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 70 Kč
2.10 km, 100 m, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 40 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 40 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 40 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 40 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané 301567 40 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 40 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446437 40 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 40 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058480 40 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053547 40 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 0002049608 40 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice C 52718 40 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 0002042526 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno 0002051515 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno 0000000000 40 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 0000420418 40 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov C 2051506 40 Kč
STE0400 Hájek Marek SK SKI-OB Šternberk C 2027237 40 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 40 Kč
2.50 km, 120 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 40 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 40 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 40 Kč
KSU0202 Reichl Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 40 Kč
KSU0107 Valenta Mikuláš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 40 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056308 40 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno C 0002049604 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 0002049605 40 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov C 40 Kč
ZBM0211 Soška Petr SK Žabovřesky Brno C 0000434833 40 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 40 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2032192 40 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 40 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk C 40 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 40 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 40 Kč
4.50 km, 220 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov A 301599 40 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 6713 40 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 40 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C zapůjčit 40 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 40 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 40 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056281 40 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 40 Kč
KSU0013 Šafář Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 40 Kč
97C0000 Tureček Vojtěch No register zapůjčit 40 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 40 Kč
UBM0003 Rajnoha David MENISKOS Brno B 0002049609 40 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 361927 40 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 0000410331 40 Kč
ASU0047 Prudík Lukáš Magnus Orienteering C 886719 40 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov B 234537 40 Kč
PTE0011 Minx Vítek TJ Sokol Ptení C 52741 40 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 0000438043 40 Kč
ABM9904 Král Jan KOB ALFA Brno C 0002054641 40 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 40 Kč
5.30 km, 240 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 70 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 70 Kč
BBM9703 Sobotka Jan BETA URSUS Orienteering C 331466 70 Kč
BBM9702 Konečný Daniel BETA URSUS Orienteering B 53271 70 Kč
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk C 9005223 70 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301569 70 Kč
ZBM9807 Soška Marek SK Žabovřesky Brno B 0000339553 70 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 70 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 70 Kč
7.00 km, 310 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH9501 Pavlík Marek OOB TJ Zlaté Hory C 416100 70 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 70 Kč
UBM9601 Staněk Martin MENISKOS Brno C 0000000000 70 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 0002049600 70 Kč
9.10 km, 390 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 70 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 428256 70 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 70 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 70 Kč
37C7900 Karásek Michal Bez registrace 70 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 887934 70 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 70 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 70 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 70 Kč
PTI8527 Klváček Aleš Sportovní klub Ptení C 8822 70 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 70 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 70 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 70 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 0000052011 70 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 0000995810 70 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno C 0000911220 70 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 0000232343 70 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering E 920699 70 Kč
ASU8817 Navrátil Tomáš Magnus Orienteering C 920666 70 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 70 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 70 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 70 Kč
ABM6708 Přikryl Petr KOB ALFA Brno C 0000052008 70 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 0000008004 70 Kč
ABM7703 Klimánek Martin KOB ALFA Brno C 0000682352 70 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 0000886812 70 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 0000886825 70 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 70 Kč
96C8400 Sáňka Ondřej Přátelé OB 682346 70 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 70 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 70 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 70 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 232959 70 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 515096 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 100 Kč
STE7401 Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk R 7200324 100 Kč
6.40 km, 355 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 70 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 70 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 37735 70 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 70 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 70 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 70 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 70 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 70 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 52487 70 Kč
4NC8100 Šarlej Marek O sto šest zapůjčit 70 Kč
SOP9149 Fichna Jakub OOB TJ Slezan Opava 8716 70 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 70 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 70 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 100 Kč
7.20 km, 340 m, 15 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 70 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 70 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 70 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 70 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 70 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 70 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 70 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52163 70 Kč
KSU7001 Habiger Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886275 70 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 70 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 0000515434 70 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 0000515452 70 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 0002051489 70 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 0002051547 70 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 70 Kč
ASU7001 Prudík Jiří Magnus Orienteering C 980353 70 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering zapůjčit 70 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 0000232736 70 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 0000004783 70 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 0000438042 70 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 70 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 70 Kč
STE6703 Maťátko Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 980364 70 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 70 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 70 Kč
5.50 km, 325 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 70 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 70 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 70 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 70 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 70 Kč
CHT5901 Zeman Jaroslav OOB SK Chrast C 52337 70 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 70 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 70 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 70 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 70 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 52462 70 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 70 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 70 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 70 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 70 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 70 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 70 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 70 Kč
SBR6102 Vrábel Jaromír SKOB Bruntál C 51914 70 Kč
PTI6622 Vítek Zbyněk Sportovní klub Ptení C 8828 70 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 70 Kč
4.60 km, 260 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 70 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 70 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 70 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51910 70 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 70 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 70 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 70 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 70 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 70 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 52713 70 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 70 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 70 Kč
3.30 km, 120 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 70 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 70 Kč
ZPV3511 Hynek Vladimír KOB ZPV Prostějov C 232042 70 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 70 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 70 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 70 Kč
2.20 km, 105 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 40 Kč
97C0300 Hošťálek Ondřej No register 40 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice B 8898 40 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 0002051518 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno 0000337648 40 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 40 Kč
2.50 km, 130 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov 981840 40 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 40 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 40 Kč
74C0601 Velešík David NER zapůjčit 40 Kč
74C0850 Velešíková Markéta NER zapůjčit 40 Kč
74C0401 Jiřikovský Martin NER zapůjčit 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno 0000000000 40 Kč
ADA0505 Strýček Jan OOB Spartak Adamov zapůjčit 40 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 08830 40 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 08847 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 Kč
ABM1066 Nádeníčková Anna KOB ALFA Brno 0000000000 40 Kč
4.40 km, 270 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 40 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 40 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 40 Kč
LBMxxxx Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52088 40 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 40 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 40 Kč
UOL1111 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc 2060253 40 Kč
UOL2222 Zbořil Ctirad SOB Olomouc 2060254 40 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 0002049607 40 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 0000515449 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
UBM9451 Staňková Jana MENISKOS Brno C 0000000000 40 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 40 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov zapůjčit 40 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8846 40 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 301572 40 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno 0002060216 40 Kč
ABM8201 Otrusina David KOB ALFA Brno 0000682351 40 Kč
ABM8651 Otrusinová Olga KOB ALFA Brno 0000682349 40 Kč
96C8150 Melymuk Lisa Přátelé OB 232001 40 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 40 Kč
STE9851 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk 40 Kč
TBM7561 Lvovská Leny KOS TJ Tesla Brno 53298 40 Kč
4GC8000 Kříž Pavel Hůrka zapůjčit 40 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 40 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 40 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 22580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.